تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اینسبروک: جواهر آلپ

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
اینسبروک: جواهر آلپ

اگر شهری با طبیعت و کوه های اطرافش یکی باشد، قطعا اینسبروک است و دلایل بی شماری برای اقامت در مرکز ایالت تیرول یا یکی از ۲۵ روستای اقامتی اطراف وجود دارد.
زیبایی معماری یا قصر سلطنتی؟ ماجراجویی در کوهستان یا لذت فرهنگی؟ چکمه کوهنوردی یا پاشنه بلند؟ با اقامت تعطیلاتی در اینسبروک و روستاهای اطراف آن تجربه منحصر به فرد شهری و کوهستانی شما تضمین شده است. کجای دیگر را پیدا می کنید که بتوانید در عرض ۳۰ دقیقه از مرکز شهر قرون وسطایی به تراس آفتابگیر رستوران کوهستانی در ارتفاع ۲۰۰۰ متری برسید؟ ماشین های کابلی اینسبروک این را محقق می کند. تراس رستوران ایستگاه سیگروب (Seegrube) جایی است که شهر به کوهستان می رسد. اینسبروک و مرکز شهر قرون وسطایی باشکوهش در زیر مانند مرصع می درخشند در حالی که آلپ تیرولی نمایی خیره کننده دارد.
رشته کوه نوردکت (Nordkette)، افق مشهور اینسبروک نیز در قلب کاروندل آلپن پارک (Karwendel Alpenpark) از همان آستانه شهر شما را به سوی خود می خواند. بزرگ ترین منطقه محافظت شده طبیعت تیرول به وسعت ۷۳۰ کیلومتر مربع، برخی از دیدنی ترین های منطقه را دارد که از آن چشم اندازهای بکر و مهمان نوازی اصیل را می توانید کنار هم ببینید. بسیاری از مسیرهای بسیاری به کلبه ها منتهی می شوند و مسیرهای دیگر شما را به عمق جنگل های باستانی می برند که جایگاه گیاهان و حیوانات کمیاب هستند. در این جا می توانید عملا زندگی کوهستانی را با نمای چشم پرنده تجربه کنید. یکی از دیدنی ترین بخش های آدلروگ (Adlerweg)-یا مسیر عقاب که از کل تیرول می گذرد-شما را از ایستگاه هافل کار (Hafelekar) که در امتداد گوت پاث (Goethepath) است به فیشوت (Pfeishütte) دنج و دور افتاده می برد. این مسیر چالش برانگیز برای کوه نوردان باتجربه، یکی از زیباترین مسیرهای پیاده روی آلپی در منطقه اینسبروک بزرگ است. کوه نوردان باتجربه می توانند از مناظر بسیار دیدنی در مسیر صعود اینسبروک لذت ببرند. این مسیر سخت با ارتفاع ۳۳۰۰ متر مجهز به کابل های فولادی و قلاب شما را از هافلکار (Hafelekar) از بین هفت قله خیره کننده رشته کوه نوردکت (Nordkette) در اینسبروک عبور می دهد.
دسته بندی :اتریش

نظرات