تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اکسپرس اینتری آلبرتا – ۲۰۱۷

۱۶ خرداد ۱۳۹۶
اکسپرس اینتری آلبرتا – ۲۰۱۷

آلبرتا به عنوان یکی از زیباترین ایالت ها در کانادا شناخته شده است و جامعه چند فرهنگی آن، دیدگاه های لیبرال، سیستم بهداشت و درمان درخشان، و استانداردهای آموزشی بالای آن سبب گردیده که محلی محبوب برای کانادایی ها و افرادی که تمایل دارند در آن اقامت نمایند باشد. اقتصاد قدرتمند و صنایع در حال رشد به این معنی است که فرصت های شغلی بیشتر و بیشتری در دسترس خواهند بود. برنامه نامزدی ایالتی آلبرتا راهی سریع و آسان برای افرادی است که برای این برنامه واجدالشرایط می باشند تا اقامت دائمی این اایلت را دریافت نمایند.برنامه نامزدی ایالتی آلبرتا تنها برای متقاضیان سودمند نبوده بلکه اقتصاد و جامعه آلبرتا نیز به دلیل به دست آوردن نیروی کاری که سابقه کاری داشته و سریعاً منجر به پیشرفت می شود سود می برند.
درباره آلبرتا
آب و هوای آلبرتا مانند بسیاری از دیگر ایالت های کانادا ناملایم نبوده، و به دلیل داشتن یکی از بهترین آب و هواها در کشور مشهور می باشد. چشم انداز از صخره ها در کوه های راکی در بخش غربی ایالت تا جنگل های گسترده ای که زمین های بسیاری را پوشانده اند متنوع می باشندکه این امر آن را تبدیل به یکی از بهترین ایالت های برای مشتاقان طبیعت کرده است.
آلبرتا دارای جمعیتی متونع بوده که آن را به محیطی دوستانه و قابل قبول برای بسیاری از ساکنان ایالت تبدیل کرده است. حقوق انسانی توسط منشور کانادایی حقوق حمایت گردیده است که به افراد اجازه می دهد تا نژاد، مذهب، و گرایش جنسی مورد نظر خود را داشته باشند. اگرچه بسیاری از کانادایی ها مسیحی می باشند، مذهب های بسیار دیگری از جمله یهودی، مسلمان، و هندو در آن یافت می شوند. تنوع اجتماعی و فرهنگی آلبرتا را تبدیل به محلی محبوب برای مهاجران کرده است تا به صورتی امن در آن سکنی گزیده در حالی که احساس تعلق به جامعه را دارند. اقتصاد آلبرتا در طول ۱۰ سال گذشته در کانادا قوی ترین بوده است و در نتیجه اجتماع به دلیل مهاجرت بسیاری از مردم از سراسر کانادا و جهان به آن با هدف زندگی بهتر، بسیار سریع رشد کرده است. آلبرتا هیچ مالیات ایالتی را برای فروش دریافت نمی نماید، دارای کمترین مالیات سوخت در کانادا و برخی از کمترین مقادیر مالیات املاک کشور می باشد، این امر سبب شده که زندگی در این ایالت بسیار منطقی باشد.
محصولات جنگلداری، کشاورزی، انرژی، و صنعتی عمدتاً علل اقتصاد قدرتمند آلبرتا بوده و آلبرتا محلی برای بیش از ۶۰ درصد ذخایر نفتی می باشد. افزایش قدرت اقتصادی آلبرتا به این معنی است که فرصت های شغلی و استخدامی فراوانی برای ساکنان و مهاجران وجود دارد تا از آن بهره ببرند.
مهاجرت به کالگری و ادموندتون
دو شهر بزرگ آلبرتا ادموندتون، به عنوان مرکز ایالت و کالگری که بر اساس رای واحد اطلاعات اقتصادی در سال ۲۰۱۳ یکی از بهترین شهر های جهان برای زندگی است می باشند. هر دو این شهرها محل سکونت بیش از یک میلیون نفر بوده و به لطف مالیات کم، فرصت های شغلی فراوان، مسیر های کوتاه و تنوع فرهنگی دو مورد از محبوب ترین شهرهای کانادا جهت سکونت مهاجران می باشند. دیگر شهرهای آلبرتا عبارتند از: لدربریج، مدیسن هت، رد دیر، فورت مک موری، و گرند پریری، که علارقم ابعاد کوچکشان هنوز برای سکونت مهاجرن محبوبیت دارند.
شما چه به مهاجرت به کالگری، فورت مک موری، و چه به مهاجرت به ادموندتون تمایل داشته باشید سیستم اکسپری اینتری برنامه نامزدی ایالتی آلبرتا برای شما مناسب خواهد بود. گاهی به آن به عنوان ” برنامه نامزدی ایالتی کالگری” و یا “برنامه نامزدی ایالتی ادموندتون” اشاره می شود، برنامه اکسپرس اینتری مهاجرت به آلبرتا راهی عالی برای مهاجرت به کانادا می باشد.
دسته بندی :کانادا

نظرات