تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ارتباطات دانشجویان در آمریکا ۲ | راهنمایی ارتباطات دانش آموزی آمریکا

۱۰ آبان ۱۳۹۴
ارتباطات دانشجویان در آمریکا ۲ | راهنمایی ارتباطات دانش آموزی آمریکا

ارتباطات دانشجویان در آمریکا ۲

بسیاری از دانشجویان تصمیم میگیرند از تلفن موبایل (که سل فون یا تلفن همراه نیز نامیده می شود) به طور شخصی استفاده کنند. در ایالات متحده تلفن همراه با قیمت های معقول به طور گسترده ای موجود هستند.


 کارت های تلفن

کار تهای تلفن پیش پرداختی، به طور گسترده ای در کتابفروشی های پردیس، خواربار فروشی ها و فروشگاه های رفاهی و نیز اینترنت موجود هستند.

نرخ تماس این کارتها بسیار ارزان و اغلب ارزانترین راه برای دانشجویان بین المللی جهت تماس با کشور خود است. کارت های پیش پرداختی کاربران را ملزم می دارند تا یک تماس رایگان یا تماس به یک شماره محلی داشته باشند و سپس یک کد ویژه را شماره گیری کنند، که مدت زمان تماس و قیمت در هر دقیقه به شماره تلفن و نوع کارت انتخابی بستگی دارد.

فروشگاه های اطراف را برای یافتن مناسب ترین کارت برای غالب تماس های خود، خوب جستجو کنید. اغلب می توانید با استفاده از کارت های پیش پرداختی در ازای چند سنت برای هر دقیقه تماس هایی به سراسر دنیا داشته باشید.

تلفن های موبایل یا همراه

بسیاری از دانشجویان تصمیم میگیرند از تلفن موبایل (که سل فون یا تلفن همراه نیز نامیده می شود) به طور شخصی استفاده کنند. در ایالات متحده تلفن همراه با قیمت های معقول به طور گسترده ای موجود هستند و شرکت های مربوطه، مجموعه ای از طرح های تماس ارزان ارائه می دهند که شامل تماس راه دور رایگان به سراسر کشور میشود.

بعضی شرکت ها طرح های ویژه ای را به مشتریانی ارائه می دهند که تماس های مکرر به یک شخص ایالت یا کشور دارند.

بسیاری از دانشکده ها یا دانشگاه ها دارای سیاست های سخت گیرانه ای در قبال استفاده از تلفن همراه در پردیس دانشگاه یا سر کلاس هستند.

تماس های اینترنتی

اگر به اینترنت دسترسی دارید می توانید انجام تماس های دور و خارج از کشور خود از طریق اینترنت را مد نظر داشته باشید. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات با استفاده از فن آوری به نام پروتکل صوت روی اینترنت می توانند به شما کمک کنند صدای خود را به طور رایگان یا با حداقل هزینه ای به سیگنال کامپیوتری تبدیل کنید و از کامپیوتر خود با کامپیوتر یا تلفن دیگری تماس بگیرید.

یکی از خدمات محبوب دانشجویان بین المللی، اسکایپ Skype است که به کاربران امکان ورود سیستم و انجام تماس های اساسی کامپیوتر به کامپیوتر را به طور رایگان می دهد.
تلفن های عمومی

تلفن های عمومی در بعضی مناطق تجاری موجود هستند و کاربر ملزم است برای ایجاد تماس سکه و یا کارت اعتباری را وارد دستگاه کند. دستور العمل ایجاد تماس بر روی تلفن چاپ شده است. بسیاری از شرکت های تلفن نیز دبیت کارت هایی را می فروشند که به کاربران امکان میدهد مبلغ مشخصی بپردازند و سپس هر بار که از یک تلفن عمومی تماس می گیرند هزینه تماس از کارت کسر می شود.

خدمات اینترنت و ایمیل

غالب دانشکده ها و دانشگاه های ایالات متحده به دانشجویان یک آدرس ایمیل رایگان می دهند و بسیاری نیز دانشجویان را ملزم می کنند که از آن آدرس برای دریافت اخبار اداری از دانشکده یا کسب اطلاعات در مورد واحد های درسی خود استفاده کنند.

خدمات اینترنتی در بسیاری از دانشگاه ها رایگان است اما بعضی موسسات هزینه ای برای حمایت از فن آوری دریافت می کنند. غالب دانشکده ها و دانشگاه های ایالات متحده، دارای اتاق هایی با چندین کامپیوتر هستن که در آنجا میتوانید ایمیل خود را چک کنید در اینترنت جستجو کنید یا از نرم افزارهای کامپیوتری برای انجام تکالیف خود استفاده کنید.

بعضی دانشجویان از یک کامپیوتر رومیزی در اتاق خوابگاه خود استفاده می کنند یا اینکه لپ تاپ را برای استفاده در محیط دانشگاه با خود می آورند بعضی دانشگاه ها دارای اتصال شبکه در تمامی اتاق های خوابگاه هستند. دانشجویانی که خارج از پردیس دانشگاه زندگی می کنند، می توانند در خواست اتصالی از سرور دانشگاه با تخفیف و یا احتمالا رایگان بدهند.

بعضی دانشکده ها تمامی دانشجویان را ملزم می دارند که برای استفاده شخصی خود، کامپیوتر (اغلب یک لپ تاپ) معمولا از یک ارائه دهنده محلی با تخفیف بخرند هزینه و دسترسی به کامپیوتر و اینترنت پردیس های مختلف با هم متفاوت هستند بنابراین حتما در این باره با مشاوره دانشجویان بین المللی خود در مورد دانشگاه آتی خود صحبت کنید.

ارسال پیام متنی

استفاده گسترده از تلفن همراه، ارسال پیام متنی را احتمالا به محبوب ترین شکل ارتباطات بین جوانان در ایالات متحده تبدیل کرده است. بسیاری از دانشکده ها ودانشگاه ها در رابطه با ارسال پیام متنی در پردیس دارای قوانین خاصی هستند بنابراین قبل از ارسال پیام از این قوانین آگاهی یابید. هیچگاه هنگام رانندگی پیام ارسال نکنید.

شاد و سربلند باشید.

پیکاپ پاسپورت  – پیکاپ ویزا

دسته بندی :آمریکا

نظرات