تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

آیا برای سفر به لندن آماده اید؟

۲۵ اسفند ۱۳۹۴
آیا برای سفر به لندن آماده اید؟

احتیاجی به گفتن این قضیه نیست که لندن یکی از بزرگترین و بهترین شهرهای دنیا برای گردشگری است. این شهر که یکی از مقاصد مسافران و توریست ها برای گردشگری می باشد، هر ساله پذیرای افراد زیادی است. هر چند که لندن شهر بسیار گرانی است اما زیبایی های آن به کمی خرج کردن می ارزد. البته در شهر می توانید از سرگرمی و جاذبه های رایگان نیز استفاده نمایید. در ادامه برای شما اطلاعاتی جامع برای سفر به لندن خواهیم گفت.

زمانی که از ایران می خواهید به لندن سفر کنید، اختلاف ساعتی که ۳:۳۰ دقیقه است نیز در نظر بگیرید تا زمان رسیدن به مقصد با مشکلی روبرو نشوید. واحد پل ارزی کشور پوند استرلینگ می باشد. در صورتی که می خواهید ماشین شخصی برای خودتان در شهر کرایه کنید، دقت داشته باشید که جهت رانندگی در این کشور، در سمت راست می باشد.

وضعیت آب و هوای شهر لندن

آب_و_هوای_لندن

لندن شهر همیشه ابری است و شما کمتر آفتاب را خواهید دید ولی علی رغم آفتابی بودنش، همیشه بارانی نیست. حتی در زمستان ها هم بارش برف زیادی وجود ندارد. به همین خاطر مردم لندن همیشه به دنبال روزهای آفتابی هستند تا چند ساعتی را در آفتاب خورشید به تفریح بپردازند.

هتل ها در لندن

هتل_در_لندن

شاید برایتان جالب باشد که بدانید اکثر هتل های لندن از کیفیت بالایی که شما انتظار دیدن آن را دارید، برخوردار نیستند. پس اگر دوست دارید تا در یک مکان مناسب و شیک اقامت داشته باشید سعی کنید به هتل های شیک تر و مجلل بروید. لندن به خاطر صنعت گردشگری که دارد تقریبا در تمام طول سال توریست دارد ولی در تابستان ها به خاطر بهتر بودن وضعیت آب و هوایی، افراد بیشتری برای بازدید به لندن می آیند؛ بنابراین اگر تمایل دارید در ماه های تابستان به این شر بیایید سعی کنید از قبل برای اقامت خودتان هتل رزرو کنید چون پیدا کردن جای خالی در تابتستان در لندن کمی دشوار است.

اگر تمایل دارید تا از هزینه های اقامت خود کم کنید می توانید در برخی از محله ها، هتل های ارزان قیمت تر هم پیدا کنید. همچنین در لندن برای مسافران اتاق های مشترک یا همان هاستل در نظر گرفته شده است که البته هزینه های آن ها نیز کم نیست.

مواد غذایی در لندن

غذا_در_لندن

همان طور که گفته شد لندن شهری بسیار گران است و نباید انتظار داشته باشید که مواد غذایی نیز گران نباشند. برای هر نوع سلیقه ای در لندن، غذا پیدا می شود. چنان چه می خواهید غذاهای ارزان تری بخورید می توانید کمی از مرکزیت شهری دور شوید و به محله های مسکونی شهر بروید تا در آن غذاهای ارزان تری پیدا کنید.

حمل و نقل در لندن

حمل_و_نقل_در_لندن

بهترین سیستم حمل و نقل شهر لندن، مترو یا همان Tube می باشد که تقریبا تمام قسمت های شهر را به هم وصل می کند و سریع ترین راه برای رسیدن به مقصدتان است. البته دقت داشته باشید که برای استفاده از مترو باید کارت های مخصوصی تهیه نمایید. اگر بودجه سفرتان برایتان مهم است سعی کنید از تاکسی استفاده نکنید و اگر ساعت بازگشتتان به سمت محل اقامت بعد از ساعت ۱۲:۳۰ بود، می توانید از اتوبوس های شبانه استفاده نمایید.

دسته بندی :انگلیس

نظرات