تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

آمار کامل دانشجویان جدیدالورود دانشگاه دولتی آریزونا

۲۳ خرداد ۱۳۹۵
آمار کامل دانشجویان جدیدالورود دانشگاه دولتی آریزونا

 

۲۰۱۴

۲۰۱۳

۲۰۱۲

۲۰۱۱

۲۰۱۰

متقاضی

۲۲۵۸۱

۲۱۷۷۰

۳۰۶۹۶

۲۹۷۲۲

۲۹۷۸۵

پذیرش شده

۱۹۰۴۲

۱۷۴۶۵

۲۶۹۸۶

۲۶۴۵۲

۲۵۷۹۵

درصد پذیرش

۸۴٫۳

۸۰٫۲

۸۷٫۹

۸۸٫۹

۸۶٫۶

جذب شده

۷۶۴۷

۷۱۱۴

۹۲۶۵

۹۲۵۴

۹۵۴۴

میانگین معدل

۳٫۵۰

۳٫۴۶

۳٫۴۲

۳٫۴۱

۳٫۳۹

دامنه اس. ای. تی.

۱۰۲۰-۱۲۷۰

۱۰۲۰-۱۲۷۰

۹۸۰-۱۲۴۰

۹۷۰-۱۲۴۰

۹۷۰-۱۲۲۰

دامنه اِی. سی. تی.

۲۲-۲۸

۲۲-۲۸

۲۱-۲۷

۲۱-۲۷

۲۱-۲۷

*اس. اِی. تی. از ۱۶۰۰

 

 

پذیرش در هر یک از دانشگاه های دولتی آریزونا برای دارندگان ۲۵% برتر کلاس دبیرستان با معدل ۳٫۰ در دروس تخصصی، تضمینی است. دانشگاه دولتی آریزونا در پاییز سال ۲۰۱۴ ۸۴٫۳% تمام متقاضیان را پذیرش کرد و طبق نظر U.S. News & World Report یک دانشگاه «مطلوب» است. میانگین معدل تازه دانشجوها، ۳٫۵ است؛ دامنه ۵۰% میانی نمره های اس. اِی. تی. برای مجموع مهارت خواندن و ریاضیات، ۱۰۲-۱۲۷۰ و نمره مجموع اِی. سی. تی. برای ۵۰% میانی، ۲۲ تا ۲۸ بود. همه تازه دانشجوها باید در پردیس زندگی کنند.

بارت، دانشکده ممتازان در بین برنامه های ممتاز برتر آمریکا است. اگرچه شاخص پذیرش حداقلی برای دانشکده بارت وجود ندارد، اما میانگین معدل تازه دانشجویان پاییز ۲۰۱۴، ۳٫۸۰ بود و نمره اس. اِی. تی. میانگین ۱۳۰۰/۱۶۰۰ و نمره اِی. سی. تی. ۲۸٫۹ داشتند. دانشکده ممتازان، ۵۴۱۶ دانشجوی لیسانس می پذیرد و ۴۰۹ استادیار ممتاز ملی دارد.

دانشگاه دولتی آریزونا در حال حاضر ۸۷۸۷ دانشجوی بین المللی دارد که ۱۰٫۷% کل جمعیت دانشجویی را تشکیل می دهند. بدنه دانشجویی بین المللی نماینده بیش از ۱۳۰ کشور است و بیش از ۶۰ باشگاه و سازمان دانشجویی برای خدمت رسانی به تعداد روبه افزایش دانشجویان خارج از کشور وجود دارند. رشد تعداد دانشجویان بین المللی در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه دولتی آریزونا، افزایش ۳۳٫۶% در مقایسه با آمار سال ۲۰۱۲ است.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات