تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ویزای ژاپن

شما به عنوان یک ایرانی برای ورود به کشور ژاپن نیاز به ویزا دارید مگر آنکه شهروند کشورهای معاف از ویزا visa exempt هم باشید. دولت ژاپن انواع مختلفی از ویزا را برای اهداف گوناگون و طول زمان‌های متفاوت ترتیب داده است. در عین حال ۶۸ کشور هستند که شهروندان آن می‌توانند به عنوان توریست یا تاجر بدون نیاز به ویزا به ژاپن سفر کنند اما بقیه ملیت‌ها باید برای اخذ ویزا اقدام کنند که هموطنان ایرانی ما نیز از این روند مستثنی نیستند. مجموعه نیلگام مفتخر است به اطلاع برساند در کنار خدمات دریافت ویزای کانادا، ویزای انگلیس، ویزای استرالیا و ویزای شینگن، خدمات ویژه خود برای اخذ ویزای توریستی ژاپن را به هموطنان عزیز ارائه می‌نماید.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 93    میانگین: 4.1/5]
ویدئو نکات ویزای ژاپن

ویدئو نکات ویزای ژاپن

سفر به سرزمین خورشید و احترام!

“نیپون کوکو” در زبان ژاپنی به معنای خاستگاه خورشید است. اگر از قطب شمال صرف‌نظر کنیم، ژاپن شرقی‌ترین کشور جهان محسوب می‌شود. بی شک سفر به سرزمین آفتاب تابان یعنی ژاپن جذابیت‌های خاص خود را دارد و به تبع آن دریافت ویزای توریستی ژاپن، یکی از اهداف گردشگران حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای به شمار می‌آید.

جالب است بدانیم که بر اساس آخرین آمار منتشرشده از قوی‌ترین پاسپورت‌های جهان در سال 2019 میلادی، کشور ژاپن با امکان ورود به 190 کشور بدون اخذ ویزا، رتبه نخست قوی‌ترین پاسپورت جهان را به خود اختصاص داده است و جالب‌تر آنکه این دومین سالی است که این جایگاه به ژاپنی‌ها رسیده‌است.

مجموعه نیلگام مفتخر است علاوه بر ویزای توریستی کشورهای حوزه شینگن، کانادا، استرالیا و انگلیس، بدون نیاز به حضور شما در سفارت، کلیه مراحل دریافت ویزای توریستی ژاپن را نیز برایتان مرتفع خواهد ساخت.

 

ایرانی‌ها برای ورود به ژاپن نیاز به ویزا دارند

همانطور که اشاره شد، ایرانی‌ها برای ورود به ژاپن نیاز به ویزا دارند و پیش از ورود به این کشور باید برای دریافت آن اقدام کنند. کشور ژاپن بر آن است تا سال 2020 میلادی ویزای الکترونیکی eVisa را معرفی کرده تا مراحل اپلیکیشن application process برای دریافت ویزای ژاپن آسان‌تر شود. مجموعه نیلگام نیز در صورت ایجاد هرگونه تغییر در این روند شما را در اسرع وقت در جریان قرار خواهد داد.

معرفی انواع ویزای ژاپن برای ورود به این کشور

در حال حاضر انواع متنوعی از ویزای ژاپن برای ورود به این کشور وجود دارد و در آینده نیز انواع دیگری به آن اضافه خواهد شد که از آن جمله می توان به ویزای الکترونیکی eVisa اشاره کرد. این ویزاها به طرق مختلفی از سفارت‌ها و کنسولگری‌های ژاپن به صورت مستقیم دریافت می‌شوند. این در حالی است که مراحل اپلیکیشن ویزای الکترونیکی به طور کامل به صورت آنلاین خواهد بود.

 

ویزای توریستی جهت بازدید ژاپن

ویزای توریستی Tourist Visa برای شهروندان کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکای لاتین در دسترس است. این ویزا اجازه می‌دهد که متقاضی آن تا 90 روز در کشور ژاپن بماند و این امکان وجود دارد که برای ویزای دبل double-entry visa برای دو مسافرت کوتاه و در طول 6 ماه اپلای شود. برای دریافت ویزای توریستی ژاپن حتما با مشاوران خبره نیلگام تماس حاصل نمایید.

ویزای تجاری برای کسانی که ماموریت تجاری دارند

نوع دیگری از ویزای ژاپن وجود دارد که ویزای تجاری موقت Temporary Business Visa نامیده می‌شود و برای اقامت به مدت 90 روز به صورت سینگل Single یا دبل double-entry visa صادر می‌گردد (در صورتیکه هر دو سفر در فاصله زمانی بین 6 ماه باشد). اهداف سفر می تواند شامل کنفرانس‌ها، جلسات کاری، امضای قراردادهای کاری و سنجش وضعیت بازار باشد.

ویزای ترانزیت که فقط برای عبور از ژاپن صادر می شود

برخی از ملیت‌ها برای عبور از ژاپن و رسیدن به مسیر دیگری نیازمند دریافت ویزای ترانزیت Transit Visa ژاپن هستند. برخی دیگر از ملیت‌ها نیز تا زمانیکه در مکان مشخصی اقامت داشته باشند و فرودگاه را ترک نکنند، نیازی به دریافت ویزای ترانزیت ندارند. از آن‌جایی که خطوط هواپیمایی مرتبط با مسیرهای پروازی ایرانیان در این کشور وجود ندارد، عملا ایرانی‌ها به ندرت به این نوع ویزا نیاز پیدا می‌کنند.

ویزای کار ویژه افرادی که مهارت خاصی دارند

دو نوع ویزای کار ژاپن وجود دارد. یکی ویزای کار working visa و دیگری ویزای کار حرفه ای highly professional visa است. ویزای نوع دوم برای گروهی از متقاضیان با مشاغلی حرفه‌ای همچون اساتید دانشگاه، مدیران و محققان صادر می‌شود. در واقع این نوع از ویزا برای خارجی‌های با مهارت‌های بالا در نظر گرفته شده است. این نوع ویزا بسته به نوع فعالیت فرد متقاضی می‌تواند تا مدت 5 سال اعتبار داشته باشد.

چه کشورهایی به ویزای توریستی نیاز دارند؟

تمام کشورهایی که مشمول معافیت از دریافت ویزا نیستند not visa exempt شهروندان‌شان برای ورود به کشور ژاپن به صورت گردشگر، ملزم به دریافت ویزای توریستی ژاپن هستند. شهروندان برخی از کشورها به مدت محدودی یعنی بین 15 تا 90 روز می توانند به عنوان گردشگر موقت Temporary Visitor برای اهدافی چون بازدید یا تجارت در ژاپن وارد شوند.

ملیت های ذیل برای بازدید موقت از کشور ژاپن مجاز به ورود بدون دریافت ویزا هستند، این در حالیست که سایر ملیت ها نیازمند دریافت ویزای ورود به ژاپن هستند.

کشورهای اروپایی بدون نیاز به دریافت ویزا (از دسامبر سال 2018 میلادی)

آندورافنلاندلاتویا
فرانسهلتونیاسلواکی
مالتاسپانیالهستان
اتریشمقدونیهکرواسی
آلمانلوکزامبورگمجارستان
دانمارکلیختنشتاینصربستان
بلژیکاسلوانیقبرس
یونانبریتانیانروژ
جمهوری چکاستونیسوئیس
موناکوسوئدایتالیا
هلند

کشورهای آمریکای شمالی بدون نیاز به دریافت ویزا (از دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی)

کاناداایالات متحده آمریکا

کشورهای آمریکای لاتین و کارائیب بدون نیاز به دریافت ویزا (از دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی)

آرژانتینشیلیالسالوادور
مکزیکباهاماکاستاریکا
گواتمالاسورینامباربادوس
جمهوری دومینیکنهوندوراساروگوئه

کشورهای آسیایی بدون نیاز به دریافت ویزا (از دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی)

برونئیکره جنوبیتایلند
ماکائواندونزیسنگاپور
هنگ کنگتایوانمالزی

کشورهای اقیانوسیه بدون نیاز به دریافت ویزا (از دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی)

استرالیاسایر کشورهای اقیانوسیه

کشورهای خاورمیانه بدون نیاز به دریافت ویزا (از دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی)

امارات متحده عربیترکیه

کشورهای آفریقایی بدون نیاز به دریافت ویزا (از دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی)

لسوتوتونسموریس

ملیت هایی که در بالا نام برده شده‌اند می توانند برای بازدید، دیدار از اقوام و خانواده و اهداف تجاری وارد ژاپن شوند. باید در نظر داشت که این ملیت‌ها در زمان اقامت خود در ژاپن بازدید کننده موقت Temporary Visitor به شمار آمده و اجازه کار ندارند. در صورت نیاز به کار در این مدت باید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای ژاپن برای ایرانیان

شهروندان ایرانی که در زمره کشورهای نامبرده‌ی معاف از ویزا نیستند باید مدارک زیر را برای دریافت ویزای توریستی ژاپن آماده نمایند:

  1. پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه و وجود دو صفحه خالی در آن
  2. فرم اپلیکیشن ویزا visa application form تکمیل شده
  3. دو قطعه عکس
  4. مدارک ازدواج در صورتیکه در سال قبل صادر شده باشد
  5. برنامه سفر
  6. گردش حساب مالی سه ماه اخیر
  7. گواهی تمکن مالی با حداقل ۷۰ میلیون تومان موجودی
  8. مدارک معتبر کاری
  9. سابقه سفر قبلی (در صورت داشتن سوابق سفر احتمال ویزا شدن بیشتر می‌شود اما این مورد الزامی نیست)

پس از ارائه مدارک فوق‌الذکر، ۷ تا ۱۰ روز کاری برای ویزا شدن زمان لازم است. باید در نظر داشته باشید که معیارهایی همچون سن کم، عدم سابقه سفر و ارائه مدارک غیر معتبر سبب ریجکت شدن ویزای توریستی ژاپن خواهند شد.

ویزای ژاپن را با کمک نیلگام و بدون نیاز به حضور در سفارت دریافت کنید

خدمات ویژه نیلگام در اخذ ویزای توریستی ژاپن سبب شده که هیچ نیازی به حضور فرد در سفارت ژاپن نباشد. مجموعه نیلگام مدارکی که در بالا بدان‌ها اشاره شد را از شما دریافت کرده و این مدارک را در اختیار سفارت ژاپن قرار می‌دهد. در صورتیکه سئوال خاصی وجود داشته باشد و یا نیازی به ارائه مدارک بیشتری باشد، در این صورت ممکن است امکان حضور متقاضی در سفارت ژاپن لازم باشد.

لازم به ذکر است برای متقاضیان ۲۰ تا ۲۵ ساله سختگیری‌های بیشتری برای اخذ ویزای توریستی ژاپن وجود دارد و دریافت ویزا را برای این گروه سنی دشوار کرده است.

مراحل دریافت ویزای توریستی ژاپن

متقاضیان ویزای توریستی ژاپن، ابتدا کلیه مدارک خود را به دفتر ساختمان مرکزی نیلگام می‌آورند. مدارک مربوط توسط کارشناسان این مجموعه مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از گذشتن چند روز به متقاضی اعلام می‌گردد که آیا شرایط لازم برای دریافت ویزای توریستی ژاپن را دارد یا خیر. در صورت دارا بودن شرایط لازم برای اخذ ویزای توریستی ژاپن قراردادی فی مابین فرد متقاضی و شرکت نیلگام بسته خواهد شد و پس از تسویه، مراحل اخذ ویزا بدون حضور فیزیکی فرد متقاضی انجام خواهد پذیرفت.

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، در صورتیکه سفارت ژاپن سئوالی داشته باشد یا اینکه مدرک اضافه‌تری از متقاضی درخواست کند، در این صورت احتمال حضور وی در سفارت وجود خواهد داشت.

هر مسافر مبلغ ۳۵۰ دلار بابت رسیدگی به پرونده‌اش به مجموعه نیلگام پرداخت خواهد کرد که در صورت رد درخواست ویزای وی ۱۵۰ دلار از آن کسر و مابقی به فرد متقاضی عودت خواهد شد. در صورتیکه سفارت به تقاضای اخذ ویزای توریستی ژاپن پاسخ مثبت دهد، ضمانت نامه‌ای با مبلغ حداقل ۵۰ میلیون تومان بابت بازگشت فرد متقاضی دریافت می گردد.

شایان ذکر است بازه زمانی ویزای توریستی ژاپن برای ایرانیان بین ۷ تا ۱۴ روز است و امکان هیچ گونه اقامتی در این کشور برای هموطنان ایرانی وجود نخواهد داشت. در صورت درخواست پناهندگی، درخواست دهنده، بلافاصه دیپورت یا از کشور ژاپن خارج خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای اپلای ویزای ژاپن در سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت الکترونیک یا eVisa خواهد بود که به زودی اطلاعات و جزئیات بیشتری در مورد آن از سمت سفارت ژاپن اعلام خواهد گردید. اطلاعات بروزرسانی شده سفارت ژاپن و در صورت اعمال تغییرات فعلی توسط مجموعه نیلگام در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ویزای توریستی ژاپن به صورت الکترونیکی eVisa

ویزای توریستی الکترونیکی ژاپن که روندی جدید در اخذ ویزای توریستی این کشور است در ماه آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی و در زمان بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو برای ملیت‌هایی که برای ورود به ژاپن به ویزا نیاز دارند، رونمایی خواهد شد. این طرح یعنی ویزای توریستی ژاپن که به صورت الکترونیکی صادر خواهد شد، یکی از سیاست های دولت ژاپن برای جلب ۶۰ میلیون گردشگر خارجی به کشور ژاپن و تا سال ۲۰۳۰ میلادی است.

این سیاست به منظور سهولت کار متقاضیان انجام خواهد گرفت و روند مراجعه متقاضیان به سفارت‌ها و کنسولگری‌های کشور ژاپن برطرف خواهد شد. در این طرح و با ارسال درخواست ویزا، پس از بررسی و تایید آن، ویزای الکترونیکی به متقاضیان ایمیل خواهد گردید و متقاضیان قادر خواهند بود که ویزای الکترونیکی دریافت شده را در زمان ورود خود به کشور ژاپن ارائه دهند. این نوع از ویزا سینگل single-entry است و برای پرداخت هزینه اپلیکیشن آن لازم است که از طریق کردیت یا دبیت کارت پرداخت شود. اطلاعات بیشتر در این مورد در ماه های نزدیک به اجرای این طرح ارائه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد eVisa به این لینک مراجعه نمایید.

ویزای ژاپن را با کمک نیلگام بگیرید

مجموعه نیلگام مفتخر است با سابقه بیش از یک دهه در اخذ ویزا، پیکاپ، دریافت ویزاهای توریستی، تحصیلی و اقامتی همراه همیشگی هموطنان گرامی باشد. تماس با ما کلید دریافت ویزای توریستی ژاپن است، بنابراین بدون تردید، ویزای توریستی ژاپن را با کمک مشاوران مجرب مجموعه ما و به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

نظرات

سميه قضاوي

درخواست ویزای توریستی ژاپن دارم. شما میتونید اقدام کنید؟

ادمین

سلام بله از جمله خدمات ما اخذ ویزای ژاپن نیز می باشدکه باید دارای مدارک :پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه و وجود دو صفحه خالی در آن
فرم اپلیکیشن ویزا visa application form تکمیل شده
دو قطعه عکس
مدارک ازدواج در صورتیکه در سال قبل صادر شده باشد
برنامه سفر
گردش حساب مالی سه ماه اخیر
گواهی تمکن مالی با حداقل ۷۰ میلیون تومان موجودی
مدارک معتبر کاری
سابقه سفر قبلی (در صورت داشتن سوابق سفر احتمال ویزا شدن بیشتر می‌شود اما این مورد الزامی نیست)
باشید میتوانید جهت اخذ ویزا با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

مجید رحیمی زاده

با سلام وعرض ادب واحترام.
با توجه به نیاز ه کشور ژاپن به نیروی کار فنی وجذب نیروی کار ماهر تا سال۲۰۲۵میلادی، اینجانب کارشناس مهندسی علوم وصنایع غذایی با سابقه کاره۱۵سال درکارخانه های صنایع غذایی در بخشهای مختلف مدیریتی،تولید وکنترل کیفیت وآشنای با زبان انگلیسی وکامپیوتر با داشتن۴۸سال سن وقدرت وتوان جسمی بالا (ورزش وشناو…)از چه طریقی جهت کار در ژاپن میتوام اقدام کنم. اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم .که از چه طریقی وازکجا میتوانم ویا شرایط را از بابت شرایطه فوق الذکر دارا هستم یا خیر؟؟!!!؟؟؟
با تسکر منتظره جواب شما هستم. صبح شما بخیر وروزه خوبی داشته باشید.

ادمین

سلام دوست عزیز در رابطه با ژاپن به صورت توریستی در خدمتتون هستیم.

حامد معروفی

میخواستم توریستی برم ژاپن چیکار باید بکنم

ادمین

سلام در خدمتتون هستیم دوست عزیز برای اخذ ویزای ژاپن نیازمند ارائه گواهی شغلی و مالی می باشید میتوانید جهت بررسی چک لیست مدارک و شرایط لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید .

مهدی خواجه امیرلو

با سلام، خواهش می کنم درباره ویزای کار کمک و راهنمایی کنید

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر به صورت توریستی برای ژاپن اقدام می کنیم

آرش دهنادی

با ۴۸ سال سن و لیسانس حسابداری امکان کار در زاپن وجود دردیا خیر چون شنیدم شرایط سنی دارن نوع کار شاید زیاد مهم نباشد در انجا انجام دهی حتما در رشتخ خودت نباشد اگه باشد که بهتر ممنون

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز ما در حال حاضر فقط از طریق تور ژاپن در خدمت شما هستیم.

وحید

سلام من همه مدارک هام آمده است فقط شش ماه پیش ریجکت شدم و سوالم اینه که قیمت تمام شده شما برای دریافت ویزا چقدر

ادمین

سلام در خدمتتون هستیم دوست عزیز هزینه ویزای ژاپن ۳۵۰دلار می باشد.

پرویز پرستار

با سلام
بنده ۳۵ سال سن دارم
برقکار ساختمان و تاسیسات اب مهارت دارم و ۱۰ سال هم سابقه کار دارم
مدرک تحصیلی بنده دیپلم برق ساختمان میباشد و دارای گواهینامه فنی و حرفه ای برقکار ساختمان درجه یک و دو و سه رو دارم
لطفا راهنمایی کنید کدام کشور میتوانم برم
بیشتر تمایل دارم کانادا . ژاپن و دانمارک یا فرانسه یا انگیس یا المان بروم
یا صلاح دید شما کدام کشور میباشد
و بنده در حال متاهل هستم
و از طریق ازدواج در کشور های اروپا یا اسیا رو ندارم
با تشکر
شماره تماس ۰۹۳۷۷۵۲۲۳۵۳

ادمین

سلام دوست عزیز برای تمامی کشورهای نامبرده اقدام خواهیم کرد و هر کدام دارای شرایط متفاوتی می باشد منتهی در کل برای اقدام باید دارای سابقه سفر خوب و گواهی شغلی و مالی مناسب باشید .اگر قصد تحصیلی نیز دارید برای کانادا،سوئد،ترکیه در خدمتتون هستیم میتوانید جهت مشاوره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

سعید عباس زاده

با سلام .در حال حاظر من در تایلند با ویزای کار مشغول هستم … چطور میتونیم به من کمک کنید که من ویزای توریستی ژاپن را بگیرم .تشکر

ادمین

سلام دوست عزیز هم اکنون تور ژاپن رو براتون اقدام میکنیم… در خدمتتون هستیم.

محمد رمضانی

اینجانب مدرک کمک پرستاری دارم و با۴ سال سابقه کار. در بیمارستان امام خمینی تهران .قصد مهاجرت کاری رو دارم. فقط ۳۰ تومن پول دارم ایا میتونم مهاجرت کاری داشته باشم. لطفا راهنمایی بفرمایید

ادمین

سلام دوست عزیز ما در حال حاضر از طریق ویزای توریستی و اقامت تحصیلی کانادا اقدام میکنیم براتون.

منوچهر اکرمی منش

با سلام بنده جهت گرفتن ویزای توریستی برای کشور ژاپن میخواهم از شما کمک بگیرم.با تشکر

ادمین

سلام دوست عزیز تور ژاپن رو براتون انجام میدیم … در خدمتتون هستیم ۰۲۱۷۵۲۳۷

بهمن خاني بهمن آباد

با سلام
جهت دریافت ویزای کار ژاپن با مهارت تهیه نقشه های هوایی منازل تهیه برگه های بازدید و تهیه لیست خلافی ساختمانهای صنعتی و مسکونی وصدور پروانه ساختمان و کارشناس خبره شهرداری با ١۵ سال کار در شهرداری با مدرک لیسانس متشکرم

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر خدمت ویزاهای توریستی و تحصیلی اقدام میکنیم براتون.

فاطمه کشمیری

مجردم سنم زیر سال .. چطور ی میتونم ویزای شینگن بگیرم . سند ملکی بنام پدرم هست ولی خودم ندارم .

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید وجود سند الزامی نیست منتهی اگر باشد نکنه مثبتی است و در صورتی که شاغل نباشید پدرتون میتوانند اسپانسر مالی و شغلی شما شوند میتوانید جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم

فرهاد طالبی چایچی

با سپاس از ارسال پیامتان

ادمین

خواهش می کنم در خدمتتون هستیم

اسماعیل تاجیک

سلام من اتباع افغانی هستم آیا برای رفتن به ژاپن نیاز به ویزا دارم معاف هستم.

ادمین

سلام در هر حال برای ورود به این کشور نیاز به ویزا دارید .بله

بهمن خاني بهمن آباد

لطفا جهت ویزای تحصیلی ژاپن چه باید بکنم در مقطع فوق لیسانس در صورت امکان توضیح دهید و ایا در حین تحصیل میشود ویزای کار را نیز پیگیری نمود

ادمین

سلا دوست عزیز پذیرش تحصیلی برای کشورهای کانادا،آلمان،انگلیس،سوئد ،ترکیه در خدمتتون هستیم در مورد ژاپن به صورت توریستی اقدام خواهیم کرد.

امید موسوی

سلام من و خانم توریستی برای کانادا اقدام کردیم ریجکت شدیم ۱۰هزار دلار هم میدم اگر بتونید کارم درست کنید

ادمین

سلام دوست عزیز علت ریجکتیتون چه چیزی بوده؟شاید لازم باشد مورد ریجکتیتون توسط کارشناس ما بررسی شود و براتون در ابتدا نت آفیسر اقدام کنند سپس اگر لازم بود مجددا برای اخذ ویزا کانادا اقدام کنید.

امید موسوی

خانم بنده ایلس ۵فوق لیسانس علوم سیاسی دارند برای تحصیل در کانادا یا ژاپن یا برزیل و… میتونید کمک کنید ؟

ادمین

سلام پذیرش تحصیلی برای کشورهای کانادا،آلمان،سوئد،ترکیه در خدمتتون هستیم و از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است میتوانید جهت بررسی مدارک و شرایطتتون لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت بفرمایید در خدمتتون هستیم.

آرش دهنادی

با ۴۸ سال سن و لیسانس حسابداری امکان کار در ژاپن وجود داردیا خیر چون شنیدم شرایط سنی دارن نوع کار شاید زیاد مهم نباشد در انجا انجام دهی حتما در رشته خودت نباشد اگه باشد که بهتر ممنون

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز ما در حال حاضر فقط از طریق تور ژاپن در خدمت شما هستیم.

کیان

سلام
من لیسانس رشته اقتصاد هستم و سنم ۳۱سال دارم و دنبال راهی هستم که بتوانم بروم ژاپن اگر بشه از راه تحصیل
البته معدلم هم ۱۳هست
و هزینه هم ۱۰۰میلیون دارم لطفا راهنمایی کنید آیا راهی هست که من بتوانم بروم ژاپن
با تشکر و سپاس فراوان

ادمین

سلام پذیرش تحصیلی برای کشورهای کانادا،آلمان،سوئد،ترکیه در خدمتتون هستیم و برای ژاپن به صورت توریستی اقدام خواهیم کرد.

فرزاد جنگجو ایمچه

سلام ویزای کاری میخواهم گواهینامه پایه یک دارم

ادمین

سلام دوست عزیز برای ژاپن به صورت توریستی در خدمتتون هستیم.

افسانه فرجی

با سلام خواستم بدونم منوهمسر می‌خواستیم برای همیشه بریم ژاپن…..ما سرمایه آنچنانی نداریم خواستم بدونم خرجمان چقدر میشود باتشکر فراوان

ادمین

سلام دوست عزیز برای ژاپن توریستی اقدام می کنیم منتهی یکطرفه خیر و ضمانت بازگشت گرفته خواهد شد.

سیف الله صالحی

من برای اقامت دائم میخوام ویزای ژاپن رو بگیرم من در حالی حاضر در ایران هستم اصلیتم افغان هس ممنون میشم راهنماییم کنید

ادمین

سلام برای ژاپن به صورت توریستی در خدمتتون هستیم.

رضا فتحی

هزینه دریافت ویزای توریستی چگونه است

ادمین

هزینه اخذ ویزای ژاپن ۳۵۰دلار

وحید رسولی

سلام ، قراره برای من از ژاپن دعوت نامه بیاد تا من به عنوان توریست به ژاپن برم در واقع با این دعوت نامه کفالت بنده رو انجام میده . میخواستم ببینم برای این نوع ویزا هم گردش مالی لازم هست یا نه و در کل چه چیزهایی لازم هست
چون به من گفتند فقط کافیه بلیط پرواز و رزرو هتل داشته باشی تا بتونی ویزا بگیری

ادمین

سلام بله گواهی شغلی و مالی تمکن حداقل ۷۰ میلیون باید ارئه دهید میتوانید برای اطلاع از چک لیست مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم.

محمد رضا متقي

با سلام و عرض ادب به مدت در هفته تقاضای ویزا دارم برای دیدن فرزندم سپاسگزارم

ادمین

سلام در خدمتتون هستیم میتوانید برای بررسی چک لیست مدارک و اقدام لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

علیرضا گل محمدی

سلام وقت بخیر در صورتی که یک شخصی از کشور ژاپن که اهل همان کشور است و دعوت نامه برای شخص یا خانواده آن شخص بفرستد آیا تاثیری در روند اخذ ویزا دارد و چه مدارکی نیاز است با تشکر

ادمین

سلام وجود دعوت نامه در اخذ هر نوع ویزایی شانس ویزا را افزایش می دهد. شما برای اخذ ویزای ژاپن نیاز به ارئه گواهی شغلی و مالی دارید میتوانید جهت بررسی چک لیست مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

ناصر

سلام

من ۶ سال پیش با خانواده به ژاپن رفتم و برکشتم سر وقتم

ولی بعدش هر چه تقاضای ویزا کردم ریجکت شد..

ادمین

سلام علت ریجکتیتون چی بوده؟میتوانید برای اقدام مجدد جهت بررسی شرایط و مدارک و راهنمایی لازم لطف کنید با دفتر تماس بگیرید با مشاوره رایگان در خدمتتون هستیم.

علی علیزاده

با عرض سلام اگر بتوانم از طریق شما ویزای ورود به ژاپن را بگیرم میتوانم انجا با پیدا کردن کار و شغل دیگر برنگردم

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز کلیه خدمات ما قانونی است و اخذ ویزای یکطرفه نداریم.

رضا محمدیان

نیاز فوری به ویزای کار در ژاپن دارم شما میتونید کمکم کنید

مشاور نیلگام

دود بر شما دوست عزیز ، در حال حاضر فقط برای ویزای توریستی ژاپن در خدمت شما هستیم.

۰

باسلام
نه سال ژاپن بودم، بیست ساله برگشتم، یک بار خودم اقدام کردم مدارک ناقص بود، ربجکت شدم، ده ماه گذشته، ایا شانسی دارم برای ویزای توریستی ژاپن؟ قصد موندن ندارم. ممنون از جوابتون اگر بهم ایمیل بزنید ممنون میشم

Admin

سلام وقتتون بخیر برای اخذ ویزا نیاز به ارئه گواهی شغلی و مالی دارید .با بررسی شرایط و مدارکتون توسط کارشناسان ما میتوانید مجدا اقدام فرمایید. لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان ما صحبت فرمایید.در خدمتتون هستیم

پیام حسن زاده

سلام در مورد اقامت یا مهاجرت به کشور ژاپن میخواستم بپرسم از چه راههایی امکان ورود به این کشور هست .ممنون میشم راهنمایی کنید

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای ژاپن به صورت توریستی در خدمتتونیم.

پیام حسن زاده

من چطور میتونم به ژاپن برم .کار کنم و زندگی کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

Admin

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای ژاپن به صورت توریستی در خدمتتون هستیم.

مهدی

سلام میخوام براکار به ژاپن برم یامیتونم اتباع هستم مقم ایران

Admin

سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ژاپن به صورت توریستی در خدمتتون هستیم.

مریم

سلام، من اگر دعوتنامه از طرف یک ژاپنی برام فرستاده بشه آیا شانس گرفتن ویزای توریستیم افزایش پیدا میکنه؟

Admin

سلام بله وجود دعوت نامه شانس اخذ ویزا افزایش خواهد داد.

Abolfazl

من گرین کارت آمریکا دارم و مدت ۶ سال است در آمریکا زندگى میکنم آیا براى دیدن ژاپن به عنوان توریست به ویزا احتیاج دارم؟

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز بله نیاز به ویزا هست. سپاس از توجه شما

محمود اولیائی

سلام من تقاضای ویزای کاری دارم دعوت نامه از شخص ژاپنی دارم در ترکیه زندگی میکنم لطفا من را راهنمایی کنید
۹۰۵۵۳۸۴۰۳۱۳۹+
خط همراهم در ترکیه واتساب با تشکر

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای ژاپن به صورت توریستی در خدمتتون هستیم.

سیدمحمدحسین سیدی

سلام بنده تولید کننده کیف های چرمی مدیر وطراح هستم میتونم ویزای تجارب بین المللی ویا ویزای کار ویژه بگیرم
وسرباز نرفتم به مدت ۵سال میخوام

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز برای ژاپن در حال حاضر به صورت توریستی در خدمت شما هستیم و کاری برای کانادا اقدام خواهیم کرد.

ارین احمدیان

سلام می خواستم بدونم با مدرک فنی حرفه ای می شه اقدام به مهاجرت کاری در ژاپن کرد

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر اخذ ویزای کاری برای کانادا اقدام خواهیم کرد و برای ژاپن توریستی در خدمتتون هستیم.

سید حسن موسوی

سلام خدمت ادمین محترم
من اهل افغانستان هستم
خواستم بدونم ویزای کاری چاپان چند در میاد و چقدر زمان خواهد برد

Admin

سلام وقت بخیر ،دوست عزیز برای ژاپن توریستی در خدمتتون هستیم و کاری برای کانادا اقدام خواهیم کرد.

شیما موسوی

من الان دوره اول متوسطه رو دارم تمام میکنم و سوالم اینکه میتونم دبیرستان خودم رو در ژاپن بخوانم میشه کمی توضیح دهید چطور میتونم این کار رو بکنم

Admin

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز در حال حاضر برای ژاپن به صورت توریستی اقدام خواهیم کرد و پذیرش تحصیلی برای کشورهای کانادا،سوئد،فرانسه،ترکیه و انگلیس در خدمتتونیم.