تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اقامت دومینیکا

دومینیکا نه تنها مسیر مهاجرت و دریافت اقامت کشوری بکر را هموار می کند بلکه فرصتی بسیار مناسب برای سرمایه گذاری امن و پربازده در خارج از کشور است. با در اختیار داشتن پاسپورت دومینیکا به عنوان یکی از کشورهای مشترک المنافع با انگلیس می توانید بدون نیاز به ویزا به بیش از ۱۲۰ کشور جهان (انگلیس و کشورهای حوزه شنگن) سفر کنید و دریافت ویزای کشورهای بزرگ دیگری همچون آمریکا و کانادا نیز بسیار ساده و سریع خواهد بود. کشوری که تمامی سرمایه شما معاف از مالیات خواهد بود و بدلیل عضوریت در معاهده مالیات دوگانه با آمریکا و کشورهای حوزه کارائیب به تاجران و کارآفرینان این مکان را می دهد تا بسیاری از کشورهای جهان، داد و ستد معاف از مالیات انجام دهند.
دولت دومینیکا با تاسیس سازمانی ویژه برای اجرای قانون اعطای شهروندی از طریق سرمایه گذاری مسیر را بسیار ساده کرده است. این سازمان موسوم به (CBIU) با تعیین نمایندگانی حقوقی مسیر اعطای شهروندی دومینیکا را به شکلی طراحی کرده است که حتی به سفر متقاضی به این کشور نیاز نخواهد بود.
شرکت نیلگام مهاجر مفتخر است به عنوان یکی از شرکت های مهاجرتی با بهره مندی از تیم های حقوقی و اجرایی مجرب خود، در خدمت شما متقاضیان عزیز باشد تا ضمن مشاوره و همراهی در تهیه و ارائه مدارک مورد نیاز، در تمامی مراحل اداری و حقوقی تا حصول نتیجه نهایی در کنار شما باشد.

برنامه اقتصادی شهروندی؛ مجرایی برای توسعه و اخذ اقامت

همانگونه که اشاره شد دولت کشور مشترک المنافع دومینیکا با هدف توسعه اقتصادی و جلب سرمایه خارجی، بر اساس قانون برنامه اقتصادی شهروندی و ذیل دو مجرای اصلی اقامت این کشور را به سرمایه گذار و خانواده وی اعطا خواهد کرد.

اما برنامه دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری چیست؟

بر اساس قانون مصوب این کشور در سال ۱۹۹۳، “برنامه اقتصادی شهروندی” بعنوان مجرایی در توسعه ملی این کشور و پذیرش مهاجر طراحی شده است. برنامه ایی که بر اساس آن ساخت و توسعه مدارس غیر انتفاعی، بازسازی بیمارستان ها-استادیوم ورزشی و … با جلب سرمایه گذار خارجی ممکن می شود. برنامه اقتصادی شهروندی به متقاضیان این امکان را می دهد تا بدون نیاز به اقامت در خاک دومینیکا، تبدیل به شهروند این کشور گردند و بلافاصله پس از دریافت حق شهروندی، پاسپورت این کشور را نیز دریافت کنند.

برنامه اقتصادی شهروندی به دو شاخه اصلی تقسیم می شود:
۱- هدیه غیرقابل بازگشت (Non-refundable Contribution) که مبلغی پس از عقد قرارداد با نیلگام مهاجر و طی شدن تمامی مراحل قانونی و اخذ تاییده نهایی مستقیما به حساب دولت دومینیکا و صندوق تنوع اقتصادی این کشور واریز می شود.
۲- سرمایه گذاری مستقیم در برنامه تضمینی توسعه مسکن


هدیه غیرقابل بازگشت

در این روش متقاضی اقامت در دومینیکا با اهدای مبلغ غیر قابل بازگشت ۱۰۰ هزار دلار آمریکا به دولت این کشور، طی بازه زمانی ۴ تا ۸ ماه می تواند پاسپورت دومینیکا و مشترک المنافع انگلیس را بدست بیاورد که مسیری بسیار کوتاه و مستقیم است.

سرمایه گذاری مستقیم در برنامه تضمینی توسعه مسکن

در روش سرمایه گذاری مستقیم در برنامه تضمینی توسعه مسکن اما متقاضی سرمایه گذاری در برنامه ملی مسکن می تواند با تخصیص مبلغ ۲۲۵۰۰۰ دلار آمریکا برای خرید بخشی از پروژه های مسکونی مشمول این برنامه، اقدام نمایند.

با درنظر داشتن موقعیت خاص جغرافیایی و طبیعت بکر و رویایی کشور دومینیکا، صنعت اکوتوریسم و چشم انداز سرمایه گذاری در بخش مسکن این کشور می تواند گزینه ای بسیار امن و مناسب باشد. در حال حاضر امکان سرمایه گذاری در ۳ پروژه:

 • Jungle Bay Village
 • Tranquility Beach Dominica
 • Kenpinski

برای علاقمندان به سرمایه گذاری در برنامه توسعه مسکن کشور دومینیکا وجود دارد

10 قدم تا یک پاسپورت قدرتمند و شهروندی جزیره ای در قلب کارائیب

۱- ابتدا باید تصمیم بگیرید که از طریق کدامیک از زیر شاخه های برنامه اقتصادی شهروندی می خواهید اقدام نمایید. هدیه غیرقابل بازگشت یا سرمایه گذاری در برنامه توسعه مسکن. این انتخاب بسته به شرایط و تاملات شخصی متقاضی تعیین کننده مسیر کلی اخذ اقامت خواهد بود.

۲- عقد قرارداد با نیلگام مهاجر به عنوان نماینده شما در امور مهاجرت تا تمامی مراحل قانونی و اداری از کانال شرکت پیگیری شود.

۳- بدون نیاز به سفر به دومینیکا، فهرست تمامی مدارک مورد نیاز شما برای اخذ اقامت (بسته به انتخاب شما در قدم نخست) از طریق نیلگام مهاجر در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

۴- پس از تکمیل مدارک و تایید نهایی تیم حقوقی ما، پرونده شما در CBIU ثبت می شود.

۵- پس از ثبت پرونده، CBIU اقدام به راستی آزمایی مدارک ارائه شده توسط متقاضی می کند که در این مرحله همراهی هولدینگ نیلگام به عنوان شرکتی مهاجرتی می تواند در تسهیل و تسریع صدور تاییدیه بسیار تعیین کننده باشد. این مرحله بین ۶۰ تا ۹۰ روز بطول خواهد انجامید.

۶- پس از صدور تاییده و احراز شرایط شما، سازمان CBIU پرونده را برای تایید نهایی به دفتر نخست وزیری و پارلمان دومینیکا ارجاع می دهد.

۷- پس از تایید نهایی، دولت دومینیکا طی نامه ای رسمی شما را از پذیرفته شدن درخواستتان مطلع خواهد کرد.

۸- در این مرحله شما بنا بر انتخابی که در مرحله نخست داشته اید می بایست وجه مورد نظر را یا به صندوق تنوع اقتصادی و یا حساب معرفی شده برای برنامه ملی توسعه مسکن واریز نمایید.

۹- فرمی حقوقی از جانب دولت دومینیکا برای شما صادر خواهد شد که در آن ضمن تبریک، شما را از پذیرش درخواستتان برای دریافت شهروندی این کشور مطلع می کند. پس از دریافت این فرم، نیلگام مهاجر بلافاصله برای پاسپورت شما نیز اقدام خواهد کرد.

۱۰- و در نهایت با دریافت پاسپورت شما عملا شهروند قانونی کشور مشترک المنافع دومینیکا خواهید بود و می توانید با پاسپورت این کشور سفر کنید.


فرم ارزیابی اقامت دومینیکا

جهت کمک به کارشناسان ما جهت ارائه‌ی مشاوره‌ای حرفه‌ای و سودمند به شما، لطفاً فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما در این فرم محرمانه تلقی شده و فقط جهت بررسی امکان مهاجرت مورد بررسی قرار می‌گیرد. ما این اطلاعات را در اختیار شرکت، نهاد، سازمان، یا فرد دیگری قرار نخواهیم داد.

ثبت نام کنید

مزایای سرمایه گذاری در دومینیکا

سرمایه گذاری در دومینیکا مزایای زیادی دارد از جمله:

 • وجود یک چارچوب قانونی سختگیرانه که بر اساس آن می توانید از صحت و سلامت حق شهروندی خود اطمینان حاصل کنید
 • امکان سفر به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا
 • یک پنجره جدید برای تنوع بخشیدن به تولید ثروت و برنامه ای جایگزین و مطمئن برای امنیت مالی
 • اطمینان و آرامش خاطر از عضویت در جامعه ای بین المللی با حکومتی پایدار که با گرمی از شما استقبال خواهد کرد
 • روندی ساده و کارآمد برای تسهیل مراحل اخذ اقامت
 • بدون نیاز به سفر و یا اقامت اجباری در دومینیکا تا با آرامش در کشور خود و در کنار خانواده شاهد طی شدن مراحل قانونی باشید
 • وجود فرصت های استثنایی برای سرمایه گذاری تا خلاقیت و روحیه تجاری خود را به چالش بکشید

مزایای مشارکت در برنامه اقتصادی شهروندی

مشارکت در برنامه اقتصاد شهروندی دومینیکا مزایای زیادی دارد از جمله:

 • وجود یک چارچوب قانونی سختگیرانه که بر اساس آن می توانید از صحت و سلامت حق شهروندی خود اطمینان حاصل کنید
 • امکان سفر به بیش از ۱۲۰ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا
 • یک پنجره جدید برای تنوع بخشیدن به تولید ثروت و برنامه ای جایگزین و مطمئن برای امنیت مالی
 • اطمینان و آرامش خاطر از عضویت در جامعه ای بین المللی با حکومتی پایدار که با گرمی از شما استقبال خواهد کرد
 • روندی ساده و کارآمد برای تسهیل مراحل اخذ اقامت
 • بدون نیاز به سفر و یا اقامت اجباری در دومینیکا تا با آرامش در کشور خود و در کنار خانواده شاهد طی شدن مراحل قانونی باشید
 • وجود فرصت های استثنایی برای سرمایه گذاری تا خلاقیت و روحیه تجاری خود را به چالش بکشید
تخفیف ویژه بگیرید

120 دلار تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام میکنند!

ثبت نام کنید
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
اطلاعات بیشتر