تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

افزایش تعداد پروازهای اختصاصی خدمات پیکاپ پاسپورت نیلگام به مقصد آنکارا

۱۹ مرداد ۱۳۹۷
افزایش تعداد پروازهای اختصاصی خدمات پیکاپ پاسپورت نیلگام به مقصد آنکارا

پروازهای اختصاصی نیلگام سفر به مقصد آنکارا ویژه خدمات پیکاپ پاسپورت از هفته دوم شهریور به ۳ پرواز در هفته افزایش خواهد یافت تا بدین ترتیب پاسپورت متقاضیان محترم جهت الصاق ویزا، هر روزه (به جز روزهای تعطیل) تحویل سفارت شود.
هلدینگ نیلگام که طی یک دهه گذشته با برند ایران-آنکارا سابقه‌ای مستمر در ارائه خدمات VIP پیکاپ ویزا و وقت سفارت داشته‌است، اخیرا با تغییر برند خود به نیلگام، خدمات خود را در قالب ۳ مجموعه مکمل (نیلگام سفر، نیلگام مهاجر و دارالترجمه ۱۰۴۲) ارائه می‌نماید.
خدمات پیکاپ پاسپورت به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات هلدینگ نیلگام، از اهمیت بسیاری برای مدیران مجموعه چه از منظر تسریع حداکثری و چه از منظر کیفیت خدمات برخوردار است. از این رو با هدف ارائه هر چه سریعتر خدمات پیکاپ پاسپورت و به حداقل رساندن زمان انتظار پیکاپ برای متقاضیان محترم، از هفته دوم شهریور تعداد پروازهای هفتگی خود به مقصد آنکارا را به ۳ پرواز در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه افزایش خواهد داد.

افزایش تعداد پروازهای اختصاصی خدمات پیکاپ پاسپورت
خدمات پیکاپ پاسپورت بدلیل تعطیلی برخی سفارت‌ها در ایران (کانادا، آمریکا، انگلیس) و لزوم مراجعه هموطنان عزیز به سفارت این کشورها در خارج، طی سال‌های اخیر اهمیت بسیاری یافته و بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند با بهره‌مندی از خدمات پیکاپ پاسپورت در زمان و هزینه‌های خود تا حدود بسیار زیادی صرفه‌جویی کنند.
پیکاپ پاسپورت در اصطلاح به روند ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به همراه ویزا به متقاضی گفته می‌شود. هنگامی که پاسخ درخواست ویزا، از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی رسید، فرد موظف است با در دست داشتن پرینت ایمیل و پاسپورت خود به سفارت کشور مربوطه مراجعه کرده و نسبت به الصاق ویزا اقدام نماید. بسیاری از افراد به دلیل محدودیت‌های زمانی و یا صرفه‌جویی در هزینه‌ها با استفاده از خدمات پیکاپ از سفر مجدد به کشور ثالث و دریافت ویزای خود اجتناب می‌کنند.
به این منظور متقاضی می‌تواند با تعیین نماینده‌ای قانونی پرینت ایمیل سفارت به همراه پاسپورت خود را در اختیار این نماینده قرار داده و با هزینه ای بسیار کم و ظرف مدتی بسیار کوتاه، بدون نیاز به اقامت در کشور ثالث ویزای خود را دریافت نماید.
البته باید حتما توجه داشت که ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت بوده زیرا اساسا به همراه داشتن تعداد زیاد پاسپورت منع قانونی خواهد داشت.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات