تخفیف کانادا

آنلاین برای اقامت کانادا ثبت‌نام کنید و 100 دلار تخفیف بگیرید!

ثبت نام »

مشاهده تخفیف

تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اقامت کانادا

Canada

کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی در دنیاست و سالیانه تعداد زیادی مهاجر را از روش های گوناگون جذب می کند . مهمترین مزیت مهاجرت به این کشور این است که کانادا یکی از سالمترین و ایمن ترین کشور های جهان است که آمار جرم و جنایت و خشونت در آن بسیار پایین است. همچنین کانادا یکی از چند ملیتی ترین کشور های جهان است که بدون هیچ تبعیضی میتوان در آن زندگی کرد. کانادا یکی از ثروتمند ترین کشور های جهان است که دارای منابع عظیم نفت و گاز می باشد و همچنین امکانات تحصیلی بسیار زیادی در این کشور وجود دارد.
زمانی که اسم کانادا می آید ذهن همه به سمت هوای بسیار سرد و طاقت فرسا می رود ، در حالی که بسیاری از مناطق کانادا تابستان های معتدل دارد . مثلا شهر های ونکوور و ویکتوریا که در ساحل اقیانوس آرام هستند هوایی معتدل دارند.
با اقامت دائم کانادا شما میتوانید از بسیاری از حقوق شهروندی کانادا بهره مند شوید. ضمن اینکه پس از گذشت ۳ سال از زندگی در کانادا، فرد مقیم می تواند برای شهروندی کانادا اقدام کند که پس از دریافت شهروندی می تواند در انتخابات کانادا رای دهد و درخواست پاسپورت کانادایی کند که به وی آزادی رفت و آمد (بدون ویزا) به ۱۷۲ کشور جهان را می دهد. همچنین شهروند کانادایی می تواند به مدت ۶۶ ماه بدون ویزا در امریکا زندگی کند.


برنامه مهاجرت سرمایه گذاری از طریق ایالت کبک

روش سرمایه گذاری کبک در جهت اخذ اقامت دائم کانادا یکی از پر طرفدارترین روش های اقامت دائم کانادا می باشد شرایط مورد نیاز این برنامه به شرح ذیل است :

 • داشتن دارایی به میزان ۱٫۶ میلیون دلار کانادا – مربوط به متقاضی و همسر (شامل املاک، حساب بانکی و بیزنس)
 • دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه مدیریتی به عنوان صاحب بیزنس ، مدیر رده بالای بیزنس یا پروانه مطب پزشکی فعال در ۵ سال اخیر
 • سپرده گذاری غیرقابل برگشت ۲۳۵ هزار دلار کانادا در یکی از بانکهای مورد تایید ایالت کبک

برنامه مهاجرت کارآفرینی از طریق ایالت نیوبرانزویک

برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک در جهت اخذ اقامت دائم کانادا یکی از ارزان ترین روش های استانی می باشد شرایط مورد نیاز این برنامه به شرح ذیل است :

 • دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه به عنوان مدیر و صاحب بیزنس خصوصی ( ۳۳٫۳ درصد سهام) در ۵ سال اخیر یا حداقل ۵ سال سابقه به عنوان مدیر رده بالای بیزنس خصوصی در ۵ سال اخیر
 • داشتن حداقل دارایی معادل ۶۰۰ هزار دلار کانادا که نصف این مبلغ باید به صورت نقد در حساب بانکی باشد.
 • دارای مدرک تحصیلی حداقل فوق دیپلم
 • داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره CLB5
 • کسب حداقل امتیاز ۶۵ از سیستم امتیاز بندی نیوبرانزویک
 • پرداخت مبلغ ۱۰۰ هزار دلار کانادا به دولت نیوبرانزویک به عنوان ودیعه پس از قبولی در مصاحبه . لازم به ذکر است این مبلغ پس از راه اندازی بیزینس در ایالت نیوبرانزویک به متقاضی عودت داده میشود.

برنامه مهاجرت کارآفرینی از طریق ایالت منیتوبا

در این روش ابتدا به متقاضیان ویزای کاری داده می شود و ۲ سال فرصت داده می شود تا با خرید یا تاسیس یک بیزینس کار خود را شروع کنند شرایط مورد نیاز این برنامه به شرح ذیل است : ( لازم به ذکر است این روش هم اکنون بسته می باشد و براساس اعلام وب سایت رسمی مهاجرت منیتوبا در ۲۰۱۸ مجددا باز می شود.)

 • دارا بودن حداقل ۳ سال سابقه به عنوان مدیر و صاحب بیزنس خصوصی در ۵ سال اخیر یا حداقل ۵ سال سابقه به عنوان مدیر رده بالای بیزنس خصوصی در ۵ سال اخیر
 • داشتن حداقل دارایی معادل ۵۰۰ هزار دلار کانادا
 • داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره CLB5
 • انجام سفر توریستی قبل از انجام پروسه مهاجرت

برنامه خرید بیزینس استانی

در این روش متقاضیان می توانند با خرید یک بیزینس مرتبط به تجربه کاری شان و یا دست کم خرید ۵۱ درصد سهام یک بیزنس در یکی از ایالت های کانادا ویزای کار دریافت کنند و پس از آن برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید.

برنامه خود اشتغالی از طریق فدرال

این روش مختص هنرمندان، نویسندگان، کشاورزان و ورزشکاران (در سطح حرفه ای که شخص حتی المکان جایزه و مقامات بین المللی داشته باشد ) می باشد.

متقاضی خوداشتغالی فدرال، جهت مهاجرت به کانادا باید قصد و توانایی ایجاد یک کار برای خویش در کانادا را داشته باشد. مهاجر باید نشان دهد که شغل پیشنهادی تولید درآمد کافی جهت تأمین زندگی خود و وابستگانش را می کند.

فرم ارزیابی اقامت کانادا

جهت کمک به کارشناسان ما جهت ارائه‌ی مشاوره‌ای حرفه‌ای و سودمند به شما، لطفاً فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما در این فرم محرمانه تلقی شده و فقط جهت بررسی امکان مهاجرت مورد بررسی قرار می‌گیرد. ما این اطلاعات را در اختیار شرکت، نهاد، سازمان، یا فرد دیگری قرار نخواهیم داد.

ثبت نام کنید
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 3    میانگین: 2.3/5]