تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت در اصطلاح به روند ارسال گذرنامه به سفارت و بازگرداندن آن همراه با ویزا به متقاضی گفته می‌شود.

اگرچه حضور شما برای مصاحبه یا انگشت نگاری الزامی است ولی بعد از صدور ویزا، نیازی به حضور برای الصاق ویزا نیست. در نتیجه خیلی از متقاضیان با توجه به وقت و هزینه‌ای که صرف مسافرت به کشور واسط می‌شود، ترجیح می‌دهند مدارک خود را به فرد دیگری بدهند تا به عنوان نماینده، کارهای آن‌ها را انجام دهد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 145    میانگین: 3.8/5]

پیکاپ ویزا چیست؟

هنگامی که پاسخ درخواست ویزا از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی رسید، فرد موظف است با در دست داشتن پرینت ایمیل و پاسپورت خود به سفارت کشور مربوطه مراجعه کرده و نسبت به الصاق ویزا اقدام نماید. بسیاری از افراد به دلیل محدودیت‌های زمانی و یا صرفه‌جویی در هزینه‌ها با استفاده از خدمات پیکاپ از سفر مجدد به کشور ثالث و دریافت ویزای خود اجتناب می‌کنند.
به این منظور متقاضی می‌تواند با تعیین نماینده‌ قانونی، پرینت ایمیل سفارت به همراه پاسپورت خود را در اختیار این نماینده قرار داده و با هزینه‌ای بسیار کم و در مدتی کوتاه، بدون نیاز به اقامت در کشور ثالث ویزای خود را دریافت نماید.

البته باید حتما توجه داشت که ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت است چرا که در حالت عادی به همراه داشتن تعداد زیادی پاسپورت توسط افراد متفرقه منع قانونی داشته و صاحبین پاسپورت‌ها را نیز با مشکلاتی مواجه می‌کند.

مراحل درخواست پیکاپ ویزا

مراحل درخواست پیکاپ ویزا از این قرار است که متقاضی با در دست داشتن پاسپورت خود و هم‌چنین نامه و یا ایمیل سفارت مبنی بر موافقت درخواست ویزا، در ابتدا به شرکتی معتبر مراجعه می‌نماید که از پلیس مهاجرت ایران مجوز خدمات پیکاپ پاسپورت داشته باشد. (هلدینگ نیلگام دارای این مجوز است. کارشناسان بخش پیکاپ مجموعه نیلگام در این مرحله موظف به بررسی دقیق مدارک و هم‌چنین اخذ فرم وکالت نامه از متقاضی هستند.)

مراحل بعدی کاملا بر عهده شرکت مربوطه خواهد بود تا در اولین فرصت نسبت به ارسال مدارک متقاضی به سفارت و بازگرداندن پاسپورت دارای ویزا به تهران اقدام نماید. هلدینگ نیلگام اخیرا پروازهای اختصاصی خود به مقصد آنکارا برای خدمات پیکاپ ویزا را از ۲ پرواز هفتگی به ۳ پرواز در هفته افزایش داده‌است تا بدین ترتیب ضمن تسهیل ارائه این خدمات، ارسال پاسپورت به ترکیه در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گیرد.

پیکاپ ویزای کانادا

اگرچه خدمات ویزای کانادا یکی از اصلی‌ترین خدمات مجموعه شرکت‌های نیلگام محسوب می‌شود، اما دپارتمان پیکاپ ویزای ما نیز با بهره‌مندی از تیم مجرب اجرایی و البته دفاتر و کارگزاران برون مرزی خود آماده ارائه خدمات پیکاپ ویزای کانادا به تمامی متقاضیان محترم خواهد بود.

در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزای کانادا، سفارت‌های این کشور در ترکیه و امارات را پوشش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر آدرس و اطلاعات کامل سفارت کانادا در کشورهای همسایه را مطالعه بفرمایید.

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه کارشناسان دپارتمان پیکاپ نیلگام پاسپورت متقاضی را روزهای یک‌‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه از طریق پروازهای مختص پیکاپ به سفارت کانادا در آنکارا ارسال کرده و پس از انجام مراحل اداری، پاسپورت مهرخورده را با اولین پرواز به تهران بازمی‌گردانند تا تحویل متقاضی گردد. اگرچه نمی‌توان زمان دقیقی برای خدمات پیکاپ تعیین نمود ولی به جرات می‌توان گفت با توجه به انجام صفر تا صدی مراحل کار و سه پرواز اختصاصی در هفته، هلدینگ نیلگام سریع‌ترین خدمات را در زمینه پیکاپ پاسورت در کشور ارائه می‌دهد.

 • پیکاپ ویزای کانادا از استانبولبرای پیکاپ ویزای کانادا از استانبول ما پاسپورت شما را روزهای یک‌‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول این روند یک هفته زمان می‌برد.
 • پیکاپ ویزای کانادا از آنکارابرای پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا، پاسپورت شما در روزهای یک‌‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ارسال می‌شود و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهرخورده در روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه و پنج‌شنبه به ایران بازگردانده می‌شود. اگرچه برای این کار نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول این روند یک هفته طول خواهد کشید.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

بسته به نوع ویزای کانادا (ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی) مدارک موردنیاز برای پیکاپ ویزای کانادا نیز متفاوت خواهد بود.

ویزای مهاجرتی:

 • پاسپورت
 • پرینت ایمیل سفارت
 • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
 • دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)

ویزای غیر مهاجرتی:

 • پرینت ایمیل سفارت
 • پاسپورت
 • رسید انگشت نگاری VAC

پیکاپ ویزای کانادا از امارات

برای پیکاپ ویزای کانادا از امارات ما هر روز پاسپورت های شما را از طریق پست ارسال می‌کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا حدودا دو هفته طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت مهرخورده توسط پست برگشت داده می‌شود تا به شما تحویل داده شود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا از امارات

بسته به نوع ویزای کانادا (ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی) مدارک موردنیاز برای پیکاپ ویزای کانادا نیز متفاوت خواهد بود.

ویزای مهاجرتی:

 • پاسپورت
 • پرینت ایمیل سفارت
 • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
 • دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)
 • تعهد پست (که توسط نیلگام تهیه می شود)

ویزای غیر مهاجرتی:

 • پرینت ایمیل سفارت
 • پاسپورت
 • تعهد پست (که توسط نیلگام تهیه می شود)

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا

همانطور که قبلا اشاره کردیم به طور دقیق نمی‌توان مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا را تخمین زد ولی به طور معمول روند الصاق برچسب ویزای کانادا در سفارتخانه مربوطه و امور اداری مربوط به آن، بین 1 تا ۳ هفته زمان می‌برد.

ویدئو پیکاپ ویزا چیست

ویدئو پیکاپ ویزا چیست

پیکاپ ویزای آمریکا

به دلیل دایر نبودن سفارت آمریکا در تهران، متقاضیان ویزای ایالات متحده باید برای انگشت‌نگاری و مصاحبه به یکی از سفارت‌های این کشور در اطراف ایران مراجعه کنند و از آن‌جایی که سفارت آمریکا در کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان بیشترین تعداد مراجعین ایرانی را به خود اختصاص داده‌اند، دپارتمان پیکاپ ویزای شرکت نیلگام خدمات خود برای پیکاپ ویزای آمریکا را معطوف به این ۳ کشور کرده‌است.

هم‌چنین شما می‌توانید درخواست وقت سفارت آمریکا را نیز از مجموعه نیلگام با اطمینان خاطر انجام دهید.

پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه

همان‌طور که اشاره شد سه پرواز اختصاصی در هفته در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنج‌شنبه به مقصد آنکارا برای خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه در نظر گرفته شده‌است تا سرعت این خدمات را به حداکثر برساند.

برای پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه ما پاسپورت شما را روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت مهرخورده را در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم. به طور معمول این پروسه دو هفته طول خواهد کشید. پس از طی شدن مراحل اداری در سفارت، پاسپورت ممهور به مهر سفارت آمریکا با اولین پرواز در تهران تحویل متقاضی خواهد شد.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا

 • پاسپورت
 • وکالت‌نامه محضری
 • شناسنامه
 • Username و Password حساب کاربری

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از امارات، از طریق دبی انجام می‌شود. برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را از طریق پست ارسال می کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا حدودا دو هفته طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت مهر خورده توسط پست برگشت داده می شود تا به شما تحویل داده شود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از دبی

 • پاسپورت (امضاشده)
 • Username و Password حساب کاربری
 • وکالت‌نامه
 • برگه Case Number
 • تعهد پست (که توسط نیلگام تهیه می شود)

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

 • پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان طی پروازهای منظم هفتگی شرکت نیلگام انجام می‌شود که به طور معمول ۱۰ روز کاری زمان می‌برد تا به درخواست شما پاسخ داده شود؛ اگرچه گاهی اوقات این پروسه زمان بیشتری خواهد برد. پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت مهرخورده و با سرویس پیکاپ نیلگام به شما تحویل شما داده می‌شود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

 • پاسپورت
 • Username و Password حساب کاربری

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا

اگرچه نمی‌توان مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزا را به صورت دقیق پیش‌بینی کرد ولی به طور معمول روند الصاق برچسب ویزا در سفارتخانه مربوطه و امور اداری مربوط به آن بسته به شهر محل مصاحبه بین ۱۰ روز تا ۳ هفته به طول می‌انجامد.

پیکاپ ویزای انگلیس

به دلیل نیمه‌تعطیل بودن سفارت انگلیس در تهران، بسیاری از هموطنان ما مجبور می‌شوند برای انگشت نگاری و مصاحبه ویزای انگلیس، به یکی از کشورهای اطراف ایران سفر کنند. به همین دلیل پس از ویزاشدن درخواست آن‌ها، برای الصاق ویزای انگلیس مجبور خواهند شد بار دیگر به کشور ثالث سفر کنند.

خدمات پیکاپ ویزای انگلیس در هلدینگ نیلگام در 2 کشور ترکیه و امارات با هدف صرف هزینه کمتر، سرعت بیشتر و راحتی مسافرین انجام می‌شود تا متقاضی بدون نیاز به سفر مجدد به این کشورهای واسط، پاسپورت خود را در ایران دریافت کند.

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه

پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه به صورت یک‌طرفه یا دوطرفه انجام می‌شود. پیکاپ ویزای یک‌طرفه به حالتی گفته می‌شود که پاسپورت فرد در سفارتخانه باقی مانده و وی با برگه عبور به ایران باز می‌گردد اما در پیکاپ دوطرفه، پاسپورت فرد باید از ایران ارسال شده و پاسخ به صورت غیرحضوری دریافت شود.

برای پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه ما مدارک شما را روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط کنسولگری انگلیس، پاسپورت را در روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه بازمی‌گردانیم تا به شما تحویل دهیم. به طور معمول پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه یک هفته طول خواهد کشید.

مدارک لازم برای پیکاپ یک طرفه ویزای انگلیس از ترکیه

 • کپی صفحه ی اول پاسپورت
 • اصل رسید سفارت
 • اصل وکالت نامه
 • ایمیل سفارت (با عنوان ready for collection)

مدارک لازم برای پیکاپ دو طرفه ویزای انگلیس از ترکیه

 • پاسپورت
 • اصل رسید سفارت
 • اصل وکالت نامه
 • ایمیل سفارت (با عنوان Passport resubmission)

پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

برای پیکاپ ویزای انگلیس از امارات پاسپورت‌ها هر روز از طریق پست به دبی ارسال می‌شوند. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد و پس انجام کارهای اداری توسط سفارت انگلیس، پاسپورت در اولین فرصت جهت تحویل در تهران بازگردانده‌ می‌شود. برای پیکاپ ویزای انگلیس در امارات هم نمی‌توان زمان دقیقی تعیین نمود، اما معمولا این پروسه ۲ هفته طول خواهد کشید.

هم‌چنین شما می‌توانید درخواست وقت سفارت انگلیس را نیز از مجموعه نیلگام با اطمینان خاطر انجام دهید.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای انگلیس از امارات

 • پاسپورت امضاشده
 • ایمیل سفارت
 • وکالت‌نامه
 • اصل رسید واریز وجه سفارت

تعرفه های پیکاپ ویزا

هزینه پیکاپ ویزای کانادا

شهر پیکاپنوع ویزاهمکارمسافر
آنکارامهاجرتی و غیر مهاجرتی350 هزار تومان450 هزار تومان
ابوظبیغیر مهاجرتی410 درهم امارات440 درهم امارات
دبیغیر مهاجرتی170 درهم امارات190 درهم امارات

هزینه پیکاپ ویزای آمریکا

شهر پیکاپهمکارمسافر
(در صورت پست مرکزی) دبی-غیراقامتی120 درهم امارات140 درهم امارات
(در صورت پست مرکزی) ابوظبی-اقامتی410 درهم امارات440 درهم امارات
ارمنستان320 هزار تومان400 هزار تومان
(در صورت پست مرکزی) آنکارا90 دلار100 دلار

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس

شهر پیکاپهمکارمسافر
دبی170 درهم امارات190 درهم امارات
ابوظبی410 درهم امارات+ هزینه سفارت440 درهم امارات + هزینه سفارت
آنکارا50 دلار60 دلار
استانبول50 دلار60 دلار
ارمنستان50 دلار60 دلار
دوطرفه انگلیس APPEAL & PPS (آنکارا)100 دلار120 دلار
دوطرفه انگلیس APPEAL & PPS (استانبول)100 دلار120 دلار

پیگیری پیکاپ ویزا

پیگیری پیکاپ ویزا در مجموعه نیلگام از روندی کاملا شفاف و مدرن پیروی می‌کند. ما برای سهولت پیگیری پیکاپ ویزا سامانه آنلاینی در دسترس متقاضیان قرار داده‌ایم تا به راحتی بتوانند تنها با وارد کردن کد ملی و شماره قرارداد به راحتی بصورت آنلاین از آخرین آپ‌دیت‌های مرتبط به پاسپورت خود مطلع شوند.

البته کارشناسان دپارتمان پیکاپ ویزا از طریق پیامک نیز شما را در جریان روند پیکاپ پاسپورت قرار خواهند داد اما این سامانه آنلاین که امکانی اختصاصی برای مشتریان محترم هلدینگ نیلگام محسوب می‌شود، هم به‌صورت فردی و هم بصورت گروهی (برای همکاران آژانسی) همراه با پشتیبانی شبانه روزی آماده ارائه خدمات خواهد بود.

ویدئو نکات پیکاپ پاسپورت

ویدئو نکات پیکاپ پاسپورت

چرا پیکاپ پاسپورت از طریق نیلگام؟

در حال حاضر چندین شرکت و آژانس مسافرتی در کشور خدمات پیکاپ ویزا را به متقاضیان ارائه می‌دهند. از آن‌جایی که خدمات پیکاپ پاسپورت روندی به شدت حساس است و فاکتور سرعت و به ویژه امنیت در این روند، نقشی حیاتی دارد انتخاب بهترین مجموعه برای انجام کار، تصمیمی مهم و تاثیرگذار خواهد بود.

به بیان دیگر این‌که پاسپورت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سفارت محل انگشت‌نگاری برسد و پس از الصاق برچسب ویزا با امنیت کامل در تهران تحویل متقاضی گردد، بدون شک باید مهم‌ترین اولویت آن مجموعه برای ارائه خدمات پیکاپ ویزا باشد.

از این رو برخی از ویژگی‌های خدمات پیکاپ پاسپورت هلدینگ نیلگام را تشریح می‌کنیم تا تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید:

 • سرعت بسیار بالا (پاسپورت‌ها به فاصله کمتر از یک روز به سفارت آنکارا ارسال می‌شوند و پس از طی شدن مراحل اداری با کمترین تاخیر در تهران تحویل می‌گردند.)
 • دقت بالا
 • امنیت (به دلیل وجود دفاتر و کارگزاران برون مرزی، تا کنون موردی مبنی بر مفقودشدن پاسپورت متقاضی مربوط به نیلگام وجود نداشته است)
 • پشتیبانی و اطلاع رسانی ۲۴ ساعته

مجموعه نیلگام ارائه سریع‌ترین و امن‌ترین خدمات پیکاپ ویزا در کشور را افتخار خود می‌داند. البته لازم به یادآوری است که هلدینگ نیلگام با نام قبلی ایران‌آنکارا سال‌ها تجربه حرفه‌ای ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت را دارد. خدمات پیکاپ پاسپورت نیلگام که برای متقاضیان فراهم شده است به صورت خلاصه به شرح زیر است:

 • پروازهای اختصاصی و هفتگی
 • دفاتر برون مرزی
 • سامانه آنلاین پیگیری پیکاپ ویزا
 • پشتیبانی و اطلاع رسانی ۲۴ ساعته
 • دفاتر برون مرزی اختصاصی (دفتر و رابط سفارت)
 • امتیازدهی و جوایز برای آژانس‌های همکار
 • سریع ترین خدمات پیکاپ ویزا در کشور
 • امن ترین خدمات پیکاپ ویزای کشور
تخفیف ویژه

30 هزار تومان تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام می‌کنند!

ثبت نام کنید

نظرات

رضا رسولی

سلام
هزینه پیکاپ کانادا چقدر هست و چه روزهایی به انکارا یا استانبول حمل میکنید

سلام
هزینه پیکاپ ۲۰۰ هزار تومان و ۱۳۸ لیر هست
ما ۳ روز در هفته به انکارا پرواز داریم چه در رفت چه در برگشت

Jay

اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟

سلام لینک چه مطلبی رو میخواستید؟

ندا

سلام خدمات شما فقظ شامل پیکاپ ویزاست یا برای اخذ ویزا هم مشاوره میدید ؟

سلام از طریق دعوتنامه ایشون میتونید توریستی اقدام کنید ایا سابقه سفر دارید؟

سلام خیر خدمات اصلی ما انواع ویزا هست و پیکاپ بخش مکمل کار ویزا هست

علی دایی

سلام من اسکن رسیدها رو دارم ولی اصلش و پرینت صفحه اول پاس دست آژانس نامطمئنی هست و هنوز ویزا صادر نشده .امکانش هست که شما زحمتش رو بکشید؟
واینکه اون آژانس نمیتونه ویزا بگیره؟

Admin

سلا وقتتون بخیر،دوست عزیز شما نیاز به اصل پاسپورتتون دارید که ما بتوانیم در خدمتتون باشیم.

بهار تقي پور

سلام،ایا امکانش هست با وجود اکسپت شدن ویزا و داشتن نامه پیکاپ لیبل ویزا خورده نشه یا به هر دلیلى باطل بشه؟

سلام ما تا این لحظه در این چند سال زیر ۰۱% درصد این موضوع رو داشتیم ولی به تازگی شنیدیم که این موضوع به خاطر اینکه ایرانی ها از مدارک جعلی استفاده کردن زیاد شدن و متاسفانه تر و خشک رو با هم میسوزونه البته اگر خدایی نکرده این اتفاق براتون افتاد راه پیگیری و رفع مشکل وجود داره

مرتضی محمدی

سلام، برای کسانی که نمیتونن ترکیه بیان راهی هست؟ مثلا آنلاین ثبت نام کنن بعد اسنادشون رو بفرستن؟
به طور مثال افغانها…

سلام منظورتون این هست که تازه میخواهید برای ویزا اقدام کنید؟

مرتضی محمدی

بله

به هر حال باید به یکی از کشورهایی که وک کانادا دارن مراجعه کنید و انگشت نگاری رو انجام بدین

زاهدی

سلام
کسانی که برای ویزای توریستی کانادا از وک سنتر استانبول اقدام کرده اند پیک پاسپورتها را حتما از همون استانبول باید انجام بدن یا به انکارا هم میتونن پاسپورنها را تحویل بدهند؟
ضمنا آیا شما خدمات گیک آپ پاسپورتها برای وک سنتر کانادا در استانبول هم دارید و هزینه آن چقدر هست ؟

بانودختنجفیان پور

سلام .من ۲۶ آذر پاس و مدرک بیومتریک را تحویل دادم .الان که توسایت میزم شماره قرارداد را ارایه می دهم پیام اشتباه را می دهد.نگران شرایطم هستم لطفأ گیگیری فرمایید و از طریق موبایل اطلاع دهید.تشکر
شماره قرارداد ۲۱۲۵۴۸۸ کد ملی ۳۲۴۳۲۰۳۴۹۱

سلام بله از انکارا هم انجام میشه و به مراتب سرعت بیشتر هست هزینه هر پاسپورت ۲۰۰ هزارتومان + لیر سفارت هست
اگر به استانبول تحویل بدین دوباره ارسال میشه به آنکارا و زمان بیشتری خواهد برد

سلام همکاران ما با شما تماس میگیرند

بانودختنجفیان پور

سلام در قسمت پرسش پاسخ می بینم برخی چهار روزه پیکاپ پاسپورت را تحویل گرفته اند در حالی که الان دو هفته می گذرد و من هنوز منتظر هستم .

سلام الان به خاطر شلوغی و تعطیلات سال نو میلادی هست

محمد چرمی بنیس

سلام خیلی خیلی ممنون از زحمات شما من پیکاپ پاسپورت داداه بودم بهم گفتن ۱ هفته تا ۲ هفته بهم تحویل میدهند ۴ روزه تحویل گرفتم من برای ۴ نفر که دو تا بچه بودن هم ۱۳۸ لیر پرداخت کردم که در زمان تحویل بهم گفتن چون وک پول نگرفت ما پول رو برمیگردونیم از نظر من این یعنی درستی یه مجموعه کارتون درست هست باز هم ممنون از لطف شما

حمید

برای پیکاپ ویزا کانادا فقط قیمت انکارا زدید استانبول انجام نمیدید

قیمت آنکارا و استانبول یکسان هست و بهتر هست که از آنکارا انجام بشه

A Mt

سلام
از زمانی که پاسپورت در یکی از روزهای فرد به آنکارا فرستاده میشه بعد از چند روز به سفارت برای الصاق ویزا میرسه؟

سلام معمولا طی مدت ۷ روز از سفارت برمیگرده

Soheila

سلام با ویزای انگلیس ازدفتر ترکیه تون اگر اقدام کنیم میتونیم بریم المان?

Admin

سلام برای ورود به آلمان میبایست برای اخذ ویزای شنگن اقدام فرمایید.

آوین

سلام، ببخشید اگر یک ایرانی مقیم ایران در مسافرت به هند انگشت نگاری کانادا را انجام داده باشه پیکاپ را شما میتوانید انجام دهید و اگر بله هزینش چقدر است؟ مثل همون آنکارا؟

سلام همون مبلغ آنکارا محاسبه میشود

Carol

سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست
اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

عبدالمجید قائم پناه

دربخش پیکاپ جایی که بتوان کدملی وشماره قراداد راوارد کنیم تا وضعیت پاسپورت را مشاهده کنیم وجود ندارد لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام همکاران ما با شما تماس میگیرند

عباس ملا جعفری

با سلام ،دربخش پیکاپ جایی که بتوان کدملی و شماره قراداد را وارد کرد وجود ندارد لطفا راهنمایی بفرمایید.

الهه

سلام. وقت شما بخیر. ببخشید از زمانی که پاسپورت در خارج دریافت میشه تا ارسال اون یه سفارت چه قدر طول میکشه؟ ممنون

سلام وقت شمام بخیر معمولا همون روز یا فرداش وارد میشه

Zahrasingeri

خیلی ممنون از خدمات عالی و منظم مجموعه نیلگام .من امروز پاسپورتم را تحویل گرفتم .

ادمین

ممنون از حمایت شما،موفق باشید.

ahmad-yaghini

۲۵۵۵۵۴۱

ادمین

سلام.پاسپورت شما دریافت در ایران است می توانید تشریف بیارید تحویل بگیرید

فرشید خرم فر

سلام و وقت بخیر

آیا امکان انگشت نگاری در یکی از دفاتر وک در استکهلم یا مادرید و در صورت تایید ویزا، تحویل گرفتن در آنکارا وجود دارد؟

سپاس فراوان

سلام بله میتونید انجام بدید

سیدعلیرضا حسینی

سلام
ویزای ترکیه برای اتباع افغان هم کار میکنید؟

ادمین

سلام ترکیه نیاز به ویزا ندارد.

محمد

من در کشور ترکیه هستم از چه طریق میتونم با شما تماس صوتی بگیرم؟

ادمین

سلام .بر روی سایت ما بخش چت سایت آنلاین را داریم که می توانید سوالتونو از پشتیبان مربوط به سایت بپرسید و همچنین می توانید شماره تلفنی که دارای تلگرام باشد ارسال فرمایید کارشناس مربوطه خدمتتون پیام بدهند.

حسین جهانشاهلو

سلام
آیا ویزای توریستی آلمان هم انجام میدین؟
اگه مثبته ممنون میشم هزینه ی۴ نفره( ۲ نفر بزرگسال و ۲ فرزند ۱۰ و ۵ سال) رو توضیح بدین.

سلام بله میتونیم انجام بدیم ولی در مورد ویزای آلمان ریسک ریجکتی ویزای شما به شدت بالا هست و توصیه میکنیم از سفارت های دیگه اقدام بفرمایید نرخ خدمات رو در این لینک میتونید مشاهده کنید

مرتضي بطاني

سلام.لطفا آدرس دقیق دفتر را بفرستید.تشکر

ادمین

سلام، تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، بین شمس تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک ۱۴۸، طبقه اول

ایروان مظاهری

با سلام ویزای کانادا چنده وچه مقدار زمان میبرد ممنون با تشکر

ادمین

سلام به صورت نرمال ۴۲۰دلار کانادا است و به صورت تضمینی ۱۶۰۰دلار آمریکا ،که منظور از تضمینی در صورت نداشتن دعوت نامه ما برای شما دعوت نامه تهیه می کنیم و در صورت ریجکتی کل مبلغ بازگردانده می شود ،پاسخ ویزا نیز کاملا به سفارت بستگی دارد از یک هفته طول می کشد تا چندین ماه که معمولا (چهار ماه و نیم)می باشد.اطلاعات دقیق تر و بیشتر نیز بر روی سایت قسمت ویزا کانادا موجود است می توانید جهت مشاوره هم با دفتر تماس بگیرید.

علی شیبانی

سلام برای پیگیری من وارد قسمت پیگیری پیکاپ میشم ولی سامانه ورود نمایش داده نمیشه باید چیکار کنم الان یک هفته است پاسپورتم رو فرستادید با تشکر

ادمین

سلام،در این قسمت وارد می شوید؟http://pickup.nilgam.com/loginu.aspx لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید همکارانم بررسی کنند.

نعیمی

با سلام،میشه منو درباره امضا داخل پاسپورت برای پیکاپ ویزا راهنمایی بفرمایید.امضایی ک در صفحه سوم پاسپورت باید باشه باید شبیه امضا داخل فرم های ک برای سفارت کانادا پر کردم باشه؟؟ چون زمانیکه من برای گرفتن تمدید پاسپورت رفتم پلیس +۱۰ یک امضا دیگه کردم و برای مدارک کانادا خواهرم گفت اسم و فامیلت ب انگلیسی بنویس و حالا موندم کدوم امضا انجام بدم؟میشه منو راهنمایی بفرمایید.

ادمین

سلام ،پاسپورتتونو امضا نکنید ،پاسپورت می توانید تحویل ما بدهید پیکاپ براتون انجام دهیم در خدمت شما هستیم.

شهسواری

مهلت تعیین شده در نامه برای تحویل پاسپورت هست یا نهایی شدن و استرداد آن را هم دربر می گیرد.

ادمین

سلام،اگر منظور شما نامه سفارت است که بیان شده است در مدت ۳۰ روز پاسپورتتون و ارسال کنید که لیبل ویزا روی پاسپورتتون زده شود شما ۳۰ روز زمان دارید که پاسپورت خود را ارسال کنید و در ضمن فرآیند پیکاپ از ا الی ۳ هفته ممکن طول بکشد چون کاملا به سفارت بستگی دارد.

صالحی

سلام میگم اگه‌ ‌بیومتریک رو گرجستان انجام داده باشیم میتونیم از آنکارا با پیکاپ ویزا رو تحویل بگیریم؟؟
اگه نه پیکاپ گرجستان رو هم دارید؟؟

ادمین

سلام ،انگشت نگاری هر جایی باشد میتوانید پیکاپ از آنکارا انجام دهید چون در نهایت باز هم پاسپورت شما برای ایرانی ها به آنکارا ارسال می شود.

شهرام

سلام، من انگشت نگاری رو دبی انجام دادم. آیا پیک آپ حتماً باید از دبی انجام بشه؟ یا میشه از آنکارا انجام داد که سریع تر انجام شه؟

ادمین

سلام ،انگشت نگاری از هر جایی اقدام کرده باشید می توانید پیکاپ از آنکارا اقدام کنید چون در نهایت پاسپورت شما برای ایرانی ها به انکارا ارسال می شود.

ناهیده هاشمیه محبط

سلام پیکاپ اینجانل در چه مرحله ای است

ادمین

سلام شماره قرارداد بفرمایید که بررسی کنیم و خدمتتون اعلام کنیم.

هما یزدویی

با عرض سلام
من فرم ویزا و انگشت نگاری رو انجام دادم و ویزامم اکی شده ولی پاسپورتم فقط ۱،۵ سال مونده تا منفضی شدنش،امکانش هست قبل‌ پیکاپ تمدیدش کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

ادمین

سلام ،بله می توانید کپی پاسپورت قدیمی و اصل پاسپورت جدید و نامه ایمیل سفارتتون برای ما بیارید و براتون پیکاپ انجام دهیم مشکلی وجود تدارد.

امیرحسین حیدری

سلام من انگشت نگاری رو انجام دادم و ویزای کانادام اکی شده ولی ویزام ۱ سال اعتبار داره و هفته پیش قبل از اینکه پیکاپ رو‌ انجام بدم عوض کردم پاسپورتم رو الان ویزا رو‌طبق‌ پاسپورت قبلی ۱ ساله بهم میدن یا طبق پاسپورت جدیدم ۵ ساله مشکلی پیش میاد یا نه؟ چکار باید بکنم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای کانادا،شما باید قبل از این که پیکاپ را انجام می دادید به سفارت ایمیل می زدید و اطمینان پیدا می کردید که با ارایه دادن پاسپورت قدیم و جدید ویزای شما تمدید می کنند یا خیر سپس اقدام می کردید قبلا اینطور بود که با تعویض پاسپورت به اندازه پاسپورت جدید ویزا می دادند ولی حال باید قبل پیکاپ برای اطمینان به سفارت ایمیل می زدید.

محمدی

سلام پاسپورتم در سفارت آمریکا در ارمنستان آماده تحویل است. شما خدماتی دارید در خصوص دریافت و تحویل پاسپورت.

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در خصوص پیکاپ پاسپورت ،بله خدمات داریم و انجام می دهیم چون یکطرفه است هزینه ای که دریافت می شود ۱۵۰هزار تومان می باشد.در خدمت شما هستیم.

افسانه گرشاسبی

سلام، چند بار اطلاعات رو وارد کردم اما نتونستم وارد سامانه پیگیری پیکاپ ویزا بشم.

ادمین

سلام آیا وارد لینک زیر می شوید:http://pickup.nilgam.com/loginu.aspx اگر شماره قرادادتون وارد می کنید ارور می دهد لطفا با پشتیبانی پیکاپ ما تماس بگیرید تا براتون چک کنند.سوالی داشتید در خدمتم

sara .br

من امروز ویزا کانادا مثبت شد. مممنون از بچهای خوب نیلگام سفر که با صبوری و تجربه کافی مراحل مدارک ویزای من را انجام دادند. تشکر ویژه از آقای عابدینی🙏🏻پیکاپ پاسپورت را هم به شرکت نیلگام میدم چون مطمن بودن این شرکت به من ثابت شد

ادمین

سلام ممنون از این که نیلگام را انتخاب فرمودید دوست عزیز و رضایت شما اولویت ما می باشد.

پونه عربی

با سلام
پاسپورت من ۲۰ ماه تاریخ داره و ویزا کانادا من چند روزه صادر شده ولی هنوز برای گرفتن اقدام نکردم آیا بعد از صدور ویزا و قبل از گرفتنش میشه پاسپورت را عوض کرد برای اینکه ویزا پنج ساله صادر بشه .
یا اینکه بر اساس زمان پاس قبلی ویزا صادر شده و تعویض تاثیری نخواهد داشت ممنون از شما

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای کانادا،می توانید پاسپورت جدید و کپی پاسپورت قدیمی برای انجام دادن پیکاپ تحویل ما دهید و در مورد اعتبار ویزا به نظر آفیسر بستگی دارد ممکن به اندازه اعتبار پاسپورت جدید و یا اعتبار پاسپورت قدیمی ویزا شما را دهند.

فریبا تقی خانی

سلام‌ من امروز پاسپورتم‌ رو برای پیکاپ تحویل دادم‌ ولی در قسمت پیگیری وقتی کد ملی و شماره قراردادم رو وارد میکنم میگه پاسپورتی به این شماره رو نمیشناسه

ادمین

سلام وقتتون بخیر ،با توجه به سوال شما در مورد پیگیری پیکاپ ویزا لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با بخش پشتیبانی پیکاپ ما صحبت فرمایید که این موضوع روی سیستم براتون چک کنند .با سپاس

سامرند

سلام من دو روز قبل ایمیل پایان بررسی مدارک از طرف سفارت انگلیس به دستم رسید معمولاً چند روز طول می کشه تا پاسپورتم به شهرستان تحویل بشه؟ (مهاباد)

ادمین

سلام اگر پاسپورتتون جهت امر پیکاپ به دست ما سپردید لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و ایمیلتون برای پشتیبانی پیکاپ ارسال کنید اگر خیر تازه میخواهید برای پیکاپ اقدام کنید کاملا پروسه به سفارت بستگی دارد و از یک الی سه هفته ممکن طول بکشد.

ویدا فضیلت

با سلام، یک سوالی داشتم از خدمتتون
من وضعیت پاسپورتم ۶ روزه به حالت ارسال به سفارت مونده و هیچ تغییری نکرده ، معمولا چقدر طول میکشه تا از سفارت تحویل گرفته بشه؟

ادمین

سلام وقتتون بخیر،پروسه پیکاپ ویزا کاملا به سفارت بستگی دارد و زمان دقیق و مشخصی را نمی توان خدمتتون اعلام کرد منتهی در کل از ا الی ۳ هفته ممکن به طول بیانجامد.در واقع تحویل از سفارت است که باعث این زمان می شود.

سید عباس ابراهیمی

درود
در قسمت پیگیری میخواهم مراحل ارسال و ارجاع پاسپورت که برای درج ویزا و اخذ برگ پی آر ارسال شده را پیگیری نمایم اما موفق نمیشوم لطفا راهنمائی بفرمائید

ادمین

سلام وقت بخیر،در قسمت پیگیری شماره قرارداد و کد ملیتون که وارد می کنید موفق نمی شوید؟لطف فرمایید با دفتر تماس بگیرید و با بخش پشتیبانی ما چک فرمایید در خدمتتون هستیم سپاس

حسین امین

پروسه گرفتن ویزا برای اکسر آدمای مثل من خیلی پروسه پر استرس و حساسی هست و اعتماد کردن خیلی کار سختیه ! خواستم تجربه خودم رو بگم تا شاید به کسی کمک کنه ، خیلی نگران بودم و بار ها به پرسنل مجموعه زنگ‌ زدم و گفتم که نگرانم و هر دفعه با بهترین برخورد جوابم رو دادین ، امروز هم در کمتر از یک هفته پاس رو گرفتم و خواستم صمیمانه تشکر کنم از همتون

ادمین

سلام از رضایت شما خرسندیم و ممنون از حمایتتون.

حسین حسین زاده

سلام. پیگیری پیکاپ چگونه انجام میشه؟ مرسی.

ادمین

سلام روی سایت سمت چپ لینکی به نام پیگیری پیکاپ وجود دارد میتوانید به آن قسمت مراجعه فرمایید .لینک مربوطه خدمت شما:
http://pickup.nilgam.com/loginu.aspx

میرتاد حق نظریان

پیگیری پیکاپ

علی جباری

با سلام و احترام برای پیگیری پیکاپ ویزا به قسمت مربوطه بصورت انلاین مراجعه کردم و با ورود شماره ملی و شماره قرارداد جوابی که دریافت کردم این بود که پاسپورت با این اطلاعات پیدا نشد لطفا بررسی و نتیجه را به اینجانب اعلان کنید با تشکر

ادمین

سلام وقتتون بخیر جناب جباری اطلاعاتتون بررسی شد روی سیستم ثبت می باشد برای ورود در قسمت نام کاربری کد ملی و در قسمت کلمه عبور شماره قرارداد میبایست وارد کنید.

مجتبی نیکوفرد

سلام وقت بخیر برای رفتن کانادا چقد باید هزینه کنم

Admin

سلام وقتتون بخیر هزینه اخذ ویزای کانادا به صورت نرمال در مجموعه نیلگام ۴۲۰دلار کانادا می باشد.

سلام،
با تشکر از شرکت نیلگام برای خدمات عالی شون، خواستم از برخورد حرفه ای و خدمات مشتریان بصورت آنلاین و شخص آقای کارگر تشکر کنم. واقعا روش برخوردشون عالی و در سطح یک شرکت بزرگ بود. خواهشا از ایشون قدردانی کنید. سپاس ویژه از آقای کارگر

Admin

سلام،سپاس از شما دوست عزیز هدف ما رضایت شما است.

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز سوالی هست در خدمتیم.

samane

خیلی عالی توضیح داده بودین ممنون من جواب همه سوالهامو گرفتم

مشاور نیلگام

خواهش میکنم دوست عزیز ، سپاس از توجه شما.