تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

% پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت در اصطلاح به روند ارسال گذرنامه به سفارت و بازگرداندن آن به همراه ویزا به متقاضی گفته می‌شود.

اگرچه حضور شما برای مصاحبه یا انگشت نگاری الزامی است ولی بعد از صدور ویزا، نیازی به حضور شما برای الصاق ویزا نمی باشد. در نتیجه خیلی از متقاضیان با توجه به وقت و هزینه ای که صرف مسافرت به کشور واسطه می شود، ترجیح می دهند مدارک خود را به فرد دیگری بدهند تا به عنوان نماینده کارهای آن ها را انجام دهد.

اطلاعات بیشتر
پیکاپ ویزا چیست؟

پیکاپ ویزا چیست؟

هنگامی که پاسخ درخواست ویزا، از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی رسید، فرد موظف است با در دست داشتن پرینت ایمیل و پاسپورت خود به سفارت کشور مربوطه مراجعه کرده و نسبت به الصاق ویزا اقدام نماید. بسیاری از افراد به دلیل محدودیت‌های زمانی و یا صرفه‌جویی در هزینه‌ها با استفاده از خدمات پیکاپ از سفر مجدد به کشور ثالث و دریافت ویزای خود اجتناب می‌کنند.
به این منظور متقاضی می‌تواند با تعیین نماینده‌ای قانونی پرینت ایمیل سفارت به همراه پاسپورت خود را در اختیار این نماینده قرار داده و با هزینه ای بسیار کم و ظرف مدتی بسیار کوتاه، بدون نیاز به اقامت در کشور ثالث ویزای خود را دریافت نماید.

البته باید حتما توجه داشت که ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت بوده زیرا اساسا به همراه داشتن تعداد زیاد پاسپورت توسط افراد متفرقه منع قانونی داشته و می‌تواند مشکلاتی را متوجه صاحب گذرنامه نماید.

مراحل درخواست پیکاپ ویزا

مراحل پیکاپ ویزا از این قرار است که متقاضی با در دست داشتن پاسپورت خود و همچنین نامه و یا ایمیل سفارت دایر بر موافقت درخواست ویزا به شرکتی معتبر مراجعه می نماید (شرکتی که از پلیس مهاجرت ایران مجوز خدمات پیکاپ پاسپورت داشته باشد و هولدینگ نیلگام دارای این مجوز است). کارشناسان و سپس سوپروایزر بخش پیکاپ ویزا در این مرحله موظف به بررسی دقیق مدارک و همچنین اخذ فرم وکالت نامه از متقاضی هستند.

مراحل بعدی کاملا بر عهده شرکت مربوطه خواهد بود تا در اولین فرصت نسبت به ارسال مدارک متقاضی به سفارت مربوطه و بازگرداندن پاسپورت دارای ویزا به تهران اقدام نماید. هلدینگ نیلگام اخیرا پروازهای اختصاصی خود به مقصد آنکارا برای خدمات پیکاپ ویزا را از ۲ پرواز هفتگی به ۳ پرواز در هفته افزایش داده‌است تا بدین ترتیب ضمن تسهیل ارائه این خدمات، ارسال پاسپورت به ترکیه در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گیرد.

پیکاپ ویزای کانادا

اگرچه خدمات ویزای کانادا یکی از اصلی‌ترین خدمات مجموعه شرکت‌های نیلگام محسوب می‌شود، اما دپارتمان پیکاپ ویزای ما نیز با بهره‌مندی از تیم مجرب اجرایی و البته دفاتر و کارگزاران برون مرزی خود آماده ارائه خدمات پیکاپ ویزای کانادا به تمامی متقاضیان محترم خواهد بود.

در حال حاضر خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا، سفارت‌های این کشور در ترکیه و امارات را پوشش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر آدرس و اطلاعات کامل سفارت کانادا در کشورهای همسایه را مطالعه بفرمایید.

پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه

برای پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه کارشناسان دپارتمان پیکاپ در نیلگام پاسپورت متقاضی را روزهای یک‌ شنبه و سه شنبه و پنج شنبه از طریق پروازهای مختص پیکاپ به سفارت کانادا در آنکارا ارسال کرده و پس از انجام مراحل اداری، پاسپورت مهر خورده را در با اولین پرواز به تهران بازمیگردانند تا تحویل متقاضی گردد. اگرچه نمی‌توان زمان دقیقی برای خدمات پیکاپ تعیین نمود ولی به جرات می‌توان گفت هلدینگ نیلگام سریع‌ترین خدمات را در زمینه پیکاپ پاسورت در کشور ارائه می‌دهد.

 • پیکاپ ویزای کانادا از استانبول: برای پیکاپ ویزای کانادا از استانبول ما پاسپورت شما را روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را در روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول این روند یک هفته طول خواهد کشید.
 • پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا: برای پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا ما پاسپورت شما را روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا، پاسپورت مهر خورده را در روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول این روند یک هفته طول خواهد کشید. 

به جرات می‌توان گفت هلدینگ نیلگام با توجه به سه پرواز اختصاصی در هفته به مقصد آنکارا و همچنین دفاتر برون مرزی خود سریع‌ترین خدمات پیکاپ پاسورت را در کشور ارائه می‌دهد.

پیکاپ ویزای کانادا از امارات

برای پیکاپ ویزای کانادا از امارات ما هر روز پاسپورت های شما را از طریق پست ارسال می کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت کانادا حدودا دو هفته طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت مهر خورده توسط پست برگشت داده می شود تا به شما تحویل داده شود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای کانادا

بسته به نوع ویزای کانادا (ویزای مهاجرتی و غیر مهاجرتی) مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای کانادا نیز متفاوت خواهد بود.

ویزای مهاجرتی:

 • پرینت ایمیل سفارت
 • پاسپورت امضا شده
 • دو قطعه عکس ۵*۷ (مهر، تاریخ، آدرس و شماره عکاسی لازم می باشد.)
 • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (ایمیل شخص، آدرس، شماره تلفن)

ویزای غیر مهاجرتی:

 • پاسپورت با امضا
 • پرینت ایمیل سفارت
 • فرم وکالت نامه

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا

همانطور که قبلا اشاره کردیم بطور دقیق نمی‌توان مدت زمان برای پیکاپ ویزای کانادا را تخمین زد ولی بطور معمول روند الصاق برچسب ویزای کانادا در سفارتخانه مربوطه و امور اداری مربوط به آن بین 1 تا ۳ هفته طول خواهد کشید.

پیکاپ ویزای آمریکا

به دلیل دایر نبودن سفارت آمریکا در تهران، متقاضیان ویزای ایالات متحده می‌بایست برای انگشت‌نگاری و مصاحبه به یکی از سفارت‌های این کشور در اطراف ایران مراجعه کنند و از آنجایی که سفارت آمریکا در کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان بیشترین تعداد مراجعین ایرانی را به خود اختصاص داده‌اند، دپارتمان پیکاپ ویزای شرکت نیلگام نیز خدمات خود برای پیکاپ ویزای آمریکا را معطوف به این ۳ کشور کرده‌است.

همچنین شما می‌توانید درخواست وقت سفارت آمریکا را نیز از مجموعه نیلگام با اطمینان خاطر انجام دهید.

پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه

همانطور که پیشتر گفتیم سه پرواز اختصاصی در هفته در روزهای یکشنبه، سه شنه و پنج شنبه به مقصد آنکارا برای خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه در نظر گرفته شده‌است تا سرعت این خدمات را به حداکثر برساند.

برای پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه ما پاسپورت شما را روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت مهر خورده را در روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما دو هفته طول خواهد کشید. پس از طی شدن مراحل اداری در سفارت آمریکا پاسپورت ممهور به مهر سفارت آمریکا با اولین پرواز در تهران تحویل متقاضی خواهد شد.

خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه همچنین شامل کنسولگری آمریکا در استانبول نیز می‌شود.

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از امارات، 3 شهر این کشور یعنی دوبی،ابوظبی و العین را شامل می‌شود. برای پیکاپ ویزای آمریکا در امارات ما هر روز پاسپورت های شما را از طریق پست ارسال می کنیم. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد. پس از تحویل مدارک، انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا حدودا دو هفته طول خواهد کشید. در نهایت پاسپورت مهر خورده توسط پست برگشت داده می شود تا به شما تحویل داده شود.

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان ما تا پایان ساعت کاری روز دو شنبه مدارک مورد نیاز را از شما دریافت می‌کنیم و روز سه‌شنبه پاسپورت ها را ارسال خواهیم کرد. برای پیکاپ ویزای آمریکا در ارمنستان به طور معمول ۱۰ روز کاری زمان می برد تا به درخواست شما جواب داده شود؛ اگرچه گاهی اوقات این پروسه زمان بیشتری خواهد برد. پس از انجام کارهای اداری توسط سفارت آمریکا، پاسپورت مهر خورده، روزهای چهارشنبه برمیگردد تا شنبه به شما تحویل داده شود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا

ویزای توریستی:

 • پاسپورت امضا شده
 • برگه DS-160
 • برگه وقت سفارت
 • وکالت نامه محضری
 • شناسنامه
 • ایمیل سفارت
 • ارسال Username و Password حساب کاربری

مدارک ویزای دانشجویی:

 • پاسپورت امضا شده
 • برگه DS-160
 • برگه وقت سفارت
 • وکالت نامه محضری
 • شناسنامه
 • ایمیل سفارت
 • فرم I20 یا DS2019
 • ارسال Username و Password حساب کاربری

مدارک ویزای اقامتی:

 • پاسپورت
 • برگه .Case No
 • برگه پست انتخاب شده
 • وکالت نامه محضری
 • شناسنامه
 • ارسال Username و Password حساب کاربری

مدت زمان برای پیکاپ ویزای آمریکا

همانطور که قبلا اشاره کردیم بطور دقیق نمی‌توان مدت زمان برای پیکاپ ویزا را تخمین زد ولی بطور معمول روند الصاق برچسب ویزا در سفارتخانه مربوطه و امور اداری مربوط به آن بسته به شهر محل مصاحبه بین ۱۰ روز تا ۳ هفته به طول خواهد کشید.

پیکاپ ویزای انگلیس

به دلیل نیمه تعطیل بودن سفارت انگلیس در تهران، بسیاری از هموطنان ما مجبور می‌شوند برای انگشت نگاری  و مصاحبه ویزای انگلیس، به یکی از کشورهای اطراف ایران سفر کنند و به همین خاطر پس از ویزا شدن درخواست آنها، برای الصاق ویزای انگلیس مجبور خواهند شد بار دیگر به کشور ثالث سفر کنند.

خدمات پیکاپ ویزای انگلیس در هلدینگ نیلگام در ۳ کشور ترکیه، امارات و ارمنستان به هدف تسهیل و تسریع الصاق برچسب ویزای انگلیس به پاسپورت متقاضی ارائه می‌شود.

پیکاپ ویزای انگیس از ترکیه

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ترکیه ما مدارک شما را روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه ارسال می کنیم و پس از انجام کارهای اداری توسط کنسولگری انگلیس ، پاسپورت را در روزهای یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه بازمیگردانیم تا به شما تحویل دهیم. اگرچه برای این کار نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود ولی به طور معمول کارهای شما یک هفته طول خواهد کشید.

پیکاپ ویزای انگیس از امارات

برای پیکاپ ویزای انگلیس از امارات پاسپورت‌ها هر روز به دبی یا ابوظبی یا العین از طریق پست ارسال می‌شوند. پاسپورت شما ۳ تا ۴ روز بعد به سفارت تحویل داده خواهد شد و پس انجام کارهای اداری توسط سفارت انگلیس، پاسپورت در اولین فرصت جهت تحویل در تهران بازگردانده‌ می‌شود. برای پیکاپ ویزای انگلیس در امارات هم نمیتوان زمان دقیقی تعیین نمود، اما معمولا این پروسه ۲ هفته طول خواهد کشید.

همچنین شما می‌توانید درخواست وقت سفارت انگلیس را نیز از مجموعه نیلگام با اطمینان خاطر انجام دهید.

پیکاپ ویزای انگیس از ارمنستان

برای پیکاپ ویزای انگلیس در ارمنستان (ایروان) متقاضی باید در روز انگشت نگاری آدرس مشخص شده در ایروان را (که توسط کانتر وقت سفارت به ایشان اعلام میگردد) به سفارت اعلام نماید. زمانیکه نتیجه ویزا آماده شود توسط سفارت به دفتر این شرکت ارسال شده و با اولین پرواز روز جمعه به ایران بازگشته و روز شنبه آماده تحویل خواهد بود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای انگلیس

 • وکالت نامه
 • ایمیل جواب سفارت
 • اصل رسید بارکددار سفارت انگلیس
 • اصل پاسپورت متقاضی

مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس

مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس را هم نمی‌توان بطور دقیق تخمین زد چون اساسا بخش عمده‌ای زمان مدنظر صرف امور اداری در سفارت انگلیس خواهد شد اما بطور تقریبی می‌توان گفت مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس بسته به شهر مدنظر بین ۱۰ روز تا ۲ هفته به طول خواهد انجامید.

تعرفه های پیکاپ ویزا

هزینه پیکاپ ویزای کانادا

شهر پیکاپنوع ویزاهمکارمسافر
آنکارامهاجرتی و غیر مهاجرتی130 هزار تومان + 138 لیر200 هزار تومان + 138 لیر
ابوظبیغیر مهاجرتی410 درهم امارات440 درهم امارات
دبیغیر مهاجرتی170 درهم امارات190 درهم امارات

هزینه پیکاپ ویزای آمریکا

شهر پیکاپهمکارمسافر
(در صورت پست مرکزی)دبی120 درهم امارات140 درهم امارات
(در صورت پست مرکزی)ابوظبی410 درهم امارات440 درهم امارات
ارمنستان 150 هزار تومان 200 هزار تومان
(در صورت پست مرکزی)آنکارا55 دلار65 دلار

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس

شهر پیکاپهمکارمسافر
دبی170 درهم امارات190 درهم امارات
ابوظبی410 درهم امارات+ هزینه سفارت440 درهم امارات + هزینه سفارت
آنکارا50 دلار60 دلار
استانبول50 دلار60 دلار
ارمنستان50 دلار60 دلار
دوطرفه انگلیس APPEAL & PPS (آنکارا)100 دلار120 دلار
دوطرفه انگلیس APPEAL & PPS (استانبول)100 دلار120 دلار

تخفیف ویژه

30 هزار تومان تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام میکنند!

ثبت نام کنید

پیگیری پیکاپ ویزا

پیگیری پیکاپ ویزا در مجموعه نیلگام از روندی کاملا شفاف و مدرن پیروی می‌کند. ما برای سهولت پیگیری پیکاپ ویزا سامانه‌ای آنلاینی در دسترس متقاضیان قرار داده‌ایم تا به راحتی بتوان تنها با وارد کردن کد ملی و شماره قرارداد به راحتی بصورت آنلاین از آخرین آپ‌دیت‌های مرتبط به پاسپورت خود مطلع شوند.

البته کارشناسان دپارتمان پیکاپ ویزا از طریق پیامک نیز شما را در جریان روند پیکاپ پاسپورت قرار خواهند داد اما این سامانه آنلاین که امکانی اختصاصی برای مشتریان محترم هلدینگ نیلگام محسوب می‌شود، هم به‌صورت فردی و هم بصورت گروهی (برای همکاران آژانسی) همراه با پشتیبانی شبانه روزی آماده ارائه خدمات خواهد بود.

چرا پیکاپ پاسپورت از طریق نیلگام؟

در حال حاضر چندین شرکت و حتی آژانس مسافرتی در کشور ارائه دهنده خدمات پیکاپ ویزا به متقاضیان هستند. اما باید به این مهم اهتمام ویژه داشت که خدمات پیکاپ پاسپورت روندی به شدت حساس است که فاکتور سرعت و به ویژه امنیت در آن نقشی حیاتی ایفا خواهد کرد. به بیان دیگر اینکه پاسپورت در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سفارت محل انگشت نگاری برسد و پس از الصاق بچسب ویزا با امنیت کامل در تهران تحویل متقاضی گردد شاید مهمترین اولویت‌های یک شرکت برای ارائه خدمات پیکاپ ویزا باشد.

برخی ویژگی‌های خدمات پیکاپ پاسپورت در هلدینگ نیلگام عبارتند از:

 • سرعت بسیار بالا (پاسپورت‌ها به فاصله کمتر از یک روز به سفارت آنکارا ارسال می‌شوند و پس از طی شدن مراحل اداری با کمترین تاخیر در تهران تحویل می‌گردند.)
 • دقت بالا
 • امنیت (به دلیل وجود دفاتر و کارگزاران برون مرزی، تا کنون موردی دایر بر مفقود شدن پاسپورت متقاضی مربوط به نیلگام وجود نداشته است)
 • پشتیبانی و اطلاع رسانی ۲۴ ساعته

شاید برای همین است که مجموعه نیلگام ارائه سریع‌ترین و امن‌ترین خدمات پیکاپ ویزا در کشور را افتخار خود می‌داند. البته لازم به یادآوری است که هولدینگ نیلگام با نام قبلی ایران آنکارا سالها تجربه حرفه‌ای ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت را دارد.

در نهایت به طور خلاصه این دلایل را می‌توان اینطور بیان کرد:

 • پروازهای اختصاصی و هفتگی
 • دفاتر برون مرزی
 • سامانه آنلاین پیگیری پیکاپ ویزا
 • پشتیبانی و اطلاع رسانی ۲۴ ساعته
 • دفاتر برون مرزی اختصاصی (دفتر و رابط سفارت)
 • امتیازدهی و جوایز برای آژانس‌های همکار
 • سریع ترین خدمات پیکاپ ویزا در کشور
 • امن ترین خدمات پیکاپ ویزای کشور

تخفیف ویژه

30 هزار تومان تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام میکنند!

ثبت نام کنید

نظرات

رضا رسولی

سلام
هزینه پیکاپ کانادا چقدر هست و چه روزهایی به انکارا یا استانبول حمل میکنید

سلام
هزینه پیکاپ ۲۰۰ هزار تومان و ۱۳۸ لیر هست
ما ۳ روز در هفته به انکارا پرواز داریم چه در رفت چه در برگشت

Jay

اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟

سلام لینک چه مطلبی رو میخواستید؟

ندا

سلام خدمات شما فقظ شامل پیکاپ ویزاست یا برای اخذ ویزا هم مشاوره میدید ؟

سلام از طریق دعوتنامه ایشون میتونید توریستی اقدام کنید ایا سابقه سفر دارید؟

سلام خیر خدمات اصلی ما انواع ویزا هست و پیکاپ بخش مکمل کار ویزا هست

بهار تقي پور

سلام،ایا امکانش هست با وجود اکسپت شدن ویزا و داشتن نامه پیکاپ لیبل ویزا خورده نشه یا به هر دلیلى باطل بشه؟

سلام ما تا این لحظه در این چند سال زیر ۰۱% درصد این موضوع رو داشتیم ولی به تازگی شنیدیم که این موضوع به خاطر اینکه ایرانی ها از مدارک جعلی استفاده کردن زیاد شدن و متاسفانه تر و خشک رو با هم میسوزونه البته اگر خدایی نکرده این اتفاق براتون افتاد راه پیگیری و رفع مشکل وجود داره

مرتضی محمدی

سلام، برای کسانی که نمیتونن ترکیه بیان راهی هست؟ مثلا آنلاین ثبت نام کنن بعد اسنادشون رو بفرستن؟
به طور مثال افغانها…

سلام منظورتون این هست که تازه میخواهید برای ویزا اقدام کنید؟

مرتضی محمدی

بله

به هر حال باید به یکی از کشورهایی که وک کانادا دارن مراجعه کنید و انگشت نگاری رو انجام بدین

زاهدی

سلام
کسانی که برای ویزای توریستی کانادا از وک سنتر استانبول اقدام کرده اند پیک پاسپورتها را حتما از همون استانبول باید انجام بدن یا به انکارا هم میتونن پاسپورنها را تحویل بدهند؟
ضمنا آیا شما خدمات گیک آپ پاسپورتها برای وک سنتر کانادا در استانبول هم دارید و هزینه آن چقدر هست ؟

بانودختنجفیان پور

سلام .من ۲۶ آذر پاس و مدرک بیومتریک را تحویل دادم .الان که توسایت میزم شماره قرارداد را ارایه می دهم پیام اشتباه را می دهد.نگران شرایطم هستم لطفأ گیگیری فرمایید و از طریق موبایل اطلاع دهید.تشکر
شماره قرارداد ۲۱۲۵۴۸۸ کد ملی ۳۲۴۳۲۰۳۴۹۱

سلام بله از انکارا هم انجام میشه و به مراتب سرعت بیشتر هست هزینه هر پاسپورت ۲۰۰ هزارتومان + لیر سفارت هست
اگر به استانبول تحویل بدین دوباره ارسال میشه به آنکارا و زمان بیشتری خواهد برد

سلام همکاران ما با شما تماس میگیرند

بانودختنجفیان پور

سلام در قسمت پرسش پاسخ می بینم برخی چهار روزه پیکاپ پاسپورت را تحویل گرفته اند در حالی که الان دو هفته می گذرد و من هنوز منتظر هستم .

سلام الان به خاطر شلوغی و تعطیلات سال نو میلادی هست

محمد چرمی بنیس

سلام خیلی خیلی ممنون از زحمات شما من پیکاپ پاسپورت داداه بودم بهم گفتن ۱ هفته تا ۲ هفته بهم تحویل میدهند ۴ روزه تحویل گرفتم من برای ۴ نفر که دو تا بچه بودن هم ۱۳۸ لیر پرداخت کردم که در زمان تحویل بهم گفتن چون وک پول نگرفت ما پول رو برمیگردونیم از نظر من این یعنی درستی یه مجموعه کارتون درست هست باز هم ممنون از لطف شما

حمید

برای پیکاپ ویزا کانادا فقط قیمت انکارا زدید استانبول انجام نمیدید

قیمت آنکارا و استانبول یکسان هست و بهتر هست که از آنکارا انجام بشه

A Mt

سلام
از زمانی که پاسپورت در یکی از روزهای فرد به آنکارا فرستاده میشه بعد از چند روز به سفارت برای الصاق ویزا میرسه؟

سلام معمولا طی مدت ۷ روز از سفارت برمیگرده

آوین

سلام، ببخشید اگر یک ایرانی مقیم ایران در مسافرت به هند انگشت نگاری کانادا را انجام داده باشه پیکاپ را شما میتوانید انجام دهید و اگر بله هزینش چقدر است؟ مثل همون آنکارا؟

سلام همون مبلغ آنکارا محاسبه میشود

Carol

سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست
اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

عبدالمجید قائم پناه

دربخش پیکاپ جایی که بتوان کدملی وشماره قراداد راوارد کنیم تا وضعیت پاسپورت را مشاهده کنیم وجود ندارد لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام همکاران ما با شما تماس میگیرند

عباس ملا جعفری

با سلام ،دربخش پیکاپ جایی که بتوان کدملی و شماره قراداد را وارد کرد وجود ندارد لطفا راهنمایی بفرمایید.

الهه

سلام. وقت شما بخیر. ببخشید از زمانی که پاسپورت در خارج دریافت میشه تا ارسال اون یه سفارت چه قدر طول میکشه؟ ممنون

سلام وقت شمام بخیر معمولا همون روز یا فرداش وارد میشه

Zahrasingeri

خیلی ممنون از خدمات عالی و منظم مجموعه نیلگام .من امروز پاسپورتم را تحویل گرفتم .

ادمین

ممنون از حمایت شما،موفق باشید.

ahmad-yaghini

۲۵۵۵۵۴۱

ادمین

سلام.پاسپورت شما دریافت در ایران است می توانید تشریف بیارید تحویل بگیرید

فرشید خرم فر

سلام و وقت بخیر

آیا امکان انگشت نگاری در یکی از دفاتر وک در استکهلم یا مادرید و در صورت تایید ویزا، تحویل گرفتن در آنکارا وجود دارد؟

سپاس فراوان

سلام بله میتونید انجام بدید

سیدعلیرضا حسینی

سلام
ویزای ترکیه برای اتباع افغان هم کار میکنید؟

ادمین

سلام ترکیه نیاز به ویزا ندارد.

محمد

من در کشور ترکیه هستم از چه طریق میتونم با شما تماس صوتی بگیرم؟

ادمین

سلام .بر روی سایت ما بخش چت سایت آنلاین را داریم که می توانید سوالتونو از پشتیبان مربوط به سایت بپرسید و همچنین می توانید شماره تلفنی که دارای تلگرام باشد ارسال فرمایید کارشناس مربوطه خدمتتون پیام بدهند.

حسین جهانشاهلو

سلام
آیا ویزای توریستی آلمان هم انجام میدین؟
اگه مثبته ممنون میشم هزینه ی۴ نفره( ۲ نفر بزرگسال و ۲ فرزند ۱۰ و ۵ سال) رو توضیح بدین.

سلام بله میتونیم انجام بدیم ولی در مورد ویزای آلمان ریسک ریجکتی ویزای شما به شدت بالا هست و توصیه میکنیم از سفارت های دیگه اقدام بفرمایید نرخ خدمات رو در این لینک میتونید مشاهده کنید

مرتضي بطاني

سلام.لطفا آدرس دقیق دفتر را بفرستید.تشکر

ادمین

سلام، تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، بین شمس تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک ۱۴۸، طبقه اول

ایروان مظاهری

با سلام ویزای کانادا چنده وچه مقدار زمان میبرد ممنون با تشکر

ادمین

سلام به صورت نرمال ۴۲۰دلار کانادا است و به صورت تضمینی ۱۶۰۰دلار آمریکا ،که منظور از تضمینی در صورت نداشتن دعوت نامه ما برای شما دعوت نامه تهیه می کنیم و در صورت ریجکتی کل مبلغ بازگردانده می شود ،پاسخ ویزا نیز کاملا به سفارت بستگی دارد از یک هفته طول می کشد تا چندین ماه که معمولا (چهار ماه و نیم)می باشد.اطلاعات دقیق تر و بیشتر نیز بر روی سایت قسمت ویزا کانادا موجود است می توانید جهت مشاوره هم با دفتر تماس بگیرید.

علی شیبانی

سلام برای پیگیری من وارد قسمت پیگیری پیکاپ میشم ولی سامانه ورود نمایش داده نمیشه باید چیکار کنم الان یک هفته است پاسپورتم رو فرستادید با تشکر

ادمین

سلام،در این قسمت وارد می شوید؟http://pickup.nilgam.com/loginu.aspx لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید همکارانم بررسی کنند.