تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

موزه خانواده والت دیزنی | توضیحاتی درباره موزه خانواده والت دیزنی

۲۵ مرداد ۱۳۹۶
موزه خانواده والت دیزنی | توضیحاتی درباره موزه خانواده والت دیزنی

موزه خانواده والت دیزنی

موزه ی خانواده والت دیزنی که درسال ۲۰۰۹ افتتاح شد، به وقوع پیوستن رویاها و خیال پردازی های دایان دیزنی مولر بود که ازطریق آن می خواست داستان ها و دستاوردهای شگفت انگیز پدرش را نمایان کند.در این متن شما میتوانید با قسمت های مختلف موزه خانواده والت دیزنی بیشتر آشنا شوید.

[aparat id=”4huDL”]


درباره موزه خانواده والت دیزنی

موزه خانواده والت دیزنی (Walt Disney Family Museum) ؛والت دیزنی به عنوان فردی که “انیمیشن را به مرتبه هنر ارتقا داد، صنعت فیلم سازی را دگرگون کرد، به طرز خستگی ناپذیری نوآوری را دنبال نمود و یک میراث آمریکایی منحصربه فرد را در سطح جهانی عرضه کرد”، شناخته می شود.شما میتوانید با گرفتن  وقت سفارت آمریکا و سپس سفر به این کشور از جذابیت های این موزه بازدید به عمل بیاورید.موزه خانواده والت دیزنی 2

این مجموعه ی ۴۰۰۰۰ مترمربعی در یک ساختمان تاریخی با چشم اندازی از دروازه های طلایی دژ سانفرانسیسکو وجود دارد و دارای گالری های تعاملی چون ۲۶ تندیس اسکار، نخستین نقاشی ها و انیمیشن های ساخته شده ، فیلم، موسیقی، ایستگاه های صوتی، یک ماکت دیدنی از دیزنی لند، نمایشگاه های ویژه، مغازه ی هدیه، کافه و … می باشد.

نمایشگاه های دائمی موزه خانواده والت دیزنی

مهمانان از فصل های مختلف زمانی دیزنی بازدید می کنند: سال های اولیه (۱۹۰۱-۱۹۲۳)؛ هالیوود (۱۹۲۳-۱۹۲۸)؛ افق های نو: ظهور ناگهانی استودیوی دیزنی (۱۹۲۸-۱۹۴۰)؛ جهشی به شخصیت پردازی، مثل سفیدبرفی و هفت کوتوله؛ موفقیت های تازه و آرزوهای بزرگتر (اواخر دهه ی ۱۹۳۰ تا اواسط دهه ی ۱۹۴۰)؛ بازسازی پس از جنگ (اواسط دهه ی ۴۰ تا اوایل دهه ی ۵۰)؛ والت و دنیای طبیعی (دهه ی ۵۰ و ۶۰)؛ صفحه نمایش بزرگ و ماورای آن؛ یادبود والت.

از نکات برجسته می توان به یکی از کرین های فیلم برداری(قراردادن دوربین روی کرین یا جرثقیل مخصوص) اولیه استودیو اشاره کرد. بازدیدکنندگان همچنین می توانند Lilly Belle را که یک مدل کوچک از لوکوموتیوی که والت به ساخت و راه اندازی آن در قالب یک ریل نیم مایلی در اطراف خانه اش کمک کرده بود، ببینند. یک ماکت ۱۲ فوتی از دیزنی لند خیالی والت نیز قابل مشاهده است. هنرهای تولیدشده ی کمیاب دیزنی و تیمش، در میان گالری ها دیده می شود.

موزه خانواده والت دیزنی 4در کنار فیلم معرفی خانواده ی دیزنی، یک برنامه ی چرخشی انیمیشن های کلاسیک دیزنی هم شش روز در هفته در سینمای موزه پخش می شود.یکی از مراحل قبل از سفر به آمریکا اخذ ویزای آمریکا است،شما میتوانید با راهنمایی های ما در خصوص ویزا در این مسیر موفق باشید.

بازدید از نمایشگاه های موزه خانواده والت دیزنی

در یک ساختمان مجزا در پشت موزه، یک گالری بزرگ به برگزاری نمایشگاه های موقت درطول سال اختصاص یافته است که اغلب آنها از هنر اصیل حمایت شده ازسوی تهیه کنندگان برتری چون مارک دیویس، ماری بلیر و تایروس وونگ رونمایی می کند.موزه خانواده والت دیزنی 5

طرفداران دیزنی از تماشای طراحی های اصلی انیمیشن ها، آثار هنری مفهومی، نقاشی های خیره کننده، طراحی های جذاب و عکس ها هیجان زده می شوند. این هنرمندان از نخبه های اسطوره ای دیزنی که با خلق صحنه های نمادین و شخصیت های شگفت انگیز برای ما خاطرات یه یادماندنی ساختند، در یک تالار افتخار رونمایی می کنند.

کافه و مغازه هدیه فروشی موزه خانواده والت دیزنی

هیچ پذیرشی برای ورود به کافه موزه و مغازه ی هدیه در طبقه لابی که کرین های فیلم برداری و تندیس های اسکار هم در آنجا قابل مشاهده است، وجود ندارد. تنوع محصولات در مغازه هدیه گسترده است؛ از کالاهای خرده فروشی معمول در مغازه های دیزنی گرفته تا جنبه های تاریخی دیزنی مثل کتاب ها و سوغاتی های گران قیمت.

قابل ذکر است که موزه ی خانواده والت دیزنی به کمپانی والت دیزنی وابسته نیست.

دسترسی به موزه خانواده والت دیزنی

برای رسیدن به این دژ تاریخی و زیبا می توانید از خط ۴۳ اتوبوس مونی یا ترن مرکز شهری رایگان PresidiGo استفاده کنید. پارکینگ هم در محوطه موجود است.موزه خانواده والت دیزنی 8

پذیرش برای نظامی های بازنشسته یا شاغل به همراه همسر و بستگانشان یک بار در سال رایگان است (مشروط به ارائه ی کارت شناسایی معتبر). موزه همچنین در برنامه Blue Star Families شرکت می کند که در آن بین روزهای Memorial و Labor به تمامی شاغل های ارتش و پنج میهمان همراه آنها، پذیرش رایگان می دهد.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

baycityguide

دسته بندی :آمریکا

نظرات