تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل ویکتوریا تورنتو | امکانات متنوع با موقعیت مکانی عالی

۱۱ مرداد ۱۳۹۶
هتل ویکتوریا تورنتو | امکانات متنوع با موقعیت مکانی عالی

هتل ویکتوریا Victoria تورنتو

در این مطلب ما با بررسی هتل ویکتوریا تورنتو اطلاعاتی در خصوص امکانات هتل ، رستوران هتل ، موقعیت مکانی هتل و نقاط ضعف هتل در اختیار شما خواهیم گذاشت.

[aparat id=”TE12a”]


بررسی هتل ویکتوریا تورنتو

هتل ویکتوریا تورنتو در یک ساختمان تاریخی و در کنار Toronto’s Financial District واقع گردیده و فاصله بسیار کمی با ادارات، مغازه ها، رستوران ها و حمل و نقل عمومی دارد. سیگار کشیدن و ورود حیوانات به این هتل آزاد بوده و هتل دارای ۵۶ اتاق در ۸ طبقه و همچنین آسانسور می باشد.شما میتوانید با انتخاب تور کانادا و سپس سفر به این کشور از اقامت خود لذت ببرید.هتل ویکتوریا تورنتو2

تمامی اتاق ها دارای اینترنت بی سیم رایگان، تلویزیون ۳۲ اینچی تخت، یک قهوه ساز، میز، اتو و میز اتو، سشوار و سیستم تهویه مطبوع می باشند. برخی از اتاق ها هم دارای آب معدنی رایگان، امکان تماس محلی رایگان، یک یخچال کوچک، حوله های حمام، فیلم های رایگان شبکه Netflix، و تحویل رایگان روزنامه Globe & Mail هستند. اتاق ها دارای دو تخت دو نفره، یک تخت کوئین و یک دونفره، و یا یک تخت کینگ می باشند.

امکان پارک در محل وجود نداشته اما هم پارکینگ زیرزمینی و هم فضای باز در نزدیک هتل وجود دارد. به مهمانانی که با خودرو به این هتل می آیند توصیه می شود که پیش از پارک کردن خودرو خود چمدان هایشان را به کارکنان پذیرش تحویل دهند. هزینه پارک در منطقه برای هر روز برابر با ۳۰ دلار می باشد.

رستوران هتل:

رستوران در کنار هتل قرار داشته و روزانه از ساعت ۷ صبح تا ۳ بعد از ظهر برای صبحانه و ناهار باز می باشد. خدمات رسانی در اتاق ها انجام نمی شود.

امکانات هتل عبارتند از مرکز تجاری، خشکشویی و آسانسور. هتل امکان دسترسی ۲۴ ساعته به مرکز تناسب اندامی خارج از هتل را فراهم کرده است.

در نزدیکی هتل ویکتوریا تورنتو چه چیزهایی قرار دارد؟

مراکز Eaton و The Bay پیاده از هتل یازده دقیقه فاصله دارند، تالار مشاهیر هاکی و رستوران Marche پیاده از هتل دو دقیقه فاصله داشته و مرکز Sony برای هنرهای نمایشی هم در فاصله سه دقیقه ای آن قرار گرفته است. ایستگاه Union (مرکز حمل و نقل) در فاصله ۶ دقیقه ای و مرکزAir Canada (محل برگزای مراسم ورزشی و کنسرت ها) در فاصله ۸ دقیقه ای قرار دارد. فرودگاه بین المللی Pearson با خودرو ۲۰ تا ۳۰ و با UP Express، ۴۵ دقیقه فاصله دارد. (تمام زمان ها: بر اساس Google Maps)

مزایا هتل ویکتوریا تورنتو

مهمانان عموماً از اقامت خود در این هتل لذت بردند. اتاق ها بسیار تمیز بوده، به شکل مناسبی چیده شده و دارای تخت خواب های راحت بودند. موقعیت هتل هم درجه عالی بود ه است. مسیر آن برای پیاده روی تا ایستگاه Union راحت و. برخی از مهمان ها عنوان کردند که از فرودگاه با UP Express به هتل آمده و نیاز به استفاده از خودرو نداشته اند.دیگران از نزدیکی آن به فروشگاه ها، رستوران ها، ادارات، حمل و نقل عمومی و جاذبه های شهر رضایت داشتند.هتل ویکتوریا تورنتو 6

PATH برای پیاده روی، غذاخوری و خرید در دسترس میباشد. کارکنان هتل در زمینه پذیرش مهمانان و چمدان ها خوب بودند و بسیاری آن ها را صمیمی و مشتاق برای کمک توصیف کردند. مهمانان از صرف صبحانه ای لذیذ در رستوران Over Easy لذت بردند.

نقاط ضعف هتل ویکتوریا تورنتو

برخی از مهمانان  بازخوردهای منفی را ارائه کردند. افراد در برخی مواقع از سر و صدای خیابان، و یا صدای وسایل گرمایشی، راهروها و آسانسورها شکایت داشتند. از نظر برخی از مهمانان اتاق ها کوچک و نوع چینش حمام عجیب بوده و نیازمند قفسه های بزرگتر و پایه های بیشتری برای حوله ها بوده است.برخی از مهمانان در زمینه تنظیم و استفاده از وسایل گرمایشی مشکل داشتند.هتل ویکتوریا تورنتو 7

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

canadianhotelguide

دسته بندی :هتل های کانادا

نظرات