تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

سواحل ونکوور | سواحل مخفی جزایر ونکوور

۱۵ تیر ۱۳۹۶
سواحل ونکوور | سواحل مخفی جزایر ونکوور

سواحل ونکوور

آیا قصد سفر به کانادا را دارید؟شاید بهتر باشد اطلاعاتی را در خصوص سواحل ونکوور کسب کنید.ما با انتشار این مطلب اطلاعات شما را راجع به سواحل ونکوور افزایش خواهیم داد.


سواحل مخفی جزایر ونکوور

سواحل ونکوور : زمانی که قصد دارید برای تعطیلات به ساحل بروید ممکن است فلوریدا و یا جنوب فرانسه را در نظر داشته باشید، اما ساحل میامی ارزشمند تر خواهد بود. همچنین، برای مشاهده برخی از خیره کننده ترین و خلوت ترین سواحل به ساحل غربی بریتیش کلمیبا بروید. شهر عجیب Sooke با ماشین ۴۰ دقیقه از ویکتوریا، بریتیش کلمیبا فاصله دارد. بزرگراه Juan De Fuca دو شهر Sooke و Port Renfrew را به یکدیگر متصل می کند، و در امتداد ساحل غربی جزیره واقع شده و به وسیله درختان و اقیانوس محدود شده است.

سواحل ونکوور 2اگرچه Port Renfrew مقصدی عالی است اما خارج شدن و یا وارد شدن به آن برای دوستداران طبیعت، ماهیگیران، و موج سوارن جذاب می باشد و گنجینه حقیقی این مسیر سواحل مخفی است که در امتداد مسیر قرار گرفته اند.

پارک East Sooke

بیشتر این پارک را صخره ها و شن و ماسه تشکیل می دهند، همچنین می توانید مکانی را برای آفتاب گرفتن در این پارک زیبا که در خارج از ویکتوریا قرار گرفته است بیابید. پس از ۲۰ مایل رانندگی از میان زمین های کشاورزی، به جنگل می رسید، که مکانی عالی برای پیاده روی در بعد از ظهر است. در برخی از مکان های مخفی ممکن است مکانی را برای یک بازی والیبال بی نظیر بیابید و یا مکانی را برای شنا کردن پیدا کنید.

سواحل ونکوور 3

به دلیل دارا بودن سه نقطه دسترسی متفاوت، هر بار که از پارک منطقه ای East Sooke دیدن می کنید تجربه جدیدی را به دست خواهید آورد. به علاوه، در مسیر بازگشت به ویکتوریا می توانید مسیری پر از مناظر زیبا را انتخاب کرده و در یکی از کافه های محلی محبوب مانند My Chosen Cafe توقف نمایید تا از صرف غذایی لذیذ در فضایی برگرفته از مزارع لذت ببرید.

سواحل ونکوور 4پس از عبور از Sooke، منطقه ای اندکی دورافتاده تر را خواهید یافت اما زیباترین مناظر و سواحل را نیز مشاهده خواهید کرد. می توایند آن را هنگامی که به سمت Port Renfrew حرکت می کنید به عنوان یک تور ساحلی تلقی کنید.

French Provincial Beach Park

می توانید زمانی که از سواحل شنی ساحل فرانسوی لذت می برید از بالای تنگه Juan de Fuca مناظر زیبا را مشاهده نمایید. با دارا بودن دسترسی آسان از سمت جاده، می توانید از مناظر زیبای اقیانوس، مکان هایی برای شنا در آن و حتی مکانی دارای چمن برای پیک نیک استفاده کنید. بنابراین حتی کمپ زدن هم امکان پذیر است و باور کنید هیچ چیزی بریتیش کلمبایی تر از این نیست که در حالی که نهنگ های خاکستری از کنار شما عبور می کنند بیدار شوید. اگر تمایل داشتید می توانید با گروهی از دوستان خود برای باربیکیو به کنار ساحل بروید و پس از آن در انتهای روز به تماشای غروب خورشید بر روی ساحل بنشینید.

ساحل Sombrio

به موج سواران نگویید که ما این راز را به شما گفتیم. ساحل Sombrio مکانی عالی برای موج سواری و یا تماشای افرادی است که بر روی موج های بلند ساحل غربی موج سواری می کنند و یکی از زیبا ترین سواحل ونکوور میباشد. این مکان که در فاصله ای ۱۰ دقیقه ای از پارکینگ قرار گرفته سبب می شود که بتوانید از یک پیاده روی آرام، پل های واقع شده در بالای درختان و البته سواحل سنگی لذت ببرید. اما فراموش نکنید که کرم ضد آفتاب همراه داشته باشید.

سواحل ونکوور 6

می توانید بر روی ساحل دراز کشیده و از تماشای موج سوار ها و یا حرکت امواج سرگرم شوید. ساحل Sombrio همچنین مکانی عالی بر کمپ زنی است، اگرچه که امکانات آن به اندازه ساحل فرانسوی نیست. می توانید در مه صبحگاهی به گشت وگذار بر روی ساحل بروید – ممکن است حتی موج سواری را بر روی امواج مشاهده کنید – و پس از آن برای کامل کردن یک روز خوب به سمت آبشار حرکت کنید.

ساحل China و ساحل Mystic

این دو ساحل از زیبا ترین سواحل ونکوور بحساب میاید.دسترسی به این دو ساحل که اساساً همسایه یکدیگر هستند اندکی دشوارتر است – حداقل باید برای رسیدن به آن ها از پارکینگ ۲۰ دقیقه پیاده روی کنید – اما ارزش این کار را خواهند داشت. برای آنکه به ساحل Mystic (مرموز) بروید باید مسیری پر پیچ و خم را طی کرده، از روی یک پل معلق عبور کنید و از چند نردبان بالا بروید. اما زمانی که پس از یک پیاده روی ۴۵ دقیقه ای سرگرم کننده به آن جا رسیدید، درک می کنید که چرا این نام را بر روی آن نهاده اند.

سواحل ونکوور 7

ساحلی که بیش از دیگر سواحل این فهرست دور افتاده است و مطمئناً آرامش سواحل شنی آن را احساس خواهید کرد. این ساحل به وسیله صخره ها احاطه شده و حتی ممکن است افرادی را در حال پیاده روی کردن از مکانی که ساحل de Fuca Marine را مشخص می کند مشاهده نمایید که برای ماجراجویی به یک پیاده روی چند روزه رفته اند. می توانید از تابی که از بالای درختان و در بالای دریا و شن های ساحل آویزان شده است استفاده کنید.

سواحل ونکوور 8

می خواهید مکان های مشابهی را مشاهده کنید؟ به ساحل China بروید. مکانی که هنوز هم کمتر گردشگری در آن رفت و آمد می کند و برای گروه ها عالی است؛ قلعه های شنی، پیک نیک، و غیره. به علاوه، حوضچه های ناشی از جزر مد شگفت انگیز هستند و شن های ساحل برای آنکه انگشتان خود را در آن فرو کنید عالی هستند. با فاصه ۱۵-۲۰ دقیقه ای از مکان پارک خودروها، می توانید از زمان خود حداکثر بهره را برده و از مناظر غنی اقیانوس آرام که در مقابل شما قرار گرفته اند لذت ببرید.

ساحل Botanical

می توانید در پارک پر از شگفتی های طبیعی، حیات وحش بریتیش کلمبیا را بهتر بشناسید. حوضچه های کنار ساحل در میان ماسه سنگ های سخت شده و سواحل ناهموار قرار گرفته اند، به این معنی که این ساحل برای پهن کردن حوله بر روی آن مناسب نبوده و باید از صندلی استفاده کنید. با ذکر این مطلب که شما از مشاهده اردک ها، نهنگ های خاکستری و سیل ها خسته نخواهید شد. به جای آن که روز خود را به دراز کشیدن در زیر آفتاب ساحل بگذرانید، حفره های کنار دریا (pothole) را مشاهده کنید که آبی بسیار شفاف دارند و پر از جوجه تیغی های آبی، ستاره های دریایی و دیگر موجودات دریایی هستند.

سواحل ونکوور 9بهترین زمان بازدید؟ زمانی که جزر و مد خفیف است. جداول زمان جزر و مد را مشاهده کنید و بر اساس آن ها برنامه ریزی کنید. اگرچه فکر می کنیم که هر زمانی که به این جا بیایید، این محل واقعاً زیبا خواهد بود. به دلیل طبیعت ناهموار آن، بهتر است زمانی که به ساحل Botanical می روید آماده باشید. جزر و مد می تواند غیر قابل پیش بینی بوده و ماسه سنگ ها لغزنده باشند، بنابراین بر اساس آن ها زمان بندی کنید.

اگر پس از گذراندن روز بر روی ساحل احساس گرسنگی کردید، می توانید کمی جلوتر در Coastal Kitchen Café غذا بخورید و پس از آن به سمت شهر حرکت کنید. و یا، اگر به دنبال ماجراجویی واقعی هستید سفر ساحلی خود را در یکی از کلبه هایی بگذرانید که در اطراف این شهر کوچک قرار دارند.

سواحل ونکوور 11این سواحل مخفی تماماً شنی و مخصوص موج سواری نیستند اما سبب می شوند تا اندکی طعم ناهمواری و زیبایی سواحل غربی را بچشید. چه روزهایتان را در حالی که بر روی ساحل دراز کشیده اید و امواج را تماشا می کنید بگذرانید و چه به کشف حیات دریایی در یکی از حوضچه های کنار دریا بگذرانید، از آمدن به این محل ها پشیمان نخواهید شد چرا که تصویری که در اینستاگرام قرار می دهید قطعاً ارزش آن را خواهد داشت.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

us-keepexploring.canada.travel

دسته بندی :کانادا

نظرات