تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هزینه های سفر به سالزبورگ اتریش | ایران آنکارا

۱ تیر ۱۳۹۶
هزینه های سفر به سالزبورگ اتریش | ایران آنکارا

هزینه های سفر به سالزبورگ اتریش

آیا قصد سفر به اتریش را دارید؟شاید بهتر باشد قبل از سفر به این کشور اروپایی راجب هزینه های سفر به سالزبورگ اتریش بیشتر بدانید.ما با ارائه این مقاله اطلاعات شما را در خصوص هزینه های سفر به سالزبورگ اتریش افزایش خواهیم داد.


خصوصیات سالزبورگ

هزینه های سفر به سالزبورگ اتریش :سالزبورگ چهارمین شهر بزرگ اتریش و مرکز ایالت سالزبورگ در غرب اتریش است. سالزبورگ شهری دانشگاهی است که در دامنه کوه‌های آلپ قرار دارد. این شهر زادگاه ولفگانگ آمادئوس موتسارت است.جشنواره موسیقی سالزبورگ هرسال در این شهر برگزار می‌شود. سالزبورگ نامزد برگزاری المپیک‌های زمستانی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ بود ولی برنده نشد.

هزینه های سفر به سالزبورگ 1

بیشتر مردم، سالزبورگ را با فیلم “اشک ها و لبخندها” می شناسند. هر بچه ای که عاشق شده باشد، گازبو (Gazebo) در باران را می شناسد یا می تواند همان طور که به سمت پایین و رودخانه سالزاخ می روند نغمه های فیلم را بخواند اما وقتی از کلیشه های رایج می گذرید، می توانید ببینید سالزبورگ شهری است که جدا از این فیلم، کلی دیدنی و فرهنگ دارد.سالزبورگ زادگاه موتزارت هم هست. این شهر قدیمی به شکل باورنکردنی حفظ شده که نمونه عالی از معماری باروک هستند. چند رستوران، باغ وحش و موزه هم در آن هست. جشنواره معروف سالزبورگ هم هست. اما اگر هنوز هم در قلبتان احساس جوانی می کنید و عاشق فیلم هستید، یک تور کلی برای دیدن مکان های فیلم برداری فیلم اشک ها و لبخندها هست. هنوز هم مسافران زیادی به سالزبورگ از این تور لذت می برند.

 

هزینه های سفر به سالزبورگ 2سالزبورگ، منطقه ای معتدل در حاشیه شمالی آلپ است. مقدار بارانی که در شهر می بارد، به خصوص تابستان ها زیاد است. زمستان ها هوا طوفانی است و فصل بهار و پاییز شاید بهترین موقع سفر به آنجا باشد که البته شلوغترین زمان هم هست.

دیدنی ها و هزینه های سفر به سالزبورگ

دیدنی های خاصی در سالزبورگ هست که البته همه شان به فیلم اشک ها و لبخندها مربوط نیستند. برخی از موزه های جالب شهر شامل موزه اسباب بازی، موزه تاریخ طبیعی، موزه هنرهای مدرن سالزبورگ هستند. دیدنی های جالب دیگر شهر شامل زادگاه موتزارت، دژ هوخن سالزبورگ، میدان بازار آلتر، باغ وحش سالزبورگ و کلیسای سنت پیتر هستند.

هزینه های سفر به سالزبورگ 3محله ها و هزینه های سفر به سالزبورگ

سالزبورگ ۲۴ منطقه مختلف دارد اما فقط چندتایشان توریست ها را جذب می کنند. شهر توسط رود سالزاخ به دو بخش تقسیم شده و به این ترتیب کاپوزینربرگ (Kapuzinerberg) در سمت چپ و مونخزبرگ (Monchesberg) در سمت راست قرار دارند. شهر قدیم به نام آلت اشتاد هم بیشتر مکان های دیدنی شهر مثل زادگاه موتزارت، صومعه سنت پیتر و آرامگاه را در خود جای داده است.

هزینه های سفر به سالزبورگ 4

این منطقه همچنین پر است از تالارهای کنسرت، خانه های لوکس، و معماری جالب. نون برگ (Noonberg)در جنوب شهر قدیم است و چند سکانس فیلم اشک ها و لبخندها در این جا گرفته شده اما جایگاه دژ هوخن سالزبورگ و کوه مانک (Monk) هم هست. در شمال شهر قدیم، مناطق مسکونی و تجاری هستند. آیگن (Aigen) در سمت جنوب، منطقه اعیان نشین است.

فعالیت در سالزبورگ

در سالزبورگ چندین تور وجود دارد. محبوب ترین تورها آن هایی هستند که به فیلم اشک ها و لبخندها مربوطند. تورهای جالب دیگر شامل تور معادن نمک هستند. می توانید سالزولتن سالزبورگ در باد دورن برگ را هم بررسی کنید چون تورهای جالب یک ساعته برای هم بزرگ سالان و هم کودکان دارد. برای این که توری جالب در سالزبورگ داشته باشید می توانید به ریک شاتورز هم سربزنید که از ماه می تا اکتبر، هر روز ساعت ۱۰:۳۰ برگزار می شود و آغاز تور از میدان رزیدنزپلاتز است.

هزینه های سفر به سالزبورگ 5

غذا های سالزبورگ

در شهر، چند رستوران و باغ نوشیدنی عالی وجود دارد. گزینه های آن از قیمت های ارزان تا بسیار گران هستند و برای همه نوع بودجه چیزی یافت می شود. پس حتما چیزی پیدا می کنید که به مذاقتان خوش بیاید. بسیاری رستوران ها، به خصوص آن ها که نزدیک شهر قدیم هستند، غذاهای سنتی اتریشی سرو می کنند. یادتان نرود حتما ناکرل را در سالزبورگ امتحان کنید. این دسر خوشمزه و سیرکننده را باید با دوستانتان تقسیم کنید چون خیلی زیاد است. کافه ها و قهوه خانه ها هم پرطرفدارند. این که بیرون بنشینی، قهوه مزمزه کنی و مردم را تماشا کنی، راهی عالی برای استراحت و قرار گرفتن در جو عالی سالزبورگ است.

هزینه های سفر به سالزبورگ 6

حمل و نقل در سالزبورگ

لذت بخش ترین راه برای گشتن در شهر، با پای پیاده است. این شهر، زیبا و قدم زدنی است و اگر بدون برنامه در آن گردش کنید، در حال و هوای آن قرار می گیرید. راه جالب دیگر این است که یک دوچرخه اجاره کنید و در شهر بگردید. شبکه اتوبوسی این شهر هم عالی است که به درد روزهای بارانی یا وقتی می خورد که حوصله پیاده روی و دوچرخه سواری ندارید. اما سفرهای آخر شبی باید با تاکسی انجام شود چون راحت تر است. اگر با هواپیما به سالزبورگ می روید، اتوبوس برقی ها هم هستند که شما را به مرکز شهر می برند.

هزینه های سفر به سالزبورگ 7

هزینه های سفر به سالزبورگ چه قدر است؟

در سالزبورگ چه قدر پول لازم است؟ ۱۱۰ دلار هزینه میانگین روزانه سفر به سالزبورگ است. هزینه میانگین غذا برای یک روز هم ۲۶ دلار است. هزینه میانگین هتل برای دو نفر هم ۱۴۰ دلار می باشد. هزینه های اضافی وجود دارند. این اطلاعات را با کمک مسافران دیگر که به سالزبورگ سفر کرده اند جمع آوری کرده ایم تا کمک کنیم با بودجه محدود بتوانید به این شهر سفر کنید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت اتریش،اخذ ویزای اتریش و در نهایت اقامت در اتریش با تور اتریش پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

budgetyourtrip

دسته بندی :اتریش

نظرات