تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

برج لندن | مجموعه ای بی نظیر در قلب شهر لندن

۶ تیر ۱۳۹۶
برج لندن | مجموعه ای بی نظیر در قلب شهر لندن

برج لندن

آیا تمایل دارید قصر سلطنتی و قلعه نظامی با جاذبه های زیبا وترستاک راببینید؟آیا میدانستید برج لندن یک خانه جن زده است؟ما میتوانیم شما را در این سفر همراهی کنیم.برای اطلاعات بیشتر با ما باشید.


برج لندن با نام رسمی قصر سلطنتی و قلعه نظامی برج لندن علیاحضرت قلعه‌ای تاریخی در مرکز لندن است که در سمت شمالی رود تیمز واقع شده‌است. در نقطه‌ای که اکنون این برج قرار گرفته احتمالاً ابتدا یک دژ بریتانیایی و سپس یک دژ رومی وجود داشته‌است.شاید ساکسون‌ها هم در این نقطه صاحب دژی بوده‌اند. بعد، ویلیام فاتح دستور ساختن یک برج سفید را داده‌ است. که از قدیمی ترین قسمت‌های قلعه نظامی حاضر است.

برج لندن 1قسمت‌های مهم دیگر بنا هم، در زمان حکومت هنری سوم (۱۲۷۲-۱۲۱۶) ساخته شده‌اند.این برج لندن یکی از ترسناک ترین ساختمان‌های دنیا نیز قلمداد می‌شود بی‌شک ناشی از تعداد زیاد اعدام ها، قتل ها و شکنجه هایی است که در هزار سال گذشته در پس دیوارهای این محل صورت گرفته‌است.

ساختمان برج لندن یکی از میراث های ثبت شده در یونسکو

در جهان حدود ۹۱۱ ساختمان و بنا وجود دارند که جزو میراث جهانی یونسکو هستند. برج لندن نیز به عنوان یکی از ساختمان های دست نخورده در جهان در یونسکو ثبت شده است.

وجود بیش از ۲۳۵۰۰ جواهر در برج

جواهرات تاج و تخت پس از تخریب خانه جواهرات به برج مارتین انتقال داده شد. ارزش همه این جواهرات بیش از ۲۰ میلیون پوند تخمین زده شده است.
۲۲٫۳ نفر در برج لندن اعدام شده انددر آگوست سال ۱۹۴۱ میلادی آخرین اعدام در این برج صورت گرفت که مربوط به جاسوس آلمانی، جوزف جاکوبز بود. او در حالی که بر روی صندلی بسته شده بود با ضرب شلیک گلوله آن را بقتل رساندند و این صندلی هنوز در برج وجود دارد.

برج لندن 2

باغ وحش سلطنتی

باغ وحش سلطنتی که شامل خرس، شیر، کانگورو، شترمرغ و فیل می باشد به مدت ۶۰۰ سال عمر داشت. زمانی که در سال ۱۸۳۵ میلادی باغ وحش برج بسته شد، تمام حیوانات به باغ وحش لندن انتقال پیدا کردند.

برج لندن3

ساختمان و زمین های برج لندن در جنگ جهانی دوم

در طی جنگ جهانی اول، صدمات کمی به برج وارد شد. اما در جنگ جهانی دوم آسیب های جدی به برج سفید زد که البته بعد از پایان جنگ بازسازی شد.برج لندن

برج لندن یک خانه جن زده است

چندین روح سرگردان در برج وجود دارند مانند روح هنری ششم، کاترین همسر پنجم پادشاه هنری هشتم، دیم سیبل که پرستار شاهزاده ادوارد بود و حتی خرس خاکستری که در برج زندگی می کرد.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت انگلیس،اخذ ویزای انگلیس و در نهایت اقامت در انگلیس با تور انگلیس پیش روی شما خواهیم گذاشت.

امیدواریم مطلب فوق برای شما مفید واقع شود.

منبع

vaghtsefaratuk

دسته بندی :انگلیس

نظرات