تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اماکن آرام بخش تورنتو | جاذبه های گردشگری آرامش بخش در تورنتو

۱۰ تیر ۱۳۹۶
اماکن آرام بخش تورنتو | جاذبه های گردشگری آرامش بخش در تورنتو

اماکن آرام بخش تورنتو

آیا قصد انتخاب مکانی آرام برای استراحت در تعطیلات خود هستید؟ شاید بهتر باشد قبل از سفر اطلاعاتی درخصوص اماکن آرام بخش تورنتو که شامل قسمت های مختلفی از جزایر ، رود ها ،مسیر های دوچرخه سواری و گالری های هنری کسب کنید.شما میتوانید با مطالعه این مطلب دانسته های خود را راجب اماکن آرام بخش تورنتو افزایش دهید.


جاذبه های گردشگری و اماکن آرام بخش تورنتو

در این یادداشت اماکن آرام بخش تورنتو  که محل مناسبی برای فرار از هیاهوی شهر و زندگی ماشینی است، معرفی می کنیم. در هنگام سفر به تورنتو شما می توانید علاوه بر لذت بردن از دیدن آثار تاریخی تورنتو، تئاترها، کنسرت ها، جشنواره ها و … از این مناطق زیبا و آرام نیز دیدن کنید.

مناطق مرکزی- جزایر تورنتو

اگر در پی کسب آرامش و تجربه محیطی بی سر و صدا و آرام هستید؛ بهتر است در روزهای پایان هفته به این جزایر نرفته و یکی از روزهای میانی هفته را برای این بازدید انتخاب کنید. برای رسیدن به این جزایر، یک مسیر کوتاه را از خیابان یونگ (Yonge St) به سمت این جزایر با قایق طی کرده و در آرامش سواحل این جزیره ها می توانید به طور کامل، هیاهوی شهر را فراموش کرده و تمدد اعصاب کنید. در سواحل شمالی این جزایر، چشم اندازی زیبا از شهر تورنتو در برابر شما خواهد بود.

مناطق شرقی- آب بند ها و تاسیسات آبی

اگر کتاب مشهور در پوست شیر (In the Skin of a Lion) نوشته میشائیل اونتاژه (Michael Ondaatje) را خوانده باشید، با آب بندها و تاسیسات آبی تورنتو آشنایی دارید. این منطقه با عنوان تصفیه خانه (R.C. Harris) نیز شهرت داشته و برای رسیدن به آن باید از طریق تراموای کوئین شرقی (Queen Streetcar) به سمت ساحل حرکت کرده و در حوالی خیابان وودبین (Woodbine Ave) پیاده شوید.

از این محل به سمت دریاچه واقع در جنوب رفته و از مسیر پیاده روی دریاچه به سمت شرق حرکت کنید. در پایان مسیر ماسه ای، به تاسیسات آبی تورنتو خواهید رسید. از مناظر اطراف و ساختمان این تاسیسات لذت برده و از دریاچه، تپه زیبای این منطقه و ساحلی آرام که به ندرت کسی از آن عبور می کند برای تمدد اعصاب و به دست آوردن آرامش ذهن، نهایت بهره برداری را داشته باشید.

مناطق غربی- مسیر دوچرخه سواری رودخانه هامبر

دوچرخه سواری همواره یک روش خوب برای فرار از آشفتگی های ذهنی است و در این میان مسیر دوچرخه سواری رودخانه هامبر واقعا دیدنی و آرامش بخش است. این مسیر از دریاچه شروع شده و در حدود ۳۰ کیلومتر به سمت شمال ادامه دارد. بیشتر این مسیر از پارک ها و مناطق سبز و آرام گذشته و شما احساس می کنید در یک پارک ملی طبیعی در مناطق دورافتاده در حال پرسه زدن هستید.

اماکن آرام بخش تورنتو 3

در شرایط بد آب و هوایی- گالری هنری اونتاریو

این گالری هنری در اونتاریو که به تازگی بازسازی شده است توسط معمار مشهور تورنتویی یعنی فرانک گری (Frank Gehry) طراحی و ساخته شده است. این مجموعه نیز مانند تمامی ساختمان های طراحی شده توسط وی، بی نظیر و خیره کننده است و برای رفتن به این محل لازم نیست شما حتما از عاشقان و طرفداران هنر باشید، بلکه می توان با هدف استفاده از آرامش این محیط و فضای اطراف آن، به گالری هنری اونتاریو سر زده و از فضای زیبا این محل لذت برده و در آرامش آن تنفس کنید.

انتخاب مناطق دنج بر اساس فصول سال

دریاچه اونتاریو را می توان در تمام سال مورد استفاده قرار داد. فضای این دریاچه در طول فصل زمستان بسیار دراماتیک و عاشقانه است. این محل در طول زمستان هم بسیار دوست داشتنی است. همچنین رفتن به جزایر تورنتو و تاسیسات آبی برای تمام سال توصیه میشود. مسیر دوچرخه سواری رودخانه هامبر در همه فصول به جز زمستان مناسب بوده و به ویژه در فصل پائیز بسیار زیبا و دارای طبیعتی رنگارنگ می شود. گالری هنری اونتاریو نیز می تواند مقصدی ایده آل برای کسانی که در پی آرامش هستند، در کل ماه های سال محسوب شود.

اماکن آرام بخش تورنتو 5

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع

travelmammal.wordpress

دسته بندی :کانادا

نظرات