تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل پارک هیات تورنتو | هتلی با موقعیت مکانی عالی

۷ مرداد ۱۳۹۶
هتل پارک هیات تورنتو | هتلی با موقعیت مکانی عالی

هتل پارک هیات (Hyatt)، تورنتو

این هتل جز هتل هایی است که دارای موقعیت مکانی عالی و کسانی که در آنجا اقامت داشتند شکایات بسیار کمی در نظرسنجی ها اعلام کرده اند.در این مقاله شما با خدمات ، موقعیت مکانی ، مزایا ، معایب و دسترسی به هتل پارک هیات تورنتو آشنا خواید شد.

[aparat id=”XWmy6″]


خدمات هتل پارک هیات تورنتو

امکانات هتل پارک هیات تورنتو ، ورود حیوانات نیز به آن مجاز می باشد (۵۰ دلار برای هر شب) عبارتند از استراحتگاه بر روی پشت بام، یک رستوران (برای صبحانه باید هزینه اضافی پرداخت کنید)، خدمات اتاق ۲۴ ساعته، و یک چشمه معدنی با خدمات کامل از جمله سالن بدن سازی، سونا، اتاق بخار، و وان آب گرم. هتل همچنین ترنی رایگان را فراهم آورده که در اطراف هتل حرکت می کند و امکان استفاده از پارکینگ داخل هتل نیز وجود دارد (۴۷ دلار برای هر شب، و بدون امکان پارک توسط مشتریان).

۳۳۶ اتاق در دو ساختمان هتل برای مهمانان وجود دارد و یکی از این برج ها دارای ۱۵ طبقه و دیگری دارای ۱۷ طبقه می باشد. امکانات شامل تهویه مطبوع، صندوق های داخل اتاق ها، اتو، روزنامه رایگان، خشک کن مو، و امکان استفاده از اینترینت بدون سیم رایگان است.موارد تایید شده توسط پذیرش هتل: اینترنت رایگان، پارکینگ دارای تخفیف و برابر با ۴۷ دلار، هزینه تماس محلی برابر با ۱٫۵ دلار، هزینه نگهداری از حیوانات هر شب ۵۰ دلار، دو ساختمان (یکی ۱۵ و دیگری ۱۷ طبقه) و خدمات ۲۴ ساعته برای اتاق ها.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت کانادا و سفر به این کشور از اقامتی عالی در این هتل لذت ببرید.

موقعیت مکانی هتل پارک هیات تورنتو

هتل در نزدیکی موزه Royal Ontario88 متری و ایستگاه مترو خلیج (۴۰۰ متری) واقع شده است. برج CN در فاصله ۳٫۴ کیلومتری و مرکز Eaton در ۲٫۶ کیلومتری قرار گرفته اند که می توان با استفاده از مترو به آن ها رفت. زمان ورود به هتل ساعت ۴ بعد از ظهر و زمان خروج عصر می باشد.

مزایا هتل پارک هیات تورنتو

مهمانانی تور کانادا که در این هتل اقامت داشتند بسیار تحت تاثیر این مکان قرار گرفته و شکایات بسیار کمی در نظرسنجی ها وجود داشت. مهمانان اغلب از موقعیت مکانی هتل تعریف کردند و هم محل و هم کارکنان هتل امتیازات بالایی را دریافت کردند.

چندین نفر از مهمانانی که موقعیت هتل را دوست داشتند از وجود تعداد زیاد مغازه ها در نزدیکی هتل راضی بودند. منطقه خرید Bloor بخش بزرگی از آن بود و برخی از مهمانان نیز از وجود یک خط مترو در نزدیکی هتل راضی بودند. تعدادی از مهمانان نیز جاذبه های گردشگری در نزدیکی هتل مانند موزه ها و گالری های هنر را دوست داشتند.هتل پارک هیات تورنتو 5

مهمانان از کارکنان هتل بسیار راضی بودند و اغلب کارکنان مورد قدردانی قرار گرفته بودند. آن ها اغلب «صمیمی» و یا «مفید» عنوان شده و بسیاری از مهمانان نیز آن ها را دوستانه و حرفه ای نامیده بودند. خدمات مشتریان عالی و «سطح بالا» بوده و به عنوان مثال یکی از مهمانان عنوان کرد که: سطح خدمات به مشتریان بالاتر از انتظارات او بوده است.برخی از مهمانان هم غذای رستوران و یا کافه بالای پشت بام هتل را دوست داشتند. یکی از مهمانان عنوان کرد که آن کافه یکی از ۱۰ کافه برتر جهان بوده است، نظری که شاید درست نباشد ولی نشانگر میزان رضایت از این مکان است.هتل پارک هیات تورنتو 6

بسیاری از مهمانان که در رابطه با نظافت اتاق ها نظر داده بودند از تمیزی رضایت داشتند و چندین نفر از بزرگی اتاق ها راضی بودند. در نهایت، بسیاری از مهمانان عنوان کردند که از صبحانه رستوران هتل رضایت داشتند و یکی از مهمانان آن را «درجه یک» خوانده بود.

معایب هتل پارک هیات تورنتو

شکایات اندکی در مورد این مکان وجود داشت و اکثریت مهمانان از هتل رضایت داشتند. با این وجود برخی از مهمانان تصور می کردند محدودیت هایی در زمینه امکانات ارائه شده توسط هتل وجود دارد. برخی از مهمانان هم از عدم وجود استخر در هتل ناراضی بودند.هتل پارک هیات تورنتو

بعضی از افراد از شرایط هتل ناراضی بودند. به عنوان مثال، این طور احساس می کردند که اتاق های برج جنوبی اندکی قدیمی است. یکی از مهمانان به بخشی از هتل به عنوان «بخش قدیمی» اشاره کرده بود، که احتمالا منظور او همان برج جنوبی بوده است. با این حال اکثر شکایات به جای آنکه بر روی مشکلات عمده متمرکز باشند تا حدودی تصادفی بوده اند.

دسترسی به هتل پارک هیات تورنتو

هتل پارک Hyatt تورنتو در بخش غربی جاده Avenue و در شمال خیابان Bloor Street West در تورنتو، انتاریو واقع شده است.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

canadianhotelguide

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر
مطالب مرتبط

نظرات