تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تحصیل در مدارس کانادا

تحصیل در مدارس کانادا – دانش آموزی

نظام یکپارچه آموزشی، سطح بالای آموزش، مدارس شبانه روزی، محیط چند فرهنگی، امکانات به روز آموزشی، امکان ادامه تحصیل مستقیم در کالج و یا دانشگاه. موارد بسیاری را می‌توان به عنوان ویژگی‌های تحصیل در مدارس کانادا برشمرد که بی شک والدین محترمی که درپی تحصیل فرزندانشان در این کشور هستند تحقیقات گسترده‌ای در رابطه با آنها داشته‌اند. نخستین گام برای تحصیل در کانادا بررسی شرایط لازم خواهد بود. با تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی هوشمند نیلگام درخواهید یافت فرزندانتان از شرایط لازم برای تحصیل در مدارس کانادا برخوردار هستند یا خیر و اینکه بهترین گزینه برای آنها مدارس دولتی است یا شبانه روزی.

اطلاعات بیشتر
مهاجرت تحصیلی دانش‌آموزی

انواع مدارس در کانادا

مدارس کانادا در یک دسته بندی کلی به سه دسته تقسیم بندی می‌شوند. مدارس دولتی، مدارس خصوصی و مدارس شبانه روزی. هر یک از این مدارس که محصلین مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را پذیرا خواهند بود، ویژگی‌های مختص به خود را دارند که در ادامه درباره آنها به تفصیل شرح خواهیم داد.

مدارس دولتی کانادا

مدارس دولتی در کانادا با بودجه فدرال و بر اساس قوانین استانی اداره می‌شوند. تحصیل در این مدارس برای فرزندان شهروندان کانادایی و یا دارندگان اقامت دائم کانادا رایگان است اما دانش‌آموزان خارجی برای تحصیل در مدارس دولتی کانادا باید شهریه پرداخت کنند. هر مدرسه دولتی بسته به امکانات خود، شرایط ویژه‌ای برای تحصیل در مدارس کانادا ارائه می‌دهد و بر همین اساس رتبه بندی شکل می‌گیرد. در خصوص اهمیت مدارس دولتی در کانادا همین نکته بس که گرانقیمت‌ترین محله‌ها در ایالت‌های مختلف کانادا، محله‌هایی هستند که مدارس معتبر و مشهور دولتی دارند.

فهرست کامل مدارس کانادا بر اساس دسته بندی استانی به همراه بسیاری اطلاعات مفید در این رابطه را می‌توانید از طریق وب سایت رسمی وازرت آموزش و پرورش کانادا دریافت کنید و یا می‌توانید با تماس با کارشناسان پذیرش تحصیلی هلدینگ نیلگام از مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین گزینه برای تحصیل فرزندان خود بهره‌مند شوید.

نظارت بر این مدارس از طریق انجمن‌های استانی صورت می‌گیرد و انجمن اولیا و مربیان موسوم به (PAC) مسئولیت جمع‌آوری اعتبار برای خرید تجهیزات آموزشی همچون کامپیوتر, سیستم‌های امنیتی، تابلوهای هشدار دهنده و تجهیزات سرگرمی را بر عهده دارند.

مدارس خصوصی در کانادا

مدارس خصوصی در کانادا نوع دیگری از مدارس روزانه در این کشور محسوب می‌شوند که چه از نظر ساختار و چه از منظر نحوه آموزش با مدارس دولتی تفاوت‌های بنیادین دارند. مهمترین تفاوت مدارس خصوصی در کانادا با مدارس دولتی، پولی بودن آنهاست. تفاوتی نمی‌کند شهروند کانادایی باشید و یا کارت دائم این کشور در کیف پولتان باشد. برای تحصیل فرزندانتان در مدارس خصوصی و یا غیر انتفاعی کانادا باید شهریه پرداخت کنید.

تفاوت برجسته دیگر مدارس خصوصی کانادا با مدارس دولتی، سخت‌گیری بیشتر و هدفمند بودن آموزش در آنهاست. به بیان دیگر سیستم آموزشی مدارس خصوصی به گونه‌ای است که با ارائه حجم بالای تکالیف با هدف هموار ساختن مسیر ورود به دانشگاه فشار مضاعفی بر دانش آموز وارد می‌کنند. حدود ۵ درصد دانش آموزان کانادایی در مدارس خصوصی تحصیل می‌کنند و اخذ پذیرش تحصیلی مدارس خصوصی در کانادا کمی دشوارتر از مدارس دولتی است.

مدارس خصوصی در کانادا هر یک بسته به استان و امکانات خود فلسفه آموزشی مختص به خود دارند و برای مثال برخی از آنها بر هنر و موسیقی متمرکزند و برخی دیگر بر تقویت مهارت‌های هوش اجتماعی تاکید دارند.

مدارس شبانه روزی در کانادا

مدارس شبانه روزی در کانادا، مدارسی هستند که محصلین کل سال تحصیلی را در داخل مدرسه اقامت دارند. دانش‌آموزان مدارس شبانه روزی در کانادا عموما تنها آخر هفته‌ها و یا در تعطیلات آخر سال به خانه بازمی‌گردند. دانش آموزان مدارس شبانه روزی در کانادا طول روز را در سر کلاس و شبها در خوابگاه زندگی می‌کنند که البته این خوابگاه‌ها از استانداردهای بسیار بالایی نیز برخوردار است.

بیشتر مدارس خصوصی کانادا از نوع شبانه روزی هستند که امکانات و شرایط ویژه‌ای را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند و از آنجایی که مربیان و معلمان نیز بعد از پایان ساعات درس در کنار دانش آموزان می‌مانند محصل را در تمام طول سال تحت نظارت و برنامه‌ای مشخص حفظ می‌کنند.

آنچه مهمترین مزیت مدارس شبانه روزی در کانادا محسوب می‌شود، بی‌تردید تقویت روحیه زندگی گروهی و بالا بدن سطح سازگاری و زندگی اجتماعی است. دانش آموزان در اینگونه مدارس برای زندگی در اجتماع آماه می‌شوند و زندگی گروهی با تمای الزامات و محدودیت‌هایش را می‌آموزند. یکی دیگر از مزیت‌های تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا، فراگیری و تقویت سریع زبان انگلیسی و فرانسه است. همانطور که می‌دانید کانادا کشوری با دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسه است و تحصیل در مدارس کانادا، فرصتی مناسب برای تقویت این دو زبان خواهد بود.

دریافت مشاوره جهت تحصیل در مدارس کانادا

021-75237

مقاطع تحصیلی در مدارس کانادا

در کانادا محصلین بر اساس سن، پایه‌بندی می‌شوند و این پایه بندی مقاطع تحصیلی در مدارس کانادا را تعیین می‌کنند. تحصیل در مدارس کانادا از سن ۵ سالگی آغاز و تا ۱۷ سالگی ادامه خواهد داشت و مجموعا ۱۲ پایه تحصیلی را در بر می‌گیرد. برای مثال کودکان ۶ ساله، محصل پایه ۲م نامیده می‌شوند و دانش آموزان ۱۱ ساله، محصل پایه ششم و دانش آموز ۱۷ ساله، محصل پایه دوازدهم.

 • ابتدایی (پایه ۱ تا ۶ از ۶ تا ۱۱ سال)
 • راهنمایی یا در اصطلاح کانادایی Junior Secondary (پایه ۷ تا ۹ از ۱۲ تا ۱۴ سال)
 • دبیرستان یا اصطلاحا Senior Secondary (پایه ۱۰ تا ۱۲ از ۱۵ ال ۱۷ سال)

تحصیل در مدارس کانادا به صورت اجباری از ۶ سالگی آغاز و در ۱۷ سالگی و پایان مقطع دبیرستان به پایان می‌رسد که در اصطلاح به آن مقاطع تحصیلی پایه گفته می‌شود.  فارغ التحصیلان مقاطع پایه از ۱۸ سالگی تحصیل در کالج و یا دانشگاه‌های کانادا را آغاز می‌کنند.

هزینه تحصیل در مدارس کانادا

پس از آشنایی با مقاطع تحصیلی در کانادا و انواع مدارس در کانادا، شاید مهمترین نکته هزینه تحصیل در مدارس کانادا باشد. چنانکه اشاره شد تحصیل در مدارس دولتی برای دانش آموزان خارجی همراه با شهریه خواهد بود.

شهریه مدارس دولتی کانادا بسته به رتبه بندی علمی و رفاهی آنها ۱۳ تا ۱۵ هزار دلار در سال است. حال آنکه شهریه مدارس خصوصی روزی کانادا تا ۳۵ هزار دلار هم خواهد رسید. شهریه مدارس شبانه روزی کانادا نیز بسته به نوع مدرسه، امکانات و فوق برنامه‌های موجود گاها تا ۶۰ هزار دلار در سال نیز می‌رسد.

به این مبالغ باید، هزینه‌های جاری زندگی در کانادا که بسته به سبک زندگی هر فرد متفات خواهد بود را نیز اضافه کرد.

تیم مشاوره‌ای دپارتمان ویزا و وقت سفارت کانادا همواره آماده ارائه مشاوره تخصصی و به روز به شما متقاضیان محترم خواهد بود تا از این طریق بهترین و البته به صرفه‌ترین مدارس در کانادا را پیش روی شما بگذارند.

شرایط تحصیل در مدارس کانادا

تحصیل در مدارس کانادا، به واقع میانبری مطمئن برای ورود به دانشگاه‌های این کشور است. یکی از مهمترین و به زعم بسیاری مهمترین عامل در رده‌بندی برترین مدارس کانادا، تعداد پذیرفته شدگان کالج و یا دانشگاه این مدارس پس از پایان دورران متوسطه است. بر اساس گزارش انجمن نظارت و بر کالج‌ها و موسات آموزش عالی کانادا، شانس اخذ پذیرش تحصیلی برای متقاضیانی که فارغ التحصیل مدارس این کشور هستند به مراتب بیشتر از دیگران است.

شرایط تحصیل در کانادا مواردی را در بر می‌گیرد که متقاضی می‌بایست برای دریافت پذیرش تحصیلی کانادا و سپس ویزای تحصیلی کانادا دارا باشد. برای ثبت نام در مدارس کانادا نیاز به مدرک زبان (انگلیسی و فرانسه) نیست و در صورت نیاز دوره‌های زبان برای دانش آموزان خارجی برگزار خواهد شد. شرایط تحصیل در مدارس کانادا شامل موارد زیر می‌شوند:

 • داشتن حداقل ۴ سال سن (شروع از پیش دبستانی)
 • در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
 • تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
 • اخذ ویزای تحصیلی
 • داشتن قیم یا Custodian در کانادا

نکته مهم در اخذ پذیرش تحصیلی برای تحصیل در مدارس کانادا این است که عموما سابقه تحصیلی و ریز نمرات تاثیر چندانی در پذیرش دانش آموز نخواهند داشت و تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود. البته برخی مدارس خصوصی به سابقه تحصیلی دانش آموز اهمیت داده و بطور کل اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس خصوصی اندکی دشوارتر خواهد بود.

مراحل اخذ پذیرش مدارس کانادا

همانطور که چندین بار در این نوشتار اشاره شد، پذیرش تحصیلی کانادا و ویزای تحصیلی کانادا دو مرحله لازم و ملزوم هستند که هیچ یک به تنهایی ارزشی نداشته و ادامه تحصیل در مدارس کانادا را جواز نخواهد داد. به بیان دیگر برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نیاز به پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا خواهید داشت و پذیرش تحصیلی کانادا بدون ویزای تحصیلی نیز اساسا بی‌ارزش خواهد بود.

گروه شرکت‌های نیلگام با نزدیک به یک دهه سابقه مستمر در امور اخذ ویزا و وقت سفارت کانادا،  با بهره مندی از کادری مجرب و کاملا آشنا با ساز و کار نحوه پذیرش مدارس کانادا، شرایطی را برای شما متقاضیان محترم فراهم خواهند کرد تا با خیالی آسوده تنها برای آینده تحصیلی فرزندانتان برنامه ریزی کرده و نگران مراحل اخذ پذیرش مدارس کانادا نباشید.

نخستین گام و مرحله در اخذ پذیرش مدارس کانادا، تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی کانادا است و به طور کلی مراحل اخذ پذیرش به قرار زیر است:

 • تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی کانادا
 • تکمیل مدارک و ترجمه آنها (یکی دیگر از بخش‌های هولدینگ نیلگام دپارتمان ترجمه است که نیازهای مشتریان عزیز را کاملا برطرف می‌کند)
 • اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا
 • اخذ ویزای والدین و یا همراه

لازم به ذکر است که تقریبا تمامی مدارس کانادا دو بار در سال و طی دو ترم ژانویه (بهمن) و سپتامبر (شهریور) پذیرش تحصیلی  ارائه می‌دهند.

اقامت کانادا از طریق تحصیل فرزندان در مدارس کانادا

درست از زمانی که تصمیم اولیه برای اعزام دانش آموزان به کانادا برای ادامه تحصیل در خانواده‌ای طرح می‌شود مهمترین نگرانی شرایط زندگی و امکان همراهی والدین با فرزندان در کانادا خواهد بود. اینکه فرزندان در شرایطی می‌بایست در کانادا زندگی کنند و نحوه نظارت بر آنها بر چه اساس و در چه حدی خواهد بود، مهمترین پرسش و دغدغه والدین در مسیر تحصیل در مدارس کانادا است.

از سوی دیگر این نگرانی در مقاطع بالاتر تحصیل نیز وجود دارد و بسیاری تاکید دارند همسر و یا فرزندانشان در دوران تحصیل در کنارشان باشند. دریافت ویزای همراه برای والدین، همسر و فرزندان محصلین و دانشجویان در کشور کانادا یکی دیگر از خدمات هلدینگ نیلگام در زمینه ویزای کانادا است.

از دو طریق می‌توان برای ویزای همراه کانادا اقدام کرد:

 • ویزای توریستی یا Temporary Resident Visa: ویزای توریستی کانادا همزمان با درخواست ویزای تحصیلی محصل در دانشگاه و یا مدرسه ارسال می‌شود، والدین دانش آموز و یا دانشجو می‌توانند ویزای همراه کانادا را با اعتباری ۶ ماهه دریافت نمایند. همچنین در این نوع ویزا که به آن ویزای TRV گفته می‌شود در صورتیکه یکی از والدین دارای ویزای کار یا تحصیل در کانادا باشد، فرزندان آنها برای دریافت ویزای تحصیلی نیازی به ارایه نامه قبولی از مدارس را ندارند و میتوانند بدون مشکل برای ویزای کانادا درواست کنند.
 • ویزای اجازه کار یا OPEN WORK PERMIT: اگر متقاضی در یکی از دانشگاه‌ها و یا کالج‌های معتبر کانادا به صورت تمام وقت پذیرفته شده باشد یا در حین تحصیل باشد، همسر وی می‌تواند برای ویزای کار اقدام نماید. این ویزا به همسر متقاضی این اجازه را خواهد داد که به صورت تمام‌ وقت و بدون نیاز به دریافت مجوز درکانادا کار یا تحصیل کند. برای این نوع ویزا می‌توان همزمان با درخواست ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرد و یا پس از پذیرش تحصیلی و استقرار یکی از زوجین در کانادا برای همسر وی اقدام درخواست ویزای اجازه کار داده شود.

دریافت مشاوره جهت اخذ پذیرش مدارس کانادا

هلدینگ نیلگام طرف قرارداد با بسیاری از معتبرترن مدارس کشور کانادا مسیر اخذ پذیرش تحصیلی از یک سو و دریاقت ویزای تحصیلی کانادا از سوی دیگر را برای متقاضیان عزیز به شکلی طراحی خواهد کرد که شانس موفقیت هر پرونده به بیش از ۹۰درصد برسد.

برای اخذ ویزای همراه و یا والدین نیز با خیالی آسوده می‌توانید به کارشناسان اجرایی مجموعه شرکت‌های نیلگام اعتماد کنید. زیرا به گواه آمار، نیلگام یکی از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مربوط به انواع ویزای کانادا در کشور است که با بهره‌مندی از دانش روز و اشراف بر قوانین مهاجرتی کشور کانادا و همچنین دفاتر برون‌ مرزی خود این امکان را فراهم نموده‌است تا تمامی مراحل اقدام برای تحصیل در مدارس کانادا و اخذ ویزای تحصیلی و همراه این کشور در یک مجموعه و به صورت یکپارچه صورت گیرد.

ارزیابی تحصیلی

با پر کردن فرم ارزیابی تحصیلی از خدمات ویژه نیلگام بهره مند شوید

ثبت نام کنید

نظرات

ایمان ترابی

سلام وقت بخیر
پسر۱۷ ساله ای دارم کلاس ۱۲٫چطور باید با کمترین هزینه برای پذیرش تحصیلی کانادا اقدام کنیم؟ و ایا والدین هم میتوانند بروند؟
ممنون

با سلام، امکان اخذ پذیرش برای مقطع پیش دانشگاهی برای سپتامبر سال آینده وجود دارد. با توجه به اینکه سن قانونی در کانادا ۱۸ سال است، سن دقیق فرزند شما برای کسب ویزای همراه بسیار اهمیت پیدا می کند. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید

ارش موذن

برای یک خانواده ی ۴ نفره هزینه ی مهاجرت تحصیلی چه مقدار براورد می شود، ممنون

با سلام، سفارت هزینه زندگی دانشجویی را حدود ۱۱۰۰۰ دلار کانادا تخمین زده. حدود ۷۰۰۰ دلار برای همراه و ۴۰۰۰ دلار برای فرزندان می باشد. ولی مبلغ دقیق و مشخصی از طرف سفارت عنوان نشده.

مهرداد

سلام خسته نباشید
من دودختر۲نیم ساله دارم میخواستم برای تحصیل واینده دخترام اقدام کنم میشه راهنمایی کنید

مهرداد

سلام.
لطفا بفرمایید برای پذیرش کالج که مقدمه برای پذیرش پزشکی است چه شرایطی وجود داره و مبلغ شهریه برای هر سال چقدر است؟ هزینه زندگی چه میزان است؟
آیا امکان اخذ ویزا برای والدین وجود دارد؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،پذیرش گرفتن برای رشته های پزشکی کمی سخت هست ولی شدنی می باشد ابتدایه دوره کالج های science باید اقدام شود. که حدودا ۲ سال طول میکشد. و بعد از آزمون وارد دانشگاه پزشکی می شوید از جمله شرایط پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست و در مورد سوال آخر بله می توانند ویزای همراه دریافت کنند برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان بخش تحصیلی ما صحبت کنید.

سیدجوادحسینی

باسلام بنده مهاجرهستم درایران بامدرک پاسپورت ایافرزندانم که سوم واول دبستان میروند میتواننددرکاناداتحصیل کنند

در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود.

بتول هاشمیان

سلام دخترم ۱۸سال سن دارد برای تحصیل درماناشان چه پیشنهادی دارید
اونی خواهد در آینده در رشته دندانپزشکی تحصیل کند

سلام بستگی به شرایطتون رو باید بدونیم

فرهاد

با سلام من دو فرزند کلاس ششم و کلاس اول دارم می خواستم بدانم اگه برای تحصیل بخوام بفرستم کانادا آیا من و مادرشون می تونن همراهشان باشن و همچنین میتوان از تسهیلات ویزای کار استفاده کرد ممنون میشم

با سلام، برای فرزند کلاس ششم، می توانیم از طریق تحصیلی درخواست ویزا نمود، منتها با توجه به ملاحظات سفارت، پیشنهاد اقدام برای فرند کلاس اول را نمی کنیم. پیشنهاد ما اقدام برای فرزند اول، اخذ ویزا و سپس اقدام برای ویزای همراه مادر است. هرچند ویزای همراه اجازه کار به والدین دانش آموزان را نخواهد داد.

عطیه اسدی

لطفا بفرمایید حدودا ماهی چقدر میشود برای بدو ورود چه مبلغی باید پرداخت شود

سلام بستگی به مدارس متغیر خواهد بود

hasan azar

سلام من دو پسر ۱۳و۱۵ ساله دارم به همراه مادرشان میخوام اقدام به کانادا کنم از طریق تحصیلی اگر امکانش باشد مارا راهنمایی کنید

برای فرزندان شما می توان از طریق اخذ پذیرش در یکی از شهرهای کانادا درخواست ویزای تحصیلی نمود و مادر به شرط نگهداری از فرزندان می تواند درخواست ویزای همراه دهد. شهریه مدارس به طور کلی از حدود ۱۴۰۰۰$ کانادا در سال شروع شده و متغیر می باشد. به طور کلی سفارت کانادا هزینه زندگی دانشجویی در سال را معادل ۱۱۰۰۰ دلار تخمین زده که باید به عنوان تمکن در حساب بانکی نشان داده شود.

بهمن س

سلام من دخترم ۵ ساله هست آیا میتونم برم چون به هیچ کدوم از آیتمها نمی خوره

خیر شما فقط توریستی میتونید اقدام کنید

ايدا عسگري نژاد

با سلام من ١۵ سالمه و قصد ادامه تحصیل در کانادا رو دارم وضع مالیم هم خوبه و در حال اخذ مدرک زبان هستم ایامیتونم اقدام کنم؟

ادمین

سلام بله میتوانید برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی اقدام کنید مجموعه نیلگام این کمک به شما می کند میتوانید شماره تماس خود را جهت مشاوره بگذارید و یا با دفتر تماس بگیرید.

فرامرز نعيمي

با سلام برای فارغ التحصیلان امسال در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی هم پذیرش هست پسر من امسال دوازدهم تجربیه میشه کانادا پذیرش دانشگاه برای یکی از این سه رشته رو گرفت و شرایط با تشکر

ادمین

سلام
پذیرش گرفتن برای رشته های پزشکی کمی سخت می باشد ولی شدنی هست . اول یه دوره کالج های science باید اقدام شه. که حدودا ۲ سال طول میکشه. و بعد از آزمون وارد دانشگاه پزشکی میشن برای مشاوره تحصیلی لطف کنید با دفتر تماس بگیرید .

حمداله نصرت پور

سلام خسته نباشید
پسرم سیزده سال و دخترم نه سالشونه در صورت امکان راهنمایی بفرمایید برای ادامه تحصیل و هزینه زندگی
ضمن اینکه پسرم فوتبالیست حرفه ای است

ادمین

سلام،در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و همچنین مهمترین عامل در اخذ ویزای تحصیلی تمکن مالی والیدن است که باید به گونه ای باشد که توانایی پوشش مخارج دست کم یک سال تمام زندگی و تحصیل در کانادا. (شهریه بعلاوه هزینه زندگی) را شامل شود و هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. در برخی از شهرها، شرکت ما می تونه با تخفیفی که به دانش آموزها داده میشه شهریه رو تا ۱۰۰۰۰ دلار هماهنگ کنه. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید خوشحال میشیم با مشاوران بخش تحصیلی ما در تماس باشید در خدمت شما هستیم.

Sa

سلام خسته نباشید من ١۴سالمه میخواستم بدونم هزینه ها در سال تقریبا چقد میشه اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

ادمین

سلام از جمله خدمات ما پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیز می باشد که هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. در برخی از شهرها، شرکت ما می تونه با تخفیفی که به دانش آموزها داده میشه شهریه رو تا ۱۰۰۰۰ دلار هماهنگ کنه. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید خوشحال میشیم با مشاوران بخش تحصیلی ما در تماس باشید.

حسن ایازی

در مورد تحصیل دخترم ۷ ساله میباشد اطلاعات میخاستم

ادمین

سلام وقتتون بخیر در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا ،در مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و در کل اخذ ویزای تحصیلی در این مورد مهمترین موردی که تاثیر گذار است تمکن مالی والدین است (برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا)

فتانه اشویی

پسرم بهمن سال ۹۸فارغ التحصیل مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد مشهد میشه. خیلی دوست داره که کارشناسی وتا دکتراشو در کشور کانادا بگیره. زبان انگلیسیش خوبه و میتونه فشرده مدرک آیلس خودشو بگیره ولی هنوز سربازی نرفته. میتونین کلا راهنماییم کنین که چطور بفرستیمش؟؟؟ ممنون از راهنماییتون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی کانادا ،شما برای اخذ پذیرش نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی (حداکثر ۳۴ سال)و نداشتن گپ تحصیلی (منظور فاصله بین مقطع تحصیلی )می باشید برای پسرتون که مشمول سربازی هستند ما می توانیم برای پذیرش و اخذ ویزاشون اقدام کنیم منتهی مراحل خروجشون با خود شماست که باید وصیقه بگذارید و هنگام خروج براشون مشکلی پیش نمیاد ولی ورود مجدد قطعا به مشکل ممکن برخورد کنند.

وحید

سلام بسرم دانشجوی سال دوم رشته متالوزی داشګاه علوم تحقیقات تهران و دخترم هم دانش آموز سال نهم پایه است.پسرم تا ترم پیشرفته کانون زبان ایران خوانده و دخترم نیز مشغول آموزش زبان در سطح متوسط استږآیا می توان برای ادامه تحصیل در کانادا اقدام نمود؟چګونه؟سپاس

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا ،بله هر دو می توانند اقدام کنند برای پسرتون در رابطه با اخذ پذیرش دانشجویی شما نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در مورد پذیرش دانش آموزی مهمترین مورد تمکن مالی والدین است. می توانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

عبدالله

باسلام.یه بچه پنج ساله دارم میتونم بدون دردسر وهیچ گونه مشکل بچه مو برای تحصیل ببرم کانادا؟لطفاهزینه موردنیازرا هم بهم بگید.ببینم چقدر میخواد.باتشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و در مورد هزینه،هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم می باشد.

سید سعید رضوی نیا

سلام.دخترم ۱۴ ساله و کلاس هشتم دبیرستان فرزانگان(تیز هوشان) تحصیل میکنه.امکان پذیرش از مدارس آلمان و یا کانادا برا تحصیل هست.در ضمن کدامیک برا والدین راحتتر اقامت میدن و چه شرایط و امکاناتی باید داشته باشم. با سپاس

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی:در مورد آلمان برای پذیرش شما باید حدقل سه ترم دانشگاهی گذرانده باشید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی قابل قبول نیست ولی در مورد پذیرش تحصیلی کانادا بله می توانید اقدام فرمایید و مهمترین مورد در اخذ پذیرش تمکن مالی والدین می باشد و برای ثبت نام در مدارس کانادا نیاز به مدرک زبان (انگلیسی و فرانسه) نیست و در صورت نیاز دوره‌های زبان برای دانش آموزان خارجی برگزار خواهد شد و شما هم می توانید ویزای همراه دریافت کنید میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما صحبت کنید در خدمت شما هستیم.

مرتضی

سلام وقت بخیر.من دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستم.۲۰ساله هستم.من مجبورم به دلایل خانوادگی یه مدت طولانی کانادا باشم.من مدرک زبان دارم ومعاف از سربازی هستم. واسه همین میخواستم ببینم میتونم از طریق شما اقدام کنم واینکه برای تحصیل دراونجا باید مجدد آزمون بدم یا میتونم با توجه به سوابقم در ایران مستقیم وارد دانشگاه در کانادا بشم.ممنون میشم جواب بدین.

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،بله شما برای پذیرش در رشته پزشکی احتیاج دارید که دوره science در کالج که معمولا دو سال طول می کشد بگذرانید سپس آزمون پزشکی دهید و در کل برای پذیرش تحصیلی از جمله شرایط دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است می توانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما در تماس باشید در خدمت شما هستیم.

لیلا منتظری

سلام وقت بخیر
دختر ۸ ای دارم .خودم هم دیپلم ارایشگری با سابقه کار دارم چطور میتوانم با هزینه کمتر دخترم در کانادا تحصیل کند و خودم نیز انجا مشغول به کار شوم؟

ادمین

سلام،در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و مهمترین عاملی که در اخذ ویزای تحصیلی متاثر است تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود و در مورد هزینه مدرسه ،هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست.

حسین مرادی

سلام
پسری دارم ۱۱ ساله که کلاس پنجم هست و میخوام براش بعد از کلاس ششم تقریبا یکسال دیگه اقدام بکنم که دوره اول دبیرستان رو در کانادا باشه و حداقل یکی از والدین هم همراهش باشه میخواستم مراحل کار و هزینه هاشو بدونم
تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای تحصیلی و پذیرش تحصیلی در کانادا هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست و تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود و والدین می توانند ویزای همراه بگیرند بهتر که برای اطلاع از جزییات بادفتر تماس بگیرید و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت کنید در خدمت شما هستیم.

معین رعیتی

باسلام من دوپسر دارم یکی ۷سال دیگری ۲سال آیا برای تحصیل به کانادا می توانند برونندآیاپدرومادرمی توانند بروند

ادمین

سلام،در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و مهمترین عاملی که در اخذ ویزای تحصیلی متاثر است تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود و در مورد سوال دوم بله والدین می توانند ویزای همراه دریافت کنند.

هلن خسروي

باسلام خدمت شما
من پسرم امسال بایدکنکوربده ومن دوست دارماونجا تحصیل کنه میشه لطف کنین بگین چطوربایداقدام کنم وهزینه اش راکامل بهم بگین ببینم میتونم برمامه ریزی کنم یانه

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی(منظور فاصله بین مقطع تحصیلی )می باشد و در مورد پایات خدمتشون ما کارهای اخذ ویزا و پذیرش انجام می دهیم منتهی خروجش با خود شما است و ممکن است که هنگام ورود مجدد بدون کارت پایان خدمت به مشکل برخورد کنند می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید کارشناسان بخش تحصیلی ما راهنماییتون خواهند کرد.

مبین

سلام خسته نباشید
من پسر ۱۷ ساله هستم و اقامت کانادا دارم و میخوام در کانادا ادامه تحصیل بدم ولی رشته تحصیلیم ریاضی هست که اصلا به این رشته علاقه ندارم آیا من قبل از سپتامبر به کانادا برم میتونم اونجا رشته تحصیلم تغییر بدم.
ممنون میشم راهنمایی کنید
واگر ممکنه یک شماره تماس جهت مشاوره بدید🙏

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کنادا ،بله امکان تغییر رشته در مدارس کانادا وجود دارد فقط ممکن است که پیش نیاز درسی به شما بخورد و شماره تماس جهت مشاوره تحصیلی ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰

رضا شهبرانی

پسری دارم ۱۶ ساله در رشته ریاضی با نمرات بالا تحصیل میکند و همچنین در رشته هنر موسیقی سنتی سنتور به صورت حرفه ای دنبال میکند ودر مسابقات مقام نخست در رده ای سنی خودشان رادارد لطفا جهت ادامه تحصیل در کشور کانادا راراهنمایی بفرمائید.سپاس

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در مدارس کانادا،عواملی که متاثر هستند در اخذ ویزا در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا که تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود و هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس بخش تحصیلی ما صحبت کنید.

گنجي

سلام من یک پسر ۱۹ ساله دارم که در سال سوم رشته مهندسی امیرکبیر تحصیل می کنه مشکل سربازی نداره و میخواد برای ارشد در کانادا اقدام کنه راهنمایی می فرمایید که امکانش هست؟ برای والدین دانشجوها هم ویزا صادر می شود؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی(منظور فاصله بین مقطع تحصیلی )می باشد و شهریه های کلی در سال برای کانادا بستگی به دانشگاه متغیر هست، و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است و در مورد سوال دوم بله می توانید ویزای همراه دریافت کنید می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس بخش تحصیلی ما صحبت کنید. در خدمت شما هستیم