تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

تحصیل در مدارس کانادا – دانش آموزی

نظام یکپارچه آموزشی، سطح بالای آموزش، مدارس شبانه‌روزی، محیط چندفرهنگی، امکانات به‌روز آموزشی و امکان ادامه تحصیل مستقیم در کالج یا دانشگاه از جمله ویژگی‌های مراکز آموزشی کانادا برشمرده می‌شود. بی‌شک والدین محترمی که در پی تحصیل فرزندانشان در کانادا هستند، تحقیقات گسترده‌ای در این رابطه داشته‌اند. نخستین گام برای تحصیل در کانادا بررسی شرایط تحصیلی متقاضی است. با تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی هوشمند نیلگام درخواهید یافت فرزندتان از شرایط لازم برای تحصیل در مدارس کانادا برخوردار است یا خیر و این‌که بهترین گزینه برای آنها مدارس دولتی است یا شبانه روزی.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 111    میانگین: 3.7/5]

انواع مدارس در کانادا

به‌طور کلی مدارس کانادا به سه دسته تقسیم‌بندی می‌شوند؛ مدارس دولتی، مدارس خصوصی و مدارس شبانه روزی. هر یک از این مدارس که محصلین مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را پذیرا خواهند بود، ویژگی‌های مختص به خود را دارند که در ادامه درباره آن‌ها به تفصیل شرح خواهیم داد.

مدارس دولتی کانادا

مدارس دولتی در کانادا با بودجه فدرال و بر اساس قوانین استانی اداره می‌شوند. تحصیل در این مدارس برای فرزندان شهروندان کانادایی و یا دارندگان اقامت دائم کانادا رایگان است اما دانش‌آموزان خارجی برای تحصیل در مدارس دولتی کانادا باید شهریه پرداخت کنند. هر مدرسه دولتی بسته به امکانات خود، شرایط ویژه‌ای برای تحصیل در مدارس کانادا ارائه می‌دهد و بر همین اساس رتبه بندی شکل می‌گیرد. در خصوص اهمیت مدارس دولتی در کانادا همین نکته بس که گرانقیمت‌ترین محله‌ها در ایالت‌های مختلف کانادا، محله‌هایی هستند که مدارس معتبر و مشهور دولتی دارند.

فهرست کامل مدارس کانادا بر اساس دسته بندی استانی به همراه بسیاری اطلاعات مفید در این رابطه را می‌توانید از طریق وب سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش کانادا دریافت کنید اما آسان‌ترین و سریع‌ترین روش، تماس با کارشناسان پذیرش تحصیلی هلدینگ نیلگام است تا با دریافت مشاوره، بهترین گزینه برای تحصیل فرزندان خود را انتخاب کنید.

نظارت بر این مدارس از طریق انجمن‌های استانی صورت می‌گیرد و انجمن اولیا و مربیان موسوم به (PAC) مسئولیت جمع‌آوری اعتبار برای خرید تجهیزات آموزشی همچون کامپیوتر, سیستم‌های امنیتی، تابلوهای هشدار دهنده و تجهیزات سرگرمی را بر عهده دارند.

البته لازم به ذکر است که مدارس دولتی در کانادا به صورت منطقه‌ای و شهری، به کودکان واجد شرایط در همان محدوده پذیرش تحصیلی داده و آنها را ثبت‌نام می‌کنند. بد نیست این موضوع را نیز خاطرنشان کنیم که عموما کلاس‌های مدارس دولتی در کانادا شلوغ و پر جمعیت بوده و پروسه اخذ پذیرش دانش‌آموز از آن‌ها به نسبت زمان بیشتری نیاز دارد و البته برای دانش‌آموزان بین‌المللی که شهروند کانادایی محسوب نمی‌شوند شامل هزینه می‌گردد.

بر طبق تجربه کارشناسان پذیرش تحصیلی گروه شرکت‌های نیلگام، اولویت‌بندی و انتخاب مدرسه دولتی کانادا با فرد نبوده و تصمیم‌گیری نهایی پذیرش و ثبت‌نام دانش آموز بین‌المللی در هر یک از مدارس دولتی کانادا با آموزش و پرورش کانادا است.

مدارس خصوصی در کانادا

مدارس خصوصی در کانادا نوع دیگری از مدارس روزانه در این کشور محسوب می‌شوند که چه از نظر ساختار و چه از نظر سیستم آموزش با مدارس دولتی تفاوت‌های بنیادین دارند. مهم‌ترین تفاوت مدارس خصوصی در کانادا با مدارس دولتی، میزان شهریه و فعالیت‌های فوق‌برنامه آن‌هاست. تفاوتی نمی‌کند شهروند کانادایی باشید و یا کارت اقامت دائم این کشور را داشته باشد. برای تحصیل فرزندانتان در مدارس خصوصی و یا غیرانتفاعی کانادا باید شهریه پرداخت کنید.

مدارس خصوصی در کانادا هر یک بسته به استان و امکانات خود فلسفه آموزشی مختص به خود دارند و برای مثال برخی از آنها بر هنر و موسیقی متمرکزند و برخی دیگر بر تقویت مهارت‌های هوش اجتماعی تاکید دارند.

مدارس شبانه روزی در کانادا

مدارس شبانه روزی در کانادا، مدارسی هستند که محصلین کل سال تحصیلی را در داخل مدرسه اقامت دارند. دانش‌آموزان مدارس شبانه روزی در کانادا عموما تنها آخر هفته‌ها و یا در تعطیلات آخر سال به خانه بازمی‌گردند. دانش آموزان مدارس شبانه‌روزی در کانادا طول روز را در سر کلاس و شب‌ها در خوابگاه زندگی می‌کنند که البته این خوابگاه‌ها از استانداردهای بسیار بالایی نیز برخوردار است.

بیشتر مدارس خصوصی کانادا از نوع شبانه روزی هستند که امکانات و شرایط ویژه‌ای را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند و از آنجایی که مربیان و معلمان نیز بعد از پایان ساعات درس در کنار دانش آموزان می‌مانند محصل را در تمام طول سال تحت نظارت و برنامه‌ای مشخص حفظ می‌کنند.

آن‌چه مهمترین مزیت مدارس شبانه‌روزی در کانادا محسوب می‌شود، بی‌تردید تقویت روحیه زندگی گروهی و بالا بردن سطح سازگاری و زندگی اجتماعی است. دانش آموزان در اینگونه مدارس برای زندگی در اجتماع آماده می‌شوند و زندگی گروهی با تمام الزامات و محدودیت‌هایش را می‌آموزند. یکی دیگر از مزیت‌های تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا، فراگیری و تقویت سریع زبان انگلیسی و فرانسه است. همان‌طور که می‌دانید کانادا کشوری با دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسه است و تحصیل در مدارس کانادا، فرصتی مناسب برای تقویت این دو زبان خواهد بود.

البته تمامی مدارس خصوصی شبانه‌روزی دو زبانه نیستند. در برخی از این مدارس تنها به زبان انگلیسی تدریس می‌شود و انواع گران‌تر آن‌ها تا چهار زبان بین‌المللی را به دانش آموزان آموزش می‌دهند. لازم به ذکر است که عموم مدارس خصوصی شبانه‌روزی از امکاناتی نظیر فعالیت‌های فوق برنامه و ورزشی، غذای گرم و امکانات متعدد دیگری نظیر خوابگاه، بیمه دانش‌آموزی و هزینه قیم قانونی (Custodian) برای دانش‌آموزان بین‌المللی برخوردار هستند.

ویدئوی تحصیل در کانادا - دانش آموزی

ویدئوی تحصیل در کانادا - دانش آموزی

مقاطع تحصیلی در مدارس کانادا

محصلین در کانادا بر اساس سن، پایه‌بندی می‌شوند. به عبارتی دیگر، سن پایه‌بندی مقاطع تحصیلی در مدارس کانادا را تعیین می‌کند. تحصیل در مدارس کانادا از سن ۵ سالگی آغاز و تا ۱۷ سالگی ادامه خواهد داشت و مجموعا ۱۲ پایه تحصیلی را در بر می‌گیرد. برای مثال کودکان ۶ ساله، محصل پایه دوم نامیده می‌شوند و دانش آموزان ۱۱ ساله، محصل پایه ششم و دانش آموز ۱۷ ساله، محصل پایه دوازدهم.

 • ابتدایی (پایه ۱ تا ۶ از ۶ تا ۱۱ سال)
 • راهنمایی یا در اصطلاح کانادایی Junior Secondary (پایه ۷ تا ۹ از ۱۲ تا ۱۴ سال)
 • دبیرستان یا اصطلاحا Senior Secondary (پایه ۱۰ تا ۱۲ از ۱۵ الی ۱۷ سال)

تحصیل در مدارس کانادا به صورت اجباری از ۶ سالگی آغاز و در ۱۷ سالگی و پایان مقطع دبیرستان به پایان می‌رسد که در اصطلاح به آن مقاطع تحصیلی پایه گفته می‌شود.  فارغ التحصیلان مقاطع پایه از ۱۸ سالگی تحصیل در کالج و یا دانشگاه‌های کانادا را آغاز می‌کنند.

هزینه تحصیل در مدارس کانادا

پس از آشنایی با مقاطع تحصیلی در کانادا و انواع مدارس در کانادا، شاید مهمترین نکته هزینه تحصیل در مدارس کانادا باشد. چنانکه اشاره شد تحصیل در مدارس دولتی برای دانش آموزان خارجی همراه با شهریه خواهد بود.

شهریه مدارس دولتی کانادا بسته به رتبه بندی علمی و رفاهی آنها ۱۳ تا ۱۵ هزار دلار در سال است. شهریه مدارس خصوصی روزانه کانادا حداقل 8 هزار دلار بوده وشهریه مدارس خصوصی شبانه روزی کانادا نیز بسته به نوع مدرسه، امکانات و فوق برنامه‌ها از حداقل 30 هزار دلار در سال شروع می‌شود.

به این مبالغ باید، هزینه‌های جاری زندگی در کانادا که بسته به سبک زندگی هر فرد متفات خواهد بود را نیز اضافه کرد.

دپارتمان پذیرش تحصیلی (نیلگام مهاجر) گروه شرکت‌های نیلگام همواره آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما متقاضیان محترم خواهد بود تا با اطمینان خاطر از برترین و مقرون به صرفه‌ترین مدارس در کانادا و خدمات آموزشی این کشور برای فرزندان خود بهره‌مند گردید.

شرایط تحصیل در مدارس کانادا

تحصیل در مدارس کانادا، به واقع میانبری مطمئن برای ورود به دانشگاه‌های این کشور است. یکی از برجسته‌ترین و به زعم بسیاری مهمترین عامل در رده‌بندی برترین مدارس کانادا، تعداد پذیرفته شدگان کالج و یا دانشگاه این مدارس پس از پایان دوران متوسطه است. بر اساس گزارش انجمن نظارت و بر کالج‌ها و موسسات آموزش عالی کانادا، شانس اخذ پذیرش تحصیلی برای متقاضیانی که فارغ التحصیل مدارس این کشور هستند به مراتب بیشتر از دیگران است.

شرایط تحصیل در کانادا مواردی را در بر می‌گیرد که متقاضی باید برای دریافت پذیرش تحصیلی کانادا و سپس ویزای تحصیلی کانادا دارا باشد. برای ثبت نام در مدارس کانادا نیاز به مدرک زبان (انگلیسی و فرانسه) نیست و در صورت نیاز دوره‌های زبان برای دانش آموزان خارجی برگزار خواهد شد.

نکته: البته در برخی موارد دیده شده که برخی از مدارس دولتی کانادا از دوره‌های آماده‌سازی زبان برای دانش‌آموزان بین‌المللی برخوردار نیستند، بدین جهت توصیه می‌شود تا پیش از اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی و پذیرش مدارس کانادا برای فرزندان خود، آنها را جهت آموختن کامل زبان انگلیسی در کلاسهای زبان ثبت‌نام کنید.

شرایط دریافت پذیرش از مدارس کانادا شامل موارد زیر می‌شوند:

 • داشتن حداقل سن 10 سال
 • تمکن مالی مناسب والدین جهت پرداخت شهریه یک سال مدرسه و تامین هزینه‌های زندگی فرزند در کانادا
 • معرفی قیم یا Custodian در کانادا

مراحل اخذ پذیرش مدارس کانادا

همانطور که چندین بار در این نوشتار اشاره شد، پذیرش تحصیلی کانادا و ویزای تحصیلی کانادا دو مرحله لازم و ملزوم هستند که هیچ یک به تنهایی ارزشی نداشته و ادامه تحصیل در مدارس کانادا را میسر نخواهد ساخت. به بیان دیگر برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا نیاز به پذیرش تحصیلی یا همان نامه پذیرش از مدارس کانادا خواهید داشت. از طرفی دریافت پذیرش تحصیلی کانادا بدون ویزای تحصیلی نیز اساسا بی‌ارزش خواهد بود.

گروه شرکت‌های نیلگام با نزدیک به یک دهه سابقه مستمر در امور اخذ ویزا و وقت سفارت کانادا،  با بهره مندی از کادری مجرب و کاملا آشنا با ساز و کار نحوه پذیرش مدارس کانادا، شرایطی را برای شما متقاضیان محترم فراهم خواهند کرد تا با خیالی آسوده تنها برای آینده تحصیلی فرزندانتان برنامه ریزی کرده و نگران مراحل اخذ پذیرش مدارس کانادا نباشید.

نخستین گام در اخذ پذیرش مدارس کانادا، تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی کانادا است. به طور کلی مراحل اخذ پذیرش به قرار زیر است:

 • تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی کانادا
 • تکمیل مدارک و ترجمه آنها (یکی دیگر از بخش‌های هولدینگ نیلگام دپارتمان ترجمه است که نیازهای مشتریان عزیز را کاملا برطرف می‌کند)
 • اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا
 • اقدام برای دریافت ویزای والدین یا همراه پس از دریافت ویزای متقاضی

لازم به ذکر است که تقریبا تمامی مدارس کانادا دو بار در سال و طی دو ترم ژانویه (بهمن) و سپتامبر (شهریور) پذیرش تحصیلی  ارائه می‌دهند.

اقامت کانادا از طریق تحصیل فرزندان در مدارس کانادا

درست از زمانی که تصمیم اولیه برای اعزام دانش آموزان به کانادا برای ادامه تحصیل در خانواده‌ای طرح می‌شود مهمترین نگرانی شرایط زندگی و امکان همراهی والدین با فرزندان در کانادا خواهد بود. اینکه فرزندان در شرایطی می‌بایست در کانادا زندگی کنند و نحوه نظارت بر آن‌ها بر چه اساس و در چه حدی خواهد بود، مهمترین پرسش و دغدغه والدین در مسیر تحصیل در مدارس کانادا است.

از سوی دیگر این نگرانی در مقاطع بالاتر تحصیل نیز وجود دارد و بسیاری تاکید دارند همسر و یا فرزندانشان در دوران تحصیل در کنارشان باشند. دریافت ویزای همراه برای والدین، همسر و فرزندان محصلین و دانشجویان در کشور کانادا یکی دیگر از خدمات هلدینگ نیلگام در زمینه ویزای کانادا است.

برای همراه متقاضی تحصیل در کانادا، ویزای توریستی یا Temporary Resident Visa صادر می‌شود که به‌وسیلۀ آن مادر دانش‌آموز یا همسر دانشجو می‌تواند حداقل 6ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشد.

 • نکته: بنابر توصیه کارشناسان پذیرش تحصیلی، برای اجتناب از ریسک ریجکتی ویزا، بهتر است پس از ویزا شدن دانش‌آموز برای ویزای والدین اقدام شود.

دریافت مشاوره جهت اخذ پذیرش مدارس کانادا

هلدینگ نیلگام طرف قرارداد با معتبرترین مدارس کشور کانادا است و از این رو مسیر اخذ پذیرش تحصیلی و دریاقت ویزای تحصیلی کانادا را برای متقاضیان عزیز به شکلی طراحی کرده است که شانس موفقیت هر پرونده به بیش از ۹۰درصد برسد.

برای اخذ ویزای همراه و یا والدین نیز با خیالی آسوده می‌توانید به کارشناسان اجرایی مجموعه شرکت‌های نیلگام اعتماد کنید. زیرا به گواه آمار، نیلگام یکی از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مربوط به انواع ویزای کانادا در کشور است که با بهره‌مندی از دانش روز و آگاهی از قوانین مهاجرتی کشور کانادا و همچنین دفاتر برون‌‌مرزی خود این امکان را فراهم نموده‌است تا تمامی مراحل اقدام برای تحصیل در مدارس کانادا و اخذ ویزای تحصیلی و همراه این کشور در یک مجموعه و به صورت یکپارچه صورت گیرد.

ارزیابی تحصیلی

با پر کردن فرم ارزیابی تحصیلی از خدمات ویژه نیلگام بهره مند شوید

ثبت نام کنید

نظرات

ایمان ترابی

سلام وقت بخیر
پسر۱۷ ساله ای دارم کلاس ۱۲٫چطور باید با کمترین هزینه برای پذیرش تحصیلی کانادا اقدام کنیم؟ و ایا والدین هم میتوانند بروند؟
ممنون

با سلام، امکان اخذ پذیرش برای مقطع پیش دانشگاهی برای سپتامبر سال آینده وجود دارد. با توجه به اینکه سن قانونی در کانادا ۱۸ سال است، سن دقیق فرزند شما برای کسب ویزای همراه بسیار اهمیت پیدا می کند. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید

سمیرا آذین فر

سلام من پسر ۱۲ ساله دارم . برادرم هم در تورنتو ساکن است ولی تمایل دارم خودم حتما همراه فرزندم باشم. آیا میتوان همزمان برای من هم به عنوان همراه ویزا گرفت؟ شنیده بودم برای فرزندان زیر ۱۴ سال بصورت مدام برای یک والد ویزای همراه صادر میشود. پروسه چقدر زمان میبرد

ادمین

سلام با توجه به سوال شما درمورد تحصیل در کانادا،بله شما هم میتوانید درخواست ویزای همراه کرده و همزمان اقدام کنید در مورد پاسخ ویزا نیز کاملا به سفارت بستگی دارد معمولا ۱۳ هفته طول می کشد میتوانید جهت بررسی شرایط لطف کنید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید. سپاس

نرگس علیا

سلام من پدرم و عمه ام pr دارن در کاانادا
من ۲۲ سالمه
مدرک زبانم دارم
رشتمم دارو سازیه خواستم ببینم ارزون ترین راه برای اخذ ویزا چیه

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز از طریق ویزاهای توریستی و تحصیلی در خدمت شما هستیم . میتوانید جهت مشاوره رایگان با ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس بگیرید . کارشناسان تحصیلی در خدمت شما هستند … سپاس از ارتباط شما با هلدینگ نیلگام.

ارش موذن

برای یک خانواده ی ۴ نفره هزینه ی مهاجرت تحصیلی چه مقدار براورد می شود، ممنون

با سلام، سفارت هزینه زندگی دانشجویی را حدود ۱۱۰۰۰ دلار کانادا تخمین زده. حدود ۷۰۰۰ دلار برای همراه و ۴۰۰۰ دلار برای فرزندان می باشد. ولی مبلغ دقیق و مشخصی از طرف سفارت عنوان نشده.

امیر مهدی

من سیزده سالمه و معدلم بالای ۱۹ هستش خواستم بدونم چطور میتونم با کمترین هزینه در تورنتو درس بخونم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

مهرداد

سلام خسته نباشید
من دودختر۲نیم ساله دارم میخواستم برای تحصیل واینده دخترام اقدام کنم میشه راهنمایی کنید

مهرداد

سلام.
لطفا بفرمایید برای پذیرش کالج که مقدمه برای پذیرش پزشکی است چه شرایطی وجود داره و مبلغ شهریه برای هر سال چقدر است؟ هزینه زندگی چه میزان است؟
آیا امکان اخذ ویزا برای والدین وجود دارد؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،پذیرش گرفتن برای رشته های پزشکی کمی سخت هست ولی شدنی می باشد ابتدایه دوره کالج های science باید اقدام شود. که حدودا ۲ سال طول میکشد. و بعد از آزمون وارد دانشگاه پزشکی می شوید از جمله شرایط پذیرش دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و هزینه دانشگاه از جایی به جای دیگر و دانشگاه مورد نظر متغیر است و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است. طبق قوانین کانادا هزینه زندگی برای یک سال حدود ۱۱٫۰۰۰ دلار در سال هست و در مورد سوال آخر بله می توانند ویزای همراه دریافت کنند برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناسان بخش تحصیلی ما صحبت کنید.

سیدجوادحسینی

باسلام بنده مهاجرهستم درایران بامدرک پاسپورت ایافرزندانم که سوم واول دبستان میروند میتواننددرکاناداتحصیل کنند

در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود.

بتول هاشمیان

سلام دخترم ۱۸سال سن دارد برای تحصیل درماناشان چه پیشنهادی دارید
اونی خواهد در آینده در رشته دندانپزشکی تحصیل کند

سلام بستگی به شرایطتون رو باید بدونیم

فرهاد

با سلام من دو فرزند کلاس ششم و کلاس اول دارم می خواستم بدانم اگه برای تحصیل بخوام بفرستم کانادا آیا من و مادرشون می تونن همراهشان باشن و همچنین میتوان از تسهیلات ویزای کار استفاده کرد ممنون میشم

با سلام، برای فرزند کلاس ششم، می توانیم از طریق تحصیلی درخواست ویزا نمود، منتها با توجه به ملاحظات سفارت، پیشنهاد اقدام برای فرند کلاس اول را نمی کنیم. پیشنهاد ما اقدام برای فرزند اول، اخذ ویزا و سپس اقدام برای ویزای همراه مادر است. هرچند ویزای همراه اجازه کار به والدین دانش آموزان را نخواهد داد.

عطیه اسدی

لطفا بفرمایید حدودا ماهی چقدر میشود برای بدو ورود چه مبلغی باید پرداخت شود

سلام بستگی به مدارس متغیر خواهد بود

hasan azar

سلام من دو پسر ۱۳و۱۵ ساله دارم به همراه مادرشان میخوام اقدام به کانادا کنم از طریق تحصیلی اگر امکانش باشد مارا راهنمایی کنید

برای فرزندان شما می توان از طریق اخذ پذیرش در یکی از شهرهای کانادا درخواست ویزای تحصیلی نمود و مادر به شرط نگهداری از فرزندان می تواند درخواست ویزای همراه دهد. شهریه مدارس به طور کلی از حدود ۱۴۰۰۰$ کانادا در سال شروع شده و متغیر می باشد. به طور کلی سفارت کانادا هزینه زندگی دانشجویی در سال را معادل ۱۱۰۰۰ دلار تخمین زده که باید به عنوان تمکن در حساب بانکی نشان داده شود.

شیما

با سلام
من یک دختر ده ساله دارم و ایشون به غیر از مدرسه در حال تحصیل در کنسرواتور تهران در رشته پیانو هستن بهترین و کم هزینه ترین راه برای ویزای تحصیلی چیه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

بهمن س

سلام من دخترم ۵ ساله هست آیا میتونم برم چون به هیچ کدوم از آیتمها نمی خوره

خیر شما فقط توریستی میتونید اقدام کنید

ايدا

سلام میخواسم بدونم قیمت چقدرهست؟

ادمین

سلام هزینه تحصیل در مدارس کانادا منظورتون است؟هزینه با توجه از شهری به شهر دیگر متغیر است منتهی حداقل سالیانه از ۸۰۰۰ دلار کانادا آغاز خواهد شد میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

ايدا عسگري نژاد

با سلام من ١۵ سالمه و قصد ادامه تحصیل در کانادا رو دارم وضع مالیم هم خوبه و در حال اخذ مدرک زبان هستم ایامیتونم اقدام کنم؟

ادمین

سلام بله میتوانید برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی اقدام کنید مجموعه نیلگام این کمک به شما می کند میتوانید شماره تماس خود را جهت مشاوره بگذارید و یا با دفتر تماس بگیرید.

فرامرز نعيمي

با سلام برای فارغ التحصیلان امسال در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی هم پذیرش هست پسر من امسال دوازدهم تجربیه میشه کانادا پذیرش دانشگاه برای یکی از این سه رشته رو گرفت و شرایط با تشکر

ادمین

سلام
پذیرش گرفتن برای رشته های پزشکی کمی سخت می باشد ولی شدنی هست . اول یه دوره کالج های science باید اقدام شه. که حدودا ۲ سال طول میکشه. و بعد از آزمون وارد دانشگاه پزشکی میشن برای مشاوره تحصیلی لطف کنید با دفتر تماس بگیرید .

حمداله نصرت پور

سلام خسته نباشید
پسرم سیزده سال و دخترم نه سالشونه در صورت امکان راهنمایی بفرمایید برای ادامه تحصیل و هزینه زندگی
ضمن اینکه پسرم فوتبالیست حرفه ای است

ادمین

سلام،در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و همچنین مهمترین عامل در اخذ ویزای تحصیلی تمکن مالی والیدن است که باید به گونه ای باشد که توانایی پوشش مخارج دست کم یک سال تمام زندگی و تحصیل در کانادا. (شهریه بعلاوه هزینه زندگی) را شامل شود و هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. در برخی از شهرها، شرکت ما می تونه با تخفیفی که به دانش آموزها داده میشه شهریه رو تا ۱۰۰۰۰ دلار هماهنگ کنه. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید خوشحال میشیم با مشاوران بخش تحصیلی ما در تماس باشید در خدمت شما هستیم.

Sa

سلام خسته نباشید من ١۴سالمه میخواستم بدونم هزینه ها در سال تقریبا چقد میشه اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

ادمین

سلام از جمله خدمات ما پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی کانادا نیز می باشد که هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. در برخی از شهرها، شرکت ما می تونه با تخفیفی که به دانش آموزها داده میشه شهریه رو تا ۱۰۰۰۰ دلار هماهنگ کنه. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید خوشحال میشیم با مشاوران بخش تحصیلی ما در تماس باشید.

حسن ایازی

در مورد تحصیل دخترم ۷ ساله میباشد اطلاعات میخاستم

ادمین

سلام وقتتون بخیر در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا ،در مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و در کل اخذ ویزای تحصیلی در این مورد مهمترین موردی که تاثیر گذار است تمکن مالی والدین است (برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا)

فتانه اشویی

پسرم بهمن سال ۹۸فارغ التحصیل مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد مشهد میشه. خیلی دوست داره که کارشناسی وتا دکتراشو در کشور کانادا بگیره. زبان انگلیسیش خوبه و میتونه فشرده مدرک آیلس خودشو بگیره ولی هنوز سربازی نرفته. میتونین کلا راهنماییم کنین که چطور بفرستیمش؟؟؟ ممنون از راهنماییتون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی کانادا ،شما برای اخذ پذیرش نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی (حداکثر ۳۴ سال)و نداشتن گپ تحصیلی (منظور فاصله بین مقطع تحصیلی )می باشید برای پسرتون که مشمول سربازی هستند ما می توانیم برای پذیرش و اخذ ویزاشون اقدام کنیم منتهی مراحل خروجشون با خود شماست که باید وصیقه بگذارید و هنگام خروج براشون مشکلی پیش نمیاد ولی ورود مجدد قطعا به مشکل ممکن برخورد کنند.

وحید

سلام بسرم دانشجوی سال دوم رشته متالوزی داشګاه علوم تحقیقات تهران و دخترم هم دانش آموز سال نهم پایه است.پسرم تا ترم پیشرفته کانون زبان ایران خوانده و دخترم نیز مشغول آموزش زبان در سطح متوسط استږآیا می توان برای ادامه تحصیل در کانادا اقدام نمود؟چګونه؟سپاس

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا ،بله هر دو می توانند اقدام کنند برای پسرتون در رابطه با اخذ پذیرش دانشجویی شما نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و در مورد پذیرش دانش آموزی مهمترین مورد تمکن مالی والدین است. می توانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

عبدالله

باسلام.یه بچه پنج ساله دارم میتونم بدون دردسر وهیچ گونه مشکل بچه مو برای تحصیل ببرم کانادا؟لطفاهزینه موردنیازرا هم بهم بگید.ببینم چقدر میخواد.باتشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و در مورد هزینه،هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم می باشد.

سید سعید رضوی نیا

سلام.دخترم ۱۴ ساله و کلاس هشتم دبیرستان فرزانگان(تیز هوشان) تحصیل میکنه.امکان پذیرش از مدارس آلمان و یا کانادا برا تحصیل هست.در ضمن کدامیک برا والدین راحتتر اقامت میدن و چه شرایط و امکاناتی باید داشته باشم. با سپاس

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی:در مورد آلمان برای پذیرش شما باید حدقل سه ترم دانشگاهی گذرانده باشید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی قابل قبول نیست ولی در مورد پذیرش تحصیلی کانادا بله می توانید اقدام فرمایید و مهمترین مورد در اخذ پذیرش تمکن مالی والدین می باشد و برای ثبت نام در مدارس کانادا نیاز به مدرک زبان (انگلیسی و فرانسه) نیست و در صورت نیاز دوره‌های زبان برای دانش آموزان خارجی برگزار خواهد شد و شما هم می توانید ویزای همراه دریافت کنید میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما صحبت کنید در خدمت شما هستیم.

مرتضی

سلام وقت بخیر.من دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستم.۲۰ساله هستم.من مجبورم به دلایل خانوادگی یه مدت طولانی کانادا باشم.من مدرک زبان دارم ومعاف از سربازی هستم. واسه همین میخواستم ببینم میتونم از طریق شما اقدام کنم واینکه برای تحصیل دراونجا باید مجدد آزمون بدم یا میتونم با توجه به سوابقم در ایران مستقیم وارد دانشگاه در کانادا بشم.ممنون میشم جواب بدین.

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،بله شما برای پذیرش در رشته پزشکی احتیاج دارید که دوره science در کالج که معمولا دو سال طول می کشد بگذرانید سپس آزمون پزشکی دهید و در کل برای پذیرش تحصیلی از جمله شرایط دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است می توانید جهت مشاوره تحصیلی با کارشناسان ما در تماس باشید در خدمت شما هستیم.

لیلا منتظری

سلام وقت بخیر
دختر ۸ ای دارم .خودم هم دیپلم ارایشگری با سابقه کار دارم چطور میتوانم با هزینه کمتر دخترم در کانادا تحصیل کند و خودم نیز انجا مشغول به کار شوم؟

ادمین

سلام،در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و مهمترین عاملی که در اخذ ویزای تحصیلی متاثر است تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود و در مورد هزینه مدرسه ،هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست.

حسین مرادی

سلام
پسری دارم ۱۱ ساله که کلاس پنجم هست و میخوام براش بعد از کلاس ششم تقریبا یکسال دیگه اقدام بکنم که دوره اول دبیرستان رو در کانادا باشه و حداقل یکی از والدین هم همراهش باشه میخواستم مراحل کار و هزینه هاشو بدونم
تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای تحصیلی و پذیرش تحصیلی در کانادا هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست و تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود و والدین می توانند ویزای همراه بگیرند بهتر که برای اطلاع از جزییات بادفتر تماس بگیرید و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت کنید در خدمت شما هستیم.

فاطمه متقی

سلام‌و احترام
دخترم مهرسال۹۸پایه یازدهم ریاضی خواهدبودو ۱۶سال تمام است.قصدادامه تحصیل یاشروع تحصیل دردبیرستانهای کانادا را دارد.امکانش هست؟همراهی والدین چه طور خواهدبود؟

ادمین

سلام بله پذیرش تحصیلی به صورت دانش آموزی برای کانادا ذر خدمتتون هستیم که مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

معین رعیتی

باسلام من دوپسر دارم یکی ۷سال دیگری ۲سال آیا برای تحصیل به کانادا می توانند برونندآیاپدرومادرمی توانند بروند

ادمین

سلام،در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و مهمترین عاملی که در اخذ ویزای تحصیلی متاثر است تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود و در مورد سوال دوم بله والدین می توانند ویزای همراه دریافت کنند.

هلن خسروي

باسلام خدمت شما
من پسرم امسال بایدکنکوربده ومن دوست دارماونجا تحصیل کنه میشه لطف کنین بگین چطوربایداقدام کنم وهزینه اش راکامل بهم بگین ببینم میتونم برمامه ریزی کنم یانه

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی(منظور فاصله بین مقطع تحصیلی )می باشد و در مورد پایات خدمتشون ما کارهای اخذ ویزا و پذیرش انجام می دهیم منتهی خروجش با خود شما است و ممکن است که هنگام ورود مجدد بدون کارت پایان خدمت به مشکل برخورد کنند می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید کارشناسان بخش تحصیلی ما راهنماییتون خواهند کرد.

مبین

سلام خسته نباشید
من پسر ۱۷ ساله هستم و اقامت کانادا دارم و میخوام در کانادا ادامه تحصیل بدم ولی رشته تحصیلیم ریاضی هست که اصلا به این رشته علاقه ندارم آیا من قبل از سپتامبر به کانادا برم میتونم اونجا رشته تحصیلم تغییر بدم.
ممنون میشم راهنمایی کنید
واگر ممکنه یک شماره تماس جهت مشاوره بدید🙏

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کنادا ،بله امکان تغییر رشته در مدارس کانادا وجود دارد فقط ممکن است که پیش نیاز درسی به شما بخورد و شماره تماس جهت مشاوره تحصیلی ۰۲۱۷۵۲۳۷ و یا ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰

رضا شهبرانی

پسری دارم ۱۶ ساله در رشته ریاضی با نمرات بالا تحصیل میکند و همچنین در رشته هنر موسیقی سنتی سنتور به صورت حرفه ای دنبال میکند ودر مسابقات مقام نخست در رده ای سنی خودشان رادارد لطفا جهت ادامه تحصیل در کشور کانادا راراهنمایی بفرمائید.سپاس

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در مدارس کانادا،عواملی که متاثر هستند در اخذ ویزا در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا که تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود و هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس بخش تحصیلی ما صحبت کنید.

گنجي

سلام من یک پسر ۱۹ ساله دارم که در سال سوم رشته مهندسی امیرکبیر تحصیل می کنه مشکل سربازی نداره و میخواد برای ارشد در کانادا اقدام کنه راهنمایی می فرمایید که امکانش هست؟ برای والدین دانشجوها هم ویزا صادر می شود؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی(منظور فاصله بین مقطع تحصیلی )می باشد و شهریه های کلی در سال برای کانادا بستگی به دانشگاه متغیر هست، و مبلغ دقیقی را نمی توان از پیش مشخص نمود. منتها حدود شهریه از ۱۵٫۰۰۰ تا ۲۰٫۰۰۰ دلار متغیر است و در مورد سوال دوم بله می توانید ویزای همراه دریافت کنید می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس بخش تحصیلی ما صحبت کنید. در خدمت شما هستیم

ندا ناظریان

سلام خسته نباشین اکه موفق به گرفتن پذیرش تحصیلی برای فرزندمان شدیم و شهریه را پرداخت کردیم ولی بعد ویزا نشدیم مدرسه شهریه را عودت میکنه با پول سوخت می

ادمین

سلام در صورت ریجکتی ویزای تحصیلی بله هزینه ای که بابت مدرسه پرداخت فرمودید بازگشت داده می شود.

مجیدفاتحی

باسلام وخسته نباشید
ببخشیدمن بچه ای تقریبا۵ساله دارم چگونه میتوانم برای تحصیل ببرمش کانادا لطفامقدارهزینه ای راکه لازمه الان داشته باشم برای رفتن ودرآنجاچقدربایدپول همراهم باشه که به مشکل برنخورم
باتشکر

ادمین

سلام در رابطه با مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست.می توانید جهت مشاوره تحصیلی نیز با دفتر تماس بگیرید و با کارشاسان ما صحبت فرمایید.در خدمت شما هستیم

شيوا قوامى

درخواست ویزاى تحصیلى براى فرزند ٨ ساله ام را دارم
و ویزاى همراه براى خودم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش در مدارس کانادا،با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود و می توانید برای خودتون هم ویزای همراه اخذ کنید و مهمترین مورد در اخذ پذیرش تمکن مالی والدین می باشد در صورت مشاوره تحصیلی می توانید با کارشناسان ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

سعید باغبان

سلام . ایا بامدرک phd شیمی دارویی می توانم برای کار به کانادا اقام کنم.

ادمین

سلام در حال حاضر خدماتی که برای کانادا ارایه می دهیم به صورت توریستی و تحصیلی می باشد .کاری اقدام نمی کنیم.

شیدا

سلام من ۱۵ سالم است و قصد درخواست ویزای تحصیلی برای کانادارم دقیقا چقدر طول میکشد تا درخواستم قبول شود و به کانادا بروم و دقیقا مجموعه هزینه های تحصیلی و زندگی آنجا چقدر میشود با تشکر

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

محمدرضا ساغری

سلام

ادمین

سلام بفرمایید، در خدمت شما هستیم

الناز کاظمی

سلام پسرم ۵ساله‌ هست چطور با کمترین هزینه برای پذیرش تحصیلی اقدام کنم ممنون

ادمین

سلام ،با توجه به سوال شما ،در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود.و در مورد هزینه ، هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. میتوانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان بخش تحصیلی ما صحبت فرمایید با سپاس

المیرا سیدی

سلام من ۱۶ سال دارم و میخواستم بدونم میتونم ویزای تحصیلی بگیرم یا نه؟ و شرایطش چیه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا ،بله دانش آموزی اقدام خواهیم کردمهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

زهرا صادقی

سلام
من ۱۷سالمه و میخوام توی کانادا تحصیل کنم و اقامت بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش دانش آموزی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

بنفشه

سلام بیست سالمه برای تحصیل در رشته پزشکی چطوری باید اقدام کنم و در کانادا حق کار هم داره دانشجو و زبان انگلیسی بلدم ولی مدرک ندارم گرفتن مدرک لازم هست یا نه؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی در کانادا،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است و باید مدرک زبان (آیلتس)داشته باشید و در مورد کار نیز بله اجازه کار با توجه به شرایط به خصوص خودش دارید تمامی دانشجویان تمام وقتی که با ویزای تحصیلی کانادا در این کشور زندگی می‌کنند می‌توانند در زمان‌هایی خاص (تعطیلی دانشگاه) تا سقف ۲۰ ساعت در هفته خارج از محیط دانشگاه کار می‌کنند.جهت مشاوره تحصیلی میتوانید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید سپاس

محمد آهنگ

با سلام
پسر بنده ۵ ساله هست و میخواستم بدونم جهت تحصیل در مدارس کانادا چقدر باید هزینه کرد؟
اقامت برای خانواده تا اتمام تحصیلات فرزند گرفته خواهد شد ؟
و اینکه در این مدت جهت کسب درآمد هم میتونیم از طریق شما شغل مناسبی رو پیدا کنیم؟
ممنون از راهنماییهاتون

ادمین

سلام و درود بر شما… ما پیشنهادمون این هست که ۱۰ سالگی ایشون، براشون اقدام کنید… و برای ویزای همراه دانش آموز ،ویزای همراه توریستی براتون اقدام میکنیم… در خدمتتون هستیم.

رادین

این خبربرای خانمهائی جالب است که همسردوم هنرپیشه هاشده وآشیانه خودرابرویرانه های خانمِ آن هنرپیشه بسازندوبرای وضع حمل تشریف ببرندکاناداوبچه اش راآنجابه دنیابیاوردوبه مدرسه بگذاردوشوهرش بیایددرتلویزیون فریادبزند”مردمِ ایران ماشماراخیلی دوست داریم “وپولِ تحصیلات تابالاترین درجه علمی ازجیبِ مردمِ نجیبِ ایران توسط سیمای جمهوری اسلامی پرداخت شود و….

علی جعفری

سلام من پسر ۱۴ ساله هستم عمه من تو کانادا زندگی میکنن ساکن اونجا هستن میخوایم از طریق دعوت نامه ای که برام میفرستن ویزای دانش آموزی بگیرم و برم اونجا از کجا باید اقدام کرد وشرایطش چجوریه؟؟

ادمین

سلام دوست عزیز… برای این امر نیاز به سوابق تحصیلی شما و برسی مدارس برای شما هست… و قیم داشتن در کانادا هم امتیاز خوبی هست برای شما… لطفا با ۰۲۱۷۵۲۳۷ تماس بگیرید.

محسن قربانی

باسلام
میخواستم بپرسم پسر من مهرماه کلاس پنجم میره. و برای ۲ سال دیگه وارد دبیرستان میشه. آیا اگر بخواهم برای دبیرستان ویزای تحصیلی بگیرم از حالا باید اقدام کنم؟ یا نه

ادمین

سلام ، با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست و در مورد زمان اقدام باید پذیرش مدارس توسط کارشناسان تحصیلی ما بررسی شود. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

bhar

سلام من ۱۵ سالمه و میخوام واسه تحصیل تو دبیرستان هنر در تورنتو اطلاعات کسب کنم.به نطرتون کل هزینه های اخد ویزا و اقامت و مدرسه تقریبا چه مبلغی هست و شرایط چطوره؟و آیایک دانش اموز خارجی میتونه حین تحصیل مشعول به کار بشه؟و اینکه شرایط بورسه تحصیلی چه هست؟
ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود ۱۴۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

رضا رمضانی

سلام . بنده ۱۷ سال سن دارم و قصد داشتم سال آخر دبیرستانم رو در کانادا تحصیل کنم . مدرک آیلتس ۶ دارم و ۱۵۰ میلیون تومان بودجه ‌ . ولی در کانادا کسی را ندارم و قصد مهاجرت تنهایی رو دارم ‌ . ایا با این شرایط برای من مشکلی ایجاد نمیشود ؟ و آیا به من شغل دانشجویی تعلق میگیرد ؟ یا خوابگاه . و اگر شما بخواهید پذیرش من رو انجام بدید چه هزینه ای در بر خواهد داشت ؟ مرسی

ادمین

سلام ،از جمله شرایط تحصیل دارا بودن معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام می باشید منتهی برای مشاوره تخصصی و ارزیابی تحصیلی باید لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با کارشناسان تحصیلی ما صحبت فرمایید و هزینه ای که ما بابت پذیرش تحصیلی اخذ می کنیم ۵ میلیون تومان می باشد .در خدمتتون هستیم

دریا

با سلام .دختر ۹ ساله ای دارم .میخواستم بدونم از طریق پذیرش تحصیلی دخترم من چطور میتونم اقامت بگیرم .آیا با ویزای توریستی همراه میتونم سر کار برم و اینکه بتونم اقامت بگیرم؟

ادمین

سلام شما میتوانید ویزای همراه دریافت کنید به صورت توریستی و یا ویزای اپن ورک پرمیت که برای دریافت اطلاعات بیشتر و جزئیات لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با بخش مربوطه صحبت فرمایید.

مهسا 25 مرداد 98

باعرض سلام بنده دو فرزند دو قلو ۱۵ ساله دارم که دختر و پسرهستند علاقمندم بقیه تحصیلاتشون رو در کانادا ادامه دهند وخودم نیز همراهشون باشم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد پذیرش تحصیلی کانادا،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد شرایطی که مطرح است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا
اخذ ویزای تحصیلی
داشتن قیم یا Custodian در کانادا که یکی از موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی شما محسوب می شود در صورتی که قیم هم نداشته باشید ما این موضوع برطرف خواهیم کرد و در مورد هزینه نیز هزینه تحصیل در مدارس کانادا بستگی به شهر و موقعیت مکانی مدرسه متغیر هست. به طور کلی مدارس از حدود۷۰۰۰ دلار شروع میشه و تا ۱۷۰۰۰ دلار متغیر به عواملی که گفتیم هست. برای مشاوره تحصیلی و اطلاعات تکمیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و با مشاوران تحصیلی ما صحبت فرمایید در خدمت شما هستیم.

علی مقدم

سلام مشاوره میخوام برای اقامت لطفا راهنمایی کنید

ادمین

سلام وقتتون بخیر برای کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی در خدمتتون هستیم و اقامتی از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری برای کشورهای یونان و ترکیه در مجموعه نیلگام امکان پذیر است.

سعید ساعی

سلام من یه پسر دارم کلاس ۸ راهنمایی چطور با کمترین هزینه میتونم بفرستمش در کل چقده هزینه

ادمین

سلام وقتتون بخیر ،با توجه به سوال شما در مورد مدارس کانادا ،مهمترین موردی که برای تحصیل وجود دارد تمکن مالی والدین می باشد و برای زبان نیز در سطح مناسب کافی است وجود مدرک زبان لزوم ندارد برای اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط و هزینه ها کارشناسان تحصیلی نیلگام با مشاوره تحصیلی رایگان در خدمت شما هستند میتوانید جهت هماهنگی وقت مشاوره به صورت حضوری و یا تلفنی شماره تماس بفرمایید.

امیر عباس تهرانی

سلام ممنون از محبتتون

Admin

در خدمت شما هستیم.

افسانه مومنی

سلام من یه دختر ۲۰ ساله دانشجوی گرافیک ویه پسر ۱۴ ساله دارم میتونید برای ویزای تحصیلی کانادا راهنماییم کنید

Admin

سلام وقتتتون بخیر پذیرش تحصیلی دانشجویی و دانش آموزی برای کانادا در خدمت شما هستیم لطف بفرمایید جهت مشاوره رایگان و بررسی مدارک و شرایط با دفتر تماس بگیرید کارشناسان تحصیلی نیلگام در خدمت شما هستند.

سامان جمشیدی

سلام پسرم ۱۳ سال برای ویزای تحصیلی براش میخوام اقدا کنم البته یه سوال داشتم ویزار برای والدین به هر دو نفر پدر و مادر تعلق میگیرد و یه سوال دیگه والدین در مدت اقامت در کانادا اجازه کار دارند یا نه منونم اگر پاسوخ دهید

Admin

سلام وقتتون بخیر ،بله میتوانید برای ویزای همراه اقدام کنید که از دو طریق ویزای توریستی و ویزای اجازه کار یا OPEN WORK PERMIt امکان پذیر است میتوانید جهت مشاره لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

پانیذ

سلام ببخشید من میخوام برای سال اخر دبیرستانم به کانادا بیام و متاسفانه خانواده ام یا فامیل درجه یکی در کانادا ندارم که اونجا زندگی کنن حالا من باید چیکار کنم؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت دانشجویی در خدمت شما هستیم.

مهدی اسماعیلی

هزینه تحصیل در مدرسه Bodwell در ونکوور چقدر است

Admin

سلام وقتتون بخیر ،در حال حاضر به صورت دانشجویی در خدمت شما هستیم.