تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل استراتکونا تورنتو | هتلی با قیمت مناسب و موقعیت مکانی عالی

۳۱ مرداد ۱۳۹۶
هتل استراتکونا تورنتو | هتلی با قیمت مناسب و موقعیت مکانی عالی

هتل استراتکونا تورنتو

هتل استراتکونا تورنتو برای مسافرانی مناسب است که به دنبال مکانی با قیمت مناسب هستند که دارای رستوران بوده و به راحتی به حمل و نقل عمومی دسترسی داشته باشد.شاید بهتر باشد قبل از سفر به کانادا اطلاعاتی را در خصوص هتل استراتکونا تورنتو تورنتو کسب کنید.


نگاهی کلی به هتل استراتکونا تورنتو (Strathcona)

هتل استراتکونا تورنتو پیاده با ایستگاه متروی St. Andrew، ۴ دقیقه و با خودرو از مرکز شهر تورنتو در منطقه تجاری ۲ دقیقه فاصله دارد.سیگار کشیدن در این هتل آزاد بوده و هر یک از اتاق های آن دارای تهویه مطبوع، تلویزیون، قهوه ساز، یک درگاه آیپاد، اتو و میز اتو و سشوار می باشند. اتاق ها دارای میز، یخچال کوچک، اتاق خواب جدا هستند و همچنین اتاق های مناسب برای معلولین هم در دسترس است. هزینه اینترنت بیسیم داخل اتاق برابر با ۵٫۹۵ دلار برای هر روز است. ورود حیوانات به هتل مجاز نمی باشد.اخذ ویزای کانادا یکی از مراحلی است که شما باید قبل از سفر به کانادا آن را انجام دهید.

همچنین هتل دارای یک مرکز کاری، خدمات سرو قهوه رایگان در لابی، خشکشویی برای مهمانان و دستگاه های فروش خوراکی است.رستوران هتل به نام York St. Cafe بوده که به صورت روزانه صبحانه و ناهار سرو می کند.پارکینگ عمومی در نزدیکی هتل قرار گرفته است؛ البته امکان پارک در محل هتل وجود دارد.هتل استراتکونا تورنتو 3

اماکن اطراف هتل استراتکونا تورنتو

مرکز کنفرانس تورنتو پیاده ۶ دقیقه با هتل فاصله دارد و بورس اوراق بهادار پیاده ۳ دقیقه با هتل فاصله دارد. برج CN در فاصله ۷ دقیقه ای هتل و فرودگاه بین المللی Pearson تورنتو (YYZ) با خودرو ۲۰ دقیقه با هتل فاصله دارد.

مزایای هتل استراتکونا تورنتو

۱_اکثریت نظرات ارائه شده در این نظر سنجی مثبت بودند و مهمانان از محل هتل، نرخ ها، کارکنان و اتاق ها رضایت داشتند.

۲_از نظر بسیاری از مهمانان محل هتل مناسب بود، همچنین به مرکز شهر، حمل و نقل عمومی و مناطق تجاری و تئاتر ها، رستوران ها، فروشگاه ها، و مرکز Roger، مرکز Air Canada، مرکز Eaton و برج CN نزدیک بود. یکی از مهمانان عنوان کرد: «مکان هتل عالی بود، پیاده تنها ۱۰ دقیقه با بندر فاصله داشت و فاصله آن با مرکز Eaton و ترمینال Central Coach 15 دقیقه بود. همچنین باید اشاره کنم که رستوران های بسیاری از جمله Tim Hortons در نزدیکی هتل قرار داشتند».

۳_بسیاری از مسافران از نرخ هتل رضایت داشتند. آن ها هزینه های هتل را مناسب، منطقی، مقرون به صرفه و عالی توصیف کردند. با این حال برخی از مهمانان از هزینه اضافی برای اینترنت بیسیم شکایت داشتند.شما میتوانید با انتخاب تور کانادا و سپس سفر به این کشور از اقامت خود در این هتل نهایت لذت را ببرید.هتل استراتکونا تورنتو 5

۴_اکثر افراد از کارکنان هتل قدردانی کردند. آن ها کارکنان را صمیمی، کارآمد و مفید توصیف کردند. چندین نفر از مهمانان از اقامت خود در هتل لذت برده بودند. آن ها اتاق های خود را تمیز و دارای امکانات مناسب، همراه با تختخواب های راحت و فشار آب مناسب عنوان کردند.

معایب هتل استراتکونا تورنتو

در حالیکه نظر اکثریت افراد مورد بررسی در مورد هتل مثبت بود، شکایاتی نیز در مورد اتاق ها و پارکینگ وجود داشت. اگرچه چندین نفر از مسافران از اتاق های تمیز و راحت رضایت داشتند، برخی از مهمانان از محل اقامت خود شکایت داشتند. آن ها اندازه اتاق ها و حمام ها را کوچک توصیف کرده و از انتقال صدا از اتاق های مجاور و خیابان شکایت داشتند. برخی از مهمانان از هزینه اضافی بابت اینترنت بیسیم و پذیرش ضعیف ناراضی بودند.هتل استراتکونا تورنتو 6

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا، اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع : 

canadianhotelguide

 

دسته بندی :هتل های کانادا

نظرات

hessqm shhrestqni

من نظرم اینکه در هتل ترنتو کانادا کار کنم حقوقم چقدر هست

ادمین

سلام ،دوست محترم خدماتی که در حال حاضر ما برای کانادا ارایه می دهیم به صورت اخذ ویزای توریستی و پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی می باشد.