تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پارک استنلی ونکوور | با پارک ملی پارک استنلی ونکوور آشنا شوید

۹ تیر ۱۳۹۶
پارک استنلی ونکوور | با پارک ملی پارک استنلی ونکوور آشنا شوید

پارک استنلی ونکوور

قصد سفر به پارک استنلی ونکوور را دارید؟آیا تماشای یک مجموعه با جاذبه‌های طبیعی خاص و با یک محیط اجتماعی و فرهنگی برای شما لذت‌بخش است؟برای اطلاعات بیشتردر مورد پارک استنلی ونکوور با ما باشید؛


مشخصات و تاریخچه پارک استنلی ونکوور

پارک استنلی ونکوور با مساحت ۴ کیلومترمربع در مجاورت مرکز شهر ونکوور در استان بریتیش کلمبیاست که آب‌های بندرگاه ونکوور و خلیج انگلیسی (English Bay) پیرامون اش را فراگرفته است.پارک شامل شمار بسیاری از بناهای یادبود است این مجموعه شامل:مجسمه‌ها، نشان‌های یادبود و باغ‌های مختلفی است.

پارک استنلی ونکووربخش آرامگاه یادبود جنگ کانادا و ژاپن و مجسمه‌هایی ازRobert Burns شاعر، دونده المپیک Harry Jerome و Girl in a Wetsuit از این جمله‌اند.اکثر سازه‌های این پارک به‌صورت دست سازی است و امروزه جزو جاذبه‌های خاص پارک بشمار می‌رود که در سالهای ۱۹۱۱ تا ۱۹۳۷ ساخته و وارد پارک استنلی ونکوور شده‌اند.

پارک استنلی ونکوور 1
مدیریت مجموعه هرگونه ساخت و برپایی یادمان‌های بیشتر را برای حفظ حالت طبیعی پارک ممنوع کرده است و تنها مورد استثنای آن، ساخت یک زمین‌بازی در نزدیکی ساحل دوم ،به یاد از دست رفتگان حادثه هواپیمای هندی در سال ۲۰۰۶ بوده است.این پارک در سال ۱۹۸۸ از سوی دولت به دلایلی این پارک را به‌عنوان پیوند میان محیط طبیعی و ارکان های فرهنگی گسترش‌یافته یاد میشود و درگذر زمان به‌عنوان الگویی از یک پارک بزرگ شهری ویک مجموعه تاریخی ملی شناخته میشود و همچنین در سالهای ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴، دو سال پیاپی از سوی سایت گردشگری TripAdvisor به‌عنوان بهترین پارک در سطح جهانی برگزیده شده است.

پارک استنلی ونکوور 2تفریحات و جاذبه‌های پارک استنلی ونکوور

این پارک به‌عنوان یک جاذبه طبیعی خاص و با یک محیط اجتماعی و فرهنگی بهترین مکان برای گذراندن اوقات فراغت است،میتوان فعالیتهای گوناگونی را در کنار هم تجربه کنید.از جاذبه‌های پارک می‌توان نمایش خرس قطبی،پیاده‌روی در جنگل،تماشای دیواره دریایی(Seawall) که برای پیشگیری از سیل و تنداب ساخته‌شده است،آکواریوم،کوهنوردی،ترن مینیاتوری و..نام برد که تمام این کارها در نوع خود لذت بخش است.

پارک استنلی ونکوور 5

طبیعت پارک استنلی ونکوور

پارک استنلی ونکوور داری پوشش گیاهی منحصر بفرد است،بخش گسترده ای از این جنگل ها در اواخر قرن نوزدهم با کاشت نزدیک به نیم میلیون اصله درخت به شکلی انبوه جنگل کاری شده است و بلندای برخی از آن درختان کهن به ۷۶متر برابر با ۲۴۹ فوت می‌رسد. نزدیک به چند هزار اصله از درختان پس از سه تندباد سهمگین که در صدسال گذشته رخ‌داده و آخرین آن در سال ۲۰۰۶ بوده است، از بین رفته و از نو کاشته شده‌اند.همچنین این پارک منزلگاه یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های درنای آبی‌رنگ در آمریکای شمالی ست.

پارک استنلی ونکوور 3

 

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع
vaghtsefaratuk

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات