تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

کلیسای جامع سنت پاتریک | مکانی مقدس با معماری زیبا

۴ تیر ۱۳۹۶
کلیسای جامع سنت پاتریک | مکانی مقدس با معماری زیبا

کلیسای جامع سنت پاتریک

آیا تمایل به تماشای یکی از مکان های مقدس و ارزشمند نیویورک را دارید؟ما با انتشار این مطلب دانسته های شما را برای سفر به کلیسای جامع سنت پاتریک افزایش می‌دهیم.


کلیسای جامع سنت پاتریک یکی از مکان های مقدس و ارزشمند نیویورک است. این مکان در خیابان پنجم منهتن قرار گرفته است که هر ساله میلیون ها نفر برای بازدید از کلیسای پاتریک به این مکان سفر می کنند. از دیگر کلیسا های منهتن میتوان از کلیسای جامع سنت جان وکلیسای سنت پال نام برد.کلیسای جامع سنت پاتریک 2

سنت پاتریک که بود؟

سن‌پاتریک حامی مقدس و روحانی ایرلندی قرن پنجم میلادی، که او را اسباب مسیحی ‌سازی ایرلند و همچنین بخشهایی از آنگلو ساکسون‌ها و پیکت‌ها می‌دانند. از سنت پاتریک دو اثر کوتاه بر جای مانده که نخستین آن با عنوان کانفوسیو یا اعتراف زندگینامهٔ معنوی اوست و دیگری با عنوان نامه‌ای به کاراتیکوس نکوهش نامه‌ای در مذمت بدرفتاری بریتانیایی‌ها با مردم ایرلند است.

معماری کلیسای جامع سنت پاتریک

این کلیسا که به سبک معماری گوتیک جدید و مشابه کلیسای جامع کاتولیک ساخته شده این بنا ۱۰۰ متر ارتفاع دارد که نقطه عطف و گردشگری بسیار محبوبی می باشد.این بنا دارای درهای بزرگ بنزی است که وزن هر کدام ۲۰۰۰۰ پوند است. نمای سنگ مرمر سفید، ۳۳۰ فوت مناره، پنجره گل رز، سایبان برنزی، ۲۴۰۰ نفر ظرفیت و مجسمه Pieta در کنار مجسمه بانو Chapel از دیگر زیبایی های این کلیسا می باشد.

کلیسای جامع سنت پاتریک 4

مانند بسیاری از مکان های دیگر در شهر نیویورک، کلیسای جامع سنت پاتریک یک شاهکار معماری است. زیبایی پنجره های شیشه ای رنگی و مجسمه های مذهبی احساس خوبی به بازدیدکنندگان می دهد. در کنار آسمان خراش منهتن، قدم زدن در این مکان مذهبی حس خوبی به شما خواهد داد.

تاریخچه کلیسای جامع سنت پاتریک

این کلیسای کاتولیک در سال ۱۸۷۸ میلادی توسط جیمز رنویک طراحی پس از ۲۰ سال ساخته شد.این بنا به دلیل طراحی منحصربفردش در ۱۹۷۶ تحت محافظت بناهای میراث ملی آمریکا قرار گرفت شد.در این مکان فروشگاهی وجود دارد که از آن ها می توانید تسبیح، کتاب و شمع خریداری کنید که جالب است بدانید تمام درآمد حاصل از این فروشگاه برای تعمیر و نگهداری از کلیسا صرف می شود.

کلیسای جامع سنت پاتریک 5

ساعت بازدید کلیسای جامع سنت پاتریک

کلیسا هفت روز هفته از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۸:۴۵ بعد از ظهر، برای عموم باز است و خانواده ها می توانند برای بازدید مراجعه کنند و مطمئنا اوقات به یاد ماندنی را در آن جا خواهند داشت. همچنین کلیسا در شب کریسمس تا ساعت ۱۰ شب با روشن کردن درخت کریسمس باز می باشد.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا،اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع

zemestooni

wikipedia

دسته بندی :آمریکا

نظرات