تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

آکواریوم ریپلی کانادا | مشاهده حیات آبزیان کانادا

۷ مرداد ۱۳۹۶
آکواریوم ریپلی کانادا | مشاهده حیات آبزیان کانادا

آکواریوم ریپلی کانادا

آکواریوم ریپلی کانادا یک مقصد شگفت انگیز برای میلیون ها بازدیدکننده از سرتاسر دنیاست. این جاذبه گردشگری درکلاس جهانی، در قلب مرکز شهر تورنتو و نزدیک برج CN قرار دارد. اکنون در زیر به گالری های آن اشاره میکنیم:

[aparat id=”L6Hei”]


آب های کانادا

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که زیر دریاچه های بزرگ و دریاهای اطراف کانادا چه می گذرد؟ سفر زیرآبی شما در تور کانادا و تماشای گالری “آب های کانادا” آغاز می شود تا حیات آبزی این کشور را مشاهده کنید و به کشف ۱۷محل بومی که نشان دهنده ی تنوع گنجینه های کانادا، از آب های سرد اطلس گرفته تا دریاچه های بزرگ Basin و اعماق اقیانوس آرام، در آکواریوم ریپلی بپردازید.

جزیره ی رنگین کمان در آکواریوم ریپلی

در این جزیره ی دیدنی که یک اکتشاف گیج کننده از هیپنوتیزم رنگ ها در نمایشی مهیج از ماهی های استوایی است، غرق شوید. به آب های گرم و دیدنی ناحیه ی هند- اقیانوس آرام بروید تا از تجمع ماهی ها که ورود شما را خوشامد می گویند، شگفت زده شوید.

مرداب خطرناک در آکواریوم ریپلی کانادا

یک هیجان نشاط بخش که هرگز فراموش نخواهید کرد! این تجربه از یک تونل زیرآبی که از گالری می گذرد آغاز می شود و به منزلگاه گونه های مختلف کوسه ها مثل Sand Tiger، Sandbar و Reef Sharks ختم می شود. همچنین از تماشای ماهی اره ای، نیزه ماهی، مارماهی، بیل ماهی و تارپون لذت ببرید. اگر بتوانید لاک پشت های آبی سبز رنگ را هم ببینید، شانسی ویژه به شما روی آورده است!آکواریوم ریپلی 4

مرکز اکتشاف آکواریوم ریپلی کانادا

به شما قول می دهیم که خیس نمی شوید! هنگام مشاهده ی حباب های زیرآبی مرکز اکتشاف، نگاهی هم به ماهی جعبه ای و ماهی پفی بیاندازید. اگر حاضر به خیس شدن دستانتان شدید، از استخر خرچنگ های نعلی لذت ببرید که در آن ماجراجویان از تمام سنین می توانند این فسیل های زنده را لمس کنند.آکواریوم ریپلی 5

مخازن قابل لمس آکواریوم ریپلی کانادا

زیست شناسان موجودات آبزی در تمام سنین، از پوست سنباده مانند کوسه یا پوست صاف و ابریشمی ماهی برقی در این مخازن واقع در گالری Shoreline شگفت زده خواهند شد. از دیگر موجودات می توان به کوسه های خالخالی Bamboo، کوسه های قهوه ای Bamboo، عقاب ماهی خالخالی، ماهی برقی اطلس، ماهی دماغ گاوی و… اشاره نمود. اطمینان داشته باشد که اوقات خوشی را درمیان این موجودات اهلی و دوست داشتنی خواهید گذراند.آکواریوم ریپلی کانادا 9

گالری آکواریوم ریپلی کانادا

حیات آبزی سیاره ی ما، اکوسیستمی آسیب پذیر است و نمایشگاه های این گالری به گونه های حساس دنیا اختصاص یافته است و به شما کمک می کند تا راجع به این حیوانات و روش هایی ساده برای نجات آنها بیشتر بیاموزید. همچنین این سفر زیرآبی شما را به یک بازدید از گونه هایی چون مرجان ها، ماهی های سمی، مارماهی های برقی، اسب آبی، اژدهای آبی، ده پا و پیرانا دعوت می نماید.

آکواریوم ریپلی7

خلیج Ray

به خرامیدن ماهی برقی های برازنده در این خلیج بنگرید و شگفت زده شوید. غواصان با هدایت نمایش هایی ویژه، عقاب ماهی های خالخالی و ماهی های دماغ گاوی را با وعده ی غذا اغوا می کنند تا نزدیک پنجره ها بیایند و شما از دیدن این حیوانات زیبا لذت ببرید.

سیاره ی ستاره های دریایی

با وجود هفت سکونت گاه ستاره های دریایی که شما را از بالای سرتان تا زیر پاهایتان احاطه کرده است، حس می کنید که در سیاره ای دیگر هستید… و البته که هستید؛ سیاره ی ستاره های دریایی!

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

perkopolis

دسته بندی :کانادا

نظرات