تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

مدارک لازم برای ویزای شینگن ۲۰۱۹ – نکاتی که حتما باید بدانید

۲۶ آذر ۱۳۹۷
مدارک لازم برای ویزای شینگن ۲۰۱۹ – نکاتی که حتما باید بدانید

مدارک و فرمی که متقاضی در روز تعیین وقت سفارت شینگن با خود به سفارت می‌برد در کنار توضیحاتی که به افسر ویزا در خصوص هدف و برنامه سفر خود ارائه می‌دهد درواقع نهایت کاری است که از دست وی برای اخذ ویزای شینگن برمی‌آید. اینکه این مدارک باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند تا شانس اخذ ویزا به حداکثر برسد موضوع این نوشتار است؛ با ما همراه باشید تا با مدارک لازم برای ویزای شینگن (شغلی، مالی، ملکی و اطلاعات فردی) بیشتر آشنا شوید.

ثبت نام آنلاین ویزای شینگنثبت نام کنید

همان‌طور که می‌دانید مدارک لازم برای ویزای شینگن شامل دو دسته مدارم می‌شوند. دسته اول مدارکی هستند که هر متقاضی در خصوص شرایط شغلی، مالی، املاک و مستغلات و سابقه سفر خود ارائه می‌دهد و دسته دوم مدارک لازم برای ویزای شینگن، فرم آنلاین درخواست ویزا است. در این فرم، متقاضی اطلاعات کامل و دقیقی از خود (مطابق با اطلاعات مندرج در پاسپورت)، نوع ویزای شینگن درخواستی، برنامه سفر، منابع مالی تأمین سفر، تاریخ ورود و خروج به منطقه شینگن، مشخصات همراه و مشخصات میزبان در کشور مقصد ارائه می‌دهد و یکی از مدارک اصلی و مورد استناد برای افسر ویزا خواهد بود.
همان‌طور که اشاره شد علاوه بر این فرم هر متقاضی می‌بایست مجموعه‌ای دیگر از مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن را به سفارت ارائه دهد که در ادامه به هر یک از آن‌ها اشاره خواهد شد. پیش از آن باید بر این نکته تأکید کنیم که هراندازه این مدارک قوی‌تر و مطابق با استانداردهای لازم باشد، شانس ویزا شدن درخواست بیشتر خواهد بود و طبعاً نقص در هر یک از آن‌ها ریسک ریجکت شدن ویزای شینگن را بالاتر خواهد برد.


مطلب مرتبط: اصلی‌ترین دلایل ریجکت ویزای شینگن در سال ۲۰۱۸ و نحوه اعتراض به آن


مدارک مالی برای ویزای شینگن

پرینت گردش حساب و موجودی یا مانده‌حساب بانکی، اصلی‌ترین مدارک مالی لازم برای اخذ ویزای شینگن محسوب می‌شوند. پرینت گردش مالی ۶ ماهه حساب کوتاه‌ مدت به افسر ویزا این امکان را می‌دهد تا Turn Over حساب شما را به‌درستی و دقت بررسی نماید. اینکه چه مبالغی وارد حساب‌شده‌اند و چه مدت در حساب شما مانده‌اند. به‌بیان‌دیگر حساب شما چقدر کار کرده است. آیا حساب فعالی است و یا یک حساب مرده. باید توجه داشت هر اندازه مبالغ ورودی به حساب کوتاه‌مدت شما منظم‌تر و یکسان‌تر باشند و از طرف دیگر مدت‌زمان بیشتری در حسابتان باقی‌ بمانند، شماره حساب ارائه‌شده ارزش بیشتری خواهد داشت.
مانده‌حساب و یا موجودی نکته کلیدی دیگر در مدارک لازم برای ویزای شینگن است. اگر می‌خواهید برای ویزای شینگن اقدام کنید مانده‌حساب شما نباید کمتر از ۶۰ میلیون تومان باشد. این مبلغ به افسر ویزا این اطمینان را می‌دهد که شما توانایی تأمین هزینه‌های سفر خود به اروپا را خواهید داشت. بنابراین سعی کنید در زمان مراجعه به سفارت حتماً این مبلغ در حسابتان موجود باشد.
به چند نکته در خصوص مدارک مالی لازم برای ویزای شینگن دقت کنید:

  1. به‌هیچ‌وجه حساب‌سازی (واریز مبالغ سنگین به حساب مرده‌ای که فعال نبوده است) نکنید.
  1. تا زمان مشخص شدن نتیجه درخواست ویزا و در زمان بررسی به موجودی حساب خود دست نزنید و اگر مجبور هستید مبلغی برداشت کنید این مبلغ بیش از ۳۰ درصد موجودی نباشد. برای مثال اگر در زمان مراجعه به سفارت ۱۰۰ میلیون در حسابتان دارید تا زمان مشخص شدن نتیجه درخواست ویزا بیشتر از ۳۰ میلیون از آن حساب برداشت نکنید.
  1. به‌هیچ‌وجه و تحت هیچ شرایطی سعی در جعل و یا دست‌کاری اطلاعات مندرج در نامه تمکن مالی بانک نداشته باشید. این موضوع می‌تواند شما را در لیست سیاه سفارت قرار داده و علاوه بر ریجکت درخواست ویزا، تا مدت‌ها امکان سفر به اروپا را از شما بگیرد.

مدارک شغلی لازم برای ویزای شینگن

شغل مناسب یکی از مهم‌ترین معیارهای مدنظر سفارت برای صدور ویزای شینگن خواهد بود. اگرچه در این زمینه قانونی وجود ندارد که برای مثال مشاغلی خاص شانس بیشتری برای اخذ ویزا در سفارت‌های اروپایی خواهند داشت اما تجربه ما در مجموعه شرکت‌های نیلگام مؤید این واقعیت است که هر اندازه شغل متقاضی معتبر‌تر و مدارک شغلی وی (همچون پروانه طبابت، جواز کسب، روزنامه رسمی و پروانه بهره‌برداری از واحد تولیدی) قوی‌تر باشند، شانس موافقت با درخواست ویزای وی نیز بیشتر خواهد بود.
البته این به‌هیچ‌وجه بدان معنی نیست که برای مثال کارمند یکی از ادارات و یا شرکت‌های معتبر از شانس کمی برای ویزا شینگن برخوردار است. افرادی این‌ چنینی می‌توانند با ارائه نامه اشتغال به کار در سربرگ رسمی، تأکید بر سابقه سفر مناسب و تمکن مالی کافی و البته یک برنامه سفر دقیق همچون تور ۴ شب هلند شانس خود برای اخذ ویزای شینگن را افزایش دهند.
سابقه بیمه یکی دیگر از مدارک لازم برای ویزای شینگن است. نامه ۳ ماهه آخر بیمه تأمین اجتماعی و یا بیمه‌های دیگر (همچون بیمه بانک‌ها و یا سازمان‌های خاص) تکمیل‌کننده مدارک شغلی خواهند بود و به افسر ویزا این اطمینان را می‌دهند که شما از شغل و سابقه شغلی مناسبی در کشورتان برخوردار هستید.
به چند نکته در خصوص مدارک شغلی لازم برای ویزای شینگن دقت کنید:

  1. اگر کارمند هستید و قصد ارائه نامه اشتغال به کار دارید، حتماً این نامه باید در سربرگ رسمی شرکت و یاز سازمان محل کار همراه با امضای مدیرعامل و ذکر سمت شغلی حقوق ماهانه و مدت‌زمان اشتغال به کار و به زبان انگلیسی ارائه شود.
  1. اگر دانشجو هستید حتماً باید از دانشگاه محل تحصیل نامه اشتغال به تحصیل داشته باشید.
  1. اگر صاحب مشاغل تولیدی هستید، ارائه پروانه بهره‌برداری بسیار مهم است.
  1. برای متقاضیان با شغل آزاد، پروانه کسب و سوابق آخرین پرداخت‌های مالیاتی ممهور به مهر اداره مالیات اجباری است. مگر مشاغلی همچون کشاورزی که معاف از مالیات هستند.
  1. شماره نظام پزشکی، نظام‌مهندسی و یا کانون وکلا یکی دیگر از مدارک مهم شغلی محسوب می‌شود.
  1. برای خانم‌های خانه‌دار، ارائه گواهی اشتغال به کار و یا سایر مدارک شغلی همسر الزامی است.
  1. بازهم تأکید می‌کنیم از ارائه مدارک شغلی جعلی به‌شدت خودداری کنید.

مدارک ملکی برای ویزای شینگن

اسناد ملکی یکی دیگر از مدارک لازم برای ویزای شینگن است که می‌تواند شانس ویزا شدن درخواست را افزایش دهد. درواقع اسناد ملکی شامل تمامی املاک و مستغلاتی هستند که به نام متقاضی باشند و اسناد مالکیت آن‌ها موجود باشد.
این مدارک می‌توانند سند انواع ملک (مسکونی، تجاری و …) باشند و یا سند واحد‌های تجاری، صنعتی و تولیدی همچون مرغداری، کارخانه و یا کارگاه تولیدی باشند و بیانگر شرایط مناسب شغلی و زندگی متقاضی ویزای شینگن خواهند بود.


بیشتر بدانید: ویزای مولتی شینگن چیست؟


در مورد مدارک ملکی برای ویزای شینگن به موارد ذیل توجه کنید:

  1. سندهای مشاعی به هراندازه قدرالسهم نیز می‌توانند جزء مدارک ملکی باشند
  1. اصل سند ملکی برای ترجمه ضروری است و پس از ترجمه و تأیید دادگستری به فرد بازگردانده می‌شود.
  1. مبایعه‌نامه‌های دارای کد ره‌گیری نیز حکم سند ملکی را خواهند داشت.
  1. اسناد جعلی ارائه‌شده در مرحله تأیید در دادگستری با پیگرد قانونی مواجه خواهند شد.

سند ملکی جزء مدارک لازم و ضروری برای ویزای شینگن محسوب نمی‌شوند اما در ویزا شدن یک پرونده می‌توانند نقش مهمی داشته باشند.

پاسپورت‌ جدید و پاسپورت‌های قدیمی

پاسپورت یکی از اصلی‌ترین مدارک لازم برای ویزای شینگن محسوب می‌شود. پاسپورتی که آسیب‌دیده و مخدوش نباشد و دست‌کم ۶ ماه از اعتبار آن باقی‌مانده باشد. نکته مهم دیگر در خصوص پاسپورت این است که برچسب‌های ویزای موجود در آن می‌تواند اثبات‌کننده سابقه سفر شما باشد. سابقه سفر پیامی روشن را به آفیسر پرونده مخابره می‌کند و آن اینکه شما اهل سفر هستید! هر اندازه تعداد ویزاها و طبعاً تعداد سفرهای توریستی شما بیشتر باشد سفارت از انگیزه سفر شما اطمینان بیشتری پیدا خواهد کرد و طبعاً شانس شما برای اخذ ویزای شینگن بیشتر خواهد شد.
تمام پاسپورت‌های قدیمی خود که در آن‌ها برچسب ویزا به‌ویژه ویزاهای ارزشمند (ویزای شینگن، ویزای انگلیس، ویزای استرالیا، ویزای کانادا و ویزای ژاپن) را نگه‌دارید تا بتوانید اطلاعات ویزاهای موجود در آن را در فرم آنلاین درخواست ویزای شینگن وارد کنید.
راهنمای تصویری تکمیل فرم آنلاین ویزای شینگن را از طریق این لینک مشاهده کنید.

رزرو بلیط، واچر هتل و بیمه مسافرتی

یکی دیگر از مدارک لازم برای ویزای شینگن ارائه رزرو بلیط رفت‌ و برگشت، واچر هتل محل اقامت (برای تمام شب‌های اقامت در اروپا) و بیمه مسافرتی با پوشش دست‌کم ۳۰ هزار یورو برای هر مسافر است (برای برخی کشورها تا ۵۰ هزار یورو). برای مراجعه به سفارت نیاز نیست بلیط رفت‌ و برگشت بخرید و تنها رزرو بلیط مطابق با برنامه سفر کفایت می‌کند.
واچر هتل نکته مهمی دیگری است که توجه نکردن درست به آن می‌تواند مشکلات بسیاری را به وجود بیاورد و حتی به رد درخواست ویزای شما بیانجامد. برای افسر ویزا بسیار مهم است که بداند محل اقامت مسافر در طول سفر کجاست و به همین دلیل ارائه واچر هتل می‌تواند این اطمینان را بدهد که مسافر قصد سفری توریستی به اروپا داشته و به همین دلیل هتل رزرو کرده است.
بیمه مسافرتی اما یکی از اصلی‌ترین مدارک لازم برای ویزای شینگن است. هر مسافر موظف است پیش از مراجعه به سفارت بیمه‌ای معتبر تهیه کند. بیمه‌ای که دست‌کم ۳۰ هزار یورو برای هر مسافر را پوشش دهد. پرونده‌های بدون بیمه مسافرتی بدون کوچک‌ترین ملاحظه‌ای رد خواهند شد.
به نکات زیر در خصوص بلیط، هتل و بیمه مسافرتی توجه کنید:

  1. اگر با دعوت‌نامه برای ویزای شینگن اقدام می‌کنید نیاز به رزرو هتل نیست
  1. محل اسکان شما باید در دعوت‌نامه به‌طور مشخص ذکرشده باشد و این مکان می‌بایست اتاقی مجزا برای میزبانی شما در طول مدت سفر داشته باشد.
  1. رزرو بلیط باید کاملاً منطبق با برنامه سفر شما باشد و درصورتی‌که تناقض و ابهام درخواست شما رد خواهد شد.
  1. از بیمه‌گذار معتبر برای صدور بیمه مسافرتی خدمات بگیرید و حداقل سقف پوشش را رعایت کنید.
  1. هرگز رزرو بلیط و یا واچر هتل جعلی به سفارت ارائه ندهید چون حتماً به ریجکت ویزای شما منجر خواهد شد.

سایر مدارک لازم

در روز مصاحبه علاوه بر مدارکی که به آن‌ها اشاره شد باید دو قطعه عکس جدید به سفارت و یا دفتر vfs تحویل دهید. این دو قطعه عکس باید ویژگی‌های خاصی داشته باشند که اخیراً مورد تأکید سفارت‌های اروپایی قرارگرفته است. بسیاری از متقاضیان فکر می‌کنند این عکس‌ها همان عکس پاسپورتی هستند و در زمان مراجعه به سفارت متوجه می‌شوند که این عکس‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند و اصطلاحاً عکس بیومتریک برای ویزای شینگن نامیده می‌شوند. در این شرایط یا مسافر به دلیل در اختیار نداشتن عکس بیومترک وقت سفارت خود را از دست می‌دهد و یا مجبور می‌شود در دفتر انگشت‌نگاری با پرداخت هزینه‌ای نسبتاً زیاد عکس جدید بگیرد.
مدارک دیگری همچون ترجمه شناسنامه و رضایت‌نامه محضری والدین برای افراد زیر ۱۸ سال و حتی توصیه‌نامه از اساتید دانشگاه برای دانشجویان همگی از مواردی هستند که باید به‌عنوان مدارک لازم برای ویزای شینگن مدنظر قرار گیرند.
نکته‌ای که جا دارد در پایان بحث مربوط به مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن به آن اشاره‌کنیم این است که همه این مدارک باید به شکل زنجیر وار و مکمل هم عمل کنند. بدان معنی که باید بتوانند افسر ویزا را متقاعد کنند متقاضی اولاً برنامه‌ و هدفی مشخص از سفر دارد، ثانیاً تمکن مالی لازم برای پوشش هزینه‌های سفر خود و همراهان را دارد و درنهایت اینکه پس از پایان سفر و پیش از پایان اعتبار ویزا، اروپا را ترک و به کشور مبدأ بازخواهد گشت. اگرچه برخی کشورهای اروپایی برای صدور ویزا سهل‌گیر تر هستند اما هرگونه ابهام در خصوص موارد اشاره‌شده به‌سادگی می‌تواند به ریجکت ویزای شینگن بیانجامد.


مطلب مرتبط: راحت‌ترین کشورها برای اخذ ویزای شینگن کدامند؟


می‌توان گفت مدارک لازم برای ویزای شینگن فارغ از اینکه از چه کشوری برای ویزا درخواست می‌دهید جز در موارد استثنایی تفاوت چندانی باهم ندارند. مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن آلمان همان‌ مدارک لازم برای ویزای شینگن فرانسه است و این قاعده برای مدارک ویزای شینگن ایتالیا نیز صادق است.
همواره می‌توانید برای ویزا و وقت سفارت شینگن با کارشناسان باتجربه ما در گروه شرکت‌های نیلگام مشاوره کنید و از خدمات VIP و تخفیف ثبت‌نام آنلاین ویزای شینگن برخوردار شوید.

مشاوره رایگان اخذ ویزای شینگن۰۲۱-۷۵۲۳۷

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 21    میانگین: 4.6/5]
دسته بندی :شینگن

نظرات

الناز سعادتی

اگه چندتا دوست قصد داشته باشند که با هم سفر کنند، میشه از مدارک هم استفاده کنند؟ یا حتما باید رابطه رسمی وجود داشته باشه

سلام هر کس باید مدارک خودش رو داشته باشه

محموداحمدی

سلام .من قصد مهاجرت به کانادا رو دارم .به همراه همسر و ۳افرزندم سند ملکی دارم .۲۰۰ میلیون پول دارم.۱۴ سال سابقه بیمه دارم. کارمند یه شرکت معتبر هستم که ۱۳ساله کار میکنم در اون شرکت گردش حساب مالیم ماهی ۲۰ میلیون آیا میتونم ویزا بگیرم برای مهاجرت لطفا راهنماییم کنید ممنونم

ادمین

سلام دوست عزیز ما در حال حاضر از طریق ویزای توریستی و اقامت تحصیلی کانادا اقدام میکنیم براتون.

ف. اقبالی

با سلام
نامه اشتغال به کار اگر در سربرگ سازمان دولتی و به انگلیسی نوشته شود نیاز به ترجمه توسط دفتر اسناد رسمی هست یا خیر؟

ادمین

سلام،اگر نامه اشتغال به کار شما انگلیسی در سربرگ باشد مشکلی ندارد.

محمود احمدی

من اگه بخوام از طریق شرکت شما اقدام کنم برای اقامت حدودا هزینش چه قدر میشه برای خودم و همسرم و ۳نا دختر ۹و۲ ۳ساله

ادمین

سلام حضور شما… ما از طریق توریستی و اقامت تحصیلی اقدام میکنیم براتون که بسته به کشورها یا مدارس و دانشگاهها هزینه ها متفاوت هست.

زهره

ایا بدون دعوتنامه و بدون رزرو هتل هم و فقط با داشتن بلیط رفت و برگشت میتوان ویزای شینگن را گرفت

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن ،اگر دعوت نامه داشته باشید شانس اخذ ویزا شما بیشتر است در غیر این صورت حتما باید رزرو هتل جزو مدارک شما باشد.

ف عبدالوند

اگر کسی که شاغل نیست ولی با دعوتنامه رسمی ،و‌محل سکونت و هزینه ها همه برعهده دعوت کننده باشد هم باید پرینت حساب ارائه دهد؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن به صورت توریستی، از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد و وجود دعوت نامه تنها مکفی نیست و باید پرینت حسابتون نیز ارایه دهید.اگر خودتون شاغل نیستید خانوادتون می توانن اسپانسر شما شوند و گواهی شغلی و مالی آن ها را ارایه دهید.

کوروش آخوندی

با سپاس فراوان از اطلاعات مفیدی که قرار دادید برای متقاضیات اخذ ویزا

ادمین

تشکر از حضور شما،در خدمت شما هستیم

مسعود حسینی

سلام ، آیا داشتن ویزای چین و روسیه وبلغارستان برای اخذ ویزای شینگن سوئد نمره منفی تلقی میشود

ادمین

سلام،با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد و در این صورت ویزای کشورهایی که ذکر کردید نمره منفی تلقی نمی شود بلکه گزینه مثبتی نیز می باشد.

محمود احمدی

منظورتونو دقیق متوجه نشدم میشه بیشترو توضیح بدین .من ۳تا دختر دارم بزرگ ۹سالشه دوتا کوچیکام ۲و۳ ساله هستن یعنی از طریق ویزای تحصیلی برای دخترم اقدام کنیم یا از طریق ویزای کار برای خودم

ادمین

میتونیم از طریق فرزندتون اقامت تحصیلی و سپس برای ویزای همراه اقدام کنیم.

طيبه ميرزايي

اطلاع رسانی تون عالی بود ممنونم

ادمین

ممنون از حضور شما

امین

سلام
برای اخذ ویزای شینگن صورتحساب بانکی نیاز هست یا اینکه گواهی تمکن مالی بانک ؟
اگر حساب ارزی داشته باشیم و ارائه دهیم هم تاثیری دارد ؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای شنگن،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد و در مورد حساب بانکی بله شما باید حتما تمکن مالی و گردش حساب خود را ارایه دهید حساب ارزی نیز متاثر است منتهی شما حتما باید حساب ریالیتون را ارایه دهید

نسیم حیدری

اگر بنده سند ملکی به نام را نداشته باشم چقدر درصد گرفتن ویزاتغییر میکند؟
در خانه پدری ساکن هستم

ادمین

سلام دوست عزیز… با توجه به اجماع شرایط شما اعم از تمکن مالی، سابقه سفر خوب، گواهی شغلی و مدارک ملکی میشه شانس ویزاتون رو تخمین زد.

ادمین

سلام دوست عزیز باید اجماع مدارک شما بررسی شود و بعد اظهار نظر بشود … سپاس از شما

ليلي اقايي

با سلام میخواستم بدونم من و دوست پسرم میخواهیم ویزا شینگن بگیریم و دوست پسرم جواز کسب و گردش مالی بسیار بالا دارد
١=ایشون بیمه نیستند ایا جواز کسب کافیست؟
٢=بنده گردش مالی ندارم ایا میتونم طی ١۵ روز گردشمو بالا ببرم؟؟

ادمین

سلام دوست عزیز در جواب سوال اول خدمت شما عرض شود که بله جواز کسب از مدارک شغلی محسوب میشود.
و در جواب سوال دوم اینکه برای شنگن گردش معقول و متناسب سه ماهه در حساب شما نیاز است.
مشاوران ما برای برسی این امر در خدمتتون هستن.

محمود احمدی

سلام هزینه شما چقدر میشه واینکه چقدر باید در کانادا باشیم که اقامت دائم بگیریم و چه شرایتی دارد

ادمین

سلام دوست عزیز برای ویزای توریستی ۵ ساله کانادا ۴۲۰ دلار کانادا هست که اجازه کار نخواهید داشت.
پذیرش تحصیلی ۵ میلیون تومان و ویزای تحصیلی کانادا هم ۶۰۰ دلار کاناداست که بعد از دو سال میتوانید برای ویزای کاری اقدام نمایید.
ممنون از سوال شما

محمود احمدی

آیا هزینه تحصیل با توجه به ویزایه تحصیلی برای دخترم به عهده خودم هستش یا دولت کانادا.ممنون از راهنمایتون

ادمین

سلام دوست عزیز بسته به دانشگاه (یا مدرسه) و شهریه آن ، در ابتدا تمکن مالی حداقل برای یک سال تحصیل و زندگی بر عهده شما خواهد بود.

محمد.ر

سلام ، من تمامی مدارک لازم رو اعم از گردش حساب و سند ملکی و … رو دارم
اما شغل من برنامه نویسی هست و پروانه کسب و بیمه ندارم (مدرکی دال بر اثبات شغلم ندارم) و بصورت کاملا شخصی کار میکنم اما درآمد خوبی دارم.
لطفا بفرمایید که آیا میتونم برای ویزای شنگن اقدام کنم ؟

ادمین

سلام ،از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهدو برای بررسی مدارک و جزئیات برای اقدام لطف بفرمایید با دفتر تماس گرفته و کارشناسان بخش شنگن ما صحبت فرمایید در خدمتتون هستیم

حدیث یگانه

سلام.من برای ویزای توریستی میخوام اقدام کنم.۳۲ سالمه.مجردم.سابقه کار و بیمه دارم.گردش حساب هم تقریبا دارم.ولی ملکی به نام خودم ندارم.میخوام ویزای توریستی بگیرم برای یک ماه.به نظرتون شرایطش رو دارم؟

Admin

سلام وقت بخیر از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد که با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید در صورتی که دارای سابقه سفر خوبی نیز باشید مشکلی جهت اقدام وجود ندارد و در مورد سند وجود آن الزامی نیست میتوانید جهت مشاوره رایگان به صورت حضوری و یا تلفنی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.

مهتا

سلام و خسته نباشید . دختر بالای ۱۸ سال که تحت تکفل پدرش هست و اشتغال به کار نداره میتونه همراه پدرش به هلند سفر کنه ؟ یا باید شخصا ویزا بگیره ؟

Admin

سلام وقت بخیر در هر حال باید برای اخذ ویزا اقدام فرمایید منتهی پدرتون اسپانسر شما خواهد شد و گواهی شغلی و مالی ایشون ارائه خواهید داد.با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

ارغنون فرشاد

سلام.من ٢۵ سال دارم.تمامی مدارک رو دارم و مجرد هستم.با برادر و خواهر و شوهر خواهرم قصد سفر به پاریس را داریم.(از طریق تور و برای گردش)
فقط من قبلا دوبار ترکیه و یک بار باکو سفر کرده ام.

Admin

سلام وقتتون بخیر ،به طور کلی از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید بهتر است مدارک شما توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گیرد با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم.

حسین

سلام خسته نباشید..من تو حراست بیمارستان کار میکنم و بیمه تامین اجتماعی هستم و نامه اشتغال به کار را دارم ..تمکن مالی بالای ۹۰میلیون دارم با بالای پنجاه برگه پرینت حساب…سنم هم ۲۷سالمه ولی سند ملکی ندارم..ایا میتوانم ویزای شینگن توریستی اقدام کنم؟؟…سابقه کار هم دارم…فیش حقوقی هم دارم..

Admin

سلام وقتتون بخیر ،با توجه به شرایطی که ذکر فرمودید دارای شرایط خوبی برای اقدام ویزا هستید منتهی برای اخذ ویزا سابقه سفر نیز متاثر می باشد سابقه سفر به کشورهای دارای لیبل معتبر نظیر چین ،روسیه ،بلغارستان کمک کننده است و وجود سند نیز الزامی نیست میتوانید جهت مشاوره و بررسی مدارک لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید.

فرناز

سلام وقت شما بخیر من برای یک کنفرانس میخوام به رم سفر کنم ایا بازم تمکن مالی و… از من میخوان و اینکه اگر همایش ٢ روز باشه و من ۵ روز بخوام ایتالیا بمونم میتونم اقدام کنم؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،بله میایست گواهی شغلی و مالی ارئه دهید و در مورد بازه اقامت معمولا بار اول ویزا شما یک ماهه با اقامت ۱۰ روز است و بازه زمانی ویزا توسط آفیسر سفارت مشخص خواهد شد.

مصطفی

سلام.
در صورتی که بخواهیم برای ویزای فرانسه یکی از والدین اسپانسر شوند، ایا نیاز هست که نامه اسپانسری ثبت رسمی و محضری شود؟ به جز نامه تمکن مالی که بانک صادر می کند ایا مدرک مالی دیگری هم از اسپانسر مورد نیاز هست؟

Admin

سلام وقتتون بخیر ،دوست عزیز میبایست شرایط و مدارک شما مورد بررسی قرار گیرد.مجرد هستید ؟شاغل نیستید؟میتوانید جهت مشاوره لطف کنید با دفتر تماس بگیرید.

مریم نصیری

درود
سندهای ملکی که سرقفلی هستند چگونه است پذیرفته میشوداز طرف سفارت برای ویزای شینگن؟

Admin

سلام در صورتی که سند یه نام داشته باشید میتوانید ارائه دهید.