تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل رادیسون آدمیرال تورنتو | هتلی شیک و دسترسی آسان به مرکز شهر

۲۲ مرداد ۱۳۹۶
هتل رادیسون آدمیرال تورنتو | هتلی شیک و دسترسی آسان به مرکز شهر

هتل رادیسون آدمیرال (Radisson Admiral)، تورنتو

کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد و این امر باعث شده است که توریست های فراوانی به سمت این کشور بیایند.در این راستا ما با جمع آوری اطلاعاتی در خصوص هتل رادیسون آدمیرال تورنتو قصد همراهی شما را در این مسیر داریم.

[aparat id=”dbZ6o”]


نگاه کلی به هتل رادیسون آدمیرال تورنتو

هتل رادیسون آدمیرال تورنتو هتلی شیک، بهترین جا برای دسترسی آسان به جاذبه های مرکز شهر و ساحل هاربرفرانت (Harbourfront)، پارک ها، سرگرمی ها و رستوران ها است. نمای این هتل به دریاچه مشرف است و به خیابان و بزرگراه گاردینر (Gardiner) نزدیک است. مهمان ها می توانند به ایستگاه مترو یونیون (Union) بروند و تا فرودگاه سوار خودروهای US Express شوند.شما میتوانید از راهنمایی همکاران ما در اقدام برای اخذ ویزای کانادا استفاده کنید.هتل رادیسون آدمیرال تورنتو 2

هتل دارای ۱۵۷ اتاق (بدون اجازه استعمال دخانیات و همراه داشتن حیوانات خانگی) در ۸ طبقه است. همه اتاق ها دارای وای فای رایگان، تماس داخلی رایگان، تلویزیون و کابل ۳۲ اینچی، قهوه ساز، یخچال کوچک، میز تحریر و اتو و میز اتو، سشوار و کنترل دما هستند. برخی اتاق ها هم شومینه، تلسکوپ و محوطه نشیمن بزرگ دارند.

اتاق ها دو تختخواب نیمه بزرگ و یک تختخواب بزرگ دارند.پارکینگ زیرزمینی با هزینه ۲۵ دلار به اضافه مالیات،بابت هر روز و بدون محدودیت ورود و خروج است.

رستوران های هتل رادیسون آدمیرال تورنتو

  • رستوران واترفرانت با صبحانه، ناهار و شام برای مهمانان در دسترس است.
  • کلبه واترفرانت از ۴ صبح تا ۱۰ شب باز است. غذاخوری روی پاسیوی پشت بام و خدمات بار هر فصل در پاسیو و تراس استخر اسپلش (SPLASH Pool Patio and Terrace) موجود است.
  • استارباکس هم قهوه مخصوص و کامل با شیرینی و ساندویچ در لابی ارائه می دهد.هتل رادیسون آدمیرال تورنتو 4

امکانات هتل رادیسون آدمیرال تورنتو

امکانات هتل شامل استخر فصلی روباز با نمای دریاچه اونتاریو، مرکز تناسب اندام، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، خشکشویی، باربری، روزنامه رایگان و اتاق ملاقات است.خدمات اتاق هم صبح و غروب موجود است.هتل رادیسون آدمیرال تورنتو 5

حوالی هتل رادیسون آدمیرال تورنتو چه مکان هایی قرار دارند؟

مرکز راجرز (Rogers)، برج سی ان، آکواریوم ریپلی (Ripley) و مرکز گردهمایی مترو تورنتو همگی در فاصله ۷ دقیقه ای با پای پیاده از هتل هستند. مرکز هاربور فرانت هم با پای پیاده ۴ دقیقه و مرکز ایر کانادا ۱۳ دقیقه دورتر است.

گشت و گذار در اطراف:

ایستگاه یونیون با پای پیاده ۱۱ دقیقه و فرودگاه بین المللی پییرسون تورنتو با خودرو ۱۹ دقیقه و با سرویس US Express 49 دقیقه راه است.

مزایای هتل رادیسون آدمیرال تورنتو
  • مهمان ها از هتل صمیمی، با موقعیت خوب و تمیز لذت بردند.
  • محل هتل برای دسترسی به بیشتر تورنتو عالی است. هاربورفرانت زیبای آن با سواحل کوچک شهری و جشنواره های تابستانی با بازی در مرکز ایر کانادا یا مرکز راجرز با پای پیاده قابل دسترسی هستند. رستوران ها، برج سی ان، آکواریوم ریپلی، مرکز گردهمایی و سیستم زیرزمینی پث (PATH) هم نزدیک هستند.
  • مهمان ها از اتاق های راحت راضی بودند. اتاق ها تمیز بود، تختخواب های بزرگی داشت و یک یخچال کوچک داشت. منظره بندر با پنجره های کف تا سقف، دکور شیک، کرکره های سبک کالیفرنیایی و کف چوبی هم خوب بود. بسیاری از حمام مدرن راضی بودند.هتل رادیسون آدمیرال تورنتو 7
  • کارکنان صمیمی، کارآمد و در مورد درخواست ها پیگیر بودند.
  • بعضی مهمان ها از نرخ های هتل با نرخ های پارک و اتاق هایش و وای فای آن راضی بودند. یکی از مهمان ها گفته است: «من این هتل را رزرو کردم و کاملا شگفت زده شدم. نه تنها مکانی عالی دارد بلکه نرخ هایش نیز عالی است و اتاق های جادار و راحتی دارد. کارکنانش از حد انتظار من بهتر بودند؛ خیلی صمیمی و خوش مشرب».
  • برخی مهمان ها از صبحانه و شام رستوران هتل راضی بودند. یک نفر نوشته: «رستوران غذاهای عالی داشت».
معایب هتل رادیسون آدمیرال تورنتو

گرچه نمره بالایی توسط مهمان ها داده شده است اما می گویند می شود خدمات را بهتر کرد. شکایت ها به این ترتیب هستند: هزینه خدمات اتاق زیاد است، خروجی دوش حمام کوچک است و چکه می کند، رستوران و سالن هم بی روح هستند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا، اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

canadianhotelguide

دسته بندی :هتل های کانادا

نظرات