تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

داشتن ویزای ژاپن چه کمکی در گرفتن سایر ویزاها به من می‌کند

نمی‌توان به این موضوع به طور دقیق و شفاف پاسخ داد، اما به طور کلی بنابر تجربه کارشناسان آژانس‌های معتبر گردشگری داشتن ویزای کشورهای مهم و معتبر دنیا نظیر ویزای استرالیا، ویزای انگلیس و ویزای ژاپن می‌تواند در دریافت سایر ویزاهای با ارزش دنیا نظیر ویزای کانادا و یا ویزای شنگن تاثیرگذار باشد. از آن جایی که ژاپن همواره جزو مطرح‌ترین کشورهای دنیا بوده و دارای پاسپورتی با اعتبار بالاست، دریافت هر یک از انواع ویزای کار، توریستی، تحصیلی ژاپن بسیار باارزش بوده و به پاسپورت متقاضی وزن و اعتبار دوچندانی می‌بخشد.
همواره از ویزای ژاپن و سایر کشورهای معتبر و مهم دنیا نظیر حوزه شینگن به منزله سابقه سفر مهم و تاثیرگذار در گرفتن سایر ویزاها یاد می‌کنند. سفر و حضور متقاضی به کشورهایی خوش‌نام‌ هم‌چون ژاپن، استرالیا و کانادا بدین معنی است که وی تنها به قصد سفر و گردشگری برای درخواست ویزا درخواست داده و از لحاظ کار و اقامت غیرقانونی جزو افراد قابل اطمینان به شمار می‌رود.
به بیانی دیگر داشتن ویزا و سابقه سفر ژاپن از نگاه آفیسر پرونده یک امتیاز مثبت بوده و موجب سهولت در دریافت ویزای سایر کشورهای معتبر دنیا می‌گردد.
به طور کلی هر اندازه در پاسپورت شما مهر و برچسب ویزای کشورهای معتبر دنیا نظیر انگلیس، آلمان، استرالیا، کانادا و ژاپن دیده شود و پاسپورت شما سفید نباشد، هرگونه شک و تردیدی مبنی بر اقامت و کار غیرقانونی در کشور مقصد از نگاه سفارت صادرکننده ویزا از بین خواهد رفت و با توجه به سابقه سفر پربار متقاضی و کامل‌بودن سایر مدارک، به احتمال زیاد آفیسر به درخواست ویزای وی پاسخ مثبت خواهد داد.
 مواردی نظیر سابقه سفر، برنامه سفر دقیق، مدارک مالی و ملکی مکفی، مدارک شغلی و جزئیات دیگر به راحتی در سرنوشت ویزاشدن و یا ریجکت درخواست شما تاثیر خواهد گذاشت، بدین خاطر بهتر است پیش از اقدام برای درخواست ویزا از مشاوره کارشناسان مجرب و با سابقه در این امر بهره ببرید.

[yasr_overall_rating size="medium"]
[yasr_visitor_votes size="medium"]