تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ثبت نام اینترنتی سفارت ژاپن چگونه است

بنابر اطلاعات وب‌سایت رسمی کنسولگری ژاپن هیچ‌گونه ثبت‌نام اینترنتی در سفارت این کشور موردنیاز نبوده و متقاضیان سفر و دریافت ویزای توریستی ژاپن می‌توانند بدون نیاز به دریافت وقت سفارت اینترنتی، به صورت حضوری به پیگیری امور ویزای خود بپردازند.
سفارت این کشور در خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک ۱۶۲ واقع شده و به استثنای روزهای جمعه و شنبه و تعطیلات رسمی از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ و ۱۲:۴۵ تا ۱۷:۰۰ آماده خدمت‌رسانی و رسیدگی به امور متقاضیان ایرانی دریافت ویزای ژاپن است.
البته متقاضیان ایرانی دریافت ویزای ژاپن می‌توانند با استفاده از آدرس پس الکترونیکی consular@th.mofa.go.jp و یا سایر راه‌های ارتباطی زیر با کنسولگری سفارت در ساعات اداری ارتباط برقرار کرده و پیگیری امور مرتبط با ویزای خود بپردازند.

  • تلفن : ۲۲۶۶۰۷۱۰(۲۱)۹۸+
  • فاکس: ۲۲۶۶۰۷۴۷(۲۱)۹۸+
  • فاکس بخش کنسولی : ۲۲۶۶۰۷۴۶(۲۱)۹۸+

بر این اساس متقاضیان می‌توانند بدون نیاز به ثبت‌نام اینترنتی سفارت ژاپن و تعیین وقت قبلی برای انجام اموری نظیر ثبت پرونده و یا دریافت راهنمایی از یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۰:۳۰ به کنسولگری این کشور در تهران مراجعه کرده و در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه بین ساعت‌های ۱۳ الی ۱۵ از خدمات پاسخگویی و راهنمایی تلفنی کنسولگری ژاپن با شماره‌های ۲۲۶۶۰۷۱۰ و یا فاکس ۲۲۶۶۰۷۴۶ استفاده نمایند.
هم‌چنین متقاضیان می‌توانند پس از گذراندن امور مربوط به ارائه مدارک سفر و پرداخت هزینه ویزا برای دریافت جواب درخواست ویزای ژاپن طی روزهای یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۶ در محل سفارت حضور یابند.
متقاضی می‌تواند به صورت شخصی و یا از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر در محل سفارت این کشور حضور یافته و پروسه اخذ ویزا را طی نماید.

[yasr_overall_rating size="medium"]
[yasr_visitor_votes size="medium"]