تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تحقیقات پس از دکترا | هدف از تحقیقات و شرایط ورود

۲۵ آبان ۱۳۹۴
تحقیقات پس از دکترا | هدف از تحقیقات و شرایط ورود

تحقیقات پس از دکتری

دوره تحقیقات پس از دکترا دوره‌ای از تحقیقات آکادمیک است که بعد از به اتمام تحصیلات و کسب مدرک دکترا توسط محققان طی می‌کنند، که معمولا به مدت ۵ سال و قبل از پیدا کردن شغل ثابت آکادمیک است .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما باشید.


هدف از تحقیقات پس از دکترا

تحقیقات پس از دکترا :هدف از دوره ‌های فوق دکترا کسب مهارت ‌های تحقیقاتی لازم و عمیق‌ تر شدن تخصص و دانش فرد در موضوعاتی خاص می باشد. قسمتی از وظایف یک موسسه دانشگاهی یا تحقیقاتی ارائه  دوره ‌های فوق دکتری می باشد و همچنین انتظار می‌رود که این دوره به تولید محتوای علمی و چاپ مقاله ای بین المللی در ژورنال های معتبر دنیا منجر شود. در بعضی از کشورهای دنیا، طی کردن دوره ی فوق دکتری باعث دریافت مدرکی رسمی و جداگانه ای می‌شود، اما در حالی که در دیگر کشورها  به این صورت نمی باشد و طی کردن این دوره‌ ها فقط به شکل یک سابقه ی تحقیقاتی برای افراد در رزومه ی آنها ثبت می‌شود.

معمولاً محقق در دوره ی Post-Doc با بستن قرار دادی رسمی یا با بورس تحصیلی حمایت مالی می‌شود. محقق در دوره ی  Post-Doc معمولا به صورت مستقل بر روی موضوعی جداگانه می باشد اما در همراه با یک استاد راهنما کار می‌کنند.

درباره دوره Pre-PhD

دوره ی Pre-PhD برای دانشجویانی است که قصد دارند در مقطع دکتری ادامه ی تحصیل دهند. این دوره دارای کلاس های فشرده ی زبان انگلیسی با روش های پژوهشی و آموزش مهارت های مطالعه است تا  موفقیت دانشجویان از این طریق در مقطع دکتری تضمین گردد.

شما با گذراندن این دوره آمادگی بهتری را  برای گذراندن دوره ی PhD و انواع گسترده ای از ماژول های تخصصی را در رشته ی تخصصی خود کسب می کنید. ماژول PhD authoring این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید دامنه ی تحقیقات خود را افزایش دهید و همین امر در نهایت تاثیر بسزایی در پایانه نامه شما می گذارد.

این برنامه از طریق اساتید مجربی مدیریت می شود که شما را در یافتن استاد راهنمای  PhD، در تنظیم پروپزال و فرایند های پذیرش از دانشگاه کمک خواهند کرد. حوزه های دوره ی تحقیقاتی PhD از مدیریت و آموزش تا موسیقی درمانی و کاردیولوژی یا همان قلب شناسی گسترده است. در هر بخش استاد راهنمای مجزایی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است که آنها را در درخواست و شرکت در طیف جامعی از دانشگاه ها و رشته ها یاری می کنند.

شرایط ورود

با کسب نمرات خوب در مدرک کارشناسی و مدرک کارشناسی ارشد و یا مدرک معادل آن با حداقل نمره ی تعیین شده در تافل یا آیلتس فارغ التحصیلان دانشگاه ها می توانند در این دوره شرکت نمایند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

دسته بندی :آمریکا

نظرات