تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بندر دارلینگ هاربر سیدنی | چند جاذبه معرف در یک مجموعه

۳ تیر ۱۳۹۶
بندر دارلینگ هاربر سیدنی | چند جاذبه معرف در یک مجموعه

 بندر دارلینگ هاربر سیدنی

آیا تماشای یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی استرالیا که به بندر دارلینگ هاربر معروف است برای شما لذت بخش خواهد بود.در این راستا ما با انتشار این مقاله اطلاعات کافی برای سفر به بندر دارلینگ هاربر را در اختیار شما خواهیم گذاشت.


خصوصیات بندر دارلینگ هاربر

بندر دارلینگ هاربر(Darling Harbour) در سیدنی، یکی از چشم نواز ترین جاذبه های استرالیا و بندرگاه های دنیا بحساب می آید که سالیانه توریست ها و شهروندان زیادی برای گذراندن ایامی لذت بخش سفر خود به این مکان می آیند. آب اقیانوس آرام که در میان این مراکز به آرامی جریان دارد با نورپردازی زیبا اش،روح انسان را جلا می دهد.بندر دارلینگ 1

دارلینگ هاربر یکی از بنادر نزدیک به مرکز شهر سیدنی در نیو ساوت ولز استرالیا استکه به طور مستقل توسط دولت ولز جنوبی اداره می شود، محوطهای که در حومه غربی منطقه تجاری – مرکزی سیدنی قرار دارد.

بندر دارلینگ2

جاذبه ها و تفریحات بندر دارلینگ هاربر

محبوب ترین جاذبه های سیدنی در این مکان ، یک جا حاضر هستند. جاذبه های بی شمار اطراف دارلینگ هاربر باعث تشویق این افراد به بازدید از آن می شود .از جمله این جاذبه ها مرکز خرید(Harbour Side)، آکواریوم سیدنی با بیش از ۱۱۵۰۰ نوع از جانوران آبزی، موزه دریا نوردی استرالیا ، باغ چینی دوستی ، سالن سینمای آی مکس و موزه نیروگاه میباشد که از مکان های دیدنی اطراف این بندر هستند .

این بندر یک حوزه پر جنب و جوش است  که فقط ۱۰ دقیقه پیاده زمان لازم است تااز مرکز شهر سیدنی به آن برسید و در یکی از بزرگترین و بهترین مراکز خرید و تفریح و سرگرمی ، در تقویم خود ، یک روز با اتفاقات فراغت عالی داشته باشید.بندر دارلینگ4

تارخچه بندر دارلینگ هاربر

این بندر به نام ناوبان یکم ژنرال راف دارلینگ (Ralph Darling) که از سال ۱۸۲۵ تا ۱۸۳۱ فرماندار نیوساوت ولز بود نامگذاری شد و درحقیقت بخشی از بندر تجاری سیدنی (شامل Durling Habour Railway Goods Yards) محسوب می شد .زمین های اطراف این بندر قبلا تنها برای حمل و نقل و انتقال راه آهن استفاده می شده است و بازدید کننده چندانی نداشته است و تقریبا متروکه محسوب می شد.

بندر دارلینگ5تحقیقات و توصیه ها در مورد این منطقه متروک تا اواسط و حتی اواخر سال ۱۹۸۰ نیز ادامه داشت تا اینکه این محل به منظور ایجاد گذرگاه های عابر پیاده و گردشگری شروع به پیشرفت کرد و مستقیما نظارت ایالت نیو ساوت ولز قرار گرفت.بندر دارلینگ6

این بندرگاه محل برگزاری بازی های المپیک ۲۰۰۰ سیدنی و محل جلسه های مهم و کلیدی APEC استرالیا در سال ۲۰۰۷ بود و همچنان در شهر سیدنی همچون ستاره می درخشد.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت استرالیا،اخذ ویزای استرالیا و در نهایت اقامت در استرالیا با تور استرالیا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع

vaghtsefaratuk

 

دسته بندی :استرالیا

نظرات