تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پارک رجنت لندن | پارکی شلوغ و پر جنب و جوش با امکانات ورزشی

۸ مرداد ۱۳۹۶
پارک رجنت لندن | پارکی شلوغ و پر جنب و جوش با  امکانات ورزشی

پارک رجنت (Regent)، لندن

پارک رجنت لندن که از زمان هنری هشتم به عنوان بخشی از لندن محسوب می شود یکی از بزرگترین پارک های شهر بوده و جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است. این پارک دارای ساختمان های قرن نوزدهمی است که به سبک معماری معروف به Regency طراحی شده اند.

[aparat id=”0De3E”]


تاریخچه و منشاء پارک رجنت لندن

منطقه ای که بعدها به عنوان پارک رجنت لندن شناخته شده در ابتدا در سال ۱۵۳۸ توسط پادشاه هنری هشتم به عنوان شکارگاه مورد استفاده قرار میگرفته است. این مکان که در اصل تا سال ۱۶۴۶ به عنوان پارک Marylebone نامیده می شد و عموماً به عنوان زمین کشاورزی مورد استفاده قرار می گرفت مکانی برای «شکار سلطنتی» بود. در ۱۸۱۱، معمار مشهور John Nash با توجه به درخواست شاهزاده Regent، پارک را به شکل کنونی خود در آورد.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت انگلیس و سفر به این کشور از جاذبه های این پارک نهایت لذت راببرید.

با توجه به ۱۶۶ هکتاری که باید طراحی می شدند، Nash نقشه های بزرگی را برای پارک Regent در سر داشت. به دلیل گرد بودن شکل پارک می توانست یک کانال، دریاچه و ۵۶ ویلا را داشته باشد اگرچه تنها هشت مورد ساخته شده و تنها دو مورد از آن ها باقی مانده است: St. John’s Lodge و The Holme.

پارک رجنت لندن کنونی

پارک Regent قرن بیست و یکم، مکانی شلوغ و پر جنب و جوش است. پارک دارای تعدادی امکانات ورزشی می باشد مانند زمین های تنیس و Hub که یک غرفه ورزشی عمومی است. در مرکز پارک باغ وحش لندن قرار گرفته است. که مکان ده ها پستاندار، پرنده، بی مهره، و ماهی است و بازدیدکنندگان با هر سن و سالی عاشق این باغ وحش خواهند شد و در تمام طول سال نیز باز می باشد. تئاتری روباز هم وجود دارد که نمایش هایی را از شکسپیر تا رودریگوئز و همرشتاین برگزار می کند. فصل تئاتر برای ۱۵ هفته و از اوایل ماه جون تا اواسط ماه سپتامبر می باشد. یک گروه موسیقی هم منجر به سرگرمی بیشتر افراد می شود.

این پارک همچنین مکانی حائز اهمیت برای حیات وحش می باشد، به ویژه به دلیل باغ وحش «دوست دار حیات وحش» که به تازگی به آن اضافه شده است. علاقه مندان به گل ها هم از تماشای باغچه رنگارنگ ملکه ماری، باغچه گل های رزی که پس از همسر پادشاه جورج ششم نامگذاری شده، لذت خواهند برد. باغ های دیگر عبارتند از باغ های Avenue رسمی، باغ های English غیر رسمی تر که در مجاورت آن واقع شده اند و باغ St. John’s Lodge که متعلق به یکی از ویلاهای پارک است. این ویلا ملک خصوصی است اما بخشی از باغ آن در معرض دید عموم قرار دارد.پارک رجنت لندن 4

امکان استفاده از قایق های پارویی و پدالی هم در دریاچه زیبای واقع در پارک رجنت وجود دارد که می توانید آن ها را از مکان قایق ها اجاره کنید. علاوه بر اینها، تئاتر کوچک دیگری هم در نزدیکی دریاچه قرار گرفته است.

معماری ساختمان های اطراف پارک رجنت لندن

پارک به وسیله ساختمان هایی که به شیوه ای مشهور به معماری Regency ساخته شده اند احاطه شده است، شیوه ای که توسط John Nash برای پروژه هایی که بخشی از «توسعه کلان شهر» شاهزاده Regent بودند اجرا گردید.

از سال ۱۸۲۱ تا ۱۸۲۷ حدود ۱۰ تراس در اطراف پارک Regent ساخته شدند، گروهی از ساختمان های بزرگ که به جای ساختمان های آجری مرسوم آن دوران ساخته شدند. زیباترین تراس Cumberland است، مجموعه ای متشکل از ۳۱ ساختمان که به لطف معماری نئو کلاسیک خود همانند یک کاخ بزرگ به نظر می رسند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت انگلیس،اخذ ویزای انگلیس و در نهایت اقامت در انگلیس با تور انگلیس پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

aviewoncities

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات