تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پارک لیک دیستریکت انگلیس | آشنایی با مرکز ماجراجویی های لندن

۹ مرداد ۱۳۹۶
پارک لیک دیستریکت انگلیس | آشنایی با مرکز ماجراجویی های لندن

پارک لیک دیستریکت انگلیس

انگلیس کشوری پراز جاذبه های توریستی فراوانی است ، یکی از این جاذبه ها پارک لیک دیستریکت انگلیس است که به پایتخت ماجراجویی لندن شهرت دارد.بازدید از این پارک میتواند برای هر فردی جز تجربه های جدید باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما باشید.

[aparat id=”YgEhe”]

معرفی پارک لیک دیستریکت انگلیس

پایتخت ماجراجویی لندن یعنی پارک لیک دیستریکت ، مکانی فوق العاده برای والدینی است که به دنبال داشتن تفریح با فرزندانشان هستند. این پارک مناسب برای تمام فصول که در شمال انگلیس واقع شده است، یک محوطه ی بزرگ (۲۳۶۲کیلومترمربعی) شگفت انگیز است که کودکان می توانند آزادانه در فضای پوشیده از کوه ها و دریاپه های یخی آن به جست وخیز بپردازند. حال به برخی از امکانات این پارک مناسب برای افراد خانواده، می پردازیم:شما میتوانید با همراهی ما در گرفتن وقت سفارت انگلیس مسیر آسوده تری را انتخاب کنید.

تفریحات پارک لیک دیستریکت انگلیس

لیک دیستریکت، بهترین جاده های انگلیس را دارد! مناظر این جاده های باریک و پرپیچ وخم و بدون ترافیک، نفس را از آدمی می گیرد. همچنین با کرایه ی اسب میتوانید از تجربه ی حمل ونقل کلاسیک بریتانیا لذت ببرید. در این سفر احتمالاً از دیدن خیابان های پرهیاهوی منطقه ی تجارتی “بونس ویندرمر” شگفت زده خواهید شد. در پایان این گردش، به هتل “بلسفیلد لاورا اشلی” بروید و از صرف ناهار در ایوان مشرف به دریاچه ی ویندرمر لذت ببرید.

همچنین کسانی که به دنبال تجربه ی مسابقات ماشین سواری هستند، می توانند ماشین “لوتوس الیز” را امتحان کنند و به غرش موتور آن هنگام گذر از دره های لیک دیستریکت و رفتن از “گریت لنگدیل” به سمت مسیر خطرناک “راینوس” گوش فرادهند. اما باید به شما هشدار دهیم که این امر مناسب افرادی که قلب ضعیفی دارند نیست!پس از این ماجراجویی هیجان انگیز، می توانید به موزه ی موتور “لیکلند” در جنوب دریاچه ی ویندرمر رفته و “بلوبرد”(شکننده رکورد سرعت روی آب) را از نزدیک ببینید.

غرق در ابرها در پارک لیک دیستریکت انگلیس

تجربه ی فراموش نشدنی سفر با بالون هوای گرم و پرواز برفراز بزرگترین دریاچه های انگلیس را به همراه خانواده ی خود از دست ندهید. پس از این بالون سواری مهیج و محظوظ شدن از چشم انداز زیبای لیک دیستریک، از نوشیدن نوشیدنی محلی لذت ببرید. البته این تجربه مناسب کودکانی که ترس از ارتفاع دارند نیست. دوربین خود را نیز به همراه داشته باشید تا از شکارعکس های فوق العاده ی این سفر بی نصیب نمانید.پارک لیک دیستریکت 4

فلای بورد و و قایق سواری در پارک لیک دیستریکت انگلیس

قایقی را در دریاچه ی “کونیستون” به صورت دربست کرایه کنید تا به کشف کاملاً خصوصی جزیره ی “وایلد کت” (ذکر شده در رمان پرستوها و آمازون ها) بپردازید. آرتور رنسور، رمان معروف کودکان “پرستوها و آمازون ها” را هنگامی که در لیک دیستریکت زندگی می کرد نوشت. پس با به همراه داشتن تلسکوپ و اسباب پیک نیک، راهی ماجراجویی خانوادگی خود در این دریاچه شوید.

امکانات زیاد دیگری نیز در این ناحیه وجود دارد که شما را به سمت تفریحات آبی می کشاند. به گونه ای که ممکن است قایق خود را رها کرده و به سراغ فلای بورد خلیج “لاو وود” بروید. این تفریح فوق العاده هیجان انگیز یعنی فلای بورد وسیله ایست که با پمپاژ و فشار آب، شما را برروی هوا معلق می کند. ازآنجاییکه ویندرمر، بزرگترین دریاچه ی انگلیس است، پس فرصت های زیادی برای دیوانگان سرعت برای رسیدن به اوج هیجان وجود دارد؛ ازجمله اسکی روی آب و بوردسواری. نهایتاً این تجربه های شگفت انگیز، برای اعضای خانواده تان تبدیل به گنجینه ای به یادماندنی خواهدشد.

حیات وحش پارک لیک دیستریکت انگلیس

کودکان در “بسنت ویت” واقع درحوالی پارک حیات وحش لیک دیستریکت نیز احتمالاً انرژی زیادی خواهند سوزاند. زیرا ازنظر طبیعی و زیبا بودن کمتر از پارک حیات وحش نیست. این منطقه ی آرام که در شمال دریاچه قراردارد، با داشتن تپه های ملایم و دریاچه ی آرام و نیز مناظری چشم گیر از کوهستان ها، آرامش و آسودگی را برای افراد به ارمغان می آورد.پارک لیک دیستریکت 6

ورزش انگلیسی شکار شاهین اخیراً با مجهزشدن به آخرین مدل ماشین های “بنتلی” و تجهیزات لوکس ویژه ی شکار شاهین، به دوران محبوبیت خود بازگشته است. حس لرد بودن را تجربه کنید و با به همراه داشتن شاهین با خود در محوطه ی یک خانه ی محلی انگلیسی به پیاده روی رفته تا از این تجربه ی باشکوه “پرواز عقاب ها” بهره مند شوید. دوربینتان را برای گرفتن عکس هایی فوق العاده از این تفریح اعیانی فراموش نکنید.

همچنین صدها گونه ی عجیب وغریب در این منطقه ی بکر و دست نخورده به چشم می خورند که با وجود کافه ای عالی و محیطی مناسب برای بازی کودکان، روزتان را به بهترین نحو خواهد ساخت.

چالش در پارک لیک دیستریکت انگلیس

به ماجراجویی “کونگ” در “کسویک” بروید تا ببینید که در این جاذبه تفریحی چه کسی سلطان جنگل است! دیوار یخی این بخش، تجربه ایست که هرگز فراموش نخواهید کرد. بزرگسالانی که خواهان چالش هستند نیز می توانند اردوی خصوصی “اورست” را که شبیه سازی شده از کوه اورست، مجهز به نردبان و طناب مخصوص است امتحان کنند. قطعاً کودکان و بزرگسالان هیجان زیادی را در این چالش که دارای بلندترین نردبان اروپاست تجربه خواهند کرد.پارک لیک دیستریکت 8

بخشی متمرکز بر بازی کوچکترها نیز وجود دارد که امکانات زیادی را در اختیار آنها قرار می دهد؛ ازجمله کوه نوردی، غارنوردی، پل طنابی و اژدها!

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت انگلیس،اخذ ویزای انگلیس و در نهایت اقامت در انگلیس با تور انگلیس پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

aluxurytravelblog

دسته بندی :انگلیس

نظرات