تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ثبت نام آنلاین ویزای کانادا – راهنمای ثبت نام در سایت سفارت کانادا

۶ تیر ۱۳۹۷
ثبت نام آنلاین ویزای کانادا – راهنمای ثبت نام در سایت سفارت کانادا

بی‌تردید ثبت نام آنلاین ویزای کانادا در حال حاضر یکی از بهترین روش‌ها جهت اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان محسوب می‌شود. روشی در ظاهر ساده که با پر کردن فرم درخواست آنلاین ویزای کانادا در سایت رسمی سفارت کانادا آغاز می‌گردد و پس از بررسی‌های اولیه، متقاضی به همراه نامه انگشت نگاری به یکی از دفترهای وابسته به سفارت (همچون VFS) مراجعه کرده و پس از بررسی‌های نهایی، ویزای خود را دریافت می‌کند. اما همین مسیر ساده پیچیدگی‌ها و اصطلاحا ریزه کاری‌هایی دارد که قصد داریم در این نوشتار به آنها بپردازیم.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

همانگونه که در مطلب مربوط به ویزای مولتی کانادا یا همان ویزای ۵ ساله کانادا به آن اشاره شد، جهت راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا، ۲ عامل بسیار مهم و حیاتی در موفقیت درخواست آنلاین ویزای کانادا ایفای نقش می‌کنند:

  1. تکمیل درست، دقیق و شفاف فرم درخواست ویزا
  1. افسر مهاجرت

در واقع همه چیز برای موفقیت پرونده درخواست ویزا کانادا به این دو عامل بستگی دارد و کوچکترین نقص و یا تناقضی در اطلاعات وارد شده، بلافاصله به ریجکت شدن متقاضی توسط افسر مهاجرت خواهد انجامید.


در همین رابطه بخوانید: دلایل ریجکت ویزای کانادا


در ادامه در رابطه با راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بیشتر صحبت می‌کنیم تا کمی با ساختار ظاهری و نحوه تکمیل آن آشنا شوید.
پس از ورود به سایت رسمی سفارت کانادا می‌بایست یک حساب کاربری برای متقاضی ایجاد شود و کلیه اطلاعات مربوط در جای خود آپلود شود. پس از پر شدن فرم مربوط یک شماره پیگیری در اختیار متقاضی قرار گرفته و پرونده وارد مرحله بررسی‌های اولیه قرار می‌گیرد.
توصیه گروه ویزا و پیکاپ پاسپورت هولدینگ نیلگام به متقاضیان عزیز این است که با توجه به اهمیت پر شدن دقیق این فرم و همچنین حساسیت افسر مهاجرت نسبت به نقص مدارک و از همه مهمتر اینکه پس ازثبت نام آنلاین ویزای کانادا، امکان حذف و اضافه مدارک وجود نخواهد داشت، ابتدا با دانلود فرم درخواست ویزای توریستی کانادا بطور دقیق در جریان اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای تکمیل پرونده قرار بگیرند و سپس برای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

همانگونه که اشاره شد نخستین گام برای درخواست آنلاین ویزای کانادا ایجاد یک حساب کاربری انحصاری و تکمیل فرم از سایت رسمی سفارت کانادا است. مراحل کلی و راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به شرح زیر است:

  1. ایجاد یک حساب کاربری انحصاری و تکمیل فرم
  1. پرداخت آنلاین هزینه های مربوط به ویزا و انگشت نگاری
  1. دریافت برگه تاییده درخواست به همراه شماره پیگیری
  1. دریافت نامه انگشت نگاری
  1. حضور در یکی از سفارت خانه های کانادا برای انگشت نگاری
  1. بررسی نهایی و اعلام قبول درخواست ویزا
  1. مراجعه مجدد به سفارت برای تحویل پاسپورت و اخذ ویزا

مطلب مرتبط: نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا


درخواست آنلاین ویزای کانادا

چند نکته بسیار مهم در موارد بالا وجود دارد که هر یک می‌تواند در تسهیل و تضمین هرچه بیشتر ویزا شدن درخواست شما تعیین کننده باشد:

  1. بدون پرداخت آنلاین هزینه‌های مربوط به ویزا و انگشت نگاری، درخواست شما برای ویزای کانادا ثبت نهایی نمی‌شود بنابراین درصورتی که به کارت‌های اعتباری برای پرداخت بین المللی دسترسی ندارید، هولدینگ نیلگام از طریق حساب‌های قابل پیگیری مجموعه در خارج از ایران این امکان را فراهم می‌کند
  1. اگرچه برای انگشت نگاری نیاز به تعیین وقت قبلی نیست و تنها با در دست داشتن نامه انگشت نگاری می توانید برای مثال به سفارت کانادا در گرجستان مراجعه کنید اما با توجه به ترافیک متقاضی و مسافر در فواصل زمانی گوناگون در هر یک از دفاتر VAC، اطلاع از زمان مناسب برای مراجعه می‌تواند موجب صرفه جویی در هزینه ها و زمان شود.
  1. تمامی درخواست‌های آنلاین ویزای کانادا برای ایرانیان برای بررسی نهایی به سفارت کاناد در آنکارا ارجاع داده می شود و در نهایت می بایست برای دریافت ویزا به این دفتر مراجعه شود.
  1. با خدمات پیکاپ، نیازی نیست فرد متقاضی ۲ بار (بار اول برای انگشت نگاری و بار دوم برای تحویل پاسپورت و اخذ ویزا) به خارج از کشور سفر کند. مجموعه نیلگام با در اختیار داشتن مجوز رسمی از پلیس مهاجرت می‌تواند با ارائه خدمات پیکاپ ویزا، پاسپورت شما را به آنکارا برده و به همراه نتیجه ویزا بازگرداند.
آنلاین برای ویزای کانادا اقدام کنیدثبت نام کنید

متقاضیان از زمان دریافت نامه انگشت نگاری به مدت یک ماه فرصت دارند به هر یک از سفارت‌های کانادا در هر کشوری که تمایل دارند مراجعه کنند. پس از تایید نهایی و قبول درخواست ویزا نیز متقاضی می‌بایست به همراه نامه Pass Request و پاسپورت خود به یکی از مراکز انگشت نگاری (VAC) مراجعه نماید.

مزیت‌های درخواست آنلاین ویزای کانادا

بدلیل تعطیلی سفارت کانادا در تهران و اطلاعیه کنسولگری این کشور، متقاضیان ایرانی دریافت ویزا می‌توانند از طریق ثبت نام آنلاین و انگشت نگاری در سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه (مشاهده اطلاعات و آدرس سفارت کانادا در ترکیه و سایر شهرها) پیگیر پرونده خود باشند. اگرچه تعطیلی سفارت کانادا در تهران مشکلاتی برای متقاضیان ایجاد می‌کند اما ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به نوبه خود از مزایایی برخوردار است که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  1. پاسخ دهی بهتر
  1. پیگیری راحت تر پرونده از طریق کد پیگیری
  1. امکان پرداخت آنلاین هزینه ویزا و انگشت نگاری
  1. صرف نامه انگشت نگاری برای مراجعه به سفارت کفایت می‌کند و نیاز به مدرک دیگری نیست

نکته مهم در این بین توجه به لزوم درج محل مناسب برای متقاضی جهت انگشت نگاری است. به بیان دیگر متقاضی می بایست در زمان تکمیل فرم، سفارت مد نظر خود جهت انگشت نگاری را قید کند. در حال حاضر متقاضیان می‌توانند برای این موضوع به دفتر انگشت نگاری کانادا در تفلیس، آنکارا، استانبول، باکو، دبی، ابوظبی و دفتر انگشت نگاری کانادا در ارمنستان (ایروان) مراجعه نمایند.
هولدینگ نیلگام با برخورداری از دفاتر و کارگزاران برون مرزی خود خدمات ویژه‌ای در این مرحله ارائه می‌دهد. برای مثال متقاضیانی که مایل به انگشت نگاری سفارت کانادا در ارمنستان هستند می‌توانند صدور بلیط و رزرو هتل در ایروان را از طریق مجموعه ما انجام داده و در روز انگشت نگاری علاوه بر ترانسفر رفت و برگشت از همراهی کارگزار نیلگام در این شهر و حتی ترجمه و پر کردن فرم مربوطه نیز بهره مند شوند. این خدمات علاوه بر تسهیل و تسریع روند کار این امکان را به شما می دهد تا پس هماهنگی با لیدر فارسی زبان، بدون نیاز به معطلی در صف‌های طولانی سفارت برای انگشت نگاری، در کمترین زمان ممکن مراحل انگشت نگاری خود را طی کنید.

نمایندگی نیلگام در آنکارا

در پایان و پیش از جمع‌بندی نهایی ذکر چند نکته مهم دیگر می‌تواند کمک بسیاری در موفقیت درخواست آنلاین ویزای کانادا از یک سو و کاهش چشم گیر هزینه‌ها و زمان از سوی دیگر داشته باشد:

  1. مرکز انگشت نگاری برای ویزای کانادا در ارمنستان بدلیل ترافیک کمتر کاری و تعطیلی‌های کمتر و همچنین استقرار دفتر هولدینگ نیلگام در ایروان یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما در مقایسه با دیگر دفاتر VAC است.
  1. مزیت دیگر این دفتر در مقایسه با دیگر دفاتر انگشت نگاری، نظم بیشتر و نرخ بالاتر موفقیت درخواست‌ها است.
  1. اگرچه پاسخ‌دهی در مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا کمی سریعتر است اما در اکثر مواقع ترافیک متقاضی موجب می‌شود حتی دور روز زمان نیاز باشد تا نوبت انگشت نگاری فرا برسد.
  1. البته مرکز انگشت نگاری آنکارا از منظر قیمت به صرفه‌تر از دیگر مراکز است. هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در آنکارا ۶۵ لیر است درحالیکه این رقم برای مراکز غیر از ترکیه تا ۱۵۰ دلار افزایش می‌یابد.
  1. به دلیل برخی ملاحضات، مرکز انگشت نگاری کانادا در امارات چندان توصیه نمی‌شود! تجربه ما نشان می‌دهد بهتر است مراحل بررسی درخواست ویزای کانادا برای ایرانیان در دفتری خارج از کشورهای حوزه خلیج فارس صورت پذیرد.

هولدینگ نیلگام با هدف رفاه حال مشتریان خود ۲ پرواز هفتگی یک روزه (یکشنبه ها و چهارشنبه ها) از تهران به مقصد آنکارا دارد که البته با هدف تسریع خدمات پیکاپ ویزا طرح ریزی شده است تا مدارک متقاضیان هر هفته بطور منظم به سفارت کانادا در آنکارا برسد.

انگشت نگاری ویزای کانادا در آنکارا

در پایان بار دیگر تاکید می‌کنیم پر کردن فرم آنلاین درخواست ویزای کانادا اگرچه در ظاهر روندی ساده دارد اما در واقع بسیار حساس و مستلزم دقت بسیار است. کوچکترین اشتباهی در هنگام درج مطالب به سادگی رفع و رجوع نخواهد شد و متاسفانه امکان اصلاح و اضافه کردن مدارک جز در مواردی خاص پس از ثبت نام نهایی وجود ندارد. بنابراین هولدینگ نیلگام با میانگین سالانه ۲۰۰۰۰ پیکاپ پاسپورت، ۳۰۰۰ وقت سفارت اخذ شده و ۱۰۰۰ ویزای موفق برای کشور کانادا آماده ارائه خدمات تخصصی به متقاضیان محترم خواهد بود.
تیم‌های تخصصی نیلگام که هر کدام و در مراحل مختلف، چندین و چند بار مدارک و اطلاعات متقاضی را چک و دابل چک کرده و بخش به صورت مجزا ایرادات و نواقص احتمالی پرونده را برطرف می‌کنند. روندی که در نهایت که نتیجه روشن را درپی خواهد داشت که درخواست شما برای ویزای کانادا از بیشترین شانس موفقیت برخوردار باشد.

دسته بندی :کانادا

نظرات

محمد

خیلی ممنون برای اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید.
سئوال اینجاست که بعد از انگشت نگاری زمان انتظار برای جواب درخواست چه مدت طول میکشد؟

سلام خواهش میکنم معمولا به طور میانگین حدود یک ماه جواب طول میکشه که بیاد