تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

ثبت نام آنلاین ویزای کانادا – راهنمای ثبت نام در سایت سفارت کانادا

۶ تیر ۱۳۹۷
ثبت نام آنلاین ویزای کانادا – راهنمای ثبت نام در سایت سفارت کانادا

بی‌تردید ثبت نام آنلاین ویزای کانادا در حال حاضر یکی از بهترین روش‌ها جهت اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان محسوب می‌شود. روشی در ظاهر ساده که با پر کردن فرم درخواست آنلاین ویزای کانادا در سایت رسمی سفارت کانادا آغاز می‌گردد و پس از بررسی‌های اولیه، متقاضی به همراه نامه انگشت نگاری به یکی از دفترهای وابسته به سفارت (همچون VFS) مراجعه کرده و پس از بررسی‌های نهایی، ویزای خود را دریافت می‌کند. اما همین مسیر ساده پیچیدگی‌ها و اصطلاحا ریزه کاری‌هایی دارد که قصد داریم در این نوشتار به آنها بپردازیم.

راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

همانگونه که در مطلب مربوط به ویزای مولتی کانادا یا همان ویزای ۵ ساله کانادا به آن اشاره شد، جهت راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا، ۲ عامل بسیار مهم و حیاتی در موفقیت درخواست آنلاین ویزای کانادا ایفای نقش می‌کنند:

  1. تکمیل درست، دقیق و شفاف فرم درخواست ویزا
  1. افسر مهاجرت

در واقع همه چیز برای موفقیت پرونده درخواست ویزا کانادا به این دو عامل بستگی دارد و کوچکترین نقص و یا تناقضی در اطلاعات وارد شده، بلافاصله به ریجکت شدن متقاضی توسط افسر مهاجرت خواهد انجامید.


در همین رابطه بخوانید: دلایل ریجکت ویزای کانادا


در ادامه در رابطه با راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا بیشتر صحبت می‌کنیم تا کمی با ساختار ظاهری و نحوه تکمیل آن آشنا شوید.
پس از ورود به سایت رسمی سفارت کانادا می‌بایست یک حساب کاربری برای متقاضی ایجاد شود و کلیه اطلاعات مربوط در جای خود آپلود شود. پس از پر شدن فرم مربوط یک شماره پیگیری در اختیار متقاضی قرار گرفته و پرونده وارد مرحله بررسی‌های اولیه قرار می‌گیرد.
توصیه گروه ویزا و پیکاپ پاسپورت هولدینگ نیلگام به متقاضیان عزیز این است که با توجه به اهمیت پر شدن دقیق این فرم و همچنین حساسیت افسر مهاجرت نسبت به نقص مدارک و از همه مهمتر اینکه پس ازثبت نام آنلاین ویزای کانادا، امکان حذف و اضافه مدارک وجود نخواهد داشت، ابتدا با دانلود فرم درخواست ویزای توریستی کانادا بطور دقیق در جریان اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای تکمیل پرونده قرار بگیرند و سپس برای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

همانگونه که اشاره شد نخستین گام برای درخواست آنلاین ویزای کانادا ایجاد یک حساب کاربری انحصاری و تکمیل فرم از سایت رسمی سفارت کانادا است. مراحل کلی و راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به شرح زیر است:

  1. ایجاد یک حساب کاربری انحصاری و تکمیل فرم
  1. پرداخت آنلاین هزینه های مربوط به ویزا و انگشت نگاری
  1. دریافت برگه تاییده درخواست به همراه شماره پیگیری
  1. دریافت نامه انگشت نگاری
  1. حضور در یکی از سفارت خانه های کانادا برای انگشت نگاری
  1. بررسی نهایی و اعلام قبول درخواست ویزا
  1. مراجعه مجدد به سفارت برای تحویل پاسپورت و اخذ ویزا

مطلب مرتبط: نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا


درخواست آنلاین ویزای کانادا

چند نکته بسیار مهم در موارد بالا وجود دارد که هر یک می‌تواند در تسهیل و تضمین هرچه بیشتر ویزا شدن درخواست شما تعیین کننده باشد:

  1. بدون پرداخت آنلاین هزینه‌های مربوط به ویزا و انگشت نگاری، درخواست شما برای ویزای کانادا ثبت نهایی نمی‌شود بنابراین درصورتی که به کارت‌های اعتباری برای پرداخت بین المللی دسترسی ندارید، هولدینگ نیلگام از طریق حساب‌های قابل پیگیری مجموعه در خارج از ایران این امکان را فراهم می‌کند
  1. اگرچه برای انگشت نگاری نیاز به تعیین وقت قبلی نیست و تنها با در دست داشتن نامه انگشت نگاری می توانید برای مثال به سفارت کانادا در گرجستان مراجعه کنید اما با توجه به ترافیک متقاضی و مسافر در فواصل زمانی گوناگون در هر یک از دفاتر VAC، اطلاع از زمان مناسب برای مراجعه می‌تواند موجب صرفه جویی در هزینه ها و زمان شود.
  1. تمامی درخواست‌های آنلاین ویزای کانادا برای ایرانیان برای بررسی نهایی به سفارت کاناد در آنکارا ارجاع داده می شود و در نهایت می بایست برای دریافت ویزا به این دفتر مراجعه شود.
  1. با خدمات پیکاپ، نیازی نیست فرد متقاضی ۲ بار (بار اول برای انگشت نگاری و بار دوم برای تحویل پاسپورت و اخذ ویزا) به خارج از کشور سفر کند. مجموعه نیلگام با در اختیار داشتن مجوز رسمی از پلیس مهاجرت می‌تواند با ارائه خدمات پیکاپ ویزا، پاسپورت شما را به آنکارا برده و به همراه نتیجه ویزا بازگرداند.
آنلاین برای ویزای کانادا اقدام کنیدثبت نام کنید

متقاضیان از زمان دریافت نامه انگشت نگاری به مدت یک ماه فرصت دارند به هر یک از سفارت‌های کانادا در هر کشوری که تمایل دارند مراجعه کنند. پس از تایید نهایی و قبول درخواست ویزا نیز متقاضی می‌بایست به همراه نامه Pass Request و پاسپورت خود به یکی از مراکز انگشت نگاری (VAC) مراجعه نماید.

مزیت‌های درخواست آنلاین ویزای کانادا

بدلیل تعطیلی سفارت کانادا در تهران و اطلاعیه کنسولگری این کشور، متقاضیان ایرانی دریافت ویزا می‌توانند از طریق ثبت نام آنلاین و انگشت نگاری در سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه (مشاهده اطلاعات و آدرس سفارت کانادا در ترکیه و سایر شهرها) پیگیر پرونده خود باشند. اگرچه تعطیلی سفارت کانادا در تهران مشکلاتی برای متقاضیان ایجاد می‌کند اما ثبت نام آنلاین ویزای کانادا به نوبه خود از مزایایی برخوردار است که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  1. پاسخ دهی بهتر
  1. پیگیری راحت تر پرونده از طریق کد پیگیری
  1. امکان پرداخت آنلاین هزینه ویزا و انگشت نگاری
  1. صرف نامه انگشت نگاری برای مراجعه به سفارت کفایت می‌کند و نیاز به مدرک دیگری نیست

نکته مهم در این بین توجه به لزوم درج محل مناسب برای متقاضی جهت انگشت نگاری است. به بیان دیگر متقاضی می بایست در زمان تکمیل فرم، سفارت مد نظر خود جهت انگشت نگاری را قید کند. در حال حاضر متقاضیان می‌توانند برای این موضوع به دفتر انگشت نگاری کانادا در تفلیس، آنکارا، استانبول، باکو، دبی، ابوظبی و دفتر انگشت نگاری کانادا در ارمنستان (ایروان) مراجعه نمایند.
هولدینگ نیلگام با برخورداری از دفاتر و کارگزاران برون مرزی خود خدمات ویژه‌ای در این مرحله ارائه می‌دهد. برای مثال متقاضیانی که مایل به انگشت نگاری سفارت کانادا در ارمنستان هستند می‌توانند صدور بلیط و رزرو هتل در ایروان را از طریق مجموعه ما انجام داده و در روز انگشت نگاری علاوه بر ترانسفر رفت و برگشت از همراهی کارگزار نیلگام در این شهر و حتی ترجمه و پر کردن فرم مربوطه نیز بهره مند شوند. این خدمات علاوه بر تسهیل و تسریع روند کار این امکان را به شما می دهد تا پس هماهنگی با لیدر فارسی زبان، بدون نیاز به معطلی در صف‌های طولانی سفارت برای انگشت نگاری، در کمترین زمان ممکن مراحل انگشت نگاری خود را طی کنید.

نمایندگی نیلگام در آنکارا

در پایان و پیش از جمع‌بندی نهایی ذکر چند نکته مهم دیگر می‌تواند کمک بسیاری در موفقیت درخواست آنلاین ویزای کانادا از یک سو و کاهش چشم گیر هزینه‌ها و زمان از سوی دیگر داشته باشد:

  1. مرکز انگشت نگاری برای ویزای کانادا در ارمنستان بدلیل ترافیک کمتر کاری و تعطیلی‌های کمتر و همچنین استقرار دفتر هولدینگ نیلگام در ایروان یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما در مقایسه با دیگر دفاتر VAC است.
  1. مزیت دیگر این دفتر در مقایسه با دیگر دفاتر انگشت نگاری، نظم بیشتر و نرخ بالاتر موفقیت درخواست‌ها است.
  1. اگرچه پاسخ‌دهی در مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا کمی سریعتر است اما در اکثر مواقع ترافیک متقاضی موجب می‌شود حتی دور روز زمان نیاز باشد تا نوبت انگشت نگاری فرا برسد.
  1. البته مرکز انگشت نگاری آنکارا از منظر قیمت به صرفه‌تر از دیگر مراکز است. هزینه انگشت نگاری سفارت کانادا در آنکارا ۶۵ لیر است درحالیکه این رقم برای مراکز غیر از ترکیه تا ۱۵۰ دلار افزایش می‌یابد.
  1. به دلیل برخی ملاحضات، مرکز انگشت نگاری کانادا در امارات چندان توصیه نمی‌شود! تجربه ما نشان می‌دهد بهتر است مراحل بررسی درخواست ویزای کانادا برای ایرانیان در دفتری خارج از کشورهای حوزه خلیج فارس صورت پذیرد.

هولدینگ نیلگام با هدف رفاه حال مشتریان خود ۲ پرواز هفتگی یک روزه (یکشنبه ها و چهارشنبه ها) از تهران به مقصد آنکارا دارد که البته با هدف تسریع خدمات پیکاپ ویزا طرح ریزی شده است تا مدارک متقاضیان هر هفته بطور منظم به سفارت کانادا در آنکارا برسد.

انگشت نگاری ویزای کانادا در آنکارا

در پایان بار دیگر تاکید می‌کنیم پر کردن فرم آنلاین درخواست ویزای کانادا اگرچه در ظاهر روندی ساده دارد اما در واقع بسیار حساس و مستلزم دقت بسیار است. کوچکترین اشتباهی در هنگام درج مطالب به سادگی رفع و رجوع نخواهد شد و متاسفانه امکان اصلاح و اضافه کردن مدارک جز در مواردی خاص پس از ثبت نام نهایی وجود ندارد. بنابراین هولدینگ نیلگام با میانگین سالانه ۲۰۰۰۰ پیکاپ پاسپورت، ۳۰۰۰ وقت سفارت اخذ شده و ۱۰۰۰ ویزای موفق برای کشور کانادا آماده ارائه خدمات تخصصی به متقاضیان محترم خواهد بود.
تیم‌های تخصصی نیلگام که هر کدام و در مراحل مختلف، چندین و چند بار مدارک و اطلاعات متقاضی را چک و دابل چک کرده و بخش به صورت مجزا ایرادات و نواقص احتمالی پرونده را برطرف می‌کنند. روندی که در نهایت که نتیجه روشن را درپی خواهد داشت که درخواست شما برای ویزای کانادا از بیشترین شانس موفقیت برخوردار باشد.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 26    میانگین: 4/5]
دسته بندی :سایر

نظرات

محمد

خیلی ممنون برای اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید.
سئوال اینجاست که بعد از انگشت نگاری زمان انتظار برای جواب درخواست چه مدت طول میکشد؟

سلام خواهش میکنم معمولا به طور میانگین حدود یک ماه جواب طول میکشه که بیاد

ثنالله

من میخواستم به کشور کانادا سفر داشته باشم بشکل دایم و در خواست من این است که فرم مورد ضرورت را چیگونه اخذ کنم تشکر.

ادمین

سلام خدماتی که ما برای کانادا ارایه می دهیم به صورت توریستی و تحصیلی می باشد و شما با ویزای توریستی نمیتوانید اقامت دائم داشته باشید اگر تحصیلی اقدام کنید برای اخذ پی آر از طریق وکلا مهاجرتی میتوانید برای اقامت اقدام کنید منتهی با توجه به سوال شما در مورد اخذ ویزای توریستی کانادا،،از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی،سابقه سفر خوب به معنای سفر به حوزه شنگن و دارا بودن ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و … و گواهی شغلی و مالی مناسب می باشد و همچنین در کنار آن دعوت نامه از اقوام درجه یک و یا دوستان و آشنایان شانس اخذ ویزا را افزایش می دهد لطف بفرمایید برای مشاوره با دفتر تماس گرفته و با کارشناس بخش مربوطه صحبت فرمایید .با سپاس.

Abdul Munir Danish

من حالا در کشور ترکیه زندگی میکنم بخاطر نبود امنیت حالا ترک تحصیل نمودم میخواهم ادامه تحصیل دهم در کشور مربوطه

سلان
م باید از ترکیه اقدام بفرمایید

حبیب الله رضایی

سلام ببخشید یک سوآل داشتم به این سایت متعلق به ایرانی ک گفتین میشه افغانی هم ثبت نام کنید ؟؟؟

سلام با هر ملیتی میشه ثبتنام کرد

نیایش فرزام

ویزای تحصیلی حتما هست؟

ادمین

سلام متوجه منظورتون نشدم؟بله باید ایتدا برای پذیرش از دانشگاه سپس برای اخذ ویزا اقدام کنید.

مریم

سلام.ممنون از مطالب مفید. در حالت بارگزاری آنلاین آیا نیاز به ارسال فیزیکی اسناد به سفارت هم هست؟ و آیا در طول پروسه ثبت نام آنلاین از ما درباره محل سفارت مورد نظرمون برای انگشت نگاری و دریافت ویزا سوال میشه؟

خیر نیاز به مدارک فیزیکی نیست و محل انگشت نگاری رو میتونید انتخاب کنید در موقع ثبت نام

Mohammed Rezaei

سلام هزینه مربوط به ویزای توریستی برای یک خانواده ۴ نفری دوتا بزرگسال و دوتا دختر ۵ و ۸ ساله چقدر است ممنون میشم جواب دهید

سلام
دعوتنامه میتونید تهیه کنید یا خیر

MuhammadSahel alemi

نطر به مشکلات که دارم میخواهم به کانادا مهاجرت کنم

سلام متاسفانه در حال حاضر فقط برای ویزای توریستی و تحصیلی کانادا خدمات داریم

زهرا حمیدی

سلام
خانومی ۲۶ ساله هستم ،لیسانس حسابداری دارم و متخصص در طراحی و نقاشی سیاه قلم و رنگ روغن و… و دوست دارم از ایران خارج بشوم و پیشرفت کنم. چون خانوم هستم در ایران جای پیشرفتی برای من نیست و همچنین هنر کم ارزش است.
آیدی تلگرام و اینستاگرام من zahraya8822
و ایمیل zahraya8@gmail.com
ممنون میشوم اگر راهنمایی هست به من بگویید

شما به نظر من بهترین راهتون این هست که مدرک زبان بگیرید و دانشجویی برید کانادا

نصیر

با درود و سپاس از اطلاعات جامعی که در سایت گذاشته اید
۱-از تکمیل آنلاین فرم تا دریافت نامه انگشت نگاری چقدر طول می کشد؟
آیا هزینه ۴۲۰ دلار برای درخواست معمولی شامل هزینه انگشت نگاری (۸۵ دلار) و ویزا (۱۰۰ دلار) نیز می شود؟

سلام
معمولا نامه انگشت نگاری بعد از ۲۴ ساعت ایمیل میشه و هزینه ۴۲۰ دلار شامل هزینه های پرداختی سفارت کانادا که فرمودین هم میشه و مبلغ دیگه ای نباید پرداخت کنید

لیلا ساجدی

سلام اگر من دعوتنامه بخواهم فقط واسه دریافت ویزا کانادا و مدارک دیگر را داشته باشم شما بابت دعوتنامه چه اقدامی میتونید برام انجام بدید که ویزا بشم و اینکه من ویزا شینگن هم داشته ام

ما دعوتنامه تک نمیتونیم بهتون بدیم و در قالب ویزای تضمینی بهتون خدمات میدیم که هزینش ۱۶۰۰ دلار هست و در صورتی که ویزا نشین وجه بهتون عودت داده میشه،منظور از کلمه تضمین تضمین مبلغ هست شانس ویزا شدن شما با توجه به مدارکتون بهتون اعلام میشه که چند % هست

علیرضا حنیفی

مدت اقامت تا شش ماه باشه و ویزا مولتیپل باشه و انقضای پاسپورت ۲۰۲۱ باشد.
اگر ویزا بدهند معنیش اینه من تا پایان انقضای پاسپورت میتونم فقط شش ماه در کل دوره ۲۰۱۹تا ۲۰۲۱ بمونم یا هر شش ماه باید ازکانادا خار ج شوم و بعد میتونم مجدد ۶ماه دیگر در کانادا باشم؟واین میتونه ادامه داشته باشه تا پایان ۲۰۲۱؟

ادمین

سلام اعتبار ویزای مولتی کانادا تا زمان اعتبار پاسپورت است بدین معنی که هر بار تا مدت ۶ ماه در این کشور می توانید اقامت داشته باشید بعد از گذشت ۶ ماه کافی است یک بار ولو به مدت ۶ ساعت از کانادا خارج شوید و مجددا به این کشور بازگردید تا اقامت شمادر کانادا برای ۶ ماه دیگر بلامانع باشد

اسماعيل حسين پور

سلام درود وقت بخیر شرمنده ایمل من عدد۱۲۲۰
به لأنین اینجا نمینویسه
درباره ویزا دانش اموزی یک پسر ٩ساله وپسر١۴ساله از طریق ویزا دانش اموزی برام بیزحمت راهنمایی کنید که مراحل شروع کنم با دفتر تون

ادمین

سلام در مورد مدرسه کانادا، با توجه به فیدبک ویزای های درخواستی توصیه می شود برای فرزندان بالای ۱۲ سال اقدام شود چرا که ریسک ویزا در این صورت کمتر خواهد بود.بهتر است که برای پسر ۱۴سالتون اقدام فرمایید جهت مشاوره تحصیلی لطف بفرمایید با دفتر تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه صحبت فرمایید.

علی هدایتی

درود بر شما. آیا ما خودمان می توانیم در سایت مهاجرت کشور کانادا آکانت بسازیم؟ برا کنگره ای دعوت شدم به کانادا به همراه دعوت نامه. شما چه کمکی می توانید به بنده کنید؟ ممنون

ادمین

سلام مهاجرتی نباید اقدام کنید ،توریستی باید اقدام کنید که ما برای شما انجام می دهیم.

محمدرضا عرب

وقت به خیر، برای ویزای گردشگری میخواستم اقدام کنم برای شرکت در یک کنفرانس، با توجه به سنم که ۲۴ هست، و حضور داشتن عمه ام در کانادا و شاغل و بیمه بودنم در ایران و داشتن کفالت مادرم در ایران میخواستم ببینم چقدر احتمال قبولی ویزا بنده هست؟ و آیا پیشنهادی برام دارین؟
ممنون میشم جواب بدین

ادمین

سلام دعوت نامه از کنفرانس دارید؟سابقه سفرتون چگونه است؟شنگن دارید؟چون مجرد هستید بهتر که سابقه سفرتون ارتقا بدهید سپس برای ویزا می توانید با مادرتون اقدام کنید چون بدین شکل بدون سابقه سفر خوب، ریسک دارد که اقدام کنید.

مریم قادرپناه

سلام من میخوام برای کار پرستار خانگی سالمند ویا بیمار ویزای کاری کانادارو بگیرم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم متشکرم

ادمین

سلام برای کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی اقدام می کنیم.

Andreh margousian

سلام من نقاش ساختمانم و خواهرم خیاط حرفه ای . با پدر و مادرم زندگی میکنیم .البته من طراحی ماشین هم انجام میدم و ایده های بسیار دارم . مدرک دانشگاهی نداریم. امکانش هست برای کار قبول کنن ؟My Ideas . Andreh. (in instagram طرحای منو ببینید. ممنون

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کانادا به صورت توریستی و تحصیلی خدمات داریم.

احسان

سلام من ایرانم و اشپز خبره اما گواهینامه ای برای این شغل ندارم ( فنی و حرفه ای میتونم بگیرم ) بخاطر مهارتم میشه کمکم کنید بفرمایید چطوری میشه رفت ممنون

ادمین

سلام برای کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی خدمات داریم.

طهماسبی -تهران

سلام
من دو تا پسر دارم یکی ترم آخر لیسانس مهندسی نفت دو سال هم سربازی دارد در سال ۱۳۹۸ تا ۱۳۹۹ بعد می خواهد بره مهاجرت کنه کانادا و ادامه تحصیل یا کار در رشته تحصیلی نفت

دومین پسرم کلاس دهم و می خواهم قبل از اینکه سرباز بشه دانش آموزی بره کانادا سن او ۱۶ سال است و سال ۹۸ تافل خودش را میگیره چون چهار سال کانون زبان را طی کرده -به من بگید دپلم را ایران بگیره بهتره و یا کانادا در ضم به او قبل از ۱۸ سال پاسپورت می دهند
یک شماره تلفن و یک نفر کارشناس از دفتر را که کار من رو پیگیری کنه از اول تا آخر معرفی کنید
خلاصه این دو فرزندم رو می خ.اهم برای تحصیل و مهاجرت بفرستم در زمان خودش به کانادا بخصوص پسر ۱۶ ساله ام رو که سرباز نشده .
ممنون

ادمین

سلام برای پسرتون می توانید دانش آموزی اقدام کنید و عواملی که متاثر در پذیرش تحصیلی ایشون است در صورت اشتغال به تحصیل متقاضی در هر مقطع سنی، ارائه سوابق تحصیلی و توصیه نامه (Recommendation Letter)
تمکن مالی مناسب والدین برای تامین هزینه‌های تحصیل و زندگی فرزند در کانادا و تمکن مالی والدین مهمترین عامل در پذیرش و یا رد درخواست خواهد بود.می توانید جهت مشاوره تحصیلی با دفتر تماس بگیرید کارشناسان ما راهنماییتون می کنند.

عوض علی زمانی

من یک مهاجر افغانستان در تهران هستم من در افغانستان پولیس بودم و الان بخاطر مشکلات امنیتی نمی توانم به افغانستان برگردم واگر رد مرزشوم از طرف دولت به افغانستان فرستاده شوم احتمال زنده ماندنم خلی کم است

سلام متاسفانه در این زمینه کمکی از دستمون بر نمیاد

سیروان

با سلام
دعوتنامه توریستی کانادای شما از چه طریقی تهیه می شود و امکان دریافت ویزای مولتی ۵ ساله با آن می باشد؟

ادمین

سلام برای اخذ ویزای کانادا شما نیازمند سابقه سفر خوب به منظور دارا بودن ویزای شنگن و یا ویزاهای معتبری همچون کره و ژاپن و گواهی شغلی و مالی مناسب هستید و دارا بودن دعوت نامه به خصوص دعوت نامه از اقوام درجه یک شانس ویزا را بالا می برد. ما دعوت نامه نمی گذاریم دوست عزیز.

رضوان توکلی

سلام ،به به عالیه آفرین بر شما که هموطنان خود را همراهی می کنید تا موفق شوند

ادمین

سلام ممنون از حضور شما

Eiliasafa

باسلام بنده جوشکارصنایع دفاعی هستم بنظر شما مربوط به تخصصم ویزای کار میدهند

ادمین

سلام وقت بخیر در حال حاضر به صورت کاری خدماتی ارایه نمی دهیم دوست عزیز.

مژده مسیبی

خیلی ممنون

ادمین

خواهش می کنم،در خدمت شما هستیم.

هما زكى پور

با درود
راجع به چه چیزى نظر بدهم ؟

ادمین

سلام،بفرمایید حتما در خدمت شما هستیم

آتبين

سلام من و خانواده خودم ۴نفر هستیم خودم و همسرم و دو تا بچه ۶ساله و ٨ساله میتونم ویزا توریستی بگیرم و بعد در کانادا اقدام به پناهندگی کنم

ادمین

سلام دوست عزیز ما در حال حاضر از طریق ویزای توریستی و اقامت تحصیلی کانادا اقدام میکنیم براتون… ویزای یک طرفه کار نمیکنیم

آذر فراهانی

باسلام
من فرم اپلیکیشن رو دانلود کردم اما فرم باز نمیشه. علتش چیه؟

ادمین

سلام حضور شما دوست عزیز… لطفا در چت سایت با همکار ما ارتباط برقرار کنید تا کمکتون کنند.

Hamid reza poorahmadi

سلام…
خسته نباشید…
من سرمهندس کشتی هستم…
میخواستم برای زندگی و ادامه کارم به کانادا برم به همراه همسر و پسر ۱۱ ساله ام…
بیشتر دوست دارم از طریق شغلم و پیدا کردن یک کارفرما که پذیرای من با شغلم باشه اقدام کنم…
راستش نمیدونم از کجا و چجوری اقدام کنم که سریعتر به نتیجه برسم…
در صورت امکان راهنماییم کنید…
زندگی بهتر هزینه بیشتری میخواهد…
برای زندگی بهتر که حق هر کسی هست باید تلاش کرد…
ممنون از دوستی شما…

ادمین

سلام دوست عزیز برای کانادا در حال حاضر به صورت توریستی و تحصیلی در خدتتون هستیم.

شیرین عسکری

حدود یک سال پیش برای ویزای توریستی اقدام کردیم و تاامروز جوابی در یافت نکردیم سفارت کانادا در باکو بوده است. چگونه و از چه سایتی با شماره پرونده و یا بیومتریک ای دی می توانم پیگیر پزونده خودم باشم.

ادمین

سلام تنها راه پیگیری پرونده تون از طریق اکانتی است که برای اخذ ویزا اقدام کردید و میتوانید جهت پیگیری به سفارت ایمیل بزنید.

جمیله گلستانی

با عرض در خدمت شما محترمین مه میخواهم که به کشور کانادا بخاطر تحصیل و یک زندگی بهتر خوب تر و آرام تر برسم تصمیم گرفتم که به این سایت شما بطور رسمی اشتراک کنم امید است در زمینه با همکاری نموده اطمینان بدهید تشکر از شما که معتبر ترین سایت است و به خواست ما رسیدگی نماید سپاس

مشاور نیلگام

سلام دوست عزیز کارشناسان نیلگام با مشاوره رایگان در خدمت شما هستند . لطف بفرمایید با ۰۲۱۷۵۲۳۷ و ۰۲۱۷۵۴۲۱۰۰۰ تماس بگیرید.