تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ساحل ملی نقطه ریس | زیستگاه گسترده ای از حیاط دریایی

۲۹ تیر ۱۳۹۶
ساحل ملی نقطه ریس | زیستگاه گسترده ای از حیاط دریایی

ساحل ملی نقطه ریس Point Reyes کالیفرنیا

کالیفرنیا ایالتی در غرب آمریکا بر کرانهٔ اقیانوس آرام است. ساحل ملی نقطه ریس کالیفرنیا مکانی فوق العاده ای است این ساحل حفاظت شده زیستگاه طیف گسترده ای از حیاط دریایی بوده و مقصدی فوق العاده برای مسافران مسئولیت پذیر است.در این مقاله شما با امکانات گردشگری و ویژگی های ساحل ملی نقطه ریس کالیفرنیا آشنا خواهید شد.


معرفی ساحل ملی نقطه ریس کالیفرنیا

در شبه جزیره Point Reyes Peninsula واقع در Marin County کالیفرنیا، ایالات متحده، ساحل ملی نقطه ریس قرار گرفته است. این محدوده منطقه ای بسیار محبوب است که دارای ابعادی برابر با ۷۱۰۲۸ هکتار می باشد و مکان گردشگری مورد علاقه مردم محلی و گردشگران است. این پارک توسط خدمات پارک ملی ایالات متحده حفاظت می شود و آن ها اطمینان حاصل می کنند که تمامی سواحل آن تمیز بوده و به عنوان تمیز ترین سواحل در کل کالیفرنیا شناخته می شوند.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت آمریکا و سفر به کالیفرنیا از این ساحل زیبا دیدن کنید.ساحل ملی نقطه ریس 2

شمالی ترین منطقه شبه جزیره توسط خلیج Tomales محدود گردیده است و جنوب شرقی آن محدود به Bolinas Lagoon می باشد. Marin County در فاصله ۳۰ مایلی غرب – شمال غربی سان فرانسیسکو قرار گرفته است.

ویژگی های ساحل ملی نقطه ریس کالیفرنیا

این شبه جزیره مقصدی ایده آل برای گردشگرانی است که می خواهند کاملاً از زیبایی و دست نخورده بودن طبیعت این محل لذت ببرند. علاوه بر سواحل وحشی آن، دارای سرزمین های مرتفع فراوان و همچنین رودخانه هایی همراه با گیاهان و جانوران بسیار متنوع است. مناطق ساحلی وجود دارند که به صورت تجاری حفظ شده اند و توسط سازمان های متفاوت نگهداری و همراه با کمک از سوی خدمات پارک ملی ایالات متحده حفاظت می شوند. حیوانات فراوانی هم در این منطقه زندگی می کنند که منجر شده این ناحیه برای دوستداران حیوانات مناسب باشد.

زیستگاه ساحل ملی نقطه ریس کالیفرنیا

علاوه بر حیواناتی که در ساحل ملی Point Reyes زندگی می کنند این منطقه محل زندگی گوزن ها، و همچنین محلی غنی از پرندگان ساحلی و رپتورها (شکارچی ها) می باشد. نهنگ خاکستری هم که در ماه ژانویه به سمت جنوب حرکت کرده و در ماه مارس به شمال بازمیگردد، در نزدیکی لنگرگاه Point Reyes مشاهده شده است. از دیگر جاذبه های این مناطق پارک های زیر آب، حیات وحش زنده اقیانوس و اکوسیستم پرطرفدار دریایی است.

راهنماهای ساحل ملی نقطه ریس کالیفرنیا

خدمات پارک ملی اطلاعات ضروری را برای گردشگران تمامی محل ها فراهم می آورد تا آن ها آسیبی را به شبه جزیره و یا دیگر مناطق مجاور آن مانند خلیج Tomales وارد نکنند. دیگر مناطق مانند دره Olema نیز به عنوان ساحل ملی تحت مدیریت خدمات پارک قرار دارد. چندین مرکز بازدید وجود دارد که به گردشگران خدمات و آموزش کافی را ارائه می کنند. بهتر است که مهمانان نه تنها برای به دست آوردن اطلاعات در مورد پارک بلکه برای دریافت نقشه های مفید و نمایشگاه های جالب از این مکان ها بازدید کنند.ساحل ملی نقطه ریس 5

با پیروی از توصیه های خدمات پارک و احتیاط کافی، بازدید از Point Reyes هم برای بازدیدکنندگان و هم برای مناطق ساحلی بی خطر خواهد بود.

امکانات گردشگری ساحل ملی نقطه ریس کالیفرنیا

هر ساله حداقل ۲٫۵ میلیون نفر از ساحل ملی Point Reyes دیدن می کنند. در همین حال، سرویس خوابگاه محبوب، Hostelling International USA، در این ناحیه خوابگاهی برای جوانان است که می تواند هر شب حداقل ۴۵ نفر را در خود جای دهد. یافتن مقصد مورد نظر آسان و رسیدن به آن ساده است.

دسترسی به ساحل ملی نقطه ریس کالیفرنیا

گردشگران می توانند از طریق بزرگراه ۱، از مسیر جنوب و یا شمال به سمت آن بروند. همچنین مسافران می توانند از مسیر جاده Point Reyes/Petaluma و یا بلوار Sir Francis Drake به این پارک بروند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

worldatlas

دسته بندی :آمریکا

نظرات