تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

باغ وحش ملبورن |دیدنی های شهر ملبورن استرالیا

۷ تیر ۱۳۹۶
باغ وحش ملبورن |دیدنی های شهر ملبورن استرالیا

باغ وحش ملبورن

آیا دوستدار محیط زیست و حیوانات هستید؟میخواهید یک مکان فوق العاده با امکانات رفاهی و سرگرم کننده را ببینید؟ما میتوانیم با ارائه بهترین خدمات تفریحی یک سفر رویایی را برای شما رقم بزنیم.


تاریخچه باغ وحش ملبورن

باغ وحش ملبورن در استرالیا یکی از باغ وحش های نمونه در جهانِ است که به خوبی توانسته خود را در سطح جهان معرفی کند. این باغ وحش که در فاصله ۸ کیلومتری از مرکز ملبورن واقع شده، با مساحت بیش از ۲۰ هکتاری خود یکی از ۱۱ باغ وحش قدیمی جهان به شمارمیاید.در ابتدای گشایش این باغ وحش، تنها حیوانات بومی استرالیایی در آنجا نگهداری می شدند، اما از سال ۱۹۶۰ و با روی کار آمدن آلفرد بوچر، تغییرات اساسی در مدیریت این باغ وحش روی داد. خرید چند فیل و استفاده از آنها برای گردش بازدید کنندگان در باغ وحش یکی از عوامل پیشرفت باغ وحش در آن سالها به شمار می آمد.باغ وحش ملبورن1

امکانات رفاهی

یکی از موارد بسیار مهم و قابل توجه در هر شهر و کشوری,امکانات رفاهی و سرگرم کننده است که اهالی آن شهر و توریست هایی که به آنجا میروند را در ایام تعطیل و.. به خود جذب میکند. ایجاد باغ وحشها و گردشگاههای طبیعی می تواند راه حل مناسب و جذابی برای این مشکل باشد.باغ وحش علاوه بر تمامی این مسایل به امکانات رفاهی بسیاری برای بازدید کنندگان خود مجهز شده است. قطاری زیبا که جهت استفاده در سراسر باغ وحش طراحی شده، مهمانان باغ وحش را به نقاط مختلف باغ وحش می برد تا آنان از نزدیک حیواناتی را که مایل به دیدن آنها هستند، ببینند.باغ وحش ملبورن 2

 

حیوانات باغ وحش

حیواناتی چون ببر بنگال و دیگر حیوانات جنگلهای آسیا در منطقه مخصوص به خود قرار گرفتند. در کنار آن، انواع شیر،گوریل، میمون و طوطیهای مناطق استوایی نیز در فضایی شبیه به زیستگاه اصلی خود قرار گرفتند. حیوانات بومی استرالیا نیز از جایگاه خاص خود برخوردارند و با مراجعه به مکان آنها می توان از دیدار حیواناتی همچون کوآلا برخوردار شد.

باغ وحش ملبورن3
باغ وحش ملبورن علاوه بر موارد ذکر شده دارای قسمتهای تحقیقاتی و مراکز حفظ محیط نیز هست که با بسیاری از نقاط جهان همچون گینه در آفریقا و فیلیپین در آسیا ارتباط مستقیم دارد و از تجربیات آنها بهره می گیرد.نکته جالب این است که در کنار پیشرفتهای شگفت انگیز در امور مختلف باغ وحش، می توانید قسمتهای قدیمی و تاریخی آن را نیز ببینید که پیاده روهای قدیمی و سنگفرش های آن یکی از موارد جالب توجه است که شما را با تاریخچه باغ وحش ملبورن بیشتر آشنا می سازد.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت استرالیا،اخذ ویزای استرالیا و در نهایت اقامت در استرالیابا تور استرالیا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع

vaghtsefaratuk

دسته بندی :استرالیا

نظرات