تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

برندگان جایزه بزرگ عکاسی «اینجا ایرانه» مشخص شدند

۱۱ بهمن ۱۳۹۷
برندگان جایزه بزرگ عکاسی «اینجا ایرانه» مشخص شدند

نخستین دوره مسابقه بزرگ عکاسی «اینجا ایرانه» که به ابتکار گروه شرکت‌های نیلگام برگزار شد پس از ۳ هفته رقابت با معرفی عکس‌های برتر پایان یافت و نفرات برتر مشخص شدند.
مسابقه بزرگ «اینجا ایرانه» که با هشتگ‌های #ایرانیلگام و #iranilgam از ۱۷ دی‌ماه در بستر صفحه رسمی اینستاگرام گروه نیلگام آغاز شد، پس از نزدیک به ۳ هفته ارسال و بررسی عکس‌های منتخب سرانجام پایان یافت و از بین ۱۱۰۰ عکس ارسال‌شده نهایتاً ۳ عکس برتر انتخاب و معرفی شدند.
در نخستین دوره این مسابقه اینستاگرامی که با هشتگ‌های این مسابقه در پیج‌های خصوصی و عمومی به اشتراک گذاشته شد از بین ۱۱۰۰عکس ارسالی، حدود ۵۰۰ پست مشمول قوانین مسابقه ارزیابی شدند و به مرحله نخست داوری راه یافتند.
برندگان جایزه بزرگ عکاسی «ایرانیلگام» مشخص شدند
مسابقه «اینجا ایرانه» که با پشتیبانی ۱۰ فعال حوزه گردشگری و عکاسی اینستاگرامی (اینفلوئنسر)، بستری هیجان‌انگیز برای علاقه‌مندان به عکاسی از مناظر و طبیعت ایران را فراهم می‌کرد در ادامه مرحله اول، با امتیاز‌دهی داوران درزمینهٔ انتخاب سوژه، خاص بودن عکس، کیفیت عکس‌برداری فارغ از حرفه‌ای بودن دوربین‌ها ، ۶۰ عکس از بین ۵۰۰ پست تأییدشده برای مرحله دوم انتخاب شدند.
در مرحله دوم و امتیازدهی حضوری، از روز پنجشنبه ۴ بهمن‌ماه ۱۰ داور با حضور در شرکت نیلگام از میان ۶۰ عکس برگزیده، ۳۰ عکس را با توجه به انتخاب سوژه و خاص بودن برای راه‌یابی به مرحله بعد انتخاب کردند و در ادامه این مرحله ۱۰ عکس ازنظر نوع کپ‌شن، کیفیت عکس و انتخاب زاویه و دیدگاه‌های تخصصی دیگر به مرحله نهایی راه یافتند.
سرانجام و در رأی‌گیری نهایی عکس ارسالی از طرف خانم مهرناز بهرام بیگی که نمایی زیبا از بندر بریس چابهار را به تصویر می‌کشید با ۹۶ امتیاز رتبه نخست مسابقه بزرگ «اینجا ایرانه» را به دست آورد و جایزه سفر به چین را از آن خود نمود. آقای مهدی شاطری با عکسی از روستای «درک» چابهار با ۸۵ امتیاز مقام دوم را به دست آورد و جایزه سفر به دبی را از آن خود کرد و درنهایت عکس زیبایی از ماهیگیر نیزه به دست در آب‌های کم‌عمق جزیره لاوان حائز رتبه سوم نخستین دوره این مسابقه شد و جایزه سفر رایگان به کیش را نصیب آقای هدایت آقایی کرد.

برندگان جایزه بزرگ عکاسی «ایرانیلگام» مشخص شدند
برندگان جایزه بزرگ عکاسی «ایرانیلگام» مشخص شدند
برندگان جایزه بزرگ عکاسی «ایرانیلگام» مشخص شدند

گروه نیلگام همچنین باهدف تقدیر از شرکت‌کنندگان در این مسابقه هدیه‌ای برای ۵۰ برگزیده دیگر مسابقه در نظر گرفت تا این افراد و خانواده درجه‌یکشان بتوانند در طول یک سال از ۲۰ درصد تخفیف خدمات ویزای مجموعه نیلگام بهره‌مند شوند.
مشاوره رایگان اخذ ویزا و پذیرش تحصیلی۰۲۱-۷۵۲۳۷

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات