تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

اقامت پرتغال

Portugal Immigration

امروزه، دریافت اقامت پرتغال موضوعی‌ست که ذهن بسیاری از هموطنان را به خود مشغول کرده است. به دلیل حضور پرتغال در اتحادیه‌ی اروپا و حوزه‌ی شنگن، شرایط آب و هوایی خیلی خوب، و هزینه‌های بسیار مناسب زندگی در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی، مهاجرت به پرتغال از گزینه‌هایی‌ست که متقاضیان فراوانی را به سوی خود جلب نموده است. شرکت نیلگام سفر مفتخر است، در ادامه‌ی فعالیت‌ها و سوابق درخشان خود در امور مهاجرتی و گردشگری، هموطنان عزیز را در فرآیند مهاجرت به پرتغال یاری نماید. در ادامه، ضمن معرفی مختصر کشور پرتغال، به توصیف شرایط اقامت و انواع ویزاهای مهاجرتی این کشور که درخواست آنها از طریق نیلگام سفر امکان‌پذیر است پرداخته‌ایم. همچنین، شرایط افتتاح حساب در بانک‌های پرتغال، که یکی از خدمات ویژه‌ی نیلگام سفر است، در این مقاله توضیح داده شده است.


 ویزای طلایی پرتغال (Golden Visa)

برنامه‌ی ویزای طلایی پرتغال روشی سریع برای دریافت اقامت دائم این کشور از طریق خرید ملک است. افرادی که ملیتی خارج از اتحادیه‌ی اروپا دارند با سرمایه‌ای نیم میلیون یورویی برای خرید املاک می‌توانند برای خود و تمامی افراد خانواده‌ اقامت پرتغال را دریافت نمایند. فرآیند دریافت ویزای طلایی پرتغال بسیار آسان و روشن است و با توجه به حداقل مدت‌زمان لازم برای حضور سالیانه در این کشور (هفت روز درسال) یکی از جذاب‌ترین روش‌های دریافت اقامت پرتغال است.

ویزای D2 – ویژه‌ی کارآفرینان

در جهان اقتصادی امروز، بسیاری مایل به اقامت یا سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف هستند. پرتغال به دلیل عواملی چون اقتصاد پویا، امنیت بالا، سلامت عمومی عالی، سیستم‌های آموزشی جذاب، زیرساخت‌های مدرن، آب‌وهوای مطلوب، و استانداردهای بالای زندگی به یکی از بهترین انتخاب‎ها برای اقامت و سرمایه‌گذاری تبدیل شده است. نیلگام سفر اکنون شرایط مهاجرت از طریق کارآفرینی را برای هموطنان فراهم کرده تا با ایجاد شغل در این کشور، به‌راحتی اقامت دائم پرتغال را کسب کنند.

ویزای D7 – ویژه‌ی بازنشستگان و مستمری‌بگیران

با توجه به برنامه‌های تشویقی دولت پرتغال، امروزه اقامت در این کشور با استقبال فراوانی از سوی بازنشستگان روبه‌رو شده است. از مزایای اقامت پرتغال می‌توان به معافیت مالیات بر درآمد، آب و هوای متعادل، هزینه‌های پائین، سواحل زیبا، امنیت بالا، سلامت عمومی عالی، غذاهای لذیذ، و استانداردهای بالای زندگی اشاره کرد. نیلگام سفر اکنون شرایط مهاجرت از طریق درآمد مستمری را برای هموطنان فراهم کرده تا با استفاده از حقوق بازنشستگی، به‌راحتی اقامت دائم پرتغال را کسب کنند.

ویزای D7 – ویژه‌ی صاحبان املاک

یکی دیگر از انواع ویزاهای D7 پرتغال، اخذ اقامت از طریق اثبات تمکن مالی حاصل از دریافت اجاره بها است. در این روش کافیست متقاضی ثابت کند مبلغ اجاره ملک، هزینه های زندگی وی و اعضای خانواده اش را پوشش می دهد. در حال حاضر نیلگام سفر شرایط مهاجرت از طریق درآمد اجاره‌ی املاک را برای هموطنان فراهم کرده تا به‌ راحتی اقامت دائم پرتغال را کسب کنند.

افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال

با توجه به تقاضای روزافزون در کشور برای همکاری با بانک‌های اروپایی، برقراری امکان افتتاح حساب در بانک‌های کشورهایی که عضو اتحادیه‌ی اروپا هستند از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو، نیلگام سفر، با سابقه‌ای درخشان در فعالیت‌های گردشگری و اقامتی، مدتی پیش تصمیم به همکاری با بانک‌های اروپایی جهت افتتاح حساب توسط اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی گرفت و با همراهی وکلای خود در کشور پرتغال، توانست با دو بانک برجسته‌ی این کشور جهت افتتاح حساب برای ایرانیان به توافق برسد.

فرم ارزیابی اقامت پرتغال

جهت کمک به کارشناسان ما جهت ارائه‌ی مشاوره‌ای حرفه‌ای و سودمند به شما، لطفاً فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما در این فرم محرمانه تلقی شده و فقط جهت بررسی امکان مهاجرت مورد بررسی قرار می‌گیرد. ما این اطلاعات را در اختیار شرکت، نهاد، سازمان، یا فرد دیگری قرار نخواهیم داد.

ثبت نام کنید

پرتغال؛ سرزمینی شاد و دوست‌داشتنی

پرتغال کشوری در جنوب غربی اروپاست. پایتخت آن لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی‌ست که از شاخه‌ی زبان‌های رومی‌تبار است. جمعیت این کشور نزدیک به ۱۱ میلیون نفر است که ۵۲ درصد آن را زنان و ۴۸ درصد آن را مردان تشکیل می‌دهند. در سال ۲۰۰۷ نزدیک به ۳۵۰ هزار نفر از جمعیت این کشور مهاجرین قانونی بودند. واحد پول پرتغال یورو است. این کشور از اعضای اتحادیه اروپا و ناتو است و شیوه‌ی حکومتی آن جمهوری پارلمانی‌ست. پرتغال کشوری بسیار توسعه‌یافته به‌شمار می‌آید. دین مردم این کشور مسیحیت از شاخه کاتولیک رومی‌ست.

پرتغال غربی‌ترین کشور سرزمین اصلی اروپاست و خاک پرتغال به همراه تنها همسایه‌ی خود اسپانیا شبه‌جزیره ایبری را تشکیل می‌دهد. پرتغال از سوی غرب به اقیانوس اطلس محدود شده‌ است و دو مجمع‌الجزایر آزور و مادیرا واقع در این اقیانوس نیز بخشی از خاک پرتغال هستند. پرتغال کشوری کوچک است که در حاشیه‌ی غربی شبه جزیره‌ی ایبری یعنی پائین‌ترین بخش جنوب غربی اروپا قرار دارد. این سرزمین را می‌توان دنباله‌ی فلات مرتفع مرکزی اسپانیا دانست که هرچه به طرف دریا پیش می‌رود، ارتفاعش کم و کمتر می‌شود. سواحل غربی و جنوبی آن را اقیانوس اطلس فرا گرفته و در شمال و شرق آن کشور اسپانیا قرار دارد.

صنایع عمده‌ی پرتغال عبارت است از ماهیگیری، شراب‌سازی، مصنوعات چوب‌پنبه‌ای، و آمادن غذا و ساردین. کشتی‌های ماهیگیری آنان برای صید ماهی تا سواحل نیوفاوندلند (یکی از ایالت‌های کانادا) و ایسلند پیش می‌روند و حداکثر بهره‌برداری را از دریا به عمل می‌آورند. شراب را در سرداب‌های کارخانجات شراب‌سازی در اوپورتو نگهداری می‌کنند تا کهنه شود. امروز قسمت عمده‌ی چوب‌پنبه‌ای که در جهان مصرف می‌شود از درختانی که در جنوب رود تاگوس می‌روید به‌دست می‌آید.

پرتغال از نظر قومی کشوری یک‌دست است و نزدیک به ۹۷ درصد از مردم آن را پرتغالیان تشکیل می‌دهند. در تمامی کشور زبان پرتغالی رایج است و تنها در روستاهای پیرامون «میراندا دو دورو» گویشی از زبان آستوری به نام می‌راندی صحبت می‌شود که آن هم از گویش‌های رومی‌تبار است. گویش می‌راندی در پرتغال به عنوان یک زبان اقلیتی رسمیت دارد. بیشتر جمعیت پرتغال کاتولیک رومی هستند. امید به زندگی در پرتغال برای مردان کمی بیش از ۷۴ سال و برای زنان نزدیک به ۸۲ سال است.

پرتغال، با تابستان‌های طولانی و گرم خود و یکی از طولانی‌ترین و زیباترین مرزهای ساحلی جهان، نظر عاشقان گرما و نور دلپذیر خورشید را به خود جلب کرده است. یکی دیگر از دلایل درخواست بالای اقامت پرتغال فرهنگ گرم و صمیمی پرتغالی‌ست که حول محور خانواده و دوستی‌های صمیمانه متمرکز شده است. علاوه بر این، هزینه‌های اقامت پرتقال و زندگی در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپائی بسیار مناسب است.

 

تخفیف ویژه بگیرید

60 یورو تخفیف برای مشتریانی که به صورت آنلاین ثبت نام میکنند!

ثبت نام کنید