تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هولدینگ نیلگام برگزار کرد: سمینار “انسان، شناخت، زندگی پویا”

۴ تیر ۱۳۹۷
هولدینگ نیلگام برگزار کرد: سمینار “انسان، شناخت، زندگی پویا”

ارتقاء سطح دانش و مهارت‌های کاری و زندگی کارکنان یکی از مواردی است که می‌تواند در توسعه منابع انسانی و ارتقاء کارایی کامندان نقش بسزایی ایفا کند. از این رو مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ می‌کوشند با تدوین فوق برنامه‌هایی هدفمند و مستمر محیط کار را هرچه بیشتر پویا و کارا تر سازند.
یک محیط کاری را تصور کنید که خدماتی لوکس و البته حساس را همچون تعیین وقت سفارت، ویزای کانادا و یا مهاجرت به کشورهای حوزه شنگن مثل مهاجرت به پرتغال را ارائه می‌دهد. لزوم دقت در بررسی مدارک و البته وسواس بالا در ارائه خدمات مدنظر متقاضیان، در بطن خود استراس زا بوده و همین استرس می‌تواند در دراز مدت موجب کاهش کارایی و با بروز اشتباهات سهوی شود.
هر اندازه فعالیت‌ها و خدمات شرکتی حساس‌تر و شامل مواردی شود که با زندگی مشتریان و مدارک ریز مالی و شخصی آنها سروکار داشته باشد، طبعا چالش‌ها افزایش یافته و دقیقا به همین دلیل است که مدیران و کارفرمایان موفق بر لزوم یافتن راهکارهای عملی با هدف تلطیف محیط کار و کاهش تنش‌های احتمالی تاکید دارند.
هولدینگ نیلگام با بیش از ۱۳۰ کارمند تمام وقت با اهتمام به همین ضرورت مهم، روز گذشته سمیناری را در سالن حکمت کتابخانه ملی ایران برگزار کرد که هدف اصلی آن آشنایی بیشتر کارمندان مجموعه با زوایای پنهان عوامل تنش زا در محیط های کاری بود. سمیناری با رویکرد درون سازمانی که البته گریزی به زندگی فردی افراد نیز می‌زد و مهارت‌های یک زندگی آرام‌تر و پویا‌تر را گوشزد می‌نمود.

سمینار انسان، شناخت، زندگی پویا | نیلگام

دکتر سعید بهزادی فرد، روانشناس بالینی، مدیر و مسئول فنی مرکز مشاوره خانواده نیک اندیشان سخنران این هولدینگ در دو نوبت صبح و بعد از ظهر ضمن تشریح ویژگی‌های رفتاری کارمندان مرد و زن در محیط کار، بر لزوم درک بهتر شرایط و در نهایت تعامل سازنده بین آنها تاکید کرد.
دکتر بهزادی فرد با اشاره به لزوم بالا بردن آستانه تعامل بین کارمندان، از اهمیت درک متقابل در پویایی و کاهش تنش‌های احتمالی در محیط کار سخن گفت و خاطر نشان کرد: اهمیت شناخت دقیق محیط و درک صحیح الزامات کاری برای شرکتی همچون نیلگام که مجموعه‌ای از خدمات گردشگری و مهاجرتی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند، بسیار حیاتی است.

سمینار انسان، شناخت، زندگی پویا | نیلگام

نوبت بعد از ظهر این سمینار نیز عموما به بررسی چند فیلم آموزشی و البته پرسش و پاسخ بین کارمندان نیلگام و دکتر بهزادی فرد سپری شد تا کارکنان نیلگام ضمن مطرح کردن پرسش‌ها، نقطه نظر و پیشنهادات خود را در حضور مدیر عامل مجموعه طرح کنند.
محمد امینی، موسس و مدیر عامل هولدینگ نیلگام نیز با حضور در جمع کارکنان با بیان این مطلب که مجموعه مدیریت نیلگام اهمیت بسیاری برای ارتقاء سطح دانش و شناخت کارکنان خود از الزامات محیط کاری قائل است، وعده داد در آینده برنامه‌هایی از این دست هدفمندتر و جامع‌تر در دستور کار قرار گیرند.
هولدینگ نیلگام که بسیاری آن را با برند ایران-آنکارا می شناسند، متشکل از سه زیر مجموعه نیلگام سفر، نیلگام مهاجر و دارالترجمه خدماتی تخصصی را از قبیل ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا، تورهای لوکس، ویزای شنگن، ویزای استرالیا و در نهایت مهاجرت و اقامت در اختیار متقاضیان قرار می دهد.
نیلگام با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در ارائه خدمات گردشگری و مهاجرت، از معدود شرکت‌های موفق و معتبر در ارائه خدمات ویزای توریستی کانادا و انواع ویزای کانادا است.

سمینار انسان، شناخت، زندگی پویا | نیلگام
سمینار انسان، شناخت، زندگی پویا | نیلگام

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات