تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل شانگری لا تورنتو | آشنایی با خصوصیات هتل شانگری لا

۲۱ مرداد ۱۳۹۶
هتل شانگری لا تورنتو | آشنایی با خصوصیات هتل شانگری لا

هتل شانگری لا (Shangri-La)، تورنتو

تورنتو مرکز استان انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است.این شهر دارای هتل های فراوانی است،در این خصوص ما ما با جمع آواری اطلاعاتی راجع به هتل شانگری لا تورنتو قصد همراهی شما را در این مسیر داریم.

[aparat id=”ZvBc5″]


آشنایی با هتل شانگری لا تورنتو

هتل شانگری لا تورنتو در فاصله حدود سه دقیقه ای با پای پیاده از ایستگاه مترو سنت اندرو (St. Andrew) و حدود سه دقیقه رانندگی از مرکز شهر تورنتو، قرار دارد که مختص مسافرانی با هدف کار یا تعطیلات است و دارای فضای ملاقات یا مهمانی، غذاخوری در محل و دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی میباشد.شما میتوانید با تور کانادا،سفر به این کشور و در نهایت اقامتی عالی را برای خود فراهم بسازید.

مرکز ایتون (Eaton) تورنتو با پای پیاده از هتل ۱۲ دقیقه فاصله دارد و ۴ دقیقه با خودرو میتوانید به مرکز ایر کانادا برسید. برج سی ان هم با پای پیاده ده دقیقه راه است و فرودگاه بین المللی پیرسون (Pearson) از هتل، ۲۰ دقیقه با خودرو فاصله دارد.

محتوای هتل شانگری لا تورنتو

هر کدام از اتاق ها و سوئیت های مهمان کولر دار این هتل، دارای اینترنت وای فای، تلویزیون کابلی، قهوه ساز، یخچال کوچک، میز تحریر، نگهدارنده آی پاد، یک آی پاد و سشوار هستند. این اتاق ها دارای اتاق خوابی مجزا، جکوزی، اتاق غذاخوری، و یک تراس هستند. اتاق های قابل دسترسی با ویلچر هم موجود است و در تمام اتاق ها سیگار کشیدن ممنوع است.هتل شانگری لا تورنتو4

تجهیزات هتل شانگری لا تورنتو

تجهیزات هتل دارای استخر سرپوشیده، وان آب گرم، سونا، اتاق بخار، مرکز اسپا و استراحت، امکانات تناسب اندام، امکانات مهمانی و ملاقات، مرکز تجاری، خدمات شستشوی لباس، یک بار و غذاخوری در بوسک (Bosk) هستند که صبحانه، ناهار و شام ارائه می کنند. حیوانات خانگی تا وزن ۲۲٫۵ کیلوگرم را می توانید به ازای هر اتاق ۱۲۵ دلار همراه داشته باشید. پارکینگ آن بابت اقامت هم روزی ۴۸ دلار است.

هتل شانگری لا تورنتو 3

مزایای هتل شانگری لا تورنتو
  • بیشتر نظرات در مورد این هتل مثبت هستند که مربوط به محل هتل، اتاق ها و کارکنانش می شود.
  • مکان هتل دارای چند اقامتگاه هم هست. این محل به مراکز خرید، رستوران ها، مرکز چهار فصل، منطقه تجاری، حمل و نقل عمومی و مرکز ایتون نزدیک هستند.هتل شانگری لا تورنتو 5
  • بسیاری از امکانات رفاهی هتل هم نقدهای مثبتی دریافت کرده است. اتاق ها را مدرن، جادار، تمیز، ساکت، اوکس و مجهز ارزیابی کرده اند که تختخوابی نرم و حمامی بزرگ دارند.
  • برخی مهمان ها از خدمات آن اظهارت رضایت کرده اند و کارکنان را با صفت خونگرم، یاری دهنده، و با شعور ستوده اند. یکی از مهمانان این هتل نوشت «کارکنان هتل، توجه زیادی دارند و چون می دانند چه کسی هستی، حس می کنی در یک بوتیک کوچک قرار گرفته ای اما راحتی یک هتل بزرگ را هم داری.»هتل شانگری لا تورنتو 6
معایب هتل شانگری لا تورنتو

با این که بیشتر نقدهای مربوط به هتل، مثبت هستند، رستوران هتل چند شاکی دارد. چند مسافر از کیفیت غذای هتل راضی بودند اما چند نفر هم ناراضی بودند. آن ها می گفتند وعده ها کوچکند، زیادی گران هستند، خدمات کندی دارند و از این که به جای سفره گسترده برای صبحانه و ناهار به همراه هم، صبحانه ساعت ۱۰:۳۰ روز یکشنبه تمام شود، ناراضی بودند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا، اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

canadianhotelguide

دسته بندی :هتل های کانادا

نظرات