تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هتل دابل تری هیلتون | اتاق های مجلل و بزرگ با امکانات فراوان

۲۹ تیر ۱۳۹۶
هتل دابل تری هیلتون | اتاق های مجلل و بزرگ با امکانات فراوان

هتل دابل تری هیلتون DoubleTree در مرکز شهر تورنتو

تورنتو (به انگلیسی: Toronto) مرکز استان انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است.این شهر به دلیل جاذبه های توریستی فراوانی که دارد، دارای هتل های برجسته ای است یکی از این هتل ها ، هتل هیلتون تورنتو میباشد.شما با مطالعه این مطلب دانسته های خود را در خصوص خصوصیات هتل هیلتون تورنتو افزایش خواهید داد.


خصوصیات هتل دابل تری هیلتون

هتل دابل تری هیلتون در مرکز شهر و در منطقه ای شامل مراکز خرید، تحقیقاتی و مالی قرار گرفته و آرامشی نسبی را در این هیاهوی شهری فراهم می کند. این هتل که در چندقدمی سازمان ها و موسسات مختلفی چون کنسولگری آمریکا، ادارات دیپلماتیک و دولتی، موسسات مالی بزرگ و مراکز علمی قرار دارد، مکانی فوق العاده برای گردشگران تجاری تور کانادا  است. سایر گردشگران نیز از دسترسی آسان به مرکز شهر و برنامه های هتل برای بازدید از جاذبه هایی چون برج CN، تالار افتخار هاکی، موزه ی سلطنتی اونتاریو و آکواریوم ریپلی، بهره مند می شوند.هتل هیلتون تورنتو 2

اتاق های مجلل و بزرگ این هتل با نماهای تحسین برانگیز، امکاناتی مدرن را ارائه می دهند؛ ازجمله تماشای فیلم و استفاده از اینترنت در تلویزیون های تخت. صرف شام در محیط دلنواز رستوران Hemispheres را از دست ندهید. همچنین می توانید از امکانات باشگاه ورزشی شبانه روزی، شنا در استخرهای سرپوشیده ی گرم و استفاده از سونا برخوردار شوید و یا خود را در مرکز خرید شبانه روزی غرق کنید. در یک سالن کنفرانس ۱۳۰۰۰ فوت مکعبی نیز می توانید برای برگزاری مراسم عروسی، رویدادهای اجتماعی و تجاری استفاده کنید.هتل هیلتون تورنتو 3

از کلوچه ی شکلاتی خوشمزه این هتل که هدیه خوشامدگویی به شماست لذت ببرید. با اتصال به وای فای این هتل، ارتباط خود را با دوستان و همکارانتان حفظ کنید.

نکات برجسته هتل دابل تری هیلتون تورنتو

• فاصله ی چند دقیقه ای این هتل مدرن با میدان داندس، مراکز تجاری و جاذبه های محلی

• امکان اتصال به وای فای، مرکز ورزشی شبانه روزی، استخرسرپوشیده و سونا

• سالن اجتماعات بزرگ و مرکز تجاری شبانه روزی

• صرف غذا در غذاخوری و رستوران Hemispheres

• شهرت هتل در صنعت فیلم سازی و موسیقی

• مکانی مجهز برای برگزاری مراسم عروسی و رویدادهای خاص

امکانات اطراف هتل دابل تری هیلتون تورنتو

از اتراق در این مکان آرام و ایده آل مرکز شهری، لذت تمام را ببرید؛ درحالیکه فقط چنددقیقه با میدان داندس، تالار مراسم عروسی و میدان ناتان فیلیپس فاصله دارید. هتل هیلتون DoubleTree به جاذبه های تورنتو، مراکز تفریحی و خرید و رستوران ها دسترسی آسان دارد و با فرودگاه بین المللی تورنتو تنها ۴۰دقیقه فاصله دارد.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت کانادا اقامتی رویایی را در این هتل داشته باشید.هتل هیلتون تورنتو 5

آسانسور آسمان خراش برج CN ، تجربه ای شگفت انگیز است که دیدی همه جانبه از تورنتو فراهم میکند. از بزگترین مجموعه ی یادبودهای هاکی درتالار آن نیز دیدن کنید و از شاهکارهای مدرن گالری هنر اونتاریو لذت ببرید. همچنین خرید در بزرگترین مرکزخرید تورنتو و مرکز Eaton را از دست ندهید، به تماشای بازی بسکتبال در مجموعه ی ورزشی Air Canada بروید و از کنسرت های خانه ی اوپرا لذت ببرید. دیدار کوتاهی از میدان ناتان فیلیپس داشته باشد تا از تجربه ی مراسم و جشنواره های فصلی و هاکی روی یخ در فصل زمستان محروم نشوید.

عاشقان غذا احتمالاً از رویارویی با کافه ها و رستوران های فراوان تورنتو که غذاهای خوشمزه ای را از سرتاسر جهان سرو می کنند بهت زده می شوند.

خطوط هوایی محلی Porter که توسط فرودگاه Billy Bishop تورنتو مدیریت می شود، به مونترال، اوتاوا و تورنتو و شهرهای آمریکایی پرواز دارند. این سرویس برای آسایش و حمل ونقل میهمانان در مرکز شهر فراهم شده است.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

doubletree3.hilton

دسته بندی :هتل های کانادا

نظرات