تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

غار Grotto | آشنایی با یک غار بزرگ ساحلی

۶ شهریور ۱۳۹۶
غار Grotto | آشنایی با یک غار بزرگ ساحلی

غار Grotto ، پارک ملی شبه جزیره بروس

غار Grotto احتمالاً محبوب ترین جاذبه ی پارک ملی Bruce Peninsula محسوب می شود و تقریباً همه ی بازدیدکنندگان این پارک از این غار هم دیدن می کنند.شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص غار Grotto با ما باشید.


معرفی غار Grotto

غار Grotto یک غار بزرگ ساحلی است که در طول هزاران سال توسط موج های خلیج Georgian تشکیل شده است. این غار بسیار چشم نواز بوده و با تابش نور خورشید، تونل زیرآبی باشکوه داخل آن هویدا می شود. شما می توانید در لبه ی داخل گودال غار قدم بزنید و یا در آب زلال و خنک آن شنا کنید.اخذ ویزای کانادا یکی از مراحلی است که قبل از سفر به این کشور برای دریافت آن باید اقدام کنید.

(عکس ۲)
از گذرگاه محوطه ی پارکینگ تا جاده ی دریاچه ی Cyprus و غار Grotto، ۳۰ دقیقه پیاده فاصله است. از گذرگاه خلیج Georgian به سمت ساحل بروید و گذرگاه Bruce در لبه ی پرتگاه نیاگارا را به سمت غرب دنبال کنید. Grotto دقیقاً پشت Indian Head Cove (یک جاذبه طبیعی فوق العاده ی دیگر) قرار دارد. برای رسیدن به Grotto ازطریق گذرگاه Bruce باید از دودکش طبیعی در سنگ های پرتگاه نیاگارا پایین بروید. این مسیر کاملاً دست نخورده بوده و هیچ گونه علامت، نور، پله یا نرده ای در آن وجود ندارد. اردوگاه خود را در اولین فرصت اجاره کنید. زیرا سریعاً رزرو و پر می شوند.

(عکس ۳)

نکاتی که لازم است برای بازدید از غار Grotto بدانید:

• در ماه های تابستان، پارکینگ این مناطق معمولاً سریع پر می شود و باعث می شود که بازدیدکنندگان نتوانند از غار دیدن کنند. همواره توقف خود را از مرکز بازدید پارک ملی Bruce Peninsula آغاز کنید تا از اطلاعات به روز و تماشای اجراهای تعاملی شگفت انگیز بهره مند شوید. همچنین می توانید بازدید را در فصول پاییز و زمستان انجام دهید. البته اگر ظرفیت پارکینگ هم پر شد، جاذبه ها و مقاصد دیگری هم برای گردش وجود دارد.

(عکس ۴)
• پیاده روی به سمت Grotto در گذرگاه یک کیلومتری خلیج Georgian نیم ساعت زمان می برد. گرچه بخش اعظم این گذرگاه مناسب و راحت می باشد، خط ساحلی سخت و ناهموار است. برای ورود به Grotto، نزول ۴۰ فوتی از صخره های سنگی لازم است.شما میتوانید با انتخاب تور کانادا و سپس سفر به این کشور از جذابیت های این مکان دیدن کنید.
• اگر پارکینگ P1 پر شود، باید به محوطه ی پارکینگ P2 بروید که تا Grotto و Indian Head Cove ، ۵۰ دقیقه پیاده فاصله دارد.

(عکس ۵)
• امکانات دورریختن زباله ها در Grotto و Indian Head Cove وجود ندارد و باید زباله هایتان را خودتان حمل کنید.

• مصرف نوشیدنی های الکلی در Grotto و Indian Head Cove، همانند سایر اردوگاه های دیگر مجاز نیست.

• پرش از صخره یک فعالیت خطرناک و غیرقانونی در پارک محسوب می شود و انجام آن منجر به اخذ جریمه و اخراج می شود.

(عکس ۶)
• آب Grotto و Indian Head Cove بسیار سرد بوده و موج های آن نیرومند است. حتی زمان هایی که موج ها آرام و قابل شنا کردن به نظر می رسند، باز هم خطر غرق شدن وجوددارد.

آدرس پارک:

جاده ی ۴۰۷ دریاچه ی Cyprus، بزرگراه ۶، Tobermory، N0H2R0

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا ،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

pureontario

دسته بندی :کانادا

نظرات