تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

راهنمای وقت سفارت هلند VFS + آدرس جدید

۲۴ آذر ۱۳۹۷
راهنمای وقت سفارت هلند VFS + آدرس جدید

همواره ایرانیان زیادی در تکاپوی گرفتن وقت سفارت و آماده‌سازی مدارک خود برای گرفتن ویزای شینگن از وی اف اس vfs سفارت هلند در تهران هستند. این کشور اروپایی ازجنبه‏‌های مختلف توریستی، بیزینس و تحصیلی مقصدی جذاب و فوق العاده برای افراد به حساب می‌آید، اما با توجه به حجم زیاد درخواست های وقت سفارت هلند و حساسیت کشورهای عضو شینگن در رسیدگی به پرونده متقاضیان آسیایی لازم دیدیم تا به توضیح نکاتی قابل توجه در رابطه با سفارت هلند درتهران و گرفتن وقت سفارت بپردازیم.


در همین رابطه بخوانید: با ویزای هلند و انواع آن آشنا شوید


اطلاعات سفارت هلند در تهران

همان‌طور که می‌دانید خوشبختانه سفارت هلند دارای VFS فعال در تهران است. در ادمه اطلاعت و آدرس را مشاهده کنید.

آدرس

آدرس سفارت هلند در تهران از تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۷ به خیابان موسوی (گلستان پنجم)، میدان هروی، طبقه چهارم هروی سنتر انتقال یافته است. از طریق نقشه زیر می‌توانید آدرس دقیق را پیدا کنید.

ساعات کاری

ساعات کاری vfs سفارت هلند درتهران به استثنای روزهای جمعه و شنبه و دیگرتعطیلات رسمی سفارت هلند، برای ارائه مدارک به کانتر هرروزه از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۵، برای دریافت پاسپورت و به اصطلاح پیکاپ ویزا از ۱۵:۰۰ تا ۱۷:۰۰ و برای استفاده از پشتیبانی تلفنی از ساعت ۰۸:۰۰ تا ۱۷ می‌باشد.

سایت سفارت هلند در تهران و اطلاعات تماس

شما همچنین می‌توانید از طریق ایمیل info.netherlandsiran@vfshelpline.com و یا شماره تماس‌های ۹۴۷۰-۵۳۱-۲۱۸-۹۸+/ ۵۹۱۴-۲۸۰-۲۱۸-۹۸+/ ۷۳۳-۲۰۵۵-۴-۹۷۱+ (هزینه تماس بین‌المللی اعمال می‌شود) با پشتیبانی VFS هلند درتماس باشید.
همچنین سایت سفارت هلند در ایران را از طریق لینک موجود می‌توانید مشاهده کنید.
برای تعیین وقت سفارت هلند درتهران باید به vfs آن در هروی سنتر مراجعه کنید

مراحل اخذ وقت سفارت هلند

برای دریافت ویزای شینگن از سفارت هلند در تهران ملزم به تعیین وقت سفارت شینگن به صورت آنلاین هستید. برای محکم کاری و اجتناب از مواجه شدن با ترافیک کاری vfs هلند و هرگونه تاخیر در برنامه‌ریزی شخصی سفرخود پیشنهاد می‌شود که از ۳ ماه قبل از زمان برنامه سفرتان اقدام به رزرو وقت سفارت نمایید. همچنین جهت اطمینان و سهولت بیشتر شما جهت تعیین وقت سفارت هلند می‌توانید از خدمات مجموعه نیلگام که بیشتر از یک دهه تجربه در این زمینه را دارد استفاده کنید.
اما اگر خودتان می خواهید دست به کار شوید مراحل به صورت زیر است:
برای شروع کافیست به صفحه اصلی وب‌سایت VFS global هلند مراجعه کرده و با استفاده از منوی SCHEDULE AN APPOINTMENT و ارسال ایمیلی با مشخصات ذیل به آدرس appt.netherlands@vfshelpline.com اقدام به تعیین وقت سفارت کنید.

مراحل اخذ وقت سفارت هلند
پس از ارسال ایمیلی با محتوای مذکور، درصورتی که اطلاعات ارائه شده توسط متقاضی با استانداردهای سفارت مطابقت داشته باشد، نامه تاییدیه‌ای از طرف vfs global تحت عنوان appointment confirmation به آدرس ایمیل متقاضی ارسال خواهد شد.
نکته: توجه داشته باشید که در صورت تایید وقت سفارت هلند برای انجام مصاحبه با آفیسر، انگشت نگاری و ارائه مدارک مورد نیاز، امکان کنسل کردن و یا برنامه‎ریزی مجدد برای متقاضی پرونده وجود ندارد و درصورت عدم حضور در زمان تعیین شده در مرکز vfs global هلند، امکان رزرو وقت سفارت تا یکماه برای شما مقدورنمی‌باشد.
شما همچنین می‌توانید با استفاده از خدمات تعیین وقت آژانس نیلگام و مشاوره کارشناسان زبده ویزای شینگن، با اطمینان بیشتری روند رزرو و درخواست ویزای خود را به پیش ببرید.
مشاوره رایگان اخذ ویزای هلند۰۲۱-۷۵۲۳۷

مدارک مورد نیاز جهت تعیین وقت سفارت هلند در تهران

همانطور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم، تعیین وقت سفارت پیش نیاز دریافت ویزای شینگن است و جهت رزرو وقت سفارت، تنها ارسال اطلاعات اولیه از طریق ایمیل قید شده کفایت می‌کند اما درصورتی که قصد سپردن امور ویزای خود را به یک آژانس مسافرتی مطمئن دارید، میبایست جهت آمادگی برای وقت مصاحبه، مدارک ذیل را جهت ارزیابی و رفع نواقص احتمالی به کارشناسان ویزای شینگن آژانس مورد نظرخود ارائه دهید:

  1. فرم تکمیل شده درخواست ویزا
  1. اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام پاسپورت‌های قبلی
  1. دو قطعه عکس ۳٫۵×۴٫۵ سه ماه اخیر
  1. ترجمه انگلیسی مدارک مالی ( نامه تمکن بانک، گردش سه ماهه حساب بانکی)
  1. ترجمه انگلیسی اسناد ملکی
  1. ترجمه انگلیسی مدارک شغلی ( گواهی اشتغال به کار با سربرگ شرکت، پروانه کسب، حکم بازنشستگی و موارد دیگر)
  1. ترجمه انگلیسی مدارک تحصیلی (گواهی اشتغال به تحصیل، کارت دانشجویی و غیره)
  1. بلیط پرواز
  1. رزرو هتل
  1. بیمه مسافرتی

مطلب مرتبط: اصلی‌ترین دلایل ریجکت ویزای شینگن


هزینه وقت سفارت هلند با نیلگام

آژانس مسافرتی نیلگام با بیش ازده سال تجربه درامر پیکاپ پاسپورت، اخذ ویزا و برگزاری تورهای بین‌المللی، همواره درتلاش است تا علاوه بر آگاه‌ سازی شما عزیزان از جوانب و جزییات پرونده‌ها، درخواست‌ها و قوانین سفارت‌ها، برترین، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.
در آخر باید به این نکته نیز اشاره کنیم که تعرفه قیمت وقت سفارت هلند در آژانس مسافرتی نیلگام به ازای هر نفر تنها ۳۵۰ هزار تومان می‌باشد.

ثبت نام آنلاین ویزای هلندثبت نام کنید

سوالات متداول در زمینه اخذ وقت سفارت هلند

با تعیین وقت سفارت هلند با نیلگام ، با موفقیت برای اخذ ویزای هلند اقدام کنید.

به طورعادی دریافت وقت سفارت هلند یک تا دو هفته کاری زمان می‌برد، اما هم اکنون با توجه به حجم بالای درخواست‌های متقاضیان vfs هلند، این زمان ممکن است حتی تا یک ماه نیز به طول بیانجامد. بدین خاطر می‌توان گفت که پیش‌بینی موارد غیر منتظره در روند دریافت وقت سفارت هلند و ویزای شینگن موجب می‌شود تا درصد موفقیت خود را در جهت نیل به اهداف‌تان بالا ببرید و با جلوگیری از بروز هرگونه خطا و یا نقصی در خلال امور سفارت خود، به جای فردی آماتور و کم تجربه همچون متقاضیان با تجربه‌ای که مهر سفرهای زیادی را در پاسپورت خود دیده‌اند، جای پای خود را محکم کنید.

متاسفانه برخی از آژانس‌های مسافرتی نوپا و سودجو با استفاده ازعناوینی نظیر وقت سفارت فوری هلند و دیگر عناوین این‌چنینی سعی در فریب و جذب متقاضیانی دارند که به هرعنوان در انجام امور سفرخود نیازمند تعجیل هستند و بر مبنای اطلاعات غلط این افراد، عموما متحمل پرداخت هزینه‌های گزاف و اغلب بی فایده برای اموری نظیر وقت سفارت، پیکاپ پاسپورت و اخذ ویزا می‌شوند.
حقیقت ماجرا این است که تعیین وقت سفارت هر کشوری تنها در اختیار سفارت و نماینده قانونی یا همان vfs آن کشور بوده و هیچ کارشناس و یا آژانس مسافرتی توانایی دخل و تصرف دراین بخش را نداشته و نمی‌تواند به اصطلاح کار کسی را جلو بیاندازد!
پس بهتر است پیش از هر چیز به دور از نگرانی، با کمی تامل و جستجوی منابع مطمئن، سوال از کارشناسان آگاه و با تجربه و یا رجوع به آژانس های معتبر مسافرتی، با اطمینان خاطر قدم در راه تعیین وقت سفارت و اخذ ویزای شینگن بردارید.

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 16    میانگین: 4.4/5]
دسته بندی :شینگن

نظرات

آتنا نبوی

فهرست تعطیلات رسمی سفارت هلند رو از کجا میتونیم پیدا کنیم؟

امید اقابیگی

سلام من برای وایزی هلند اقدام کردم و ریجکت شدم.ولی داخل پاسم مهر ریجکتی نخورده.و داخل پاکتی ک پاسم داخلش واسم پست شد ب ادرس منزلم ی برگه بود ک نوشته بود:مدارکم قابل اطمینان نبوده.و یک موضوع دیگ این ک میتونم اعتراض کنم یا بدون اعتراض برم واسع سفارت ایتالیا اقدام کنم؟اینم شمارع تماسم ممنونم.میشم راهنمایی کنین.۰۹۰۳۶۵۲۷۹۵۶

ادمین

سلام،میتوانید اعتراض بکنید ولی احتمالش پایین که جواب بدهند شما پس از ریجکتی از هر سفارت اروپایی باید به مدت ۶ ماه صبر کنید سپس بعد از ۶ ماه مجددا برای اخذ ویزا اقدام فرمایید.

مریم

سلام، من میخوام واسه خانوادم وقت سفارت بگیرم، باید برای تک تک اعضای خانواده یک میل جداگانه بزنم؟

ادمین

سلام خیر نیاز نیست برای تمام اعضای خانواده یک میل جداگانه بزنید یک میل کافی است می توانید برای گرفتن اخذ وقت سفارت و ویزا با همکاران ما صحبت فرمایید .

سهراب

آقا سلام، اگر کسی دعوتنامه نداشته باشد، اما پول و علاقه برای رفتن داشته باشد، هزینه اخذ ویزا برایش حدودا چقدر می شود؟

ادمین

سلام برای اخذ ویزای شنگن داشتن دعوت نامه الزامی نیست وجود دعوت نامه شانس ویزای شما را بالا می برد در صورت نداشتن دعوت نامه رزرو هتل صورت می گیرد و برای اخذ ویزای شنگن وجود گواهی شغلی و مالی و سابقه سفر مناسب مهم می باشد هزینه اخذ ویزای شنگن ۳۵۰ یورو است.

رضا قاسمی

با سلام من اواخر برج ۹ از طریق کارگزار اقدام کردم و کارگزار میگه وقت سفارت برای اواخر برج ۱ شده ایا این مدت درست است یا کارگزار داره بازی در میاره ؟

ادمین

سلام درست است الان دیگر وقت ها برای همان بازه زمانی شده است.

صدف مطلق

سلام. میخواستم بدونم هزینه درخواست ویزای هلند چقدر هست؟

ادمین

سلام،هزینه اخذ ویزای شنگن ۳۵۰یورو می باشد.

مهدی طباطبایی

سلام من پذیرش گرفتم از دانشگاه دلفت هلند ولی قرار شده فعلا بهشون مدرک تحصیلی آزاد شده ارشد و لیسانس ندم بنا به دلایلی، آیا سفارت ازم حتما ترجمه مدرک آزاد شده تحصیلی رو میخواد؟

ادمین

سلام ،تحصیلی ما برای کانادا ،آلمان ،انگلیس،استرالیا،پرتغال اقدام می کنیم اطلاعاتی در مورد سفارت هلند(تحصیلی )ندارم عذرخواهی می کنم.

میثم اورجی

سلام
من میخواستم بدونم شرایط و مدارک لازم برای گرفتن ویزای دانشجویی در این کشور چگونه است ؟

ادمین

سلام در حال حاضر پذیرش تحصیلی برای کشورهای کانادا ،آلمان،پرتغال،انگلیس و استرالیا اقدام می کنیم که برای اخذ پذیرش تحصیلی شما نیازمند معدل حداقل ۱۴ و دارا بودن مدرک زبان و شرایط سنی و نداشتن گپ تحصیلی مطرح است.

ساناز گلبابائی

سلام
من دارم برای ویزای هلند مدارک حاضر می کنم. می خواستم بدونم از بین مدارک بالا کدام موارد باید تاییدیه دادگستری رو داشته باشند یا جایی هست که بشه چک کرد؟

ادمین

سلام نیازی به تاییدیه دادگستری ندارد مهر دارالترجمه کافی است.

Farnoosh

salam, man ye haftas vaghtgereftam va email zadam ama hich javabi naymade hata ye auto reply ham naymade ke began emailet daryaft shod hala ma javab midim, in tabiyeh?

ادمین

سلام با توجه به شرایط پیش آمده در مورد سفارت هلند ،بله طبیعی است چون الان خود سفارت هلند هفته سوم june وقت می دهد.

لیلا نیکوکردار

اگر قرار باشد دوستی برایم دعوتنامه بفرستد آیا اول باید او اقدام کند یا اینکه قبل از ان می توانم وقت سفارت بگیرم

ادمین

سلام،ابتدا دعوت نامه از طرف ایشون برای شما باید ارسال بشود که طبق تاریخی که شما به هر دلیلی دعوت کرده اند برای اخذ ویزا اقدام فرمایید.

ندا د

سلام اگه تاریخ سفر دقیقا مشخص نباشه در میل چه تاریخی باید ثبت کنیم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای شنگن،در همان ابتدای ثبت نام برای اخذ ویزا باید تاریخ سفرتون مشخص کنید به صورت حدودی، چون سفارت بر آن اساس به شما ویزا خواهد داد.

الی نجم

سلام من میخوام برای اواخر سال ۹۸ برای دیدن دخترم به هلند سفر کنم بنظرتون با توجه به زمانی که برای دریافت وقت سفارت نیازه چه زمانی باید ثبت نام آنلاین سفارت را انجام بدم
متشکرم

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد ویزای شنگن،سفارت هلند سفارت شلوغی است و در حال حاضر آگوست وقت می دهد بهتر که برای چک کردن وقت نیز مجددا باکارشناس بخش شنگن چک فرمایید در خدمت شما هستیم.

امیر حیدری

با سلام میخواستم بدونم که آیا سفارت هلند اگر کارت دانشجویی داشته باشیم دیگه تمکن ملکی میخواد یا نه ممنونم.

ادمین

سلام متوجه سوالتون نشدم دوست عزیز.میخواهید برای هلند توریستی اقدام کنید؟در این صورت بله نیاز به تمکن و گردش حساب می باشد .از جمله شرایط اخذ ویزای شنگن ، می توان به مجرد و یا متاهل بودن ،سابقه سفر پیشین منظور سفر به کشورهای دارای لیبل نظیر روسیه ،چین،بلغارستان و …. و گواهی شغلی و مالی مناسب نام برد و وجود دعوت نامه نیز شانس ویزا افزایش می دهد

الهام

با سلام
من برای سفر توریستی در هفته اول سپتامبر، حدود ۸ جون به vfs درخواست وقت دادم . ولی چند روز بعد، در جواب درخواست، اومده که تا هفته دوم سپتامبر زمان ها پر هستند !!!!!
ایا درخواست دوباره فایده داره و یا راه دیگه ای برای گرفتن وقت وجود نداره؟

ادمین

سلام با توجه به سوال شما در مورد اخذ وقت سفارت هلند،سفارت هلند،سفارت شلوغی می باشد و در حال حاضر همانطور که فرمودید وقت ها پر هستند میتوانید جهت چک کردن با کارشناس بخش شنگن ما در تماس باشید در خدمت شما هستیم.

احسان

سلام. میخواستم بدونم هلند ویزای جستجوی کار هم میده و روالش چیه؟

ادمین

سلام دوست عزیز برای هلند به صورت توریستی اقدام خواهیم کرد

حامدشجاعی

سلام منظور از این عبارت چیستprocessed application no. Is ready for Collection at vfs hours 15 to 17
تشکر

ادمین

سلام همراه گرامی…جواب ویزاتون آماده هس که در روزهای کاری vfs بین ساعات ۱۵ الی ۱۷ میتونید با رسید پاسپورت و مدرک شناساییتون پاسپورت را تحویل بگیرید

جواد خالقی منش

با درود فراوان
من اگر دعوتنامه داشته باشم چه ویزایی لازم است بگیرم مقصدم هلند وهدف دیدار خاله پیرم هست ایا ویزای شینگن لازمه یا نه

ادمین

سلام دوست عزیز… بله برای ویزای توریستی باید اقدام بفرمایید.

امیر

سلام من یه آشنایی دارم که ساکن هلند هستند و رستوران دار میخواستم بدونم میتونه برای من درخواست ویزای کاری بکنه یا خیر تشکر

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای هلند به صورت توریستی در خدمتتون هستیم .

علی پاک رو

سلام
من سال ۹۱ برای دوره آموزشی از طرف شرکت به هلند رفتم پس از پایان دوره و گرفتن گواهینامه مربوطه از شرکت هلندی به نام خودم مدتی در فرانسه بودم و قبل پایان مدت ویزا به ایران برگشتم میخواستم بدونم از چه طریقی میتونم برای کار و گرفتن اقامت هلند اقدام کنم
سپاسگزارم

ادمین

سلام دوست عزیز در حال حاضر برای هلند به صورت توریستی در خدمتتون هستیم.

سیمین سعادتی فرد

آیا دعوت نامه زمان داره؟؟ یعنی بعداز دریافت دعوتنامه چقدر زمان لازم هست که مدارک رو بفرستیم؟

Admin

سلام وقتتون بخیر،باید زمان دعوت نامه ای که براتون ارسال می شود با زمان وقت سفارتتون یکسان باشد و زمانی که سفارت تشریف میبرید تمامی مدارکتون همراهتون ببرید.

کاوه کانبی

سلام وخسته نباشید
من حدود یک ماه میشه انلاین برای مادرم از سفارت هلند درخواست وقت کردم ولی هنوز جوابی ندادن ایا عادیه ؟ من هلند زندگی میکنم و میخام دعوتنامه برای مادرم بفرستم اگر شما بتونید کارهاشو انجام بدید خوشحال میشیم در ضمن ایشون ویزای چهار ساله کاناداهم در پاسشون دارند ،ممنون میشم راهنمائی کنید

Admin

سلام وقتتون بخیر ،با ارسال دعوت نامه از جانب شما شانس اخذ ویزای ایشون بسیار است و ما برای اخذ ویزا در خدمت شما هستیم .میتوانند جهت اقدام لطف کنند با دفتر تماس بگیرند.