تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

هزینه ویزای توریستی کانادا چقدر است؟

۱۶ مرداد ۱۳۹۷
هزینه ویزای توریستی کانادا چقدر است؟

یکی از مهمترین ویژگی‌های هر مجموعه خدماتی در کنار کیفیت، تنوع و تضمینی بودن خدمات بی‌تردید رقابتی بودن قیمت‌ها خواهد بود. هر اندازه قیمت خدماتی در بازار رقابتی‌تر باشد (البته اگر این رقابتی بودن به معنی نزول کیفیت نباشد) حتما در ایجاد جذابیت برای مشتریان تاثیر گذار خواهد بود. از سوی دیگر هر اندازه جنس خدمات لوکس‌تر و رقابتی‌تر باشد، مناسب بودن قیمت‌ها، اهمیت بیشتری خواهد یافت. برای مثال خدمات ویزای کانادا و هزینه ویزای توریستی کانادا در شرایط امروز یکی از مواردی است که برای بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا از اهمیت بسیاری برخوردار استت.
برای بررسی هزینه ویزای توریستی کانادا، ابتدا جا دارد اندکی درباره خود ویزای توریستی یا Visitor Visa صحبت کنیم و انواع آن را با هم مرور کنیم. با شناخت بهتر انواع ویزای توریستی کانادا و خدمات هلدینگ نیلگام در خصوص ویزای کانادا، شاید بتوان انتخاب بهتری را داشت.

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا
ویزای توریستی کانادا یا Visitor Visa که زیر گروه Temporary Resident Visa یا TRV تقسیم بندی می‌شود، همانگونه که از نامش برمی‌آید برای اهدافی تورستی و یا دیدار با اقوام و خانواده و حتی شرکت در کنفرانس و یا دوره‌ای آموزشی، رای مدتی معین صادر می‌شود. بطور کلی ویزای توریستی کانادا به ۳ دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند:

  1. ویزای سینگل کانادا
  1. ویزای مولتیپل یا ویزای ۵ ساله کانادا
  1. سوپر ویزای کانادا

ویزای سینگل کانادا برای هدف و زمانی مشخص عموما با اعتباری ۶ ماهه صادر می‌شود، البته بنا بر نظر افسر مهاجرت و مدارک و دلایل ارائه شده در هنگام درخواست، اعتبار ویزای سینگل کانادا کمتر از ۶ ماه باشد که در این صورت در ویزا تاریخ پایان اعتبار قید می‌شود.
ویزای مولتیپل کانادا که به آن ویزای مولتی کانادا هم گفته می شود، نوعی ویزای توریستی که به فرد اجازه می دهد تا زمان اعتبار ویزا بدون محدودیت به کانادا سفر کند و هر بار نیز تا ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشد. اعتبار ویزای مولتی کانادا معمولا تا پایان اعتبار پاسپورت متقاضی خواد بود و از آنجایی که حداکثر اعتبار پاسپورت ایرانی ۵ سال است به این ویزا در ایران، ویزای ۵ ساله کانادا نیز گفته می‌شود.
سوپر ویزای کانادا یا ویزای والدین هم نوع دیگری از ویزای توریستی که مخصوصا پدر، مادر و پدربزرگ، مادربزرگ فردی صادر می‌شود که اولا دارای اقامت دائم کشور کانادا باشد و ثانیا درآمد سالانه وی از ۲۴ هزار دلار کمتر نباشد. اعتبار این پاسپورت ۱۰ سال است و دارنده این ویزا می‌تواند در هر بار ورود تا ۲ سال در خاک کانادا اقامت داشته باشد.
التبه نوع دیگری از ویزای توریستی کانادا وجود دارد که به آن ویزای تضمینی کانادا می‌گویند. در این نوع ویزا کلیه مراحل درخواست ویزای کانادا همچون بررسی مدارک، ترجمه مدارک، تهیه دعوتنامه و در نهایت ثبت نام آنلاین و ساب میت درخواست توسط دپارتمان ویزا و وقت سفارت هلدینگ نیلگام صورت می‌گیرد. لفظ تضمینی در این نوع ویزای توریستی کانادا از آن جهت است که در صورت رد شدن درخواست ویزای متقاضی، تمامی هزینه‌های پرداخت شده، بازپرداخت خواهد شد.

هزینه ویزای توریستی کانادا تضمینی در مجموعه شرکت‌های نیلگام ۱۶۰۰ دلار است و همانطور که در بالا اشاره شد، این رقم تمامی هزینه‌های صفر تا ۱۰۰ درخواست ویزای توریستی کانادا را شامل می‌شود. جا دارد باز هم به این نکته اشاره شود که اگر به هر دلیلی دخواست ویزای توریستی کانادا تضمینی ریجکت شود، تمامی هزینه های انجام شده، بازپرداخت خواهد شد که خود موید اعتماد تیم حقوقی و اجرایی نیلگام به خدمات ویزای تضمینی کانادا است.

هزینه ویزای مولتی کانادا

هزینه ویزای مولتی کانادا
هزینه ویزای مولتی کانادا در واقع مربوط به هزینه ثبت نام آنلاین و مشاوره رایگان به متقاضی خواهد شد و نه مواردی که در ویزای تضمینی همچون ارائه دعوتنامه معتبر به آنها اشاره کردیم. از این رو هزینه ویزای مولتی کانادا در هلدینگ نیلگام ۴۲۰ دلار برآورد شده است که البته شامل تخفیف هم می‌شود.
البته باید در خصوص هزینه ویزای توریستی تضمینی کانادا و هزینه ویزای مولتی کانادا باید دقت داشت که در هیچ یک از موارد درخواست ویزای کانادا، هیچ کس نمی تواند ویزا شدن درخواست را تضمین کند. چون تصمیم گیرنده نهایی در خصوص سرنوشت هر پرونده افسر مهاجرت خواهد بود. افسری که نه کسی به او دسترسی دارد و نه می‌داند کدام آفیسری، کدام پرونده را بررسی می کند.

هزینه سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا با همان ویزای والدین کانادا یکی از جذاب ترین انواع ویزا برای کشور کانادا است. سخت گیری‌ها در این نوع ویزا کمتر از انواع دیگر ویزای توریستی کانادا است و در صورت ارائه دعوتنامه‌ای معتبر و متقاعد کننده، به راحتی می‌توان در خصوص نتیجه درخواست سوپر ویزای کانادا امیدوار بود. هزینه سوپر ویزای کانادا ۴۲۰ دلار است که این عدد شامل برخی تخفیف‌ها نیز خواهد شد.
هزینه سوپر ویزای کانادا

شرایط سوپر ویزای کانادا

برای صدور سور ویزای کانادا دارا بودن و رعایت موارد زیر الزامی است و در صورت رعایت شرایط سوپر ویزای کانادا شانس ویزا شدن در خواست بسیار بالا خواهد بود.

  1. فرد دعوت کننده فرزند و یا نوه دعوت شونده باشد
  1. فرد دعوت کننده حتما سیتیزن کانادا بوده و یا اقامت دائم این کشور را دارا باشد
  1. درآمد سالانه فرد دعوت کننده کمتر از ۲۴ هزار دلار نباشد
  1. فرد دعوت کننده باید بیمه خدمات درمانی متقاضی را حداقل برای یک سال در کانادا پرداخت کند
  1. فرد دعوت شونده باید زیرنظر پزشکان مورد اعتماد سفارت معاینه شود تا سلامت وی به تایید برسد

هلدینگ نیلگام البته پیشنهادی ویژه برای آن دسته از متقاضیانی دارد که طی ۱۰ سال گذشته درخواست ویزای کانادا آنها به هر دلیلی ریجکت شده باشد. در این موارد، هلدینگ نیلگام بدون نیاز به انگشت نگاری یا بیومتریک سفارت کانادا اقدام به درخواست مجدد خواهد کرد.
هزینه ویزای توریستی کانادا برای این افراد ۳۳۵ دلار خواهد بود.
یکی دیگر از خدمات مجموعه شرکت‌های نیلگام در زمینه ویزای کانادا که با هدف رفاه حال متقاضیان محترم و همچنین تسهیل روند اخذ ویزای کانادا در دسترس قرار دارد، خدمات پیکاپ ویزا است. همانگونه که مطلعید بدلیل تعطیلی سفارت کانادا در تهران متقاضیان ویزای کانادا می‌بایست برای انگشت نگاری و یا بیومتریک کانادا، به یکی از وَک‌های دفاتر VFS مراجعه نمایند. در صورت تایید درخواست ویزای کانادا، متقاضی می‌بایست یک بار دیگر به کشوری که انگشت نگاری را در آن انجام داده‌است سفر کرده و پاسپورت خود را برای الصاق ویزای کانادا تحویل دهد.
هلدینگ نیلگام با بیش از یک دهه فعالیت مستمر در ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت و همچنین با اخذ مجوزهای لازم از پلیس مهاجرت جمهوری اسلامی ایران، این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد تا در کمترین زمان و با بالاترین دقت ممکن پاسپورت شما را به سفارت کانادا در کشور محل انگشت نگاری رسانده و پس از الصاق ویزا پاسپورت را در تهران تحویل نماید.

تخفیف ویژه ثبت نام آنلاین ویزای توریستی کاناداثبت نام کنید
به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 1    میانگین: 2/5]
دسته بندی :سایر

نظرات