تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

تور کانادا مکزیک تابستان ۹۶ | تورهای ترکیبی | تور ترکیبی کانادا مکزیک

۲۸ خرداد ۱۳۹۶
تور کانادا مکزیک تابستان ۹۶ | تورهای ترکیبی | تور ترکیبی کانادا مکزیک

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تور ترکیبی کانادا مکزیک

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که از سفر به یک کشور خسته شده باشید و  در پی سفری هیجان انگیز و تورهای ترکیبی باشیداگر چنین است ما به شما پیشنهاد میدهیم با استفاده از تورهای ترکیبی کانادا مکزیک که دارای ۱۴ برنامه متنوع است سفری به یاد ماندنی را در مسیری حیرت انگیز در دل کوهای راکی برای خود رقم بزنید.بی شک این سفر میتواند یکی از بهترین سفرهای شما در طول زندگی باشد.در ادامه با ما باشید تا به معرفی بیشتر پکیج تور کانادا مکزیک بپردازیم.


پکیج تور کانادا مکزیک

اطلاعات سفر در تور ترکیبی کانادا مکزیک

۱- اقامت در ونکوور و مهیا شدن برای یک سفر خاطره انگیز در دل کوه های راکی با قطار. این مسیر زیباترین جاده ریلی جهان شناخته شده است.

۲- سفر را از شهر ساحلی کملوپس شروع می کنیم و در مسیر کوه های پیچ در پیچ و سرسبز عبور می کنیم و شب را در شهر زیبای بنف (Banff) در هتل Rimrock اقامت می کنیم.

۳- در ادامه سفر به کوه های راکی در استان آلبرتا پس از صرف صبحانه به سمت دریاچه زیبای لویس و منطقه یخچالی کلمبیا در جنوب پارک جنگلی جاسپر عزیمت می کنیم. ضمن بازدید از طبیعت حیرت انگیز منطقه، از کوهستان زیبای راکی نیز بازدید به عمل می آوریم.

۴- بازدید از پارک ملی بنف (National Park) آغازگر یک روز زیبا در آلبرتا خواهد بود در این پارک میتوانید از چشمه های آب گرم، پیاده روی در طبیعت (در مسیر مخصوص پیاده روی) لذت ببرید.

۵- در این روز از پارک ملی یوهو (Yoho national Park) دیدار می کنیم و از شگفتی های طبیعی این پارک از جمله دریاچه زمرد، Spiral Tunnels، پل سنگی طبیعی دیدار می کنیم. عصر وقت آزاد و شب اقامت درBanff

۶- در این روز از پارک ملی جاسپر Jasper National Park دیدار می کنیم و همچنین از یخچال های طبیعی بازدید کرده و از رانندگی در مسیر با ماشین مخصوص لذت می بریم.سپس از دریاچه لوئیس Louise Lake دیدار می کنیم .

۷- بعد از صرف صبحانه تور ۴ ساعته شهر کلگری داریم و به سمت ونکوور حرکت می کنیم و مهیا برای قسمت دوم سفر به مکزیک می شویم و ترانسفر به فرودگاه و پرواز به کنکن مکزیک و اقامت در ریو کنن (Cancun Riu)

۸- اقامت در شهر کنکن مکزیک و روز آزاد در هتل و استفاده از تمام تسهیلات هتل

۹- توری پرهیجان در ریویرا مایا و بازدید از تولوم بندر اصلی مایاها، معبد فرسگوس ال کاستیلو از ساختارهای برجسته در مکانی پر از صخره و لذت بردن در کنار ساحل کارائیب. پس از آن به پارک آبی زل هال می رویم. این پارک بهشتی برای غواصی است و فعالیت های مختلفی مثل شنا با دلفین ها و غواصی در آن صورت می گیرد از پل معلق می گذریم و از غذاهای لذیذ آنجا لذت می بریم.

۱۰- در موزه زیر آب کنکن (موسا) با بیش از ۴۷۰ مجسمه زیر آبی. این یکی از بهترین تورهایی است که می توانید در کنکن داشته باشید. بیشتر از ۴۷۰ مجسمه زیر آب چیزی که حتی چشمهایتان آن را باور نمی کند، و غواصی در کنار صخره های مرجانی کنکن.

۱۱- گشت نیم روز قایق سواری به همراه نهار.

۱۲- تور روزانه بازدید از چیچن ایتزا معروف ترین بقایای باقی مانده از مایاها در مکزیک و هرم هزار پله ای آن. تور چیچن ایتزا از تورهای عجایب هفتگانه جهان است که در مکانی باستانی در یوکاتان است. طی تور کانادا مکزیک از هرم کوکولان، دادگاه های مایاهات، معبد هزار جنگجو بازدید می کنیم و همچنین بازدید از گودال آبی و نهار دلچسب

۱۳- تور نیم روز و قایق سواری به همراه نهار.

۱۴- ترانسفر به فرودگاه و پرواز به سمت خانه.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_btn title=”دانلود اطلاعات سفر” style=”classic” color=”green” css_animation=”top-to-bottom” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.iranankara.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F06%2Fsafar.jpg|title:%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%20%D8%B3%D9%81%D8%B1|target:%20_blank”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_btn title=”دانلود پکیح تور” style=”classic” color=”pink” size=”lg” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.iranankara.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F06%2Fcanada-mexic-1.jpg|title:%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC%20%D8%AA%D9%88%D8%B1%20%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7%20%D9%85%DA%A9%D8%B2%DB%8C%DA%A9|target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات