تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

۸اردوگاه در پارک استان آلکنوکن کانادا

۲۲ تیر ۱۳۹۶
۸اردوگاه در پارک استان آلکنوکن کانادا

۸اردوگاه در پارک استان آلکنوکن

انتاریو یکی از ۴ استان اصلی کانادا میباشد، این شهر دارای انواع جاذبه های توریسی است.یکی از این جاذبه ها پارک استان آلکنوکن است.ما با ارائه این مطلب اطلاعاتی را در خصوص ۸اردوگاه در پارک استان آلکنوکن به شما خواهیم داد.


۸ مورد از بهترین اردوگاه ها در پارک استان آلکنوکن

پارک استان آلکنوکن محبوب ترین پارک انتاریو برای کمپ زنی است، که دارای اردوگاه های زیادی است و گنجایش افراد زیادی را دارند. بیشتر این اردوگاه ها در امتداد بزرگراه ۶۰، و در فاصله ۳ ساعته از شمال تورنتو قرار گرفته اند، که در آن مسیرهای پیاده روی بسیاری وجود دارد. همچنین در نزدیکی آن ها یک رستوران، فروشگاه و مغازه کرایه دوچرخه وجود دارد که منجر به سادگی کمپ زدن می شود. ۸اردوگاه در پارک استان آلکنوکن در تور کانادا میتواند مکانی مناسب برای گذراند تعطیلات باشد.اردوگاه Achray مکانی زیبا در قسمت شرقی پارک است و در خارج از بزرگراه Trans- Canada(417) قرار گرفته و افراد زیادی را از اوتاوا که در فاصله سه ساعته از آن قرار گرفته و دیگر مناطق واقع در شرق پارک به خود جذب می کند.

اردوگاه در پارک آلکنوکن 2اردوگاه ها از بزرگ، شلوغ و پر جنب و جوش تا کوچک، خلوت و آرام متغیر می باشند. خانواده ها اغلب اردوگاه های بزرگتری را ترجیح می دهند که دارای مناطق ساحلی است، در حالیکه دوست داران طبیعت اغلب اردوگاه های کوچکتر و یا اردوگاه هایی که در مکان خلوت تری قرار دارند را انتخاب می کنند. بدون در نظر گرفتن نوع انتخاب شما، اگر شما در فاصله اوایل ماه جولای و هفته اول ماه سپتامبر به کمپ زنی می روید، اردوگاه ها بسیار شلوغ بوده و حتماً باید از پیش مکان مورد نظر را رزرو کنید.

۱٫ Lake of Two Rivers Campground

مکان اصلی اردوگاه Lake of Two Rivers Campground در امتداد بزرگراه ۶۰ بوده و دارای زیباترین اردوگاه در کل پارک است. درختان کاج بزرگ بر روی اردوگاه سایه انداخته و مسیری از شن و ماسه نرم وجود دارد که در امتداد سواحل Lake of Two Rivers Campground قرار گرفته است. در امتداد لبه اردوگاه رودخانه Madawaska در جریان است. می توانید قایق های تفریحی را اجاره کرده و برای تماشای رودخانه و یا دریاچه بروید. منطقه شنا هم برای کودکان و خانواده ها عالی است. در لبه اردوگاه فروشگاه Two Rivers قرار گرفته که دارای مواد غذایی و تجهیزات می باشد، یک رستوران، بستنی فروشی و مکانی برای کرایه دوچرخه هم وجود دارد.اردوگاه در پارک آلکنوکن 3

این اردوگاه مکانی بزرگ بوده که دارای ۲۴۱ محل کمپ زنی می باشد، و بسیاری از آن ها دارای الکتریسیته هستند. بسیاری از محل های آن بسیار بزرگ هستند. دو حلقه نزدیک ساحل بسیار باز هستند، و قسمت ها از دو طرف قابل مشاهده هستند اما این امر سبب دسترسی آسان تر به دریاچه می شود. دو حلقه عقب تر به دلیل اینکه زیر درختان کاج قرار گرفته اند مکان های کمپ زنی بهتر و حریم خصوصی تری دارند.اردوگاه در پارک آلکنوکن 5

هر چه بیشتر به سمت عقب حرکت می کنید مکان ها ساکت تر و آرام تر می شوند و دارای حریم خصوصی بیشتری خواهند بود. در ماه های شلوغ جولای و آگوست، به خصوص آخر هفته ها، این اردوگاه شلوغ خواهد بود. به دلیل تعداد زیاد افراد این مکان بسیار پر و صدا است. بنابراین اگر به دنبال تجربه ای آرام و باشکوه هستید اردوگاه های کوچکتر را انتخاب کنید. اگر در اواسط هفته و در بهار و یا پاییز به این محل می آیید، این مکان عالی خواهد بود و تعداد افراد کمی در آن هستند و اطراف آن زیبا و آرام است.با گرفتن وقت سفارت کانادا سفری عالی را برای خود فراهم کنید.

۲٫ اردوگاه Pog Lake

اردوگاه Pog Lake مجموعه ای دوست داشتنی است که در امتداد خط ساحلی دریاچه Pog و رودخانه Madawaska قرار گرفته است و تنها فاصله اندکی از بزرگراه ۶۰ دارد. محل های کمپ زنی آن بسیار بزرگ هستند، و در میان درختان کاج بزرگ پراکنده شده اند و بسیاری از آن ها منظره ای زیبا دارند. کشتزارهای میان محل ها منجر به ایجاد حریم خصوصی شده اند. پیدا کردن مکان مناسب در این اردوگاه دشوار نخواهد بود.

بخش C، که سه طرف آن را آب فراگرفته، هم دریاچه Pog و هم رودخانه Madawaska دارای مکان هایی خلوت، زیبا و آرام بوده و مناسب برای افرادی است که به دنبال آرامش هستند؛ اما از مناطق ساحلی فاصله دارد. بخش A مکانی است که ساحل اصلی قرار دارد و برای خانواده هایی است که تمایل دارند به مناطق شنا دسترسی داشته باشند. مکان های مقابل آب که از محل هایی ۱۰۷ تا ۱۱۲ می باشند، باز هستند و حریم خصوصی کمی دارند اما دارای منظره خوبی از آب بوده و دسترسی خوبی به ساحل دارند. ساحل این منطقه کم عمق بوده و برای کودکان مناسب است.اردوگاه در پارک آلکنوکن 6

توجه داشته باشید که Old Railway Bike Trail هم به راحتی از اردوگاه Pog Lake قابل دسترسی است. از این مکان، می توانید میان Lake of Two Rivers Campground و Two Rivers Storeدوچرخه سواری کرده و حتی به مسیر پیاده روی Track and Tower بروید. اگر در مسیر مخالف حرکت کنید می تونید به سمت دریاچه Whitefish، اردوگاه Coon Lake و Rock Lake بروید که مسیر پیاده روی Booth’s Rock از آن آغاز می شود.

۳٫ اردوگاه Achray

اردوگاهی زیبا که سمت شرق پارک ایالتی Algonquin واقع شده و در امتداد ساحل دریاچه Grand کشیده شده و دارای سواحلی زیبا است. Tom Thompsonهنرمند گروه مشهور کانادایی Group of Seven در بین سال های ۱۹۱۳ تا ۱۹۱۶ از این مکان دیدن کرده و به عنوان آتش نشان در آن فعالیت کرده است. چند مورد از نقاشی های او از مناظر اطراف دریاچه Grand الهام گرفته شده است، از جمله نقاشی رنگ روغن Jack Pine.

این اردوگاه در ۵۰ کیلومتری جاده سنگی بزرگراه Trans-Canada (بزرگراه ۴۱۷) واقع شده و احساس دور بودن از شلوغی را به وجود می آورد. ۴۵ محل کمپ زنی این اردوگاه دارای فضای مناسب بوده و بسیاری از آن ها دارای منظره دریاچه می باشند. بسیاری از افراد برای قایق رانی و یا کایاک سواری به این محل می آیند. می توانید برای یک سفر یک روزه از دریاچه Grand به سمت دریاچه های نزدیک به آن قایق سواری کنید. همچنین می توانید در کنار ساحل بر روی صندلی بنشینید و از آفتاب لذت ببرید.

در نزدیکی آن چندین مسیر پیاده روی وجود دارد، از جمله مسیر ۱٫۵ کیلومتری دیدنیBarron Canyon که مقابل دیواره ۱۰۰ متری Barron Canyon قرار گرفته است. این اردوگاه برای مسافرانی که به جای تورنتو از مکان هایی مانند اتاوا به آن می آیند مناسب است. فاصله Achray تا تورنتو با ماشین برابر با ۵٫۵ ساعت و تا اتاوا حدود ۳ ساعت است.

۴٫ اردوگاه Mew Lake

اردوگاه Mew Lake مکانی آرام است که دارای منظره ای از دریاچه و جنگل می باشد. پوشش گیاهی آن را درختان نسبتاً کوچک کاج تشکیل داده و دارای زمین های با حریم خصوصی مناسب است. محل های کمپ زنی بزرگ هستند و فضایی مناسب دارند و بیشتر بخش های آن ها به جای آنکه منظره ای از محل های کمپ زنی دیگر داشته باشند مقابل مناطق جنگلی و یا دریاچه قرار گرفته اند.

این اردوگاه دارای تعدادی چادر کرایه ای است. از اردوگاه Mew Lake می توانید به Old Railway Bike Trail بروید که به مسیرهای پیاده روی Track and Tower و همچنین دیگر دریاچه ها منتهی می شود. متاسفانه، این اردوگاه در نزدیکی بزرگراه ۶۰ واقع شده است بنابراین صدای ترافیک بزرگراه می تواند برای بعضی از افراد آزار دهنده باشد.

۵٫ اردوگاه Kearney Lake

نزدیکترین اردوگاه به ورودی شرقی بزرگراه ۶۰، اردوگاه Kearney Lake است که دارای ۱۰۴ محل کمپ زنی می باشد و بسیاری از آن ها دارای منظره دریاچه و یا تالاب می باشند. این اردوگاه مکانی عالی برای افرادی است که می خواهند از طبیعت در محیطی آرام و روستایی لذت ببرند. محل های کمپ زنی آن برای چادرزدن طراحی شده اند و هیچکدام از محل های کمپ زنی الکتریسیته ندارند. در حلقه های کمپ زنی ۲۰۱ تا ۲۴۳ دستشویی و حمام وجود دارد اما دیگر محل ها دارای گودال هایی به عنوان توالت می باشند.اردوگاه در پارک آلکنوکن 10

اردوگاه در کنار دریاچه Kearney قرار گرفته و هر دو حلقه دارای مناظر دریاچه می باشند. حلقه های ۲۰۱ تا ۲۴۳ در مقابل دریاچه قرار گرفته اند و منظره ای زیبا دارند.

۶٫ اردوگاه Canisbay Lake

این اردوگاه که در ساحل دریاچه Canisbayخارج از بزرگراه ۶۰ و در نزدیکی مسیر پیاده روی Track and Tower واقع شده است دارای محیطی متفاوت با بسیاری از دیگر اردوگاه های پارک است. این اردوگاه دارای درختانی است که در زمستان برگشان می ریزد، بنابراین این امر سبب می شود که بازدید از آن در پاییز، زمانی که رنگ برگ ها تغییر می کند، لذت بخش باشد. بیشتر محل های کمپ زنی به جای آنکه منظره دریاچه را داشته باشند منظره ای از جنگل دارند. اردوگاه دارای ۲۴۲ محل برای کمپ زنی می باشد، و دارای محل های دارای الکتریسیته، بدون الکتریسیته، و محل های بدون وجود رادیو و یا حیوانات خانگی است.اردوگاه در پارک آلکنوکن 11

علی رقم تعداد بالای محل های کمپ زنی، اردوگاه شلوغ و یا بزرگ به نظر نمی رسد. حلقه ها به خوبی از یکدیگر جدا شده اند و فضای بسیاری از محل های کمپ زنی به خوبی انتخاب شده است. وجود مقدار زیاد برگ بر روی درختان، بر خلاف مکان هایی که دارای درختان کاج هستند، سبب شده که مانعی بصری ایجاد شده و همچنین مانع از سر و صدای محیط اطراف اردوگاه شده است. اکثر محل های این اردوگاه ابعادی متوسط دارند.با اخذ ویزای کانادا میتوانید از این مجموعه منحصر بفرد بازدید کنید.

۷٫ اردوگاه Rock Lake

اردوگاه Rock Lake در فاصله ۸ کیلومتری از بزرگراه ۶۰ واقع شده و این امر منجر شده که این اردوگاه چندان برای افرادی که خواهان پیاده روی هستند مناسب نباشد اما برای قایق ران ها و کایاک سوار ها مناسب است. می توانید از ساحل به سمت آبراه های بالاتر قایق سواری کنید. بخش های منطقه Rock Lake که منظره ای زیبا از دریاچه و ساحل آن را دارند تقریباً دارای حریم خصوصی نمی باشند.

محل های کمپ زنی کوچک هستند، و بسیاری از افراد با خودروهای مسافرتی به این محل ها می آیند، که سبب می شود وقتی که اردوگاه شلوغ است شبیه به یک پارکنیگ به نظر برسد. بخش های بدون الکتریسیته، در حلقه های دیگر، دارای حریم خصوصی بیشتری بوده اما هنوز هم نسبتاً کوچک هستند. مزیت اصلی کمپ زنی در اینجا دسترسی به دریاچه است. در نزدیکی آن Coon Lake قرار گرفته که دارای منظره و فضای کمی است.

۸٫ Tea Lake

Tea Lake اولین اردوگاهی است که هنگام وارد شدن به پارک از دروازه غربی در امتداد بزرگراه ۶۰ به آن می رسید. مکان اصلی آن بسیار دورتر از فعالیت ها و مسیر های پیاده روی اصلی مرکز پارک بوده و سبب می شود که اندکی دورافتاده به نظر برسد. با این حال، اگر به دنبال اردوگاهی کوچک و آرام هستید این اردوگاه تماماً بدون الکتریسیته مکانی مناسب برای شما خواهد بود. محل های کمپ زنی کوچک و اولیه هستند.اردوگاه در پارک آلکنوکن 13

بسیاری از آن ها منظره دریاچه را دارند اما اکثراً درختان سدر در مقابل آن ها قرار گرفته اند. امکانات این اردوگاه عالی است و دارای دوش و توالت های دارای فلاش می باشد. اگر هدف شما قایق رانی و دسترسی به Canoe Lake و Smoke Lake است و یا اگر شما به سمت مسیر پیاده روی Western Uplands در ۸ کیلومتری غرب این اردوگاه می روید کمپ زنی در Tea Lake گزینه ای مناسب خواهد بود.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت کانادا،اخذ ویزای کانادا و در نهایت اقامت در کانادا با تور کانادا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

planetware

دسته بندی :کانادا

نظرات