تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا | یکی از بهترین موزه های قطار در آمریکا

۲۴ مرداد ۱۳۹۶
موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا | یکی از بهترین موزه های قطار در آمریکا

موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا

در این قسمت شما با یکی از بهترین موزه های کالیفر آشنا خواهید شد. در این راستا ما با جمع آوری اطلاعاتی در خصوص موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا قصد اقزایش اطلاعات شما را در این خصوص دارایم.

[aparat id=”4WFGy”]


آشنایی با موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا

قطارها چیزهای زیادی دارند که همیشه مرا به هیجان می آورند. شاید نبوغ انسانی در ساخت این غول های آهنی باشد و شاید زیبایی موتورهای بخار که در هر واگنی دیدنی است. به هر حال، نمی شود که از هر فرصتی برای دیدن آنها استفاده نکنید؛ خواه این فرصت در موزه امپراتوری اورنج باشد یا موزه راه آهن لاوز یا موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا یا شهر قدیم ساکرامنتو. این موزه ایالتی در کالیفرنیا شگفت انگیز است. حتی اگر از قطار هم خوشتان نیاید، یکی از بهترین موزه های کالیفرنیاست. پس اگر در مرکز ایالت هستید به آن سربزنید.شما باید قبل از سفر به این کشور مراحل گرفتن وقت سفارت آمریکا را انجام بدهید،برای انجام این کار میتوانید از راهنمایی همکاران ما در ایران آنکارا  استفاده کنید.

تاریخچه موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا

این موزه اولین بار در سال ۱۹۷۶ به روی عموم باز شد و مساحتی بالغ بر ۲ هکتار دارد و جزو بهترین موزه های کالیفرنیا محسوب می شود. ۲۱ لوکوموتیو واقع در آن، سند شکل دهی راه آهن به تاریخ آمریکاست. بیش از ۵۰۰ هزار نفر سالانه از این موزه دیدن می کنند.

در ادامه قسمت هایی از موزه را که بیشتر مورد علاقه بازدیدکنندگان قرار میگیرد، معرفی میکنیم.

راه آهن ترنسکانتیننتال (Transcontinental)

این اصلی ترین بخش موزه است و جایی عالی برای شروع محسوب می شود. مشخصه های آن هم قطارهایی است که از تخته های گرانیتی غیرواقعی رد می شوند و بحث اصلی این است که در گذشته چه قدر اتصال کالیفرنیا به بخش های دیگر آمریکا مشکل بوده است؛ به ویژه به دلیل قرار گرفتن منطقه سییرای نوادا در مسیر قطار.

گسترش راهن کالیفرنیا

این محوطه کلا به نحوه کمک و تاثیر گسترش شبکه راه آهن به گسترش کالیفرنیا می پردازد. مشخصه های آن هم انواع قطار در آن عصر است که می توانید مشاهده کنید و حتی در آن تاریخ، مرکبات کالیفرنیا هم نشان داده شده است.موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا 4

کار و زندگی در موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا

این بخش بسیار جالب مربوط به کار در راه آهن و شغل های موجود در آن برای آمریکایی ها و دسترسی به انواع جدید کسب و کار است که در اثر گسترش راه آهن شکل گرفت. نمونه آن هم کشاورزانی است که توانستند میوه ها و سبزیجات خود را به کل آمریکا بفرستند.

سفر با قطار در موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا

این یکی از تعاملی ترین بخش های موزه است و به شما امکان می دهد پا به درون یکی از چند قطار نگهداری شده و قابل استفاده بگذارید که نشان می دهد در گذر ایام، قطارها چه فرق هایی کرده اند. می توانید سوار قطار قدیمی شوید و شامی میل کنید که افراد سرشناس میل می کردند. هر قطار یک راهنمای خبره دارد که درباره قطار و تاریخچه اش به شما اطلاع می دهد.شما میتوانید با دریافت یا اخذ ویزای آمریکا زمینه سفر خود را به این کشور فراهم بسازید.موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا 6

قطارهای مشهور موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا

۱_منتخبی از بخش اصلی، مختص قطارهای فوق العاده ای است که در فضای باز نگهداری می شوند.

۲_بعد از دیدن طبقه اول می توانید به طبقه دوم بروید که کلا به قطارهای اسباب بازی اختصاص داده شده است. مجموعه قطارهایشان بسیار جالب است.

۳_یک سه پایه چوبی بزرگ هم در طبقه دوم ساخته اند که قطارهای جالب تر را به نمایش گذاشته بود.

۴_این محوطه مکانی برای بازی بچه ها با قطارهای اسباب بازی در مسیرها دارد و برای بچه های کم سن و سال بسیار جالب است.موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا 8

۵_در لابی یک فروشگاه کامل هست که همه نوع قطار یادگاری دارد و اگر بخواهید می توانید چیزی بخرید و با خود به خانه ببرید.

۶_روی هم رفته، این موزه موارد تماشایی زیاد دارد. دیدنی های آن بزرگ و تعاملی هستند و مردم با همه سن ها را سرگرم می کند.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.
منبع :
californiathroughmylens

 

دسته بندی :آمریکا

نظرات