تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

قانونمندی کسب و کار اینترنتی

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت نیلگام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

لطفا موارد زیر را با دقت و به طور کامل مطالعه فرمایید:

 • عضویت در باشگاه مشتریان ویژه خریداران خدمات نیلگام بوده و اطلاعات کاربری برای ایشان ارسال می‌شود.
 • نیلگام خود را متعهد به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران دانسته و به شکل محرمانه از این اطلاعات محافظت خواهد کرد.
 • هیچ گونه استفاده تجاری و تبلیغاتی خارج از فعالیت‌های نیلگام از شماره تماس کاربران نخواهد شد. از اطلاعات مشتریان ، تنها به منظور برقراری ارتباط با آن ها جهت پیگیری خدمات، اطلاع رسانی یا انجام نظرسنجی استفاده خواهد شد.
 • پیش از تکمیل پروسه پرداخت آنلاین، پیش فاکتور مربوط به سفارشات به مشتریان ارائه خواهد شد.
 • پس از تایید خریدار و قطعی شدن خرید آنلاین، کارشناسان بخش فروش هلدینگ نیلگام به منظور انجام هماهنگی های لازم با خریدار تماس حاصل خواهند کرد.
 • جلسه مشاوره جهت بررسی اولیه شرایط، ارائه راهکار و مشاوره تخصصی به مشتریان برگزار می‌شود و تضمینی بر حصول نتیجه موردنظر مشتری وجود ندارد. بر این اساس هلدینگ نیلگام مسئولیتی در قبال انتخاب نادرست یا ارائه مدارک ناقص و نتیجه کار نخواهد داشت.
 • کاربر باید در زمان تعیین وقت مشاوره، دقت لازم را لحاظ کند. در صورت بروز اشتباه و تعیین وقت نامناسب از طرف متقاضی، مسئولیت آن به عهده مشتری است.
 • در صورت تغییر در قوانین سفارتخانه‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز بین‌المللی مرتبط با خدمات نیلگام، هلدینگ نیلگام این تغییرات را به اطلاع مشتریان رسانده و قطعا تلاش خود را برای یافتن جایگزین مناسب انجام خواهد داد. بدیهی است که در این شرایط هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این تغییرات، متوجه نیلگام نخواهد بود.
 • فعالیت هلدینگ نیلگام تابع قوانین جمهوری اسلامی است. کلیه خدمات آنلاین هلدینگ نیلگام دارای مجوزهای قانونی از مراجع ذی صلاح است.
 • استفاده از محتویات این وب‌سایت اینترنتی برای موارد غیرتجاری، در صورت ذکر منبع و درج لینک نیلگام مانعی نداشته و هر گونه استفاده دیگر از این محتویات، پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده، سایت نیلگام هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی :

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، توضیحات خدمات، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت نیلگام جزئی از اموال سایت هلدینگ نیلگام محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.nilgam.com  است.

پشتیبانی :

هلدینگ نیلگام در روزهای کاری و غیرتعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۶ بعدازظهر و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۹صبح تا ۲ظهر آماده پاسخگویی به مشتریان است. هم‌چنین پشتیبانی  آنلاین ما تا ساعت ۲۲ در خدمت هموطنان گرامی است.