تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بریزبن همراه با کودکان | ۱۲ تفریح کودکان در بریزبن(قسمت اول)

۱۳ تیر ۱۳۹۶
بریزبن همراه با کودکان | ۱۲ تفریح کودکان در بریزبن(قسمت اول)

بریزبن همراه با کودکان

آیا قصد سفر به استرالیا را دارید؟ کوئینزلند یکی از ایالت‌های کشور استرالیا است که دارای مجموعه ای از تفریحات برای کودکان در هر رده سنی می باشد. ما با ارائه این مقاله اطلاعات شما را در خصوص بریزبن همراه با کودکان و تفریحات این شهر افزایش خواهیم داد.


۱۲ تفریح فوق العاده ای که باید در بریزبن انجام دهید (قسمت اول)

بریزبن همراه با کودکان ،بریزبن پایتخت آفتابی کوئینزلند استرالیا است که دارای مجموعه ای از تفریحات برای کودکان در هر رده سنی می باشد، که بسیاری از آن ها هم رایگان هستند. مقصد اولیه برای خانواده ها South Bank، در جنوب بستر رودخانه بریزبن خواهد بود. این محوطه فرهنگی محل مرکز علمی عالی، موزه کوئینزلند ، گالری هنر کوئینزلند و گالری هنرهای مدرن، همراه با بسیاری از فعالیت های سرگرم کننده است.

بچه ها حتی می توانند در این محل برای دیدن جاذبه های شهر سوار Wheel of Brisbane شوند. به لطف آب و هوای آفتابی و ملایم بریزبن ، فعالیت های بسیاری در فضای آزاد انجام می شوند، از جمله قایقرانی در کنار رودخانه بریزبن ، دوچرخه سواری در امتداد خط ساحلی و پیک نیک در یکی از باغ ها و پارک های متعدد بریزبن. و اگر فرزندان شما حیوانات رو دوست دارند، Lone Pine Koala Sanctuary مکانی عالی برای مشاهده برخی از دوست داشتنی ترین موجودات استرالیا است.

۱٫ بغل کردن کوالاها در Lone Pine Koala Sanctuary

بغل کردن کوآلاها یکی از آرزوهای کودکانی است که حیوانات را دوست دارند و Lone Pine Koala Sanctuary این امکان را همراه با تجربه های سرگرم کننده دیگری فراهم می کند. با فاصله ای حدود ۲۰ دقیقه از مرکز شهر، Lone Pine Koala Sanctuary بزرگترین محل نگهداری از کوالاها در جهان است که دارای بیش از ۱۳۰ مورد از این حیوانات بامزه است که در محیط زیست طبیعی خود از درختان بالا می روند. با پرداخت اندکی هزینه بیشتر، می توانید یک کوآلا و یا یک مار را بغل کنید و یا به یک پرنده – مانند یک جغد یا عقاب – دست بزنید، همچنین امکان عکس برداری نیز وجود دارد. بچه ها همچنین عاشق غذا دادن به کانگوروها، بغل کردن جوجه ها و یا خوکچه های هندی در مزرعه و یا غذا دادن به یک لوریکیت وحشی خواهند شد.

بیش از ۹۰ نوع از دیگر گونه های حیات وحش استرالیا هم در این پارک زندگی می کنند از جمله پلاتپیوس ها، اموس ها، کانگوروهای کوچک، و دینگوها، که از جاذبه های این پارک هستند. یک راه سرگرم کننده برای آمدن به این پارک همراه با بچه ها از طریق سفر رودخانه ای است، که هر روز صبح حرکت خود را از مرکز فرهنگی بریزبن آغاز می کند. همچنین می توانید از مرکز شهر و با استفاده از اتوبوس به این پارک بروید.

۲٫ سفر در امتداد رودخانه بریزبن

زمانی که در امتداد روخانهبریزبن حرکت می کنید، گشت و گذار با بچه ها می تواند سرگرم کننده باشد. این رودخانه پیچ در پیچ که دور CBD می چرخد میزبان چندین سفر مناسب برای خانواده ها است که تجربه ای منحصر به فرد را برای بچه ها و خانواده های آن ها از جاذبه های برتر و ویژگی های طبیعی بریزبن فراهم می آورد. در طول مسیر می توانید مناظری مانند Kangaroo Point Cliffs، Story Bridge، ساختمان های تاریخی، ارتفاعات اطراف و حتی گروه های خفاش ها را مشاهده نمایید که در کنار روخانه جمع شده اند.

بریزبن همراه با کودکان 3

یکی از محبوب ترین سفر ها برای کودکان Miramar Cruise به سمت Lone Pine Koala Sanctuary است، که از مرکز فرهنگی Pontoon در شهر شروع شده و شامل داستان های آموزنده و ورود به پناهگاه کوآلا ها است. سفرهای River City از South Bank Parklands آغاز شده و در امتداد مسیر دارای مواردی مانند: سفرهای ماهیگیری، سوار شدن بر Wheel of Brisbane و ناهار است.

بریزبن همراه با کودکان 4

اگر شما خواهان توری خود راهنما همراه با انعطاف بیشتری هستید، می توانید سوار CityCat شده و برای اطلاعات یافتن از تمامی مناظر دیدنی یک تور صوتی را دانلود نمایید. یک گزینه رایگان استفاده از خدمات CityHopper می باشد که در امتداد رودخانه Brisbane حرکت کرده و در مکان های مانند South Bank 3 و موزه دریایی توقف می کند. و یا برای یک تجربه تاریخی، بچه ها ممکن است از سفر به بالای رودخانه با استفاده از یک قایق پارویی قدیمی لذت ببرند.

۳٫ در مرکز علمی ScienCenter تخیل خود را به کار اندازید.

طبقه اول موزه Queensland به ScienCenterاختصاص داده شده که مجموعه ای سرگرم کننده است از نمایشگاه های تعاملی که ذهن شما را فعال می کنند. بچه ها می توانند ساعت ها را در اینجا به یادگیری در مورد بدن خود، با یاد گرفتن در مورد مشخصات حیاتی خود بگذرانند و یا در فعالیت هایی مرتبط با وزن، فضا، زمان، صدا و انرژی شرکت کنند.

معماهای مختلف را حل کرده و دریابند که چگونه ایستگاه های علمی کار می کنند. دوربین خود را برای عکس گرفتن از فرزندانتان در زمان حل این معماها به همراه داشته باشید. بسیاری از فعالیت ها برای بچه های بزرگتر طراحی شده اند، اما کوچکترها هم چیزهای زیادی را برای سرگرم شدن پیدا خواهند کرد. می توانید بلیط موزه را در طبقه دوم خریداری کنید.

۴٫ مشاهده اسکلت دایناسورها در موزه Queensland

اسکلت دایناسورها، ماهی های مرکب غول آسا، فسیل ها و حشرات چسبناک زنده. بچه ها می توانند این موارد و بسیاری دیگر را در موزه Queensland در South Bank مشاهده نمایند. این موزه تاریخچه Queensland را با استفاده از نمایشگاه های فرهنگی، اکوسیستم ها، علم و دستاوردهای انسانی برای شما آشکار می کند. فعالیت های تعاملی فرزندان شما را سرگرم می کنند. دیگر نمایشگاه محبوب عبارتند از موجودات ناشناخته، خزندگان غول پیکر دریایی، مرکز اکتشاف و و نمایشگاه هایی در رابطه با فرهنگ ساکنان Queensland و جزیره نشینان Torres Strait. بهتر از همه اینکه نمایشگاه های دائمی رایگان هستند. تماشای مرکز علمی در طبقه اول را از دست ندهید.

بریزبن همراه با کودکان 5

۵٫ گشتن در Roma Street Parkland

در زمین بازی Roma Street Parkland بچه ها می توانند بچرخند، از دیوارها بالا بروند و در زیر سایه درختان انجیر بزرگ بازی کنند. این پارک زیبای ۳۹ هکتاری با امکانات آبی و مسیرهای پیچ در پیچ مکانی عالی برای پیک نیک است. این محل همچنین مکان یکی از زیباترین باغ های کشور است که دارای گل های رنگارنگ و گونه های فراوان گل های گرمسیری مانند پالمز و بامبو می باشد. بچه ها همچنین عاشق باغ گیاهان و سبزی ها هستند. راهی سرگرم کننده برای دیدن این پارک همراه با فرزندان خود به وسیله Parkland Explorer است، قطاری بدون ریل که در طول مسیر حرکت می کند.

بریزبن همراه با کودکان 6

این قطار عموماً از چهارشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲٫۳۰ بعد از ظهر و شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر و همراه با ساعات اضافی در زمان تعطیلات مدارس فعال می باشد. روش سرگرم کننده دیگر پیاده روی از میان باغ همراه با راهنمای رایگان است که می توان در مورد تاریخچه پارک اطلاعات کسب کنید. از فرزندان خود بخواهید که مراقب اژدهای آبی باشند، مارمولک های دوست داشتنی که در میان شاخ و برگ های سرسبز زندگی می کنند.

۶٫ سوار Wheel of Brisbane شوید

هم کودکان و هم بزرگسالان از مناظر دیدنی در ارتفاع تقریباً ۶۰ متری Wheel of Brisbane در South Bank لذت خواهند برد. این چرخ فلک غول پیکر که از سال ۲۰۰۸ آغاز به کار کرده است شما را به یک سفر ۱۰ تا ۱۲ دقیقه ای با نمای ۳۶۰ درجه از افق شهر و روخانه Brisbane می برد. راهنما در رابطه با مناظری که بسیار پایین تر از شما قرار گرفته اند به شما اطلاعات می دهد، و شما می توانید در طی روز سوار آن شده و درشب هنگام به دلیل چراغ های فراوان شهر منظره ای متفاوت را تماشا کنید. به لطف کاملاً بسته بودن، و تهویه مطبوع آن حتی بچه های کوچک هم می توانند بدون ترس از ارتفاع از مشاهده مناظر لذت ببرند.

بریزبن همراه با کودکان 7

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت استرالیا،اخذ ویزای استرالیا و در نهایت اقامت در استرالیا با تور استرالیا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

planetware

دسته بندی :استرالیا

نظرات