تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

بریزبن با کودکان | ۱۲ تفریح مهیج در بریزبن(قسمت دوم)

۱۳ تیر ۱۳۹۶
بریزبن با کودکان | ۱۲ تفریح مهیج در بریزبن(قسمت دوم)

بریزبن با کودکان

آیا قصد سفر به استرالیا را دارید؟ بریزبن یکی از بزرگترین شهر های استرالیا است ، بریزبن مرکز ایالت کوئینزلند یا سرزمین ملکه در کشور استرالیا است. ما با انتشار این مطلب اطلاعات شما را در خصوص بریزبن با کودکان و تفریحات این شهر افزایش خواهیم داد.


بریزبن با کودکان : ۱۲ کار برتری که باید در بریزبن انجام دهید (قسمت دوم)

۷٫ شکار گنج در Brisbane Botanic Gardens Mount Coottha

اژدهایان آبی، پرندگان، و زنبورهای بومی تنها برخی از موجوداتی هستند که ممکن است بچه ها در زمان شکار گنج در Brisbane Botanic Gardens Mount Coottha مشاهده کنند. این باغ ۱۲۸ هکتاری، با فاصله چند کیلومتری از CBD، با دارا بودن باغ های ژاپنی، باغ های شکوفه بامبو، خانه های سرخدار، جنگل های بارانی استوایی، گیاهان بومی و تعداد زیادی از کاکتوس های خاردار دنیایی شگفت انگیز است. بچه ها همچنین باغ عطراگین را دوست خواهند داشت.

بریزبن با کودکان 1در زمان ورود خود برای سرگرم کردن بچه ها در زمانی که به گشت و گذار در باغ می پردازید نوبتی را برای بازی کردن آن ها انتخاب کنید. امکان استفاده از راهنماها و مینی بوس های رایگان هم وجود دارد، اما همه محل ها به خوبی به وسیله علائم مشخص شده اند تا بتوانید بدون راهنما هم به گشت و گذار و کشف گونه های مختلف بپردازید. پس از کاوش در باغ ها، می توانید با برگزاری یک پیک نیک بر روی چمن ها، زمانی که بچه ها در حال بازی کردن هستند استراحت کنید. بازدید از باغ گیاهان رایگان است.

۸٫ Stargaze در Sir Thomas Brisbane Planetarium

بر اساس نقشه های Brisbane Botanic Gardens Mount Coot-tha، Sir Thomas Brisbane Planetarium مکانی سرگرم کننده برای ستاره شناسان آینده و بچه های علاقه مند با هر سن و سالی است. Planetarium نمایشگاه های جذابی را شامل می شود از جمله: عکس لباس فضایی نیل آرم استرانگ، تصاویری از تلسکوپ فضایی Hubble، و نمایشگاه های تعاملی از راه شیری و ماه و غیره. نمایشی عالی در Cosmic Skydome برگزار می شود که گنبدی تصویری با ارتفاع ۱۲٫۵ متر است و موضوعاتی مانند برخوردهای کیهانی، قمر ها و سیاه چاله را نمایش می دهد. این نمایش ها عموماً توسط توری از آسمان شب Brisbane که توسط ستاره شناسی با تجربه هدایت می شود، به اتمام می رسد. بازدید از Planetarium رایگان است ولی باید برای این نمایش بلیطی را خریداری نمایید.

بریزبن با کودکان 2

۹٫ شاهکاری را در مرکز هنر کودکان در QAGOMAخلق نمایید

در مرکز هنر کودکان در QAGOMA (گالری هنر Queensland و گالری هنر مدرن) در South Bank بچه ها می توانند هنر جهانی را مشاهده کرده و از آن برای خلق اثر هنری خود در گالری هنر الهام بگیرند. فعالیت های چند رسانه ای که تحت نظارت هنرمندان با تجربه است حول موضوعاتی مانند باغ های ژاپنی، مجسمه سازی و طراحی کلاه می باشد. هنرمندانی در تمامی سنین می توانند در این فعالیت های سرگرم کننده شرکت کرده که شامل مواردی از ایجاد ویدئوهای رقص گرفته تا ساخت حیوانات کاغذی و عروسک های سایه می شود. برنامه ها هر ۸ هفته یک بار تغییر کرده و بازدید از آن ها رایگان است.

۱۰٫ کتاب داستانی را درCorner انتخاب کنید

از میان دیوارهای شیشه ای کنار کافه می توانید کتابخانه ایالتی Queensland در South Bank را مشاهده نمایید، و بچه های شادی را خواهید دید که بر روی پازل ها کار کرده، لباس می پوشند، با عروسک ها بازی می کنند، و کتاب می خوانند. والدین و بازدید کنندگان برای سرگرم کردن فرزندان خود – به ویژه در روزهای بارانی – به این محل می آیند. این فضای بسته و شیشه ای پر از کتاب، پازل، وسایل ساختنی و پوشیدنی است.

موضوع برنامه ها هر چند ماه یکبار تغییر کرده و شامل هر موضوعی از محل اختفای حیوانات وحشی تا فضا می شود. برنامه های رایگانی در طول تعطیلات مدارس در این محل انجام می شود و نوازندگان و بازیگران در این محل حضور می یابند. Corner برای کودکان کمتر از ۸ سال می باشد. کودکان باید همیشه تحت نظارت والدین باشند اما کارکنان صمیمی آماده کمک رسانی به آن ها هستند.

۱۱٫ قایق رانی، شنا، بالا رفتن و یا دوچرخه سواری در Riverlife Adventure Centre

اگر به دنبال ماجراجویی برای سرگرم کردن بچه های بزرگتر هستید، Riverlife Adventure Centre محلی ایده آل در Brisbane است. ماجراجویی ها در روز عبارتند از قایقرانی همراه با راهنما در رودخانه Brisbane، پاروزنی ایستاده، صخره نوردی و پایین آمدن از صخره های Kangaroo Point. همچنین می توانید اسکوتر، غلتک و یا دوچرخه کرایه کرده و از راندن در مسیر سواری داخل شهر لذت ببرید. کودکان باید حداقل ۸ ساله باشند به جز برای ماجراجویی در Segway و فعالیت های شبانه که حداقل سن مورد نیاز ۱۲ سال می باشد.Riverlife Adventure Centre در Kangaroo Point بر روی رودخانه Brisbane در مرکز شهر واقع شده است.

بریزبن با کودکان 5۱۲٫ پرش بر روی ترامپولین

بچه ها باید هر روز انرژی خود را بسوزانند، و یکی از بهترین روش ها برای این کار بالا و پایین پریدن بر روی ترامپولین است. Brisbaneدارای دو مرکز ترامپولین سرپوشیده است که بچه های می توانند در حالی که والیدنشان در کافه استراحت می کنند (و یا همراه با فرزندانشان بالا و پایین می پرند) در جلسه های یک ساعته بر روی ترامپولین بالا و پایین بپرند.

در حدود ۱۲ کیلومتری CBD، Bounce, Inc دارای بیش از ۵۰ ترامپولین متصل همراه با کیسه های هوای غول پیکر است، و با در نظر گرفتن محل های بازی داجبال و راه رفتن بر روی دیوار ها، این جا محلی شگفت انگیز برای کودکان ۳ سال و بزرگتر می باشد. همچنین در فاصله ۱۲ کیلومتری CBD، Sky Zone دارای مجموعه ای مشابه و همچنین یک زمین لیزر تگ سه طبقه است. حتماً پیش از بازدید رزرو آنلاین را انجام دهید.

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت استرالیا،اخذ ویزای استرالیا و در نهایت اقامت در استرالیا با تور استرالیا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

planetware

به این مقاله امتیاز دهید:
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
دسته بندی :سایر

نظرات