تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

پارک AT & T سان فرانسیسکو

۳۰ مرداد ۱۳۹۶
پارک AT & T سان فرانسیسکو

پارک AT & T سان فرانسیسکو

در این قسمت با سبزترین استادیوم در ایالات متحده آشنا خواهید شد که در طول سال دارای برنامه هایی مانند مسابقات، کنسرت‌ها و نمایش‌ها متعددی میباشد .شما میتوانید برای کسب اطلاعت بیشتر در خصوص پارک AT & T سان فرانسیسکو با ما باشد.

[aparat id=”f6hI5″]


خصوصیات پارک AT & T سان فرانسیسکو

حتی اگر قصد دیدن بازی خانگی جاینت‌ها در سان فرانسیسکو را نداشته باشید، در پارک AT & T سان فرانسیسکو کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن خواهید یافت. این مجموعه آب‌نما، تنها مجموعه حرفه‌ای ورزشی شهر است. اهالی سان فرانسیسکو در طول سال، از آن برای مسابقات، کنسرت‌ها و نمایش‌ها استفاده می‌کنند. زمان برگذاری رویدادهای خصوصی به اندازه ده‌ نفر تا چندین هزار نفر، می‌توانند در حوزه‌های مختلف پارک جا داده شوند.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت آمریکا و انجام مراحل مورد نیاز برای سفر به آمریکا از راهنمایی همکاران ما در ایران آنکارا استفاده کنید. پارک AT & T سان فرانسیسکو 2

تاریخچه پارک AT & T سان فرانسیسکو

پارک AT & T در تاریخ ۱۱ آوریل سال ۲۰۰۰ تاسیس شد که جایگزین پارک سنتی (و باد خیز) شمعدان که محلی‌ها از آن به عنوان استادیوم و خانه تیم بیس‌بال قهرمان سه دوره لیگ جهانی قهرمانان استفاده می‌کردند. اولین استادیوم با حمایت مالی شخصی برای لیگ حرفه‌ای در سال ۱۹۶۲ ساخته شد، پارک AT & T سان فرانسیسکو یک گواهی نقره‌ای برای اداره و نگهداری ساختمان‌های موجود از طرف LEED دریافت کرد.پارک AT & T سان فرانسیسکو 3

این جایزه رسما پارک AT & T را تبدیل به ” سبزترین استادیوم در ایالات متحده” کرد. همچنین این پارک به گونه‌ای طراحی شده است که تداخل باد آن به کم‌تر از نصف مقدار پارک شمعدان برسد. پارک AT & T از زمان گشایش خود تا به الان از بیش از ۵۰ میلیون بازدید کننده برای برنامه‌های متنوعی، پذیرایی کرده است.

چگونه در سان فرانسیسکو یک بازی بیس‌بال ببینیم؟

بهترین حالت برای تهیه بلیط، سایت خود تیم جاینت‌ها می‌باشد؛ البته تا زمانی که برنامه‌های اندرویدی و مناسب آیفون استادیوم MLB قابلیت‌های شخصی بیش‌تری اضافه می‌کند. پیشنهادهای به صرفه، روابط رسانه‌های جمعی و تکنولوژی امواج رادیویی به شما اجازه می‌دهد تا غذا سفارش بدهید و کارهای بیش‌تری بکنید و همه این‌ها درحالی است که شما در صندلی خود هستید. StubHub روش دیگر تایید شده در بازار جهت تهیه بلیط برای بازی جاینت‌ها می‌باشد.شما میتوانید با گرفتن وقت سفارت آمریکا و سپس سفر به این کشور از جذابیت های این مجموعه لذت ببرید.

گزینه‌های غذایی در پارک AT & T سان فرانسیسکو

در طول فصل بیس‌بال، وفور و تنوع غذای در دسترس در پارک AT & T یک شاهد عینی برای چند منظوره بودن آن می‌باشد. چیزهای لذت بخش غیرمعمولی مانند دونات‌های با طعم گوشت با رویه‌ی پنیر سوییسی به شکل کف از محبوب‌ ترینهای لیست غذا می‌باشد. همچنین بشقاب‌های خرچنگ که دهان شما را به آب می‌اندازد یک پیشنهاد لذیذ در ساندویچی خرچنگ مجنون می‌باشد.پارک AT & T سان فرانسیسکو 5

البته در سراسر پارک، تعداد بیشماری اسنک فروشی وجود دارد که ساندویچ گوشت خوک ، بوریتوهای عظیم، هات داگ و پف فیل ارائه می‌کنند. رستوران‌های با سرویس کامل مانند گاردن تِیبل و هارث تِیبل ، منوهای گسترده‌ای ارائه می‌کنند و خانه بزرگ بِروها غذاهایی مانند کلم فندقی سرخ شده همراه با سس لیمو آیولی و خوراک‌های سنتی دیگر را سرو می‌کند.

تور های سالانه برای گردش در پارک AT & T سان فرانسیسکو

• تورهای عمومی، خصوصی و آموزشی پارک AT & T به صورت سالانه به شما پیشنهاد می‌شوند. تورها را می‌توان بر اساس سن و علایق افراد گروه تنظیم کرد. تورهای ویژه شامل یک ویژگی شگفت انگیز دسترسی به پشت صحنه می‌باشد. ورود به پناهگاه یا همان باشگاه بازدیدکنندگان، زمین مسابقه و تمرین توپ‌زنی همگی در دسترس هستند. سال قبل رکورد بالغ بر ۳۷۰۰۰ نفر برای بازدید ثبت شد. سالانه بیش از ۳۰۰ تور خصوصی در این پارک برگذار می شود.

• محوطه قسمت میشن راک درست روبروی پل لفتی اُ دول قرار گرفته است؛ کمی بالاتر از استادیوم و همه روزه از سال باز می‌باشد. این روستا، با استفاده از تغییر کاربری کانتینرهای حمل کالا درست شده است که تبدیل به یک محله همه کاره برای دورهمی‌ها شده است.

• فروشگاه جاینت‌ها جایی است که می‌توانید تمامی وسایل تیمی جاینت‌های سان فرانسیسکو را بخرید. فروشگاه در طول سال از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر در روزهای معمولی و در روزهای بازی زمان طولانی‌تری باز است.

• اپرای رایگان در پارک AT & T چیزی است که می‌توانید به معنی کلمه در اسکوربورد ۱۰۳ فوتی پارک تجربه کنید. در هر جولای، این رویداد رایگان به طرفداران اپرا، و کسانی که درباره این نوع هنر کنجکاو هستند، یک فرصت شگفت‌انگیز ارائه می‌کند تا یک اجرای جذاب و در هوای آزاد و خانواده پسند را تجربه کنند.پارک AT & T سان فرانسیسکو 8

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

sftravel

دسته بندی :آمریکا

نظرات

شادی

من عاشق سانفراسیسکوم