تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

ده ماجراجویی در آمریکا | تماشای زیبایی های آمریکا

۱۴ تیر ۱۳۹۶
ده ماجراجویی در آمریکا | تماشای زیبایی های آمریکا

ده ماجراجویی در آمریکا

آیا قصد سفر به آمریکارا دارید؟ آمریکا کشور پهناوری است و جاذبه های آن نزد گردشگران از محبوبیت خاصی برخودار میباشد.شاید بهتر باشد قبل از سفر به این کشور پهناور اطلاعاتی راجع به ده ماجراجویی در آمریکا کسب کنید.ما با ارائه این مقاله دانسته های شما را در خصوص ده ماجراجویی در آمریکا افزایش خواهیم داد.


ده ماجراجویی عالی در آمریکا برای گردشگران

آمریکا کشور پهناوری است و جاذبه های متعددی دارد. از اتشفشان و غارهای یخی تا قله های مرتفع و آبهای در دره ها برای شنا کردن.در این فهرست راجع به ده ماجراجویی در آمریکا توضیح داده شده است و شما میتوانید جاذبه مورد نظرتان را برای تعطیلات پرماجرایتان انتخاب کنید.

۱- آب تنی در استخر همیلتون تگزاس

این استخر طبیعی که در اثر فرونشست زمین ایجاد شده، از جاذبه های پرطرفدار امروزی است. این استخر که در احاطه دیواره های آهکی است، دارای آبشاری است که از سقف به پایین می ریزد. مسافران می توانند از مسیر دیدنی آن عبور کنند و در این استخر اب تنی کنند.

ماجراجویی در آمریکا 2

چرا باید به این مکان بروم؟

پارک زیبا، مکان بی نظیر طبیعی و فرصت پیاده روی

۲- رفتن به کوه سنت هلنز واشینگتن

فوران آتشفشان در سال ۱۹۸۰ یکی از فاجعه بارترین حوادث آمریکا بود. فقط ۱۵۴ کیلومتر آن سوی سیاتل، فوران باعث کشته شدن مردم شد و ۲۹۸ کیلومتر بزرگراه را ویران کرد و با از بین بردن قله مخروطی، دهانه نعل اسبی برجای گذاشت.

چرا باید به این مکان بروم؟

دیدنی های بسیار برای دیدن، آشتفشان فعال، تور با بالگرد، چشم انداز جانستون ریج (Johnston Ridge) حقایق بیشتری در مورد سنت هلنز به شما نشان می دهد. اگر در حوالی واشینگتن و منطقه کوهستانی اش هستید حتما باید آن را ببینید.

۳- دیدن غارهای یخی ایالت واشینگتن

اطراف کوه زیبای رینییر (Rainier) چهار غار یخی غول اسا قرار دارند. آن ها در رشته کاسکید (Cascade) واشینگتن، عده زیادی را جذب خود می کنند. مسافران می توانند در مسیر پیاده روی اش طبیعت بکر را ببینند. غارهای یخچال پارادایز (Paradise Glacier) اطراف کوه رینییر هم بسیار دیدنی هستند.

ماجراجویی در آمریکا 4چرا باید به این مکان بروم؟

منطقه پر از غارهای یخی است و گشت و گذار در آن ها خالی از لطف نیست.

۴- دیدار از گرند کنیون، آریزونا

ژرف دره ای که رود کولورادو ایجاد کرده ۴۴۶ متر طول دارد و بزرگ ترین بر روی زمین است. تاریخچه دومیلیاردساله کره ما این جا مشهود است. بومیان آمریکا قرن ها در غارها و گلوگاه های اینجا زندگی می کردند. این جاذبه طبیعی سالانه ۵ میلیون توریست را به خود جذب می کند و مسافرانش هم از دیدن ژرف دره لذت می برند هم فعالیت های هوای باز انجام می دهند.

ماجراجویی در آمریکا 5

چرا باید به این مکان بروم؟

علاوه بر دیدن مناظر باشکوه می توانید به قایق سواری، اردوزنی، پیاده روی، کوه نوردی بپردازید یا تور رزرو کنید و با بالگرد یا هواپیما به دیدن ژرف دره بپردازید.

۵- کایاک سواری در دریاچه پاول

این منطقه محافظت شده ساخت بشر از نظر بزرگی، دومین در جهان است. این محل که بین ایالت های یوتا و آریزونا قرار دارد سالانه دو میلیون توریست را جذب می کند. مرکز تفریحی آن تاسیس شد تا بتوان از مزایای دریاچه استفاده کرد. تجربه کایاک سواری آن عالی است زیرا پر از پیچ و تاب است و اصلا کسالت بار نیست.ماجراجویی در آمریکا 7

چرا باید به این مکان بروم؟

این مکان علاوه بر کایاک سواری، فعالیت های زیر را هم دارد: شنا، ماهیگیری، غواصی، غواصی در عمق آب، اسکی روی آب و پیاده روی. به علاوه، مکانی دیدنی است و می توان از تور هواپیما یا قایق هم استفاده کرد.

۶- پرش از پل پرین (Perrine)، آیداهو

پلی که دور رودخانه اسنیک (Snake) در آبشار دوقلو (Twin Falls) قرار دارد یکی از معروف ترین مکان های جهان برای پرش کنندگان است. در این جا میتوان چند پرش موفقیت آمیز انجام داد. ارتفاع آن فقط ۱۵۰ متر است اما میتوان در اینجا شنا هم کرد.

ماجراجویی در آمریکا 7

چرا باید به این مکان بروم؟

دسترسی آسانی دارد زیرا حتی می توان عملا از داخل ماشین هم پرش انجام داد.

۷- دوچرخه سواری در موآب (Moab)، یوتا

فعالیت مفرح دیگر در ایالت یوتا دوچرخه سواری است. دوچرخه سواران کوهستان فرصت های بی شماری برای پیچ و تاب دادن به عضلاتشان دارند: صخره ها و اشکال متعدد آن، مسیرهای پرشیب، لغزنده و خطرناکی ایجاد می کند. مسیر دوچرخه سواری لغزنده، راهی پر چالش است که فقط به حرفه ای ها پیشنهاد می شود.

ماجراجویی در آمریکا 8

چرا باید به این مکان بروم؟

این مکان وضعیت تاریخی منحصر به فرد خود را حفظ کرده است. هنوز می شود گاوچران ها را دید که مشغول کارند و نفوذ بومیان آمریکایی هنوز مشهود است.

۸- شنا در آبشار هاواسو (Havasu) آریزونا

آبشارهای زیبایی که در گرند کنیون هستند استخرهای طبیعی را به وجود آورده اند که برای ورزشکاران عالی است. دمای معتدل آب حدود ۲۱٫۱ درجه است. رنگ آبی آن به دلیل وجود منیزیوم و کلسیم است.

ماجراجویی در آمریکا 9

چرا باید به این مکان بروم؟

محیط چشم نواز، استخری طبیعی با دو آبشار و کلی فرصت پیاده روی

۹- پیاده روی در آنجلز لندینگ (Angles Landing) در زیون (Zion)

این هیجان انگیزترین مسیر پیاده روی در پارک ملی زیون است. یک مسیر باریک در محیط سرتاسر پر از صخره های پرشیب، در جایی که مغاک آن از دو طرف باز می شود. اگرچه محلی ترسناک و خطرناک است اما هیچ مسیر دیگری به اندازه آن محبوب نیست. در انتهای مسیر نیز منظره های بی نظیری انتظارتان را می کشد.ماجراجویی در آمریکا 10

چرا باید به این مکان بروم؟

اگرچه این مسیر طاقت فرسا است، اما می شود بدون تجهیزات خاص یا مهارت زیاد آن را طی کرد. این مکان از آپریل تا نوامبر باز است و می توانید با خودرو یا اتوبوس شاتل به آن بروید، پس دسترسی آسان و مستقیمی دارد.

۱۰- بالا رفتن رایگان از طناب هاف دوم (Half Dome) در یاسمیت

دره یاسمیت جاذبه محبوبی است که محیطی با طبیعت بکر می باشد. کوه نوردان، ورزشکاران و پیاده گردها کل سال از آن دیدن می کنند. هاف دوم (به معنی نیمه گنبد) ساختار صخره ای نامتعارفی است که ماجراجوها و معتادان به آدرنالین را جذب خود می کند. اگرچه مسیر نسبتا آسان و امن میست (Mist) در آنجاست و به ارتفاعات می رسد، اما بعضی بدون طناب از آن بالا می روند.

چرا باید به این مکان بروم؟

دیدن پارک و تحسین طبیعت زیبایش حسن هایی دارد. فعالیت های متعددی وجود دارند که می توانید انجام دهید: پیاده روی، کوه نوردی، اردوزنی یا پرش (که البته غیرقانونی است).

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا،اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

placestoseeinyourlifetime

دسته بندی :آمریکا

نظرات