تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

درباره ما

About Us
معرفی تیم نیلگام
ویدئو درباره ما

ویدئو درباره ما

معرفی تیم نیلگام
  1. مجموعه شرکت‌های نیلگام فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ با نام ایران آنکارا در دفاتر تهران و آنکارا آغاز کرد. این هلدینگ شامل چهار شرکت اصلی می‌شود که به صورت متمرکز خدمات زیر را ارائه می‌دهند:
   نیلگام سفر دریافت ویزای توریستی کانادا، ویزای شنگن، استرالیا، ژاپن، وقت سفارت امریکا و انگلیس، پیکاپ ویزا و برگزاری تورهای گردشگری خارجی

   نیلگام مهاجر دریافت پذیرش تحصیلی، ویزای تحصیلی، اقامت از طریق سرمایه‌گذاری، مهاجرت کاری و اعزام نیروی کار

   دارالترجمه نیلگام ترجمه رسمی با رعایت مولفه سرعت، دقت و جلب رضایت مشتریان و هدف جامعیت بخشیدن به خدمات مرتبط با امور مهاجرتی و ویزا

   خیریه مهر نیلگام اختصاص ۱۰‌% از درآمد هلدینگ نیلگام جهت آموزش کودکان محروم، توانمندی زنان بدسرپرست و … در قالب مسولیت اجتماعی سازمان‌ها (CSR)

 

معرفی تیم نیلگام
  1. هدف اصلی ما در نیلگام، ساده‌کردن پروسه دریافت ویزای کشورهای معتبر و خدمات سفر به این کشورهاست که این مهم به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه تیم کارشناسی خبره نیلگام محقق می‌شود.
  2. اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر کانادا، امریکا، انگلستان، سوئد، فرانسه و ترکیه را تیم نیلگام مهاجر انجام می‌دهد. بزرگ‌ترین چالش دانشجویان پس از دریافت پذیرش از دانشگاه یا کالج، دریافت ویزای تحصیلی است که تجربه بالای کارشناسان نیلگام در این زمینه بزرگ‌ترین مزیت رقابتی ما محسوب می‌شود.
  3. درصد بالای موفقیت در دریافت ویزای تحصیلی باعث شده که بخشی از مشتریان نیلگام پس از دریافت پذیرش، در مرحله دوم و برای دریافت ویزای تحصیلی از کارشناسان نیلگام کمک بگیرند.

 

معرفی تیم نیلگام
  1. نیلگام با بیش از ده سال سابقه در امور اخذ ویزا، مهاجرت تحصیلی و کاری، رکورددار بیشترین تعداد پیکاپ ویزا در یک سال است.
  2. با گسترش خدمات مربوط به ویزای تحصیلی و توریستی کشورهای مختلف و کسب اطمینان و اعتبار نزد مشتریان، جهت حفظ کیفیت و سرعت، تعداد پرسنل ما هر ساله افزایش پیدا کرده است. از این رو بخش‌های جدیدی مانند باشگاه مشتریان، دپارتمان آموزش و امور رفاهی همکاران ایجاد شد تا این که امروز با بیش از ۱۵۰ نفر در دفتر تهران در خدمت متقاضیان خدمات توریستی، تحصیلی و مهاجرتی هستند.
  3. بخش B2B نیلگام مسولیت ارتباط با نزدیک به ۲۰۰۰ آژانس مسافرتی در سراسر کشور که فروشنده خدمات نیلگام هستند را به عهده گرفته تا بتوانیم به هموطنان خود در اقصی نقاط کشور عزیزمان خدمات با کیفیت ارائه دهیم و هر چه بیشتر به شعار خود نزدیک شویم که مرزی میان ما نیست.