تغییر برند ایران آنکارا به نیلگام

مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا

درباره ما

About Us

مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، استرالیا، اتریش، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و این بخش زمانی با همکاری شرکت سان اند سند دبی و در حال حاضر به طور مستقل در حال فعالیت است.

  • روش های ارسال پاسپورت

   1. ارسال با پست هوایی یا زمینی بین المللی
   2. ارسال نامنظم توسط مسافر و فرد متفرقه
   3. روش انتخابی ایران – آنکارا: ارسال منظم هفتگی توسط یکی از افراد مجرب تیم پیکاپ. این روش ایمن ترین و درعین حال پردردسرترین گزینه است. باتوجه به هزینه های مرتبط با خرید بلیط رفت و برگشت، مخارج محل اقامت، پرداخت حق ماموریت و برنامه ریزی برای تمامی موارد فوق، کمتر کسی از این شیوه استفاده می کند.
  • روش های مختلف تحویل و دریافت پاسپورت از سفارتخانه

   1. سفر به کنسولگری یا سفارت مربوطه در روزی خاص، تحویل پاسپورت های جدید و دریافت پاسپورت های ارائه شده توسط سفارت در همان روز (در این روش معمولا دریافت پاسپورت هایی که مدتی از صدور ویزای آنها میگذرد، با مشکل مواجه خواهد شد.)
   2. کمک گرفتن از آشنایان مقیم آن شهر برای تحویل و دریافت گذرنامه ها (طبیعتا شغل اصلی این افراد پیکاپ پاسپورت نیست.
   3. روش انتخابی ایران – آنکارا: دایر کردن دفتر نمایندگی در شهرهای ایروان، آنکارا، استانبول و دبی ، استخدام و آموزش نیروهای کاردان و نظارت مستقیم بر عملکرد آنها. فعالیت اصلی این نیروها، انحصارا انجام پیکاپ پاسپورت است؛ بنابراین تمرکز و زمان کافی جهت پیگیری امور مرتبط با سفارت را در اختیار دارند. ایران – آنکارا عدم تاخیر در دریافت و تحویل به موقع گذرنامه ها را مدیون کار دقیق این نیروهاست.
  • روش های تعیین وقت سفارت

   1. دریافت اطلاعات متقاضی، گرفتن وقت با استفاده از ایمیل فرد متقاضی و اتمام پروسه.
   2. روش انتخابی ایران – آنکارا: دریافت اطلاعات لازم از فرد متقاضی، تکمیل اپلیکیشن فرم، اعلام وقت های موجود و توضیحات مرتبط با شرایط بلیط و تور در روز مورد نظر، انجام هزینه واریزی سفارت و تعیین وقت سفارت با استفاده از ایمیل مشاورین ایران – آنکارا، ارائه توضیحات در خصوص ملزومات و مدارک موردنیاز در روز مصاحبه، ترجمه رسمی مدارک، مطلع کردن متقاضی از هرگونه تغییر در وضعیت پرونده و همراه بودن با وی تا لحظه صدور ویزا. (این خدمات جزو سرویس مربوط به تعیین وقت است و هیچ هزینه اضافه را شامل نمیشود.)